2 Nowe Piosenki Już W Internecie !

Komentarze do newsów, informacje o bieżących wydarzeniach.

Moderatorzy: Adm's Team, Mod's Team

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
jovizna
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2595
Rejestracja: 20 września 2005, o 17:53
Lokalizacja: 5 567 km from New Jersey!

Post autor: jovizna »

Jaśli tak stawiasz sprawę Adrian to błędy popełnia tutaj każdy. Ja nadal nie widzę w postach Sobola nic złego.
Nie znam żadnego z was, więc zeby nie było, ze obstaję wyłącznei za jedną stroną.
10 czerwca 2006 - Milton Keynes
11 czerwca 2006 - Milton Keynes
25 maj 2008 - Lipsk
28 maj 2008 - Hamburg
3 czerwca 2008 - Frankfurt
8 czerwca 2010 - Londyn
10 czerwca 2011-Drezno
25 czerwca 2011-Londyn
19 czerwca 2013 - GDANSK
21 czerwca 2019 - WEMBLEY
12 lipca 2019 - Warszawa
Loading... please wait...
Sorry, your time has expired.
Awatar użytkownika
Grzesiek
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 508
Rejestracja: 2 listopada 2006, o 09:45
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Grzesiek »

Trochę się bawiłem w Adobe Audition i udało mi się troszkę "zremasterować" Make A Memory. Nie jest to jakieś super bo cudu się nie zrobi, ale brzmi trochę czyściej. Ktoś jest zainteresowany?
Awatar użytkownika
Cryin
I Believe
I Believe
Posty: 54
Rejestracja: 19 września 2005, o 12:24
Lokalizacja: Kluczbork

Post autor: Cryin »

Ja tez jestem fanem Stonesów, ale twórczośc znam wyrywkowo. Mógłbyś podac mi tytuły tych albumów country i reggae ? Jestem bardzo ciekaw jak im to wyszło. W końcu to "dinozaury rocka" a też poszli w country
Na poczatek polecam album Black and Blue! Jeżeli chodzi o country to zapraszam do przesłuchania "Beggars Banquet" w szczególności zwróć uwagę na Dear Doctor, Factory Girl. Nastepnie album Let It Bleed nie jest to typowy album country ale bardzo zbliżony. W szczegolności zwróc uwage na utwór Country Honk, You Got the silver oraz tytułowy utwór Let it bleed. Trzeci album w stylu country to Some Girls, utwóry takie jak Far Away Eyes, Imagination. Pojawiały sie także pojedyńcze utwory w stylu country na róznych albumach np Emotional Rescue (utówr Indian Girl) lub Exile On Main Str. (Sweet Virgina). Nawet Stonesi nie potrafili zachować czysty klimat country czy jak twierdzi Piotr "reggae" mimo że się zarzekali że tak jest. Dlatego też jestem nastawiony bardzo pozytywnie do nowego albumu BJ i piosenki ktore sie pojawiły podobają mi sie, a wszczególności Make a Memory. :PPP
Nie wiem dlaczego tak sie uczepiłeś ;| O co tyle piany, skoro to w sumie napisałem
Nie uczepiłem się tylko starałem się wyprostować pewne sprawy, kore poruszyłeś! Ahaa...jeżeli raziło cię strasznie że napisałem reage a nie reggae to dobrze że nie poprawiłeś!! Dzieki tobie nie będę już błądził :cfaniak:
loL , ja wiem, ty byś też połknął i tyle
Po co się czepiasz Adriana?? Wydaje mi się,żę prawo sluchać i "połykać" to co mu się podoba, czyż nie?? Myślę, że było by dobrze jak byś nic nie pisał, albo ugryzł byś się czasami w język!! :PPP
We don't need a Civil War!! Let's drink for hard working people!
Bon Jovi - Forever
Awatar użytkownika
Piotrek
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 672
Rejestracja: 24 września 2005, o 19:24
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Piotrek »

Po co się czepiasz Adriana?? Wydaje mi się,żę prawo sluchać i "połykać" to co mu się podoba, czyż nie?? Myślę, że było by dobrze jak byś nic nie pisał, albo ugryzł byś się czasami w język!!
to samo mogłbyś napisać chyba do Adriana, bo to nie ja uzywam niepotrzebnych i nie służących nieczmu pozytywnemu ironi itp. ;] zobaczymy jak bedziesz stał na staży używanych zwrotów przez innych userów/ Nie wiem, czy az tak zniechęciłem Cie do mojej "osoby", tym ze poruszyłem sprawę Stonesów i ewentualnie moim rzekomym "błędem" ?? ;]
Ahaa...jeżeli raziło cię strasznie że napisałem reage a nie reggae to dobrze że nie poprawiłeś!! Dzieki tobie nie będę już błądził
To miał być chyba bardziej zart, ale jak tak Cie to dotknęlo i tak to odebrałeś, to przynajmniej znasz poprawaną pisownię :P Od siebie dodam, że o tym gatunku wiem 'tyle co nic' (może bez przesady ;] ) ... ale jakoś w tych klimatach nie czuje sie dobrze ;]
a wszczególności Make a Memory
a w szeczegolności .... ja tam nie widze śladu country. Dla mnie i dla innych to raczej typowa ballada BJ :)
Hey Bon - where have all your good songs gone? ..
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4411
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: Adrian »

Czytam was (Cryin / Piotrek) i coś mi tutaj nie pasuje. Najpierw Cryin napisał źle nazwe stylu REGGAE a potem Piotrek poprawił Cryina, ale pisząc ten styl ?LE :)
P.S. "Jest album w stylu Reage".... jestes pewien ?? a nie przypadkiem raggae ?
a) Wersja Cryin - Reage
b) Wersja Piotrka - Raggae

Nazwa normalna tego gatunku to REGGAE :)

Nie obrażać się, ale troche mnie to raziło :)
"Eksperyment" Bon Jovi w stylu country Ci leży, wiec prosisz o albumy Stonesów w tym stylu w zelu zapoznania sie z tą ciekawostką. Ciekawe czy podobnie by było gdyby sprawa dotyczyła ragaae
Reggae - styl muzyki jak najbardziej ciekawy. Jako iż moja mam lubi Boba Marleya to osłuchałem się z tą muzyką i mysle, że jest ona dobra.

Bon Jovi w stylu reggae ? - Znam 2 utwory BJ w wykonaniu live reggae -> KTF i IML. Dosyc ciekawe interpretacje. Płytka ? Jeśli miałoby to być drugie CD do albumu "The Best Of" to cezmu nie. Osobno tj płytka Country to raczej jestem przeciw.
Nawet Stonesi nie potrafili zachować czysty klimat country czy jak twierdzi Piotr "reggae" mimo że się zarzekali że tak jest.
No i dobrze. Myśle, że płytki w typowych takich stylach nie byłoby do przełknięcia dla fanów. Jagger śpiewający jak Marley :)
a w szeczegolności .... ja tam nie widze śladu country. Dla mnie i dla innych to raczej typowa ballada BJ :)
Dlatego to jest dobre COUNTRY :)
01.Stuttgart 2006
02.Lipsk 2008
03.Drezno 2011
04.GDAŃSK 2013!!
05.WARSZAWA 2019!!

Please Wait.....Loading....
Awatar użytkownika
sobol_77
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1987
Rejestracja: 17 września 2005, o 10:45
Ulubiona płyta: New Jersey +TD +SWW
Lokalizacja: Michałowice / Wa-wa, od lat już Głogów

Post autor: sobol_77 »

jovizna pisze: Ja nadal nie widzę w postach Sobola nic złego.
Thx jovizna :).

Studencik jeszcze musi sie troszke nauczyc - chocby kultury slowa i szacunku. A ja nikomu nic nie narzucam i nie mowie, ze jestem nieomylny. A uwazam co uwazam i nie wstydzze sie swoich opinii - przynajmniej wyrazam je kulturalnie i nikogo nie obrazam. jesli dla Ciebie chlopczyku jest to niemozliwe do zrozumienia - glebokie wyrazy ubolewania. Ja koncze temat, bo pierwszy raz poczulem sie na tym forum zle - a weekend sie zbliza i zamierzam go spedzic z przyjaciolmi w dobrej atmosferze.
It's a bitch, but life's a roller coaster ride,
The ups and downs will make you scream sometimes...
Awatar użytkownika
AxeL
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 852
Rejestracja: 10 grudnia 2005, o 22:23
Lokalizacja: Przemyśl/Warszawa

Post autor: AxeL »

No moze teraz sie wypowiem na ostatnio najbardziej goracy temat forum :P
Jakis czas mina od ukazania w sieci 2 kawalkow z LH . Zdanai na temat I love this town nie zmieniam , nadal mi sie nie podoba ale za to Make a memory coraz bardziej wpada mi w ucho . Dochodzi do tego ze po paru przesluchaniach gdy juz daruje sobie muzyke i robie cos innego to mi caly czas "w glowie leci ta piosenka:P " Swiadczy to chyba o tym ze jest latwo wpadajaca w ucho no i trzeba przyznac ze nawet dobra. Licze na to ze to nie bedzie piosenka ktora bedzie trawala 3.30 sek i caly czas refren bedzie powtarzany, licze ze znajdzie sie tam fajne solo richego i moze jakies niespodzianki :P :> .

Do motywu z Adrianem nie chce wracac bo nie ma to wiekszego sensu , w sumie widze ze Piotrek prowadzi lub prowadzil z nim "zywa dyskusje " :P.
I tez lubie Filippo Inzaghi'ego :D . Forza Milan!!!


Hehe. To w stosunku do Inzaghiego jest nas 3ech :) A co do Milanu już przynajmniej 4rech :)
Juz o jednego wiecej !! Forza Grande Rossoneri !!
Milan jak wino im starsze tym lepsze :P
"These days - there ain't a ladder on these streets" - BJ These Days
Awatar użytkownika
Cryin
I Believe
I Believe
Posty: 54
Rejestracja: 19 września 2005, o 12:24
Lokalizacja: Kluczbork

Post autor: Cryin »

zniechęciłem Cie do mojej "osoby", tym ze poruszyłem sprawę Stonesów i ewentualnie moim rzekomym "błędem"
Nie zraziłeś mnie do siebie. Nie chciałem abyś zrozumiał mnie źle! Nie jestem wrogo nastawiony do nikogo. Bronię zespołu, który ma dla mnie ogromne znaczenie! Wydaje mi się, że jest to normalne ;] !
To miał być chyba bardziej zart, ale jak tak Cie to dotknęlo i tak to odebrałeś, to przynajmniej znasz poprawaną pisownię Od siebie dodam, że o tym gatunku wiem 'tyle co nic' (może bez przesady ) ... ale jakoś w tych klimatach nie czuje sie dobrze
Nie dotknęło mnie to! Też nie interesuję się tym klimatem, ale przyznam się, że parę utworków mi się podoba w tym stylu. Fakt jest faktem, że nie do końca wiedziałem jak się to piszę, dlatego podziękowałem za naprowadzenie mnie!
a w szeczegolności .... ja tam nie widze śladu country. Dla mnie i dla innych to raczej typowa ballada BJ
Własnie o to mi chodziło, że żadnego śladu country!! Wiedziałem od samego początku, że czyste country to to nie będzie! Zresztą miałem okazję się już przekonać na przykładzie np Stonesów czy Elvisa Presleya!
We don't need a Civil War!! Let's drink for hard working people!
Bon Jovi - Forever
Awatar użytkownika
Kasiunia
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 585
Rejestracja: 28 września 2005, o 09:01
Lokalizacja: Świętochłowice

Post autor: Kasiunia »

Grzesiek pisze:Trochę się bawiłem w Adobe Audition i udało mi się troszkę "zremasterować" Make A Memory. Nie jest to jakieś super bo cudu się nie zrobi, ale brzmi trochę czyściej. Ktoś jest zainteresowany?
ja jestem i to bardzo
kasia_bj@op.pl
lub
kasia_inglot@poczta.onet.pl
thank you from the mountains :p
to taki zart :p
Awatar użytkownika
Piotrek
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 672
Rejestracja: 24 września 2005, o 19:24
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Piotrek »

Znalazłem jakąś, jak mi sie zdaje "inną" wersję Make A Memory. Wg mnie raczej gorsza niż ta, którą zciągaliśmy z linku podanego przez któregoś z forumowiczów. Co o tym myślcie ??


http://www.youtube.com/watch?v=ZOy7sAUUaqQ


Wokal bardziej przyduszony zbyt ugłaskany. Brakuje mi tej chrypki, a sama pioska jest bardziej 'łagodna', troche mdła. Momentami mam wrażnie, ze jest szybsza. Może to złudzenie i moge się mylić :P

Ktoś w komentach na dole też napisał : "The sounds a little off to how it sounded on the other site. "

"For some reason it's too fast, Jon sounds a little like Mickey. The one I heard was slower. "
Ostatnio zmieniony 28 stycznia 2007, o 11:34 przez Piotrek, łącznie zmieniany 3 razy.
Hey Bon - where have all your good songs gone? ..
Awatar użytkownika
AxeL
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 852
Rejestracja: 10 grudnia 2005, o 22:23
Lokalizacja: Przemyśl/Warszawa

Post autor: AxeL »

"These days - there ain't a ladder on these streets" - BJ These Days
Awatar użytkownika
Agata BJ
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4227
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:51
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Lublin / Edynburg
Kontakt:

Post autor: Agata BJ »

Mi również. Coś chyba źle wkleiłeś adres, Piotrek.
Znalazłam chyba to, co chciałes nam pokazać:
http://www.youtube.com/watch?v=ZOy7sAUUaqQ

Czemu ja nie widzę różnicy między tą a poprzednią wersją? :)
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa

Kontakt: agata@bonjovi.pl
Awatar użytkownika
Piotrek
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 672
Rejestracja: 24 września 2005, o 19:24
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Piotrek »

Widoczne mam lepszy słuch :P :P lol hehe

A co do adresu, jak nie działa hiperłącze, to wystarczy skopiować i wkleić do explorera itd :P


P.S Już naprawiłem 'błąd' ;] :P
Hey Bon - where have all your good songs gone? ..
Awatar użytkownika
nati7777
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 542
Rejestracja: 11 sierpnia 2006, o 17:39
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: nati7777 »

jak ktoś jeszcze nie miał okazji posluchać "I love this town" to wystarczy kliknąc na link :P

http://www.youtube.com/watch?v=P42sleGbMaA&NR
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4411
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: Adrian »

No mi linka podał Pippo

Ta druga wersja jest zaj... Nigdy nie lubiałem drugich wersji któe słyszałem, ale ta od razu mi sie podoba. Śpiew Jona jest bardziej "niewinny" , wyższe tony itd tamta wersja jest bardziej mroczna a ta jest "piękniejsza". Wole tą drugą wersje.

Słuchałęm obie obok siebie. I druga wypada lepiej.
01.Stuttgart 2006
02.Lipsk 2008
03.Drezno 2011
04.GDAŃSK 2013!!
05.WARSZAWA 2019!!

Please Wait.....Loading....
ODPOWIEDZ

Wróć do „Aktualności”