Trasa po Europie i koncert w Polsce 2019

Komentarze do newsów, informacje o bieżących wydarzeniach.

Moderatorzy: Adm's Team, Mod's Team

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
EVENo
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1584
Rejestracja: 9 października 2016, o 11:51
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Kontakt:

Trasa po Europie i koncert w Polsce 2019

Post autor: EVENo »

Zakładam nowy temat, bo dyskusja cały czas toczy się w wątku o zakończonej już trasie, a przecież występ zespołu w Polsce wart jest oddzielnego działu ;)

Podsumowując:
- kilka dni temu ponoć sam Jon potwierdził, że w 2019 roku zespół uda się w trasę koncertową po Europie
- w tym tygodniu polski oddział Live Nation zamieścił na swoim fanpage'u Facebook post, sugerujący, że Bon Jovi odwiedzi nasz kraj
- w poniedziałek mają zostać potwierdzone daty i miejsca koncertów w 2019 roku
- wciąż nie wiadomo, czy nowa trasa będzie kontynuacją THINFS Tour, czy zespół zamierza do tego czasu wydać nową płytę
- koncert w Polsce może odbyć się zarówno w hali, jak i na stadionie (ale osobiście obstawiałbym stadion)

Cóż mogę dodać? "Wpisujcie miasta"? :D Ja, jak już zaznaczyłem, trzymam kciuki za Chorzów, bo niestety z moim podejściem do tego typu koncertów, to jedyna opcja, w której zaangażuję się w udział. Ciekaw jestem w jakich cenach będą bilety i czemu tak drogo. No i przede wszystkim - w jakiej formie będzie Jon i czy jakimś cudem Richie wróci do składu (i też będzie w formie) :D

No, ale teraz po prostu czekajmy na oficjalne potwierdzenie wszystkiego. Z tego miejsca ogłaszam konkurs - kto jako pierwszy zamieści na forum informację potwierdzającą co, gdzie i kiedy, otrzyma w prezencie szczery uśmiech wszystkich fanów Bon Jovi w Polsce ;)
Telewizja kłamie, a Radio Epsilon
Awatar użytkownika
madm
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 947
Rejestracja: 28 listopada 2012, o 14:20
Ulubiona płyta: NJ
Lokalizacja: Rzeszów/Kraków

Re: Trasa po Europie i koncert w Polsce 2019

Post autor: madm »

Jakie miesiące obstawiacie? Standardowo końcówka maja-czerwiec-początek lipca czy tym razem inaczej?

Jeśli hale to pora roku w zasadzie nie gra żadnej roli :D więc dawać mi tu ich już w styczniu :D
It's my life!
Awatar użytkownika
Smolek
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2777
Rejestracja: 26 kwietnia 2008, o 10:47
Lokalizacja: Hołowienki

Re: Trasa po Europie i koncert w Polsce 2019

Post autor: Smolek »

Na Jovitalku poruszono ciekawą kwestią, sam też wcześniej się nad tym zastanawiałem. Kasety z największymi hitami, które są tych fotkach Live Nation w różnych krajach. Może więc trasa w Europie nie będzie promowała This House Is Not For Sale, ale będzie to Greatest Hits Tour?
Awatar użytkownika
EVENo
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1584
Rejestracja: 9 października 2016, o 11:51
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Kontakt:

Re: Trasa po Europie i koncert w Polsce 2019

Post autor: EVENo »

[quote="madm"]Jeśli hale to pora roku w zasadzie nie gra żadnej roli :D więc dawać mi tu ich już w styczniu :D[/quote]
Słuszna uwaga, ale uważaj, żeby Twój styczeń nie zamienił się w grudzień :P
Wydaje mi się, że okres w jakim będą grać zależny jest od tego czy i kiedy planują wydać nowy album. Jeśli nic nowego nie nadejdzie mogą śmiało startować w maju. Potem pytanie czy jeśli ukaże się nowa płyta, to czy niektóre koncerty nie będą zagrane przed premierą, ale wydaje mi się, że takie zabiegi stosowano tylko w USA. Tutejsza publika, w szczególności stadionowa, chyba woli wiedzieć co mniej więcej będzie grane :P Mam tylko nadzieję, że nie wyskoczą znowu z This House Is Not For Sale na początku każdego występu, trochę nieprzewidywalności zdałoby się dodać.

Zagwarantować Wam jednak mogę, że nie zabraknie Because We Can :D Przecież ostatnim razem w Gdańsku wszyscy tak dobrze się przy tym bawili :D No i jakby nie patrzeć, to ostatnia odnotowana przez polskie media piosenka tego zespołu...
Telewizja kłamie, a Radio Epsilon
Awatar użytkownika
alniac
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1260
Rejestracja: 14 kwietnia 2010, o 10:50

Re: Trasa po Europie i koncert w Polsce 2019

Post autor: alniac »

Tak sobie myślę o Chorzowie. Z Narodowym raczej bym nie ryzykowała.

I ta wizja z trasą The Greatest Hits Tour brzmi obiecująco, bo może oszczędziłaby nam wielu tych superświetnych politycznych numerów :P
Ostatnio zmieniony 27 września 2018, o 15:29 przez alniac, łącznie zmieniany 1 raz.
19.06.2013 – Gdańsk, Polska
12.07.2019 – Warszawa, Polska
Awatar użytkownika
madm
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 947
Rejestracja: 28 listopada 2012, o 14:20
Ulubiona płyta: NJ
Lokalizacja: Rzeszów/Kraków

Re: Trasa po Europie i koncert w Polsce 2019

Post autor: madm »

Kolejny post Live Nation :D

Obstawiam że jutro oficjalne info :D
It's my life!
Miracle-BJ
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2014
Rejestracja: 7 sierpnia 2011, o 16:59
Lokalizacja: Nowy Sącz

Re: Trasa po Europie i koncert w Polsce 2019

Post autor: Miracle-BJ »

Skończyło się "spokojne" życie"! Tylko Jon coś napomknął o trasie po Europie, a ja już zrobiłam się "nerwowa"! ;) Myślenica totalna, będzie koncert u nas czy nie będzie? W Krakowie, Chorzowie, w Warszawie, gdzie??? A jak nas ominą? Kiedy się dowiemy konkretów? Ciężki okres mnie czeka, ale myślę, że ta niepewność i nerwówka zostanie mi wynagrodzona pięknym koncertem w PL :)) Moim marzeniem jest Kraków! :jupi:
BJ - It's my life - Always !
Awatar użytkownika
EVENo
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1584
Rejestracja: 9 października 2016, o 11:51
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Kontakt:

Re: Trasa po Europie i koncert w Polsce 2019

Post autor: EVENo »

Muszę przyznać, ze ta akcja z pompowaniem balonika ultra ciekawa. Dobra promocja, w odróżnieniu od promocji albumu :P I obym się nie mylił, że skoro reklamują to w tak oryginalny sposób, to czeka nas naprawdę wielka wiadomość o wielkim koncercie w wielkim stylu.

Teraz już jestem przekonany - to będzie stadion :D
Telewizja kłamie, a Radio Epsilon
Awatar użytkownika
madm
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 947
Rejestracja: 28 listopada 2012, o 14:20
Ulubiona płyta: NJ
Lokalizacja: Rzeszów/Kraków

Re: Trasa po Europie i koncert w Polsce 2019

Post autor: madm »

[quote="EVENo"]Teraz już jestem przekonany - to będzie stadion :D[/quote]

Oby tylko nie w Kielcach czy Lublinie :D
It's my life!
Awatar użytkownika
djpj1
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
It's My Life
It's My Life
Posty: 129
Rejestracja: 16 grudnia 2007, o 11:28
Lokalizacja: Kalisz

Re: Trasa po Europie i koncert w Polsce 2019

Post autor: djpj1 »

[quote="EVENo"] Z tego miejsca ogłaszam konkurs - kto jako pierwszy zamieści na forum informację potwierdzającą co, gdzie i kiedy, otrzyma w prezencie szczery uśmiech wszystkich fanów Bon Jovi w Polsce ;)[/quote]
Szkoda ,że prawie 6 lat temu nie było takiego konkursu.... ;) a może i tym razem będę pierwszy... :P - musicie jednak poczekać jeszcze chwilę .Live Nation pracuje jednak inaczej niż Prestige MJM...
22 lipca 2011-Wiedeń-Austria
19 czerwca 2013-Gdańsk-Polska
12 lipca 2019-Warszawa-Polska
Awatar użytkownika
Smolek
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2777
Rejestracja: 26 kwietnia 2008, o 10:47
Lokalizacja: Hołowienki

Re: Trasa po Europie i koncert w Polsce 2019

Post autor: Smolek »

Na oficjalnym fejsie Bon Jovi został udostępniony post Live Nation Polska. ;) I poza polskim Live Nation, do tej pory na oficjalnym fejsie został tylko udostępniony post Live Nation UK. Szanują nas. :D Ekscytacja z każdą minutą wzrasta.
Awatar użytkownika
EVENo
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1584
Rejestracja: 9 października 2016, o 11:51
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Kontakt:

Re: Trasa po Europie i koncert w Polsce 2019

Post autor: EVENo »

[quote="Smolek"]Na oficjalnym fejsie Bon Jovi został udostępniony post Live Nation Polska. ;) I poza polskim Live Nation, do tej pory na oficjalnym fejsie został tylko udostępniony post Live Nation UK. Szanują nas. :D Ekscytacja z każdą minutą wzrasta.[/quote]
Można też na to spojrzeć z innej strony - udostępnili, żeby żaden fan z Polski nie przeoczył, bo obawiają się o frekwencję. Albo jeszcze gorzej - w ten sposób dopiero sprawdzają czy jest zainteresowanie i czy opłaca się przyjeżdżać :P Oczywiście żartuję, ale fakt jest taki, że muszą naprawdę coś zrobić, żeby zapełnić stadion. Tak jak wspominałem, Bon Jovi w polskich mediach nie istnieje od czasu koncertu w Gdańsku. Potrzebny jest impuls, który zaciekawi przeciętnego Janusza. Ciekawi mnie też jak wiele osób, które były w 2013, będzie zainteresowanych powtórką.
Telewizja kłamie, a Radio Epsilon
Fromasz1899
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 945
Rejestracja: 24 lutego 2013, o 14:11
Ulubiona płyta: The Circle
Lokalizacja: Nowy Dwór Mazowiecki
Kontakt:

Re: Trasa po Europie i koncert w Polsce 2019

Post autor: Fromasz1899 »

zgadzam się z EVENo potrzebny jest impuls i duża promocja żeby dało radę zapełnić stadion, ciekawi mnie jaki to wszystko będzie miało kształt, ja na razie staram się na chłodno podejść bo jak zobaczę cenę biletu to pewnie będę płakał ;p
I'm still living, yeah, semper fi!

When you want to give up and your heart's about to break
Remember that you're perfect
God makes no mistakes
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4410
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Trasa po Europie i koncert w Polsce 2019

Post autor: Adrian »

Proponuje rozglądać się w swoich miastach i patrzeć czy nie pojawiają się plakaty z kasetami. W okolicach Arnhem (Holandii). To by dało nam jasny sygnał gdzie planują koncert. Proponuje osoby z okolic Łodzi, Krakowa i Chorzowa aby porozglądali się :)
01.Stuttgart 2006
02.Lipsk 2008
03.Drezno 2011
04.GDAŃSK 2013!!
05.WARSZAWA 2019!!

Please Wait.....Loading....
Awatar użytkownika
Damned
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4971
Rejestracja: 7 listopada 2012, o 03:16
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Trasa po Europie i koncert w Polsce 2019

Post autor: Damned »

Według norweskiej telewizji, trasa zostanie ogłoszona w poniedziałek, 1 października 2018.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Aktualności”