Newsy, różności, ploteczki...

Komentarze do newsów, informacje o bieżących wydarzeniach.

Moderatorzy: Adm's Team, Mod's Team

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Agata BJ
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4227
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:51
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Lublin / Edynburg
Kontakt:

Post autor: Agata BJ »

Jak możecie? To chyba oczywiste, że Rysio zna "twórczość" Mandaryny! Zapomniałyście już, że Jon bardzo pozytywnie skomentował i mówił, że jej przeróbka YGLABN jest godna pochwały? Mogę się założyć, że powtórzył o tym Ryśkowi, przy okazji dając mu do przesłuchania tę muzyczną perełkę :mrgreen:
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa

Kontakt: agata@bonjovi.pl
Awatar użytkownika
Twisted Sister
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 981
Rejestracja: 17 września 2005, o 08:18
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Twisted Sister »

Agata BJ pisze:Jak możecie? To chyba oczywiste, że Rysio zna "twórczość" Mandaryny! Zapomniałyście już, że Jon bardzo pozytywnie skomentował i mówił, że jej przeróbka YGLABN jest godna pochwały? Mogę się założyć, że powtórzył o tym Ryśkowi, przy okazji dając mu do przesłuchania tę muzyczną perełkę :mrgreen:
Wiecie co, to całkiem możliwe :mrgreen: :P . Zastanawia tylko jedno: czemu Richie wciąż jeszcze ma włosy na głowie, jeżeli "to coś" słyszał XD? Bo ja, gdyby ktoś mi tak spaprał moją własną kompozycję, wyrwałabym je sobie z głowy :D .
A co do dziwnych upodobań Ryszarda....ehhh, bez komentarza. :|
"I know life sometimes can get tough and I know life sometimes can be a drag, but people, we have been given a gift/a road and that's road's name is ROCK'N'ROLL" Kiss
Awatar użytkownika
Mustafa
It's My Life
It's My Life
Posty: 120
Rejestracja: 22 września 2005, o 14:04
Lokalizacja: Utopia
Kontakt:

Post autor: Mustafa »

przy okazji dając mu do przesłuchania tę muzyczną perełkę
I dodatkowo zakupił Ryszardowi całą dyskografię tegoż owocu w celu zapoznania się ze świetnym, pełnowartościowym, polskim produktem, nie tylko muzycznym. Od tego czasu, gdy Sambora usłyszał boskie unc-unc, jego gust muzyczny uległ pogorszeniu z powodu uszkodzenia narządów słuchowych tegoż oto pana - nie dosłyszał wszystkiego. Stąd zapewne takie słowa o Green Day :mrgreen:

A tak na serio, to Green Day było zachwalane przez Davida, a nie przez Ryszarda ;) Przynajmniej z wywiadu przeprowadzonego niedawno, to właśnie wynika...
Awatar użytkownika
Twisted Sister
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 981
Rejestracja: 17 września 2005, o 08:18
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Twisted Sister »

Mustafa pisze:A tak na serio, to Green Day było zachwalane przez Davida, a nie przez Ryszarda ;) Przynajmniej z wywiadu przeprowadzonego niedawno, to właśnie wynika...
W wywiadzie niedawno przeprowadzonym (HAND Launch), i owszem, natomiast co do zachwalania Green Day przez Ryszarda, to to najzupełniej wyraźnie wynika z weekendu przed tegorocznym MTV Europe Music Awards z programu "Spotlight-Come To Lisboa", podobnie jak wyrażanie sympatii tudzież szacunku do Marylina Mansona, heh :P .
A co do 'Mustafowej' teorii utracenia przynajmniej częściowego słuchu przez Ryśka w wyniku przesłuchania tego mandarynkowego czegoś-tam -well, obawiam się, że mogło to być najzupełniej możliwe :D :D .
"I know life sometimes can get tough and I know life sometimes can be a drag, but people, we have been given a gift/a road and that's road's name is ROCK'N'ROLL" Kiss
Awatar użytkownika
olcat
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 268
Rejestracja: 17 września 2005, o 18:29
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: olcat »

Albo inaczej - po Mandarynie wszystko wydaje się być piękne.
...Don't you know that all my heroes died...?
And I guess I'd rather die than fade away...
"Rock N Roll is the spiritual release of the youth"
http://www.olcat.mylog.pl
Awatar użytkownika
Tatiana
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 578
Rejestracja: 17 września 2005, o 06:36
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Tatiana »

A wiecie co, wczoraj bylam w sklepie i na polce z herbatami zobaczylam... Mandaryne :evil: Na jednej z herbat Bio- Activ widnieje jej zdjecie :evil: O zgrozo :!: :!: :!:
99-in-the-shade

Post autor: 99-in-the-shade »

O ile zakład, że była to herbatka odchudzająca? :P Dobrze obliczony efekt - jak się to-to zobaczy, to jeść się człowiekowi odechciewa :P
Awatar użytkownika
Twisted Sister
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 981
Rejestracja: 17 września 2005, o 08:18
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Twisted Sister »

99-in-the-shade pisze:O ile zakład, że była to herbatka odchudzająca? :P Dobrze obliczony efekt - jak się to-to zobaczy, to jeść się człowiekowi odechciewa :P
Jako że mój Protoplasta tego rodzaju towar prowadzi w swojej hurtowni, potwierdzam w 100%, że "Mandaryna" z Bio-Activ to herbatka odchudzająca :D :D . I jak wieść niesie, to mandarynopodobne coś dostało za promowanie tego herbatopodobnego czegoś mnóstwo kasy :P .
Aczkolwiek to chyba temat o newsach i różnych różnościach na temat BJ, nie Mandaryny, bo gadanie o niej to raczej strata czasu.... ;) ;) ;)
"I know life sometimes can get tough and I know life sometimes can be a drag, but people, we have been given a gift/a road and that's road's name is ROCK'N'ROLL" Kiss
Awatar użytkownika
Bonjova
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1172
Rejestracja: 17 września 2005, o 09:00
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Bonjova »

Ta herbata z jej podobizną "wystepuje" w YGLABN
Awatar użytkownika
Agata BJ
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4227
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:51
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Lublin / Edynburg
Kontakt:

Post autor: Agata BJ »

Skoro już o tym mówicie i znów wracamy do tematu Mandaryny to muszę (z przykrością?!) stwierdzić, że wczoraj przełączając kanały w TV, niechcący natchnęłam się na fragment jej teledysku do YGLABN. "O zgrozo!" :P
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa

Kontakt: agata@bonjovi.pl
Awatar użytkownika
Tatiana
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 578
Rejestracja: 17 września 2005, o 06:36
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Tatiana »

Wspolczuje Agata :( :( Bardzo bym chciala nie miec okazji tego uslyszec :evil: Ciekawe tylko jak dlugo uda mi uniknac tej niemilej "przyjemnosci" :?:
Awatar użytkownika
Twisted Sister
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 981
Rejestracja: 17 września 2005, o 08:18
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Twisted Sister »

Znając uroki polskich telewizji, to niedługo :| .
PS. A czy możemy już skończyć temat o Mandarynie, herbatce Mandaryny i jej ohydnej wersji YGLABN, na którą natykając się pawia puszczam? ;)
"I know life sometimes can get tough and I know life sometimes can be a drag, but people, we have been given a gift/a road and that's road's name is ROCK'N'ROLL" Kiss
99-in-the-shade

Post autor: 99-in-the-shade »

Nah, to żeby nie było - wczoraj odkryłam, że na www.miastoplusa.pl można znaleźć sporo dzwonków, między innymi cały HAND. Tyle, że mimo że to polifonia, to raczej do nowszych modeli, bo ze swoją Nokią 3510 to o takim np. 'Complicated' mogę tylko pomarzyć :/
Awatar użytkownika
Kasiunia
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 585
Rejestracja: 28 września 2005, o 09:01
Lokalizacja: Świętochłowice

Post autor: Kasiunia »

Ja do mojego to żadnego dzwonka nie umie znaleźć.... a mam mono.... to takie małe, stare gówno (tylko cicho.... zeby nie usłyszał.... ;) ) ale sciagne coś dla mamy do komóry :P ... coby wiedziała, że to ja dzwonie ... bez patrzenia na wyświetlacz.... :D
Awatar użytkownika
Twisted Sister
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 981
Rejestracja: 17 września 2005, o 08:18
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Twisted Sister »

No, z moim telefonem też raczej można sobie o polifonii pomarzyć.... Hey, c'est la vie :D :D . I tak apropos Twojego biletu, Kasiunia, to congratulations-ja nie mogę nigdzie jechać, kurczak wodny;/.
"I know life sometimes can get tough and I know life sometimes can be a drag, but people, we have been given a gift/a road and that's road's name is ROCK'N'ROLL" Kiss
ODPOWIEDZ

Wróć do „Aktualności”