Newsy, różności, ploteczki...

Komentarze do newsów, informacje o bieżących wydarzeniach.

Moderatorzy: Adm's Team, Mod's Team

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Bonjova
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1172
Rejestracja: 17 września 2005, o 09:00
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Bonjova »

Nic innego jak kurtka ;)
99-in-the-shade

Post autor: 99-in-the-shade »

Ricky Skywalker pisze:Pewnie, że nie :D Doti przygotuje od razu porządną, rybacką sieć :lol:
Taaa, jasne :D I pałkę do ogłuszania :rotfl2: Po czym tak uzbrojona wyruszę na Krupówki :mrgreen:
olcat pisze:Wspominałam już może kiedyś, że góry to moja wielka pasja? :lol: Ani chybi, trzeba się będzie niedługo wybrać... Może do Zakopanego? :mrgreen:
Nie, nie wspominałaś xD To kiedy się umawiamy na połów... o pardon, wyprawę? :mrgreen:
Awatar użytkownika
olcat
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 268
Rejestracja: 17 września 2005, o 18:29
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: olcat »

Kiedy tylko zacznie się sezon ]:-> :mrgreen:

A tak żeby być przykładnym, nie offtopującym (zbyt często XD) forumowiczem, dodam, że widziałam chłopaków w "Wiadomościach" na TVP1 o 19.30, pokazywali tą imprezę z Monako :mrgreen: Jon coś tam pitolił po swojemu, że każdy chce się upodobnić do ulubionego artysty ("Taaaaa jasne chciałbyś" - reakcja olcaciska :mrgreen: ) :)
...Don't you know that all my heroes died...?
And I guess I'd rather die than fade away...
"Rock N Roll is the spiritual release of the youth"
http://www.olcat.mylog.pl
Awatar użytkownika
Tatiana
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 578
Rejestracja: 17 września 2005, o 06:36
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Tatiana »

Zauwazylam dzisiaj na stronie Trojki, ze Have a nice day jest plyta tygodnia :) Nie wie ktos moze w jaki dzien i o ktorej to leci na antenie ( jezeli w ogole leci) :?: Wiem, ze kiedys np. puszczali utwory z plyty, ale nie wiem jak to jest teraz :?:
Awatar użytkownika
Bonjova
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1172
Rejestracja: 17 września 2005, o 09:00
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Bonjova »

W najnowszym " ?yciu na gorąco" jest wzmianka o BJ ilustrowana maleńkim zdjęciem.Rozchodzi sie o występ z Monako
Awatar użytkownika
Tatiana
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 578
Rejestracja: 17 września 2005, o 06:36
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Tatiana »

Kiedy wracalam wczoraj z Warszawy do domu slyszalam w radiu Welcome To Wherever You Are. Pieeeknie :D

A fotke w "?yciu na gorąco" tez widzialam :)
Awatar użytkownika
CRUSHynka
Junior Admin
Junior Admin
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 252
Rejestracja: 28 lutego 2005, o 02:22
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: CRUSHynka »

Jak macie jeszcze gdzieś tę gazetę, to lookniejcie na stronę z reklamami gadżetów na komórki - jest tapeta z facjatą Jona ;).
Proszę państwa, oto pyza :D :
Awatar użytkownika
Ricky Skywalker
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1648
Rejestracja: 1 sierpnia 2005, o 21:17
Ulubiona płyta: NJ+KTF+SITT+AOTL
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: Ricky Skywalker »

W najnowszym Tele Tygodniu mamy krótki artykulik (nie o BJ, tylko ogólny...) o owych występach w Monako. U dołu mamy zdjęcie Jona i Richiego (tak z 3x5 cm) :)
***
"these days all we got is hope, we got redemption and we got forgiveness. And we got one more thing - we got us these days..."
- Richie Sambora, 29-10-2007
Awatar użytkownika
Twisted Sister
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 981
Rejestracja: 17 września 2005, o 08:18
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Twisted Sister »

A poza tym w "Weekendzie przed EMA" na MTV Polska w programie "EMA Spotlight-Come to Lisbone" kilka razy wypowiadał się Tico (o tym, że Portugalia to piękny kraj, że jest tam bardzo dobre jedzenie xD, że Portugalczycy to bardzo mili i ciepli ludzie) oraz Richie (zachwalał płytę "American Idiot" Green Day oraz sam ten zespół). A, i jeszcze Rysiek dodał swoją wypowiedź do grona artystów podających swoje powody
'dlaczego gale EMA są tak ekscytujące' czy coś w tym rodzaju- stwierdził, że zawsze szanował Marylina Mansona jako artystę, a dopiero na jakimś after-party po EMA poznał go osobiście i stwierdził, że świetny z niego facet *-*.

Tyle o BJ w związku z EMA-apropos, czy ktoś wczoraj oglądał galę i wie czy chłopcy chociaż wręczali jakąś nagrodę?... Bo z tego co widziałam wcześniej to na występ czy jakąś nagrodę dla BJ się nie zanosiło.... :evil:
"I know life sometimes can get tough and I know life sometimes can be a drag, but people, we have been given a gift/a road and that's road's name is ROCK'N'ROLL" Kiss
Awatar użytkownika
olcat
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 268
Rejestracja: 17 września 2005, o 18:29
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: olcat »

Twisted Sister pisze: Richie (zachwalał płytę "American Idiot" Green Day oraz sam ten zespół).
Ożeszfak, a ja myślałam, że prawdziwy artysta gniota pozna :|
...Don't you know that all my heroes died...?
And I guess I'd rather die than fade away...
"Rock N Roll is the spiritual release of the youth"
http://www.olcat.mylog.pl
Awatar użytkownika
CRUSHynka
Junior Admin
Junior Admin
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 252
Rejestracja: 28 lutego 2005, o 02:22
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: CRUSHynka »

Może akurat stali za nim i podsłuchiwali, a on nie chciał robić im przykrości :|
Proszę państwa, oto pyza :D :
Awatar użytkownika
Twisted Sister
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 981
Rejestracja: 17 września 2005, o 08:18
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Twisted Sister »

No wiecie, ja tam ani Green Daya ani Marylina Mansona za wielkich artystów nie uważam *-*. Ale Richie miewa najwyraźniej odmienne gusta od nas.... albo, faktycznie, nie chciał robić biedaczkom przykrości^-^.
"I know life sometimes can get tough and I know life sometimes can be a drag, but people, we have been given a gift/a road and that's road's name is ROCK'N'ROLL" Kiss
99-in-the-shade

Post autor: 99-in-the-shade »

A to ci niespodzianka, bo z tego co wiem, to oba zespoły miłością do siebie raczej nie pałają ;] Chyba, że Rychu wyznaje zasadę Sokratesa, czyli 'jak osioł mnie kopnie, to mu nie oddaję, bo jest osłem i nie wie, co robi' (czy jakoś tak :P)
Awatar użytkownika
Kasiunia
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 585
Rejestracja: 28 września 2005, o 09:01
Lokalizacja: Świętochłowice

Post autor: Kasiunia »

CRUSHynka pisze:Może akurat stali za nim i podsłuchiwali, a on nie chciał robić im przykrości :|
z pewnoscią tak musiało być.... bo opcja, że Rychy się urżnął i nie wiedział co gada chyba nie wchodzi w grę.... :P
co prawda o gustach sie nie dyskutuje, ale Rychu ma coraz bardziej kontrowersyjne poglady na pewne sprawy.... ale całe szczescie nie zachwyca sie Mandaryna (nie miał (nie)szczęścia :P zapoznać się z jej "twórczością" ;) )... więc nie jest źle... :lol:
Awatar użytkownika
Mustafa
It's My Life
It's My Life
Posty: 120
Rejestracja: 22 września 2005, o 14:04
Lokalizacja: Utopia
Kontakt:

Post autor: Mustafa »

Kasiunia pisze: Mandaryna (nie miał (nie)szczęścia :P zapoznać się z jej "twórczością" ;) )
Nigdy nic nie wiadomo xD :P Może słucha jej ukratkiem, tak, żeby inni nie widzieli i nie słyszeli :D :P
ODPOWIEDZ

Wróć do „Aktualności”