Bon Jovi robią zdjęcia

Komentarze do newsów, informacje o bieżących wydarzeniach.

Moderatorzy: Adm's Team, Mod's Team

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4411
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Bon Jovi robią zdjęcia

Post autor: Adrian »

Bon Jovi zrobili ostatnio zdjęcia ktre będa promowały album. Sesja odbyła się oczywiście w Naschville a konkretnie w Germatown i Hermitage Cafe. Na zdjęciach pojawi się też pewien samochód widziany na poniższym zdjęciu (w budynku przy oknie siedzi zespół).

Czyli wszystko idzie tak jak powinno iśc. Teledysk, zdjęcia , tracliusta a album już 19 czerwca. (2 miesiące).

http://www.news2wkrn.com/steph/wp-conte ... le-068.jpg
01.Stuttgart 2006
02.Lipsk 2008
03.Drezno 2011
04.GDAŃSK 2013!!
05.WARSZAWA 2019!!

Please Wait.....Loading....
Awatar użytkownika
Agata BJ
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4227
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:51
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Lublin / Edynburg
Kontakt:

Post autor: Agata BJ »

Powoli zaczynam czuć, że nie mogę się doczekać tej płyty jak każdej poprzedniej. Mimo, że jednocześnie wiem, że będzie mocno od innych odbiegać. Chociaż...MAM wpadło mi w ucho. No i chętnie bym te zdjęcia już zobaczyła :)
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa

Kontakt: agata@bonjovi.pl
Awatar użytkownika
Piotrek
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 672
Rejestracja: 24 września 2005, o 19:24
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Piotrek »

Ja już sie gubie. Raz piszą, ze Dave i Tico ne brali udziału w nagrań, a z drugiej strony piszecie, ze Bon Jovi robią zdjęcia ?? ;|
Hey Bon - where have all your good songs gone? ..
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4411
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: Adrian »

Ja nie wiem skąd te informacje, ze nie brali udziału w nagraniach. Wiem, ze Jon mówił, ze nie byli szczęśliwi z tych nagrań (nie byli zapaleni do pracy) ale o tym iż to nie oni grali na instrumentach nie słyszałem i traktuje to jako "fake".

A zdjęcia robią i teledysk tez. Wszyscy byli na ceremonii CMT a trzy dni wcześniej nagrywali teledysk a dzień robili zdjęcia.

Drugi singiel ma być i podobno ma to być "We Got It Going On".
01.Stuttgart 2006
02.Lipsk 2008
03.Drezno 2011
04.GDAŃSK 2013!!
05.WARSZAWA 2019!!

Please Wait.....Loading....
Awatar użytkownika
Piotrek
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 672
Rejestracja: 24 września 2005, o 19:24
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Piotrek »

Wiem, ze Jon mówił, ze nie byli szczęśliwi z tych nagrań
Nie dziwie im się ;]
Pozatym Jon z poczatku obnosił się z informacją, ze bedzie to album country itd. Kto wie czy na zmiane tego stanu rzeczy nie mieli wpływu Dave i Tico, którzy być może z niechęcią podchodzili do tekiego projektu i wymusili pewne zmiany (i na szczeście). Jak widac ostatnio Jon jakby zmienił zdanie o albumie (rock z nagrany w stolicy country itd )
Drugi singiel ma być i podobno ma to być "We Got It Going On".
A ja słyszałem , ze Any Other DAy ?
Hey Bon - where have all your good songs gone? ..
Awatar użytkownika
Grzesiek
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 508
Rejestracja: 2 listopada 2006, o 09:45
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Grzesiek »

Ja słyszałem od początku że Dave i Tico nie biorą udziału w sesji.
Piotrek pisze:Kto wie czy na zmiane tego stanu rzeczy nie mieli wpływu Dave i Tico, którzy być może z niechęcią podchodzili do tekiego projektu i wymusili pewne zmiany
Prawdę mówiąc nie sądzę żeby Jon się specjalnie liczył z ich pomysłami. Poza tym to on i Richie są autorami piosenek, więc jeśli Tico i Dave uczestniczyli w sesji, raczej nie mieli wpływu na utwory czy traklistę.
Piotrek pisze:Wiem, ze Jon mówił, ze nie byli szczęśliwi z tych nagrań
Nie dziwie im się
Nie chcę tu nikogo poniżać ale jeśli Dave i Tico nie byli zadowoleni z tych (według mnie w większości bardzo dobrych) nagrań napisanych przez Jona i Richiego to niech nagrają coś lepszego jeśli potrafią. Nie sądzę żeby Last Cigarette współałtorstwa Dave'a było lepsze od Make A Memory czy Any Other Day ;] Nic mu nie ujmując.

Jeśli ma wyjść drugi singiel to najlepszy byłby chyba Any Other Day (z tych które znam). We Got It Goin' On też jest świetne, chociaż nie wiem jak będzie brzmieć (czy nie zbyt dyskotekowo). Ale to są świetne piosenki i której by nie wzięli - będzie dobrze ;) .

P.S. - fajnie to wygląda - dwóch moderów, dwóch userów. Dobre :lol:
Awatar użytkownika
Piotrek
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 672
Rejestracja: 24 września 2005, o 19:24
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Piotrek »

Prawdę mówiąc nie sądzę żeby Jon się specjalnie liczył z ich pomysłami. Poza tym to on i Richie są autorami piosenek, więc jeśli Tico i Dave uczestniczyli w sesji, raczej nie mieli wpływu na utwory czy traklistę.
a to oni sa muzykami sesyjnymi ?? ;| Z tego co piszesz to tak wynika. Po drugie musi sie liczyć, bo to on nie gra na perkusji i na klawiszach i nie zastapi ich. Tico jest bardzo dobym perkusistą, więc jest odpowiedzialny za tę sekcję. Wszyscy członkowie zespołu mają swoje zaplecze i wkład. Nie sądze, zeby Jon siadł za perkusją, klawiszami i czym tam jeszcze i układał sam melodię z Rchiem na kazdym instrumencie z osobna ;] to głupota. Od tego są inni członkowie. Oni mają już naprawde tyle pieniędzy i różnych innych wpływów, że w kazdej chwili teoretycznie mogliby się pożegnac z BJ, a co za tym idzie ... wiadomo. Może rzeczywiście Tico nie widział sie w roli "bebniarza" z dwoma telerzami (Counrty wiele od perkusity nie wymaga). To są tylko przypuszczenia przecież. Jak wiemy Jon często papla bez pokrycia itd
Jon i Richie są autorami piosenek

tak zgoda, układają tekst i ewentualną ogołnie rzecz pojmując melodię chyba, a resztą zajmuje się chyba cały zespół ? Od tego 'on' jest
niech nagrają coś lepszego jeśli potrafią. Nie sądzę żeby Last Cigarette współałtorstwa Dave'a było lepsze od Make A Memory
a skąd wiesz, że nie potrafią. Może gdyby Tico byl w jakimś zespole hard rockowym pokazałby wiele wiecej. Z reszta co ja mówie. Duża cześc piosenek BJ zalicza sie do tego gatunku. Poslucha sobie perkusji w My Guitar, Something czy Klawiszy w ... tu i tam i w wielu wystepach live .. duzo tego jest. Niesadze, zeby Jon tak nazwijmy to "wymyślił". Oczywiste jest, ze oni zapewne wszystko jakoś miedzy sobą ustalają, ale jak sie coś nie podoba Jonowi, to zapewne ma on na to duzy wpływ. W on koncu załozył zespół itd.

Poza tym posłuchaj sobie Memphis Lives In Me - Bryana. Dla mnie ta piosenka mimo, ze grana jedynie na fortepianie jest równie godna uwagi co MAM jak nie bardziej.. nawet wokalnie ;]
Ostatnio zmieniony 19 kwietnia 2007, o 18:14 przez Piotrek, łącznie zmieniany 1 raz.
Hey Bon - where have all your good songs gone? ..
Awatar użytkownika
Grzesiek
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 508
Rejestracja: 2 listopada 2006, o 09:45
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Grzesiek »

Należało by się zastanowić co znaczy że "kompozytorem jest..."
Być może wymyśla on tylko ogólnie melodię i tekst a aranżacją zajmuje się cały zespół.
A może jest tak, że np. Jon z Richiem przychodzą do nich i mówią, że chcą żeby to tak i tak brzmiało.

Rzeczywiście, nie sądzę żeby jeden Jon mógł napisać partie dla wszystkich instrumentów, bo pewnie się na tym nie zna :P.

I jeszcze jedno; (może wiecie) - czy oni zapisują jakieś tabulatury/partytury dla swoich utworów?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Aktualności”