20 LAT FANKLUBU

Komentarze do newsów, informacje o bieżących wydarzeniach.

Moderatorzy: Adm's Team, Mod's Team

Awatar użytkownika
prezes1
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 3514
Rejestracja: 4 maja 2010, o 21:48
Ulubiona płyta: These Days i NJ
Lokalizacja: Lublin

20 LAT FANKLUBU

Post autor: prezes1 »

Nie wiem dlaczego ja muszę tworzyć ten temat ale widać tak miało być... ;)

GRATULACJE! WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO! HAPPY BIRTHDAY! :)
Transmisję 'live' oczywiście oglądałem(wygodnie na tablecie), dużo wspomnień, anegdot i gości. Fajnie, że szef Prestige się zgodził wystąpić. Poza Brianem podobała mi się ta 'zakręcona' rodzinka wykonująca "It's My Life'. Może na następny raz przygotują większy repertuar?

Dobrze, że przynajmniej newsa na stronie rzuciliście bo tak to bym przegapił(i gwarantuję Wam, że wiele osób nie korzysta z fejsa, nie tylko ja). Następny raz może lepiej nie trzymać się kurczowo daty i gdy wypada w środku tygodnia to przenieść na najbliższy weekend?

Z gospodarzy najbardziej mi się podobał Ricky(widać, że dziennikarz 'pełną gębą'), pytania do wszystkich celne i ciekawe. Pozdro Rick! :)

Link do imprezy: https://www.youtube.com/watch?v=uU2dZHNKTaM
"Opinions are like assholes...Everybody has one!"
Awatar użytkownika
Agata BJ
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4227
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:51
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Lublin / Edynburg
Kontakt:

Re: 20 LAT FANKLUBU

Post autor: Agata BJ »

Dziękujemy! Bez Was nie byłoby nas tutaj, także dla Was również wielkie dzięki. Trudno uwierzyć, że czas tak szybko leci..!
Dzięki też za obecność na live, mam nadzieję że wszyscy się dobrze bawiliście - tak jak my prowadząc go ?

I tak, wiemy że wiele osób nie korzysta z social mediów! Dlatego właśnie nasza strona funkcjonuje i ma się dobrze ? A news przy tej okazji nie był czymś, co można by pominąć.
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa

Kontakt: agata@bonjovi.pl
Awatar użytkownika
JonetteBJ
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 375
Rejestracja: 2 października 2017, o 12:07
Ulubiona płyta: These Days

Re: 20 LAT FANKLUBU

Post autor: JonetteBJ »

Gratuluję rocznicy i życzę kolejnych 20 lat! :D

Stream był genialny, naprawdę fajnie, że opowiedzieliście tyle ciekawostek z zamierzchłych czasów, których takie osoby jak ja (tylko niecały miesiąc młodsza od portalu :lol: ) nie mają prawa pamiętać ;)

No ale wykonanie IML i tak było chyba najlepszym punktem wieczoru :D
...And I guess I'd rather die than fade away!
Awatar użytkownika
Damned
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4971
Rejestracja: 7 listopada 2012, o 03:16
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: 20 LAT FANKLUBU

Post autor: Damned »

Kochani, co prawda nie mogłem być wczoraj z Wami, ale dziękuję Wam za zaproszenie do gościnnego udziału w live streamie i przede wszystkim gratuluję tych wspaniałych 20-stu lat! :brawo:

Nadrobiłem zaległości i obejrzałem całość w nocy. Uważam, że jak na pierwszy tego rodzaju live stream, wypadliście bardzo dobrze. Dla starszych fanów, to była piękna, sentymentalna podróż przez ostatnie 20 lat, a dla młodszego pokolenia, kopalnia wiedzy i ciekawostek, o których pewnie nie mięli pojęcia.

Myślę, że takie live-streamy mają przed sobą świetlaną przyszłość, bo tematów do dyskusji o BJ nie brakuje. Jest tyle anegdot, ciekawostek, historii, że można rozmawiać o nich tygodniami. Tym bardziej szkoda, że tak ciekawi goście mięli możliwość wypowiedzenia się tylko przez chwilę.

Raz jeszcze gratuluję! A w życzeniach pójdę o krok dalej, niż poprzednicy: Życzę, aby potomkowie Artura B. przejęli w przyszłości portal. Życzę, żeby BJ.pl trwało wiecznie! :D :D
Awatar użytkownika
prezes1
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 3514
Rejestracja: 4 maja 2010, o 21:48
Ulubiona płyta: These Days i NJ
Lokalizacja: Lublin

Re: 20 LAT FANKLUBU

Post autor: prezes1 »

Damned pisze:Myślę, że takie live-streamy mają przed sobą świetlaną przyszłość, bo tematów do dyskusji o BJ nie brakuje. Jest tyle anegdot, ciekawostek, historii, że można rozmawiać o nich tygodniami. Tym bardziej szkoda, że tak ciekawi goście mięli możliwość wypowiedzenia się tylko przez chwilę.
Dokładnie! Ale mógłby to być tylko panel dyskusyjny bez muzyki(bo inaczej znów co chwila ktoś by się domagał występów zamiast posłuchać w spokoju co ludzie mają do powiedzenia).
Ricky coś tam wstępnie mówił o rocznicy koncertu w Dreźnie. No ale nie wypada w weekend więc proponuję połączyć z 8 rocznicą Gdańska i będzie sobota! :)
"Opinions are like assholes...Everybody has one!"
Awatar użytkownika
EVENo
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1584
Rejestracja: 9 października 2016, o 11:51
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Kontakt:

Re: 20 LAT FANKLUBU

Post autor: EVENo »

Mimo wszystko czuję się trochę jak jakiś gorszy sort, bo też o wszystkim dowiaduję się dopiero teraz. Ale spoko, ja na swoje urodziny też bym Was nie zaprosił ;)
Telewizja kłamie, a Radio Epsilon
Awatar użytkownika
Agata BJ
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4227
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:51
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Lublin / Edynburg
Kontakt:

Re: 20 LAT FANKLUBU

Post autor: Agata BJ »

EVENo pisze:Mimo wszystko czuję się trochę jak jakiś gorszy sort, bo też o wszystkim dowiaduję się dopiero teraz. Ale spoko, ja na swoje urodziny też bym Was nie zaprosił ;)
A wystarczyło przeczytać newsa na stronie głównej! ;)
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa

Kontakt: agata@bonjovi.pl
Edyta
It's My Life
It's My Life
Posty: 171
Rejestracja: 10 lipca 2007, o 00:33
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: 20 LAT FANKLUBU

Post autor: Edyta »

Stream był świetny, wspomnienia z koncertów i różnych wydarzeń wróciły :D
Szkoda tylko, że nie mogłam być do końca, bo czekała mnie bardzo po(ranna) pobudka :D
Mam nadzieję, że następny raz będzie w piątek lub sobotę :P
Gratuluję jubileuszu :D
Awatar użytkownika
JonetteBJ
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 375
Rejestracja: 2 października 2017, o 12:07
Ulubiona płyta: These Days

Re: 20 LAT FANKLUBU

Post autor: JonetteBJ »

Agata BJ pisze:
EVENo pisze:Mimo wszystko czuję się trochę jak jakiś gorszy sort, bo też o wszystkim dowiaduję się dopiero teraz. Ale spoko, ja na swoje urodziny też bym Was nie zaprosił ;)
A wystarczyło przeczytać newsa na stronie głównej! ;)
Albo subskrybować kanał na yt ;)
...And I guess I'd rather die than fade away!
Awatar użytkownika
PePe
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 738
Rejestracja: 7 czerwca 2006, o 20:05
Lokalizacja: Poznań

Re: 20 LAT FANKLUBU

Post autor: PePe »

EVENo pisze:Mimo wszystko czuję się trochę jak jakiś gorszy sort, bo też o wszystkim dowiaduję się dopiero teraz. Ale spoko, ja na swoje urodziny też bym Was nie zaprosił ;)
Dzisiaj jest lądowanie łazika Perseverance na Marsie. Wielkie wydarzenie, najtrudniejsze lądowanie NASA w historii. Jest live z tego wydarzenia.
Mam nadzieję, że Cię zaprosili.


Co do urodzin. Nie ma problemu. Serio, nie ma spiny, żaden kłopot, mówi się trudno. I tak nikt by nie przyszedł :yes:
Awatar użytkownika
EVENo
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1584
Rejestracja: 9 października 2016, o 11:51
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Kontakt:

Re: 20 LAT FANKLUBU

Post autor: EVENo »

No właśnie zaprosili, sam TVN24.pl i RMF24.pl niemal kazali mi w tym uczestniczyć wypluwając mi transmisję przed nos ;)

Natomiast news tutaj pojawił się wczoraj, a jako osoba pracująca na trzy zmiany czasem miewam dni, że tu nie zaglądam przez dłużej, niż 24 godziny. No, ale to na szczęście nie było lądowanie na Marsie ;)
Telewizja kłamie, a Radio Epsilon
Awatar użytkownika
Ricky Skywalker
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1648
Rejestracja: 1 sierpnia 2005, o 21:17
Ulubiona płyta: NJ+KTF+SITT+AOTL
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Re: 20 LAT FANKLUBU

Post autor: Ricky Skywalker »

EVENo, ale wiesz, że na głównej, obok kolumny z newsami, po prawej stronie, jest też rubryka "CO SŁYCHAĆ NA FEJSIE", na której - surprise! - widać wszystkie wpisy z Facebooka, nawet jeśli nie posiadasz na nim konta? ;)
prezes1 pisze:Z gospodarzy najbardziej mi się podobał Ricky(widać, że dziennikarz 'pełną gębą'), pytania do wszystkich celne i ciekawe. Pozdro Rick! :)
A dziękuję, dziękuję ;) Miło taki feedback przeczytać :)) Również serdecznie pozdrawiam szacownego Prezesa ;)

PS. Jak się oglądało brata na "wielkim ekranie"? :D
***
"these days all we got is hope, we got redemption and we got forgiveness. And we got one more thing - we got us these days..."
- Richie Sambora, 29-10-2007
Awatar użytkownika
prezes1
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 3514
Rejestracja: 4 maja 2010, o 21:48
Ulubiona płyta: These Days i NJ
Lokalizacja: Lublin

Re: 20 LAT FANKLUBU

Post autor: prezes1 »

Ricky Skywalker pisze:Jak się oglądało brata na "wielkim ekranie"? :D
Na tablecie więc szału nie było. ;)
A tak poważnie - jak Ci się udało go namówić? On się raczej publicznie nie lubi udzielać...
"Opinions are like assholes...Everybody has one!"
Awatar użytkownika
99-in-the-shade
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 346
Rejestracja: 6 listopada 2012, o 19:04
Ulubiona płyta: NJ - KTF - TD
Lokalizacja: Chorzów

Re: 20 LAT FANKLUBU

Post autor: 99-in-the-shade »

Zrobiliście tym live'm kawał dobrej roboty i dzięki Wam za to stokrotne :D Sporo się obśmiałam, trochę wzruszyłam i ogólnie jakoś tak mi się ciepło na serduszku po tym wszystkim zrobiło :D
No i mam nadzieję, że ewentualna powtórka nie pozostanie li i jedynie w sferze planów :D
'A drifter I was meant to be with noone there for company.'
Awatar użytkownika
M.J.
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 832
Rejestracja: 2 listopada 2012, o 21:17
Ulubiona płyta: These Days

Re: 20 LAT FANKLUBU

Post autor: M.J. »

Ja też dorzucę, że bardzo mi się podobało. Szkoda, że sytuacja zmusza nas tylko do takiego kontaktu, ale dobre i to. Ponarzekam też na to samo, co inni: że w tygodniu, że krótko, że można było uprzedzić, że będzie można dołączyć, to by się człowiek przygotował jakoś. A tu o, po czasie przypomniały mi się dwie nowe historyjki. :D
His momma said he was crazy - he said 'Momma, I've got to try'.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Aktualności”