Trasa po Europie i koncert w Polsce 2019

Komentarze do newsów, informacje o bieżących wydarzeniach.

Moderatorzy: Adm's Team, Mod's Team

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Smolek
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2777
Rejestracja: 26 kwietnia 2008, o 10:47
Lokalizacja: Hołowienki

Re: Trasa po Europie i koncert w Polsce 2019

Post autor: Smolek »

Always jeszcze zagrali. :o
Awatar użytkownika
alniac
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1260
Rejestracja: 14 kwietnia 2010, o 10:50

Re: Trasa po Europie i koncert w Polsce 2019

Post autor: alniac »

BonJoviTalk na Twitterze donosi, że:
I'd Die For You was a fan request & I'll Be There For You was originally in the set list but Jon decided to play Always.
Czyli mogłam się głośniej drzeć tydzień temu :D Oraz… To pewnie nie będzie popularna opinia, ale wolę I’ll Be There z Warszawy niż Always z Wembley.

BonJoviTalk wspomina też o tym, że Always było rzekomo zaczynane 2 czy nawet 3 razy, bo Dawidowi pomerdały się paluszki :P
19.06.2013 – Gdańsk, Polska
12.07.2019 – Warszawa, Polska
Awatar użytkownika
Smolek
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2777
Rejestracja: 26 kwietnia 2008, o 10:47
Lokalizacja: Hołowienki

Re: Trasa po Europie i koncert w Polsce 2019

Post autor: Smolek »

alniac pisze:BonJoviTalk na Twitterze donosi, że:
I'd Die For You was a fan request & I'll Be There For You was originally in the set list but Jon decided to play Always.
Czyli mogłam się głośniej drzeć tydzień temu :D Oraz… To pewnie nie będzie popularna opinia, ale wolę I’ll Be There z Warszawy niż Always z Wembley.

BonJoviTalk wspomina też o tym, że Always było rzekomo zaczynane 2 czy nawet 3 razy, bo Dawidowi pomerdały się paluszki :P
Coś w tym jest. W Gdańsku po Livinie krzyczałem jak opętany "Always!", to zagrali Always. A Warszawie chciałem krzyczeć "Always!" po Livinie, ale jednak stwierdziłem, że i tak nie zagrają. Gdybym to zrobił mielibyśmy Always. :D
Awatar użytkownika
madm
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 947
Rejestracja: 28 listopada 2012, o 14:20
Ulubiona płyta: NJ
Lokalizacja: Rzeszów/Kraków

Re: Trasa po Europie i koncert w Polsce 2019

Post autor: madm »



No David to się nie popisał. 1 raz widzę taki wylew z jego strony. Ale zdarza się najlepszym ;) Always może nie takie jak na Wembley, ale spodziewałem że będzie gorzej. Phil jak zwykle zamiótł wszystko solówką.

Chociaż nie...tego nic nie przebije :D
It's my life!
Awatar użytkownika
Smolek
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2777
Rejestracja: 26 kwietnia 2008, o 10:47
Lokalizacja: Hołowienki

Re: Trasa po Europie i koncert w Polsce 2019

Post autor: Smolek »

Na ostatnim koncercie europejskiej trasy (w Izraelu) było Always. ;)
kikusia28
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1310
Rejestracja: 26 maja 2008, o 20:49
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Trasa po Europie i koncert w Polsce 2019

Post autor: kikusia28 »

Eh jaka szkoda, że to już koniec...
Ale było pięknie.
Awatar użytkownika
madm
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 947
Rejestracja: 28 listopada 2012, o 14:20
Ulubiona płyta: NJ
Lokalizacja: Rzeszów/Kraków

Re: Trasa po Europie i koncert w Polsce 2019

Post autor: madm »

It's done!
A dopiero się zaczęło. Pamiętam śledzenie piosenka po piosence koncertu w Moskwie tak jakby to było wczoraj...
Ale może to i dobrze że to już koniec. Jasiek wygląda na wykończonego.



W przyszłym roku pewnie USA. Europa najwcześniej(o ile w ogóle) w 2021.
It's my life!
kubas_782
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 7
Rejestracja: 4 stycznia 2019, o 21:51
Ulubiona płyta: These days

Re: Trasa po Europie i koncert w Polsce 2019

Post autor: kubas_782 »

Always z Izraela to już totalna katastrofa. Jeżeli kolejne trasy mają tak wyglądać pod względem wokalnym to ja wysiadam. Dla mnie jest to rozmienianie swojej legendy na drobne.
Na insta,fb, yt zaczyna pojawiać się mnóstwo komentarzy na temat głosu Jona, oczywiście negatywnych. Zdanie psychofanow nic nie zmieni, gość się po prostu skończył wokalnie. Ja wolę zapamiętać fenomenalne występy w latach 2010,11, solidne na BWC Tour. Później jest to rownia pochyła z dnem właśnie podczas tej trasy.
Oczywiście koncert w Wawie to było coś magicznego, ale nagrania z koncertu nie jestem w stanie przesłuchać bo uszy bolą...
Moim zdaniem Jon jest na coś ewidentnie chory, bo taki zjazd formy przez parę lat to coś dziwnego.
Awatar użytkownika
EVENo
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1584
Rejestracja: 9 października 2016, o 11:51
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Kontakt:

Re: Trasa po Europie i koncert w Polsce 2019

Post autor: EVENo »

kubas_782 pisze: Oczywiście koncert w Wawie to było coś magicznego, ale nagrania z koncertu nie jestem w stanie przesłuchać bo uszy bolą...
Odpaliłem sobie ostatnio Runaway z Warszawy i byłem pełen podziwu, że jego przemowa i zabawa z publicznością przed zagraniem piosenki miała tyle werwy, zarówno w głosie, jak i zachowaniu, zaś sam utwór został wykonany w trybie "nie do zniesienia". Co dziwi tym bardziej, że 75% tego utworu nie jest wymagające wokalnie, tylko John zawsze i wszędzie musi wydziwiać z tym swoim głosem :whoeva: A potem dziwota, że gubi sylaby po drodze, jak każda jest niepotrzebnie przeciągnięta i na ostatnią nie ma już czasu :P
Telewizja kłamie, a Radio Epsilon
Awatar użytkownika
prezes1
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 3514
Rejestracja: 4 maja 2010, o 21:48
Ulubiona płyta: These Days i NJ
Lokalizacja: Lublin

Re: Trasa po Europie i koncert w Polsce 2019

Post autor: prezes1 »

EVENo pisze:
kubas_782 pisze: Oczywiście koncert w Wawie to było coś magicznego, ale nagrania z koncertu nie jestem w stanie przesłuchać bo uszy bolą...
Odpaliłem sobie ostatnio Runaway z Warszawy i byłem pełen podziwu, że jego przemowa i zabawa z publicznością przed zagraniem piosenki miała tyle werwy, zarówno w głosie, jak i zachowaniu, zaś sam utwór został wykonany w trybie "nie do zniesienia". Co dziwi tym bardziej, że 75% tego utworu nie jest wymagające wokalnie, tylko John zawsze i wszędzie musi wydziwiać z tym swoim głosem :whoeva: A potem dziwota, że gubi sylaby po drodze, jak każda jest niepotrzebnie przeciągnięta i na ostatnią nie ma już czasu :P
Ponieważ bawiłem się na koncercie rewelacyjnie byłem przytłumiony przez radość ale jednak na niektórych kawałkach nie dało się nie słyszeć 'wokalnej tragedii'.Takie KTF, chociaż wykonane przez zespół świetnie i to z improwizacjami, wokalnie nie dało się słuchać. Nie wiem czy on rapował czy mówił, na pewno śpiew to nie był. Bad Medicine to samo. I jeszcze parę innych ale po co wymieniać i się dołować...
My jako kraj jesteśmy do tyłu 20 lat co najmniej. Nie dane nam było słyszeć BJ w najlepszych latach i prawdziwym składzie. I nie tylko BJ. Wszystkie 'dziadki' upodobały sobie Polskę właśnie teraz i korzystają z tego na maxa bo wcześniej po prostu nie mogli/nie chcieli/nie wiedzieli etc. A teraz sobie dorobią do emerytury i wycisną z nas ile się da.
A nasze koncerty w Gdańsku i Warszawie były tak udane tylko i wyłącznie z powodu fanów, publiki, atmosfery i akcji. Ludzie spragnieni, wygłodniali czekali przez tyle lat, to i rezultat był ponad wszelkie wyobrażenie. I to się udzieliło Jonowi i zespołowi.
"Opinions are like assholes...Everybody has one!"
ODPOWIEDZ

Wróć do „Aktualności”