Teleekspres

Komentarze do newsów, informacje o bieżących wydarzeniach.

Moderatorzy: Adm's Team, Mod's Team

Awatar użytkownika
jovizna
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2595
Rejestracja: 20 września 2005, o 17:53
Lokalizacja: 5 567 km from New Jersey!

Post autor: jovizna »

Piotrek zdajesz się w ogóle nie rozumieć. To, że znikali ze sceny jest faktem niepodważalnym, wiec nie wiem czemu chcesz sie kłócic z Markiem Sierockim, ktory jest "fanem" bon jovi i wie o nich zapewne więcej niż niejedn z nas. Po co robic tutaj wycieczki az po Guns n roses?? Jak dla mnie to jest po prostu szukanie dziury w całym, aby tylko do czegos sie doczepic.

Pod koniec lat 80 rozeszli się każdy w swoją strone nie rozmawiając nawet z sobą, w 92 powstała keep the faith, na nastepny album kazano nam czekać 3 lata (pomijam crossroad) Potem nie było ich 5 lat.
Suma--> 2 studyjne albumy w latach 90'. Wiele?
Fakt jest faktem, wiec nie wiem z ktorej strony Ty na to Piotrek patrzysz.
Przemyśl to sobie zanim coś napiszesz
vice versa
Adrian, jak tak kazdy zacznie zartować to może sie zrobic, ze tak powiem "ciekawie "
Trzeba popracować nad swoim poczuciem humoru albo nad naiwnością :P
10 czerwca 2006 - Milton Keynes
11 czerwca 2006 - Milton Keynes
25 maj 2008 - Lipsk
28 maj 2008 - Hamburg
3 czerwca 2008 - Frankfurt
8 czerwca 2010 - Londyn
10 czerwca 2011-Drezno
25 czerwca 2011-Londyn
19 czerwca 2013 - GDANSK
21 czerwca 2019 - WEMBLEY
12 lipca 2019 - Warszawa
Loading... please wait...
Sorry, your time has expired.
Awatar użytkownika
Grzesiek
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 508
Rejestracja: 2 listopada 2006, o 09:45
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Grzesiek »

Właściwie w tym krótkim kawałku nie widzę większych niedorzeczności. Jest OK.
Awatar użytkownika
Rattie
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1391
Rejestracja: 20 grudnia 2005, o 21:43
Lokalizacja: Zakopane
Kontakt:

Post autor: Rattie »

heh... Piotrek... wierz mi, chciałbyś mieć choćby w 10% taką wiedzę o muzyce jak Sierocki, więc może lepiej się nie wypowiadaj. Albo przynajmniej sprawdź w słowniku znaczenie słów, do których się doczepiasz zanim się przyssasz do klawiatury
To nie jest warszawa coby butelkę wódki zakręcać!
Awatar użytkownika
Piotrek
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 672
Rejestracja: 24 września 2005, o 19:24
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Piotrek »

heh... Piotrek... wierz mi, chciałbyś mieć choćby w 10% taką wiedzę o muzyce jak Sierocki, więc może lepiej się nie wypowiadaj
zgadza się. Są osoby, które mają ogromną wiedze itd. Ja pewnie takiej wiedzy jak on nie posiadam i nie bede posiadał, wiec po co ta ironia :).
Tyle tylko, ze nie musze ze wszystkim do konca sie zgadzać.
"W latach 90 tych grupa zaiwiesiła działalność " i coś tam coś tam... powrociła w 2000 roku itd hitem.... . Dla mnie poprostu brzmi to dość jednoznacznie :)
Dał do zrozumienia, ze zespołu w latach 90 nie było, przynajmniej tak odbierze to ktoś, kto nie ma pojęcia o BJ ;] Zbyt ogolnikowo i to mi się poprostu niespodobało, nic więcej ! ;]
Suma--> 2 studyjne albumy w latach 90'. Wiele?
Fakt jest faktem, wiec nie wiem z ktorej strony Ty na to Piotrek patrzysz.
Nie! Niewiele! Mało! Ale były i chyba były to albumy bardzo dobre. A w szczegolności KTF, ktore tak szanowni krytycy uważają za jeden z najlepszych/najlepszy album w dorobku zespołu ;] (takie sformuowania czesto sie przewijają) Do tego ogromne swiatowe tourne TD itd
Właściwie w tym krótkim kawałku nie widzę większych niedorzeczności. Jest OK.
A jakie są te 'niewiększe' ?? :P

Nie szukam dziury w całym tylko wyrażam swoje zdanie ;] więc zakonczmy to ;]
Hey Bon - where have all your good songs gone? ..
bartekbb23

Post autor: bartekbb23 »

Jakie macie problemy.żeby teleekspres trwał 2 godziny a muzyce poswiecali by bół to i tak nie dali by rady puścić całej biografi Bon Jovi.
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4411
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: Adrian »

A ja się postawie bardziej po stronie PIostrka
Owszem nie podważam wiedzy Pana Sierockiego, ale juz któryś raz w Telekspresie słysze tekst że w latach 90tych znikneli ze sceny.

Otóż troche faktów:
Jovizna podałaś, ze w latach 1989-1992 BJ nie istnieli. Błąd.

New Jersery wydana została w 1988 roku. Single wychodziły w latach 1988 i 1989. W 1989 wyszło chociażby Living In Sin #9 USA które stało się skandalem (teledysk) więc o grupie było głośno a pozatym TRWA?A trasa. Która skończyła sie w 1989.

Poza tym w latach 1989-1990 odbyło się kilka koncertów zespołu min:
Na przełomie 1990/1991 Sylwestrowe Tokyo Dome.

Można uznać że lata 1990-1991 to 2 lata solowych dokonań.

W 1992 roku wychodzi Album
W 1993 trwa trasa
W 1994 wychodzi album i wielki przebój
W 1995 wychodzi album
W 1996 Trwa trasa
W 1997 kilka wspólnych koncertów
W 1998 zespół wchodzi do studia -> Sex Sells
W 1999 Wychodzi singiel Real Life i kilka koncertów (występów) i rozpoczynają się nagrania do albumu Crush.

Więc powiedzmy sobie szczerzze, że przerw w latach 90tych nie było zbyt dużo. Może to nie jest tak intensywna praca jak choćby po roku 2000cznym, ale przerw było mało. No i wyszły 3 albumy + 1 niewydany (Sex Sells). Myśle, że mówienie iż zespół zrobił sobie przerwe jest lekkim nadużyciem.
01.Stuttgart 2006
02.Lipsk 2008
03.Drezno 2011
04.GDAŃSK 2013!!
05.WARSZAWA 2019!!

Please Wait.....Loading....
Awatar użytkownika
Rattie
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1391
Rejestracja: 20 grudnia 2005, o 21:43
Lokalizacja: Zakopane
Kontakt:

Post autor: Rattie »

O nie nie nie, nie będzie kolejnej lekcji historii BJ w wykonaniu guru Adrianka. Masz toś coś chciał w tym temacie? Super. To byłoby na tyle. Idź napisz skargę do Teleexpresu ;]
To nie jest warszawa coby butelkę wódki zakręcać!
Awatar użytkownika
Agata BJ
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4227
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:51
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Lublin / Edynburg
Kontakt:

Post autor: Agata BJ »

O matko...problemem nie jest przecież znajomość historii BJ bądź jej brak. Może według Piotrka i Adriana dobrali w Teleexpresie po prostu nie takie słowa jakie dobrane zostać powinny? Uszanujcie to. Też mi coś. I o co tyle szumu?
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa

Kontakt: agata@bonjovi.pl
Awatar użytkownika
jovizna
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2595
Rejestracja: 20 września 2005, o 17:53
Lokalizacja: 5 567 km from New Jersey!

Post autor: jovizna »

Jakie macie problemy.żeby teleekspres trwał 2 godziny a muzyce poswiecali by bół to i tak nie dali by rady puścić całej biografi Bon Jovi.
Jaka znowu biografia. Wzmianka była jak każdy wie o urodzinach Jona!! Rozczarowani byliscie, że malo zostało powiedziane?
Otóż troche faktów:
Jovizna podałaś, ze w latach 1989-1992 BJ nie istnieli. Błąd.
Adrian prosze Cie :P czy to moje mylne wrazenie czy chcesz pokazac mi swoją wiedze ? :P
New Jersery wydana została w 1988 roku. Single wychodziły w latach 1988 i 1989. W 1989 wyszło chociażby Living In Sin #9 USA które stało się skandalem (teledysk) więc o grupie było głośno a pozatym TRWA?A trasa. Która skończyła sie w 1989.
Co ma piernik do wiatraka? Przecież wyrażnie napisałam, ze po 89 zniknęli ze sceny jako grupa!!! Teraz Ty piszesz to samo, ale mi zaprzeczasz.
Poza tym w latach 1989-1990 odbyło się kilka koncertów zespołu min:
Na przełomie 1990/1991 Sylwestrowe Tokyo Dome.
Tak? Jakich kilka? wiem o dwoch tylko, w tym jeden charytatywny ( w tej kwestii chyba sie nie odmawia)
Ostatni prawdziwy sylwestrowy koncert z Tokyo był na przełomie 88/89 roku, gdy zespol "jako zespol" byl w trasie. W roku 1990 pojawili sie tam ponownie tylko dlatego, ze musieli wywiazac sie z podpisanego duzo wczesniej kontraktu! Nie wazne jest to, ze nikt w zespole nie rozmawiał z sobą i każdy puszcał na drugiego ignora a w prasie widoczne byly tylko nagłowki" Bon Jovi-dead or alive?"
Sorry, ale ja nie uwazam tego za zjednoczenie grupy! Oni musieli tam wtedy byc! A pan Marek Sierocki akurat nie musiał tego wiedzieć!
Można uznać że lata 1990-1991 to 2 lata solowych dokonań.
Jeeezzuuu! Mowimy o grupie, o zespole, o BON JOVI!! nie wyjezdzac tu z solowymi płytami!


W 1992 roku wychodzi Album - tak wiemy, keep the faith :P
W 1993 trwa trasa- to tez wiemy
W 1994 wychodzi album i wielki przebój -przepraszam bardzo... ile czasu spedzili tworząc ten album,miesiac? Same najwieksze przeboje,ah no przeciez jeszcze always.. tak, z tym ze nie napisano tego songa na ta płytę tylko raczej do filmu! Wiec ten album odpada z wyliczanki
W 1995 wychodzi album - cudnie, these days :P
W 1996 Trwa trasa -si
W 1997 kilka wspólnych koncertów - wspólnych czy raczej każdy solo?
W 1998 zespół wchodzi do studia -> Sex Sells - tak jasne i szyko wychodzi ? ;]
W 1999 Wychodzi s
ingiel Real Life i kilka koncertów (występów) i rozpoczynają się nagrania do albumu Crush.

Jak dla mnie to jest to naciąganie wszystkiego na maxa :D :D
W książce biograficznej wszystkie te fakciki mniejsze i większe mogą się znależć, ale przybliżając historię zespołu czy to w internecie czy to w tv nikt nie zagłębia się w to, czy oni w marcu 98 grali na marsie czy tez nie!!
Najistotniejsze fakty,czyli kiedy zespół powstał i jakie płyty nagrał!

A kazdy wie, ze wiecej było filmow z Jonem w latach 90' niz samych płyt bj.
No i wyszły 3 albumy + 1 niewydany (Sex Sells). Myśle, że mówienie iż zespół zrobił sobie przerwe jest lekkim nadużyciem.
Sex sells Adrian to roboczy tytuł płyty, która nazywa sie "crush" :)
I ja oczywiscie nie przekladam ilości na jakosc!
10 czerwca 2006 - Milton Keynes
11 czerwca 2006 - Milton Keynes
25 maj 2008 - Lipsk
28 maj 2008 - Hamburg
3 czerwca 2008 - Frankfurt
8 czerwca 2010 - Londyn
10 czerwca 2011-Drezno
25 czerwca 2011-Londyn
19 czerwca 2013 - GDANSK
21 czerwca 2019 - WEMBLEY
12 lipca 2019 - Warszawa
Loading... please wait...
Sorry, your time has expired.
Awatar użytkownika
Piotrek
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 672
Rejestracja: 24 września 2005, o 19:24
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Piotrek »

Mniej więcej chodzi mi o to co napisał Adrian. Wydawało mi się, ze te rzezy wypisane przez niego dla kazdego fana są oczywiste.
W książce biograficznej wszystkie te fakciki mniejsze i większe mogą się znależć, ale przybliżając historię zespołu czy to w internecie czy to w tv nikt nie zagłębia się w to, czy oni w marcu 98 grali na marsie czy tez nie!!
Najistotniejsze fakty,czyli kiedy zespół powstał i jakie płyty nagrał!
Więc KTF i TD nie było?? były one mniejszymi "fakcikami" ?? Przeczysz jakby sama sobie ;]
POPROSTU mówienie, ze zespół w latach 90 zniknął ze sceny i pojawi się 2000 jest, jak ktos to napisał naduzyciem i ogromnym skrótem !!
Sama wypisałaś całą liste tego co robili. Gdyby zespól nie funkcjonował niebyłoby nic. Nie ważne czy byli skłóceni, wydawali mniej albumów, mieli takie czy inne problemy, ale byli na rynku i było o nich słychać ( no może z tymi przerwami, ktore wcale nie są tak porażające )

Ja dołoze jeszcze od siebie bardzo dobre teledyski, których napewno nie krecono "do szuflady", tylko po to by je emitować w telewizji i promowac nowe piosenki.
Sex Sells Adrian to roboczy tytuł płyty, która nazywa sie "crush"
I ja oczywiscie nie przekladam ilości na jakosc!
Z tego co mi się wydaje to Sex sells było zapowiedzią nowego albumu o tym tytule. Na teledyku chyba do real Life widać plakat zapowiadający ten album. Chyba poprostu coś im nie wyszło i przełożyli to na 2000 rok/milenium ;] A Seks Sells stał się albumem "roboczym". Moge się oczywiście mylić, ale na tą chwile tak mi się wydaje.
Ostatnio zmieniony 4 marca 2007, o 14:22 przez Piotrek, łącznie zmieniany 1 raz.
Hey Bon - where have all your good songs gone? ..
Awatar użytkownika
PePe
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 738
Rejestracja: 7 czerwca 2006, o 20:05
Lokalizacja: Poznań

Post autor: PePe »

hehe chyba ani ja ani piotrek nie zczailismy zartu :)) ale na ten temat chyba nie wypada zartowac :P
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4411
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: Adrian »

Co ma piernik do wiatraka? Przecież wyrażnie napisałam, ze po 89 zniknęli ze sceny jako grupa!!! Teraz Ty piszesz to samo, ale mi zaprzeczasz.
Może Cie nei zrozumiałem, ale chodzi mi o to że cały rok 1989 był solidnie przepracowany a potem ... właśnie zapomniałem jeszcze rozpoczęcie prac nad albumem KTF chyba 1991 rok.

Nie wiem nad czym sie rozczulać:
Powstały 3 (Cross Road nr2 w historii BJ pod względem popularności) albumy + 2 trasy co zajeło im około 5-6 lat wspólnej pracy (taki sam system pracy jak obecnie gdzie są obecni - a nei znikneli ze sceny).
Dodatkowo weszli do studia i pracowali nad Sex Sells + kilka występów poza tymi 5-6 latami pracy.

Podsumowując - łącznie ponad 6 lat współpracy w latach 90-tych to nie jest zniknięcie ze sceny. Tylko o to mi chodzi. Niech sobie mówią co chcą, ale dla mnie to jest taki duży "skrót myślowy" Sierockiego.
01.Stuttgart 2006
02.Lipsk 2008
03.Drezno 2011
04.GDAŃSK 2013!!
05.WARSZAWA 2019!!

Please Wait.....Loading....
Awatar użytkownika
jovizna
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2595
Rejestracja: 20 września 2005, o 17:53
Lokalizacja: 5 567 km from New Jersey!

Post autor: jovizna »

Więc KTF i TD nie było?? były one mniejszymi "fakcikami" Przeczysz jakby sama sobie
ja! pisze:Najistotniejsze fakty,czyli kiedy zespół powstał i jakie płyty nagrał!
;/ czytać ze zrozumieniem! Odpisywałam na post Adriana, wiec tym samym- fakcikami nazwałam te rzeczy o ktorych mowil on, a które rzadko pojawiają się w opisie histori zespołu! m.in koncerty, które grane były poza trasą, jakies charytatywne wydarzenia, badz to, że bj pewnego dnia weszli do studia i nic z tego wtedy nie wyszlo! Takze nie wydaje mi sie, że napisalam iz wydanie ktf bylo mniej istotnym faktem!!

Nikt tam chyba nie powiedział, że zniknęli ze sceny na 10 lat, tylko że w latach 90' zawiesili swoją działalność, Jon grywał z powodzeniem w filmach i nagrywali swoje solowe albumy (ich liczba -8, plyt bj- 2) moze wlasnie pan Sierocki tak do tego podszedl? :D to jego punkt widzenia i moze on uwazal "crush" za bardziej znaczaca plyte niz 2 poprzednie?

Poza tym, na poczatku jest wyraznie zaznaczone, ze zespol znikal kilkakrotnie ze sceny i znow sie na niej pojawial odnoszac sukces!

Mozemy sie spierac jeszcze dlugo, tylko po co? To kwestia odbioru tego co zostalo powiedziane.
hehe chyba ani ja ani piotrek nie zczailismy zartu ale na ten temat chyba nie wypada zartowac
Uwierz, ze po 20latach nic mi nei zostalo jak tylko zartowac w tym temacie :D

[ Dodano: 2007-03-04, 16:03 ]
Adrian naciagasz fakty. Poczatek pracy nad ktf- wiosna 1992 :))
Wydaje mi sie, ze nas nie interesuje tutaj to, ile czasu oni spedzili w studio, jakie mieli plany, gdzie to nie grali, tylko liczy się to co stworzyli!!
Zrobili dwie swietne plyty, tylko dwie ale za to jakie wspaniale! Wspaniale dla mnie! Dla pana Sierockiego pewnie juz mniej :D :D dobra to tyle. Amen
10 czerwca 2006 - Milton Keynes
11 czerwca 2006 - Milton Keynes
25 maj 2008 - Lipsk
28 maj 2008 - Hamburg
3 czerwca 2008 - Frankfurt
8 czerwca 2010 - Londyn
10 czerwca 2011-Drezno
25 czerwca 2011-Londyn
19 czerwca 2013 - GDANSK
21 czerwca 2019 - WEMBLEY
12 lipca 2019 - Warszawa
Loading... please wait...
Sorry, your time has expired.
Awatar użytkownika
Grzesiek
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 508
Rejestracja: 2 listopada 2006, o 09:45
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Grzesiek »

Zależy co brać pod uwagę. Według mnie w latach 90' właśnie przez to że się nie forsowali powstało tyle ciekawych rzeczy.

Jednak to nie znaczy że to była na prawdę przerwa.
Oczywiście w tym reportażu "przerwa" znaczyć miało to, że nie było ich słychać w radio, nie było ich na pierwszych stronach gazet.

A fani na Bon Jovi Forum się na to oburzą :D - bo mamy do tego prawo !!
Awatar użytkownika
Piotrek
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 672
Rejestracja: 24 września 2005, o 19:24
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Piotrek »

http://youtube.com/watch?v=jKHKTw9Yzk8

Nie wyglądają tu na zbytnio skłconych ;] albo tak dobrze potrafią udawać spontaniczność itd. To tak jeszcze ode mnie w nawiasie do tego co pisaliśmy :P ;]
Hey Bon - where have all your good songs gone? ..
ODPOWIEDZ

Wróć do „Aktualności”