24 Hours of Reality (LIVE STREAM)

Komentarze do newsów, informacje o bieżących wydarzeniach.

Moderatorzy: Adm's Team, Mod's Team

Awatar użytkownika
madm
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 947
Rejestracja: 28 listopada 2012, o 14:20
Ulubiona płyta: NJ
Lokalizacja: Rzeszów/Kraków

Re: 24 Hours of Reality (LIVE STREAM)

Post autor: madm »

Wiecie co, może narażę się na ostrą krytyke,,,ale może dobrze że się to wydarzyło? Może to wkońcu otworzy oczy Europie i zaczniemy myśleć. Więcej multi-kulti, więcej tolerancji to będzie więcej zamachów. Współczucia dla ofiar. Szczęście w nieszczęściu BJ nie byli dzisiaj w Paryżu. Smutne zakończenie dnia...
It's my life!
Brand New EVENo

Re: 24 Hours of Reality (LIVE STREAM)

Post autor: Brand New EVENo »

No tak, dyskusja w tym wątku miała opierać się o zupełnie inne tematy, jak i cała impreza miała poruszyć inny, zdaje się znacznie mniej istotny, światowy problem. Ja o wszystkim dowiedziałem się dopiero dzisiaj rano i już mnie to nawet nie szokuje. Zupełnie jakby zamachy islamistów zaczynały być naturalnym elementem naszego życia. A my możemy co najwyżej udostępnić kolejny hasztag - niektórzy myślą, że to pokaże naszą siłę, ale tak naprawdę pokaże tylko ilu ludzi siedzi bezczynnie przed kompem. Hasztagi nikogo nie uratują, nic nie zdziałają, niewiele zmienią.
Awatar użytkownika
Agata BJ
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4227
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:51
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Lublin / Edynburg
Kontakt:

Re: 24 Hours of Reality (LIVE STREAM)

Post autor: Agata BJ »

Temat dotyczy koncertu, który niestety się nie odbył..ale wciąż proszę o trzymanie się właściwego wątku.
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa

Kontakt: agata@bonjovi.pl
Awatar użytkownika
Damned
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4971
Rejestracja: 7 listopada 2012, o 03:16
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: 24 Hours of Reality (LIVE STREAM)

Post autor: Damned »

Miejmy nadzieję, że w związku z zamachami, doczekamy się dużego globalnego koncertu w hołdzie ofiarom, tak jak to miało miejsce po 11. września (America: Tribute to Heroes oraz The Concert for NYC), czy w przypadku huraganu Sandy (12-12-12) i innych mniejszych lub większych klęsk żywiołowych. Najlepiej jeszcze w grudniu :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Aktualności”