NOWY BACKSTAGE WITH JBJ

Komentarze do newsów, informacje o bieżących wydarzeniach.

Moderatorzy: Adm's Team, Mod's Team

Awatar użytkownika
jovizna
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2595
Rejestracja: 20 września 2005, o 17:53
Lokalizacja: 5 567 km from New Jersey!

Post autor: jovizna »

a jestem poważnA Ermmm...hmmm... taaa... Bodzio, ja bym proponował zaimplementować na tym forum jakis kurs rozpoznawania tych znaczków przy nickach (są tylko dwa więc myślę, że po miesiącu intensywnych kursów przynajmniej niektórzy sie nauczą )
to juz drugi raz Ratt :P mysle ze to pewnie przez ta piekne zdjecie w avatarze... a jesli nie..to ... hmmm nie dokoncze :P
A co do tematu - prawie dwie bańki za takie cóś? Porypało
masz racje-porypalo i jona i wszystkich ..i mnei sie tez udzielilo..ale z drugiej strony..raz sie zyje :)
10 czerwca 2006 - Milton Keynes
11 czerwca 2006 - Milton Keynes
25 maj 2008 - Lipsk
28 maj 2008 - Hamburg
3 czerwca 2008 - Frankfurt
8 czerwca 2010 - Londyn
10 czerwca 2011-Drezno
25 czerwca 2011-Londyn
19 czerwca 2013 - GDANSK
21 czerwca 2019 - WEMBLEY
12 lipca 2019 - Warszawa
Loading... please wait...
Sorry, your time has expired.
Awatar użytkownika
Kasiunia
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 585
Rejestracja: 28 września 2005, o 09:01
Lokalizacja: Świętochłowice

Post autor: Kasiunia »

jak uzbieram troche kasy to czemu nie... ale w rok trasy koncertowej żeby mieć z tego jakies wymierne korzyści :D
Awatar użytkownika
Goska
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 470
Rejestracja: 3 października 2005, o 12:05
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Goska »

Kiedys bylo 40$ (jak mnie pamiec nie myli) to teraz sobie podniesli do 50$. Jak dla mnie to tez stanowczo za drogo.
Awatar użytkownika
jovizna
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2595
Rejestracja: 20 września 2005, o 17:53
Lokalizacja: 5 567 km from New Jersey!

Post autor: jovizna »

ak uzbieram troche kasy to czemu nie... ale w rok trasy koncertowej żeby mieć z tego jakies wymierne korzyści
żeby tylko w rok trasy nie zamkneli Ci tego przed nosem,tak jak to zrobili przed hand tour :)
10 czerwca 2006 - Milton Keynes
11 czerwca 2006 - Milton Keynes
25 maj 2008 - Lipsk
28 maj 2008 - Hamburg
3 czerwca 2008 - Frankfurt
8 czerwca 2010 - Londyn
10 czerwca 2011-Drezno
25 czerwca 2011-Londyn
19 czerwca 2013 - GDANSK
21 czerwca 2019 - WEMBLEY
12 lipca 2019 - Warszawa
Loading... please wait...
Sorry, your time has expired.
Awatar użytkownika
Rattie
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1391
Rejestracja: 20 grudnia 2005, o 21:43
Lokalizacja: Zakopane
Kontakt:

Post autor: Rattie »

No dobra, wasza kasa, nie mój problem, ale 50 dolców za głupie członkostwo w fanklubie?? :| Doooobreee.... czemu tak drogo? Jonowi na kolejny lifting brakło czy jak?
To nie jest warszawa coby butelkę wódki zakręcać!
Awatar użytkownika
jovizna
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2595
Rejestracja: 20 września 2005, o 17:53
Lokalizacja: 5 567 km from New Jersey!

Post autor: jovizna »

No dobra, wasza kasa, nie mój problem, ale 50 dolców za głupie członkostwo w fanklubie
No własnie..nasza kasa moja kasa ..nie bedziemy sobie tu pieniedzy wyliczac ;] kto co i ile wydaje ;]
Doooobreee.... czemu tak drogo?
Racją jest to ze kasa jest powalajaca jak za takie cos... na zasadzie zaplac a powiemy Ci jakim fanem jestes :| bedziemy Cie lepiej traktowac...bo nam zaplaciles....:|
Ale jesli ktos kiedys chce byc na koncercie w pierszych rzedach..niech wie ze bez fc sie tam raczej nie dostanie.
Jonowi na kolejny lifting brakło czy jak?
Widze ze jestesmy w swietnej formie ;]
10 czerwca 2006 - Milton Keynes
11 czerwca 2006 - Milton Keynes
25 maj 2008 - Lipsk
28 maj 2008 - Hamburg
3 czerwca 2008 - Frankfurt
8 czerwca 2010 - Londyn
10 czerwca 2011-Drezno
25 czerwca 2011-Londyn
19 czerwca 2013 - GDANSK
21 czerwca 2019 - WEMBLEY
12 lipca 2019 - Warszawa
Loading... please wait...
Sorry, your time has expired.
Awatar użytkownika
culles
It's My Life
It's My Life
Posty: 246
Rejestracja: 6 października 2005, o 20:12
Lokalizacja: z nienacka
Kontakt:

Post autor: culles »

jovizna pisze:
Ale jesli ktos kiedys chce byc na koncercie w pierszych rzedach..niech wie ze bez fc sie tam raczej nie dostanie.
raczej...

"impossible is nothing"
Do piachu z tematem: "BON JOVI do piachu??"
"Bon Jovi skonczyli sie na Kill'Em All..." -Haslo roku
.:blog:.
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4411
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: Adrian »

Ale jesli ktos kiedys chce byc na koncercie w pierszych rzedach..niech wie ze bez fc sie tam raczej nie dostanie.
Fakt, żeby miec teoretycznie najlepsze miejsce tzn przy barierce na środku to trzeba mieć karte, bo nikt kto się już raz do niej przykleił się nie odklei.

Ale tak jak Culles powiedział
"impossible is nothing"
Troszke sprintu, potem lekkie przetasowania i jesteśmy w trzecim rzedzie :)
A z tamtąd widok może jeszcze lepszy niż spod barierki :P
Culles wie co mówi. Był na wyciągniecie ręki ode mnie "dosłownie" :)
01.Stuttgart 2006
02.Lipsk 2008
03.Drezno 2011
04.GDAŃSK 2013!!
05.WARSZAWA 2019!!

Please Wait.....Loading....
Awatar użytkownika
Rattie
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1391
Rejestracja: 20 grudnia 2005, o 21:43
Lokalizacja: Zakopane
Kontakt:

Post autor: Rattie »

jovizna pisze: Ale jesli ktos kiedys chce byc na koncercie w pierszych rzedach..niech wie ze bez fc sie tam raczej nie dostanie.
buahahahahhahaa to ja mam jeszcze dodatkowo do biletu dokładać (zdaje się, że nawet więcej niż za sam bilet), żeby łaskawie mnie wpuścili na początek? Dooooobre, ile kapel tak robi? Bo jak na razie jedyną kapelą z taką polityką, o której słyszałem to BJ..... i niech ktoś mi powie, że to nie jest komercja.
To nie jest warszawa coby butelkę wódki zakręcać!
Awatar użytkownika
Misiek
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 329
Rejestracja: 13 października 2006, o 18:17
Lokalizacja: Jarosław
Kontakt:

Post autor: Misiek »

Aż się głupio przyznać czasami że jestem ich fanem :|
a może mi ktoś przypomnieć kiedy ten swój fc wymyślili?
"If You believe in something,
You can't give up"
R.S.
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4411
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: Adrian »

buahahahahhahaa to ja mam jeszcze dodatkowo do biletu dokładać (zdaje się, że nawet więcej niż za sam bilet), żeby łaskawie mnie wpuścili na początek?
To fakt. Pierwszeństwo mają posiadacze Backstage. Ja tego nie pochwalam
Dooooobre, ile kapel tak robi? Bo jak na razie jedyną kapelą z taką polityką, o której słyszałem to BJ..... i
Hmm o ile wiem to wszystkie największe kapele, piosenkarze, piosenkarki które mają swój oficjalny fanclub. min U2 itd nawet Stonesi mają.
Specjalnie sprawdziłem. Ci to mają nawet 3 formy biletów: Public Tickets / Fan Club Tickets / Special Packages. Ci z Fan Club Tickets wchodzą tak jak Ci z Backstage.
i niech ktoś mi powie, że to nie jest komercja.
Była, jest i będzie. Ale tak się robi teraz. Zresztą Backstage istnieje od dawna i taki system biletów jest już dbardzo stary.

Swoją drogą jak zobaczyłem sprzęt jaki mają aby zagrać koncert to on chyba kosztował kilkaset milionów dolarów. Jakoś trzeba uzbierać na ten sprzęt.
01.Stuttgart 2006
02.Lipsk 2008
03.Drezno 2011
04.GDAŃSK 2013!!
05.WARSZAWA 2019!!

Please Wait.....Loading....
Awatar użytkownika
Rattie
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1391
Rejestracja: 20 grudnia 2005, o 21:43
Lokalizacja: Zakopane
Kontakt:

Post autor: Rattie »

Misiek pisze:Aż się głupio przyznać czasami że jestem ich fanem :|
a może mi ktoś przypomnieć kiedy ten swój fc wymyślili?
nooooo widzie że w końcu ktoś normalny zawitał w te strony (bez obrazy dla reszty oczywiście ;) )

A do Adriana - facet, weź ich już tak nie broń - każda kapela, która ma oficjalny fanklub tak robi? Dziwne - Therion, Iron Maiden, Metallica, wspomniane U2 i wiele innych mają fankluby a z w/w kapel żadna nie robi czegos takiego (wiem bo na koncertach byłem osobiście, albo ktoś z ekipy był)

A sprzęt? Jaki? Jakoś ich koncerty nie są tak wybitne, tak obfiutjące w różne efekty specjalne, żeby to miało kosztować tyle ile mówisz. Za kilkaset milionów dolarów to możnaby zorganizować Przystanek Woodstock na Marsie więc już też nie przesadzaj. Weź se chłopie na wstrzymanie, bo nawet jakby BJ zażądali sobie za bilet na ostatnie rzędy nawet i 1000 dolców to i tak byś ich bronił....
To nie jest warszawa coby butelkę wódki zakręcać!
Awatar użytkownika
jovizna
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2595
Rejestracja: 20 września 2005, o 17:53
Lokalizacja: 5 567 km from New Jersey!

Post autor: jovizna »

Troszke sprintu, potem lekkie przetasowania i jesteśmy w trzecim rzedzie
A z tamtąd widok może jeszcze lepszy niż spod barierki
Culles wie co mówi. Był na wyciągniecie ręki ode mnie "dosłownie"
To zalezy jeszcze od tego gdzie jest ten koncert i ile czlonkow fc bierze w nim udzial. Bo jesli impreza jest wiielka...to przez pierwsze 10 rzedow nie ma gdzie nogi wetknac.. bo to wszystko fc i gdy czasami sie nie stosujesz do instrukcji to mozna jeszcze w ryjka dostac ;]
Aż się głupio przyznać czasami że jestem ich fanem
A mi glupio myslec ze bj ma takich fanow ;/
a może mi ktoś przypomnieć kiedy ten swój fc wymyślili?
chyba 19 lat temu..
Pierwszeństwo mają posiadacze Backstage. Ja tego nie pochwalam
Ja tez nie ale life is btural ;]
każda kapela, która ma oficjalny fanklub tak robi? Dziwne - Therion, Iron Maiden, Metallica, wspomniane U2 i wiele innych mają fankluby a z w/w kapel żadna nie robi czegos takiego (wiem bo na koncertach byłem osobiście, albo ktoś z ekipy był)
A moze po prostu nie ma takiego zainteresowania tymi ich fan clubami? ;] i w zwiazku z tym dostanie sie do pierwszych rzedow..nie jest problemem.
Za kilkaset milionów dolarów to możnaby zorganizować Przystanek Woodstock na Marsie
:D :D :D

i jeszcze jedno...backstage to nie tylko mozliwosc bycie na koncertach w pierwszych rzedach...ale m in to ze sa koncerty organizowane tylko i wylacznie dla czlonkow fc ;] oczywiscie amerykanie maja z tego pozytekk...bo dla nich to jest na wyciagniecie reki... i druga sprawa...kazdy teledysk na ktorym widac jakies tlumy...to tylko i wylacznie fan club... :) wiec mysle ze warto.
10 czerwca 2006 - Milton Keynes
11 czerwca 2006 - Milton Keynes
25 maj 2008 - Lipsk
28 maj 2008 - Hamburg
3 czerwca 2008 - Frankfurt
8 czerwca 2010 - Londyn
10 czerwca 2011-Drezno
25 czerwca 2011-Londyn
19 czerwca 2013 - GDANSK
21 czerwca 2019 - WEMBLEY
12 lipca 2019 - Warszawa
Loading... please wait...
Sorry, your time has expired.
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4411
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: Adrian »

każda kapela, która ma oficjalny fanklub tak robi? Dziwne - Therion, Iron Maiden, Metallica, wspomniane U2 i wiele innych mają fankluby a z w/w kapel żadna nie robi czegos takiego (wiem bo na koncertach byłem osobiście, albo ktoś z ekipy był)
Powiem Ci tak. Nie każda gwiazda robi takie coś. Nie wiem czy te gwiazdy tak robią czy nie bo o to musiałbym się zapytać kogoś wtajemniczonego w sprawy zespołu a nie osobe któa dochodzi do na koniec dużej kolejki i nie wie czy ktoś już tam jest czy nie. Równie dobrze gdybym nie wiedział, że jest Backstage myślałbym, że te osoby które tam już były były z wejściówek od organizatorów.
A sprzęt? Jaki? Jakoś ich koncerty nie są tak wybitne, tak obfiutjące w różne efekty specjalne, żeby to miało kosztować tyle ile mówisz.
Hmmm. Gdzieś tutaj Bodzio dawał link do stronki o ich sprzęcie. Moze to nie wygląda z zewnątrz jakoś nadzwyczaj efektownie (chociaż efekty świetlne na żywo są świetne), ale to jest tak samo jak w aucie -> liczy się to co jest pod maską. A tam są najnowsze technologie, cały sztab ludzi i wiele kamer.

Wszystko to składa się na to, że na ogromnym telbimie mamy obraz z przeróżnych ujęc, cała scena zmienia się kolorystycznie z sekundy na sekunde. Na scenie mogą pojawiać się zdjęcia ot choćby Luthera Kinga podczas Bells Of Freedom a to robi genialne wrażenie. Dodatkowo dźwięk. Perfekcyjny. Nie to co na koncertach Polskich rodzimych gwiazd.

Wiem, że sie nie interesujesz Bon Jovi, ale chciałbym Cię poinformować, że Bon Jovi mają podpisane kontrakty z firmami reprezentującymi najnowsze technologie. Wykorzystują to na koncertach jak i na płytach. Płyty - tutaj chodzi o formaty nośników itp. Koncerty to tak jak wspomniałem nowoczesne technologie -> CZYTAJ NAJNOWOCZEŚNIEJSZE.

A za to się płaci i to grubą kase.


Tak pozatym, aby udowodnić Ci, że koncerty BJ nie są zwykle robione przytocze pewną notke
Zespół Bon Jovi został nominowany w dwóch kategoriach (Billboard Touring):
Top Tour (najlepsza trasa koncertowa), gdzie będą konkurować z Madonną (Confessions Tour) i The Rolling Stones (A Bigger Bang Tour).
Top draw (przyciągający najwięcej widzów), także z Madonna i The Rolling Stones.
Dodatkowo Paul Korzilius (manager Bon Jovi) może zostać najlepszym managerem. Oprócz niego tę szansę mają: Angela Becker and Guy Oseary (Madonna), Front Line Management, RPM Management/Borman Entertainment.
I UWIERZ MI CAłA TA 3KA (BJ, RS, Madonna) MA COS TAKIEGO JAK BACKSTAGE
Weź se chłopie na wstrzymanie, bo nawet jakby BJ zażądali sobie za bilet na ostatnie rzędy nawet i 1000 dolców to i tak byś ich bronił....
Nie bronie ich tylko próbuje pokazać dwie strony medalu

Dzielenie fanów na lepszych i gorszych jest złe i nie pochwalam tego Rattie. Uważam, że Backstage powinno być, ale nie powinno ingerować w sprawy koncertowe. Powinno tyczyć się kręcenia teledysków, ksiązek, upominków, autografów, ale nie koncertów.

No to chyba tyle z mojej strony.
01.Stuttgart 2006
02.Lipsk 2008
03.Drezno 2011
04.GDAŃSK 2013!!
05.WARSZAWA 2019!!

Please Wait.....Loading....
Awatar użytkownika
Misiek
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 329
Rejestracja: 13 października 2006, o 18:17
Lokalizacja: Jarosław
Kontakt:

Post autor: Misiek »

jovizna pisze:A mi glupio myslec ze bj ma takich fanow
NIe mysl sobie że tak uważam na co dzień bo wtedy nie mówiłbym wogóle że jestem ich fanem. Od kiedy tylko słucham BJ, zawsze mówiłem każdemu znajomemu, że BJ ma najlepszych fanów na świecie (nie słodzę Wam :P )
Ale faktycznie takie ustawianie na każdym koncercie wierniejszych (czytaj "równiejszych") fanów w pierwszych rzędach jest nie fair. Może life is brutal ale świat właśnie przez niektórych ludzi wydaje się gorszy niż jest.
Może zespół (czy ktos kto zdecydował że to członkowie backstage mają być z przodu) boi się, że nazwijmy to "przypadkowi fani", którzy znaleźli się pod sceną, nie będą umieli bawić się tak jak "sprawdzeni" z fan clubu i nie zrobią takiej atmosfery.
Ja myślę, że każdy kto zadałby sobie trud, żeby się tam dostać, bawiłby się tam tak samo dobrze jeśli nie lepiej. I to byłoby widać. Szkoda że bj na to nie wpadną...

widzę, że jovizna jest w BSWJBJ. Więc nic dziwnego że mówisz że warto. Ja sie nie zapisze bo nie stać mnie ani na to ani na wyjazd:(
chciałbym chociaż raz zobaczyć ich LIVE choćby z ostatniego rzędu.
A ich fani dzielą sie chyba na tych, którym ich muzyka cos w życiu dała i słuchają ich właśnie ze względu na nią oraz na tych, którzy już o tym zapomnieli i chcą tylko zobaczyć, jak Jonny rusza tyłkiem podczas "Raise your hands" (broń Boże nie myśl że uważam tak o każdym członku backstage!)
Zresztą nieważne ilu jest członków BSWJBJ, to napewno nie oni kupili 125 mln ich płyt (podobno juz tyle ich poszło...)
"If You believe in something,
You can't give up"
R.S.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Aktualności”