Nowa edycja specjalna New Jersey - 2 CD!

Komentarze do newsów, informacje o bieżących wydarzeniach.

Moderatorzy: Adm's Team, Mod's Team

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Smolek
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2777
Rejestracja: 26 kwietnia 2008, o 10:47
Lokalizacja: Hołowienki

Post autor: Smolek »

Coś pięknego! Genialna piosenka. Nie ukrywam, że na tą piosenkę czekałem najbardziej, bo jest ona moją ulubioną z dem z NJ. Marzyłem, żeby kiedyś usłyszeć piosenkę w tak dobrej jakości jak ta, i się doczekałem, coś niesamowitego. Jak słuchałem piosenki, miałem takie emocje, ze szok, choć słyszałem ją już setki razy. :D Długość piosenki podobna jak to demo, co krąży po sieci, więc wielkich zmian nie oczekiwałem. Cieszę się, że nie skrócili ani solówki ani outro, a pamiętam, że Love is War solówka dosyć mocno była skrócona, więc i tutaj o to lekko się bałem, choć długość piosenki wskazywała, że pozostanie bez zmian.
Awatar użytkownika
monjovi
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2553
Rejestracja: 4 lutego 2006, o 11:48
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Turek/Poznań
Kontakt:

Post autor: monjovi »

O cholera o cholera ! :D To jest doskonałe ! :D Podpisuje się rękami i nogami pod słowami Smolka, też nie sądziłam, że się doczekam tej piosenki w takiej jakości, to moje drugie ulubione demo i zdecydowanie mam coraz większą chęć nakopać chłopakom, ze odrzucili takie cudo ! :D Przez takie rzeczy wybaczam im wszystko nawet WANa :D
[align=center]http://www.lastfm.pl/user/monjovi[/align]
kikusia28
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1310
Rejestracja: 26 maja 2008, o 20:49
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: kikusia28 »

monjovi pisze:O cholera o cholera ! :D To jest doskonałe ! :D Podpisuje się rękami i nogami pod słowami Smolka, też nie sądziłam, że się doczekam tej piosenki w takiej jakości, to moje drugie ulubione demo:D
Pani Elvis, może najwyższy czas zacząć słuchać czegoś szybszego w wykaniu tego zespołu? :D a nie ciągle tylko ballady i ballady ;)
Awatar użytkownika
monjovi
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2553
Rejestracja: 4 lutego 2006, o 11:48
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Turek/Poznań
Kontakt:

Post autor: monjovi »

kikusia28 pisze:Pani Elvis, może najwyższy czas zacząć słuchać czegoś szybszego w wykaniu tego zespołu? a nie ciągle tylko ballady i ballady
Droga Pani LP, oczywiście, że słucham - np. I'll be there for you, no i oczywiście niezapomniany Stranger in This Town ! :D
[align=center]http://www.lastfm.pl/user/monjovi[/align]
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4411
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: Adrian »

Spoko. Utwòr przyjemny ale bez szału nigdy mnie nie porywał. Teraz jak go słuchałem to jak nic słysze fragmenty, ktòre wykorzystali w I Wish Everyday Could Be... Troche mi to przeszkadzało w słuchaniu.
Podoba mi się dobra jakość. Br mi to bardzo dobrze.
kikusia28
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1310
Rejestracja: 26 maja 2008, o 20:49
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: kikusia28 »

monjovi pisze: Droga Pani LP, oczywiście, że słucham - np. I'll be there for you, no i oczywiście niezapomniany Stranger in This Town ! :D
sama nie wiem, która jest bardziej nudna ;)
Co do ballad. Przypomniał mi się pewien program, transmitowany za dawnych czasów w Rmf, podczas którego ludzie z całego świata mogli zadawać zespołowi pytania. Dodzwonił się wtedy jeden jedyny Polak i zapytał: "dlaczego gracie same ballady?" ...
Przez wszystkie te lata wmawiałam sobie, że to właśnie przez niego, BJ nie chcieli przyjechać do PL :D

No, ale żeby było na temat. Nową edycję NJ na pewno kupię. Zamówię 19.06 ;)
Dolkin

Post autor: Dolkin »

kikusia28 pisze:
monjovi pisze: Droga Pani LP, oczywiście, że słucham - np. I'll be there for you, no i oczywiście niezapomniany Stranger in This Town ! :D
sama nie wiem, która jest bardziej nudna ;)
Co do ballad. Przypomniał mi się pewien program, transmitowany za dawnych czasów w Rmf, podczas którego ludzie z całego świata mogli zadawać zespołowi pytania. Dodzwonił się wtedy jeden jedyny Polak i zapytał: "dlaczego gracie same ballady?" ...
Przez wszystkie te lata wmawiałam sobie, że to właśnie przez niego, BJ nie chcieli przyjechać do PL :D

No, ale żeby było na temat. Nową edycję NJ na pewno kupię. Zamówię 19.06 ;)
W Bon Jovi niestety za dużo jest ckliwości i "firmówek" dla fanek przez co kojarzeni są bardziej poprzez takie ballady (często gnioty) jak "Bed Of Roses", który na szczęście broni się fajną zagrywką i świetnym wokalem, "Never Say Goodbye, "Always" czy "I'll Be There For You" niż ballady pokroju: "Dry County", "Stick To Your Guns" albo "Wanted Dead Or Alive". Cóż...

Aktualnie "New Jersey" słucham (nie/stety) od święta... Dziwne to z racji tego, iż jeszcze 2-3 lata temu była to jedna z najczęściej wybieranych przeze mnie płyt.
Awatar użytkownika
Smolek
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2777
Rejestracja: 26 kwietnia 2008, o 10:47
Lokalizacja: Hołowienki

Post autor: Smolek »

Kto nie chciał płacić na iTunes, ktoś wrzucił (wreszcie :P) piosenkę "Full Moon High" na Soundcloud.

Full Moon High

Full Moon High też świetna! Jestem spokojny o resztę piosenek. :) Piosenka jest o 31 sekund dłuższa i byłem ciekawy co zostanie dodane. Tak po jednym przesłuchaniu wyłapałem dodanie pierwszych 12 sekund i rozwiniecie outra.

PS. Jest też Judgement Day! Piosenka jest dłuższa o 21 sekund, i z tego co widzę dodano pierwsze 4 sekundy, a także dodali outro. Na tą piosenką nie czekałem tak mocno, tak jak niektóre z dem, ale jakość też świetna. :)

Judgement Day
Awatar użytkownika
prezes1
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 3515
Rejestracja: 4 maja 2010, o 21:48
Ulubiona płyta: These Days i NJ
Lokalizacja: Lublin

Post autor: prezes1 »

Dzięki za linki! :)
'Sons of Beaches' to będzie super płytka i świetny prezent dla fanów. Wiadomo że nigdy już czegoś podobnego nie nagrają bo tamte lata już nie wrócą. Warto będzie wyruszyć w podróż sentymentalną pt."Back to the 80s". ;)
"Opinions are like assholes...Everybody has one!"
Awatar użytkownika
medicineman90
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 425
Rejestracja: 30 kwietnia 2013, o 11:36
Lokalizacja: Działdowo
Kontakt:

Post autor: medicineman90 »

To teraz jako basista zadam pytanie:

Myślicie, że na basie na tych demówkach gra Alec, czy Hugh ? :D
Harlem rain coming down,
Another shattered soul, in the lost and found.
One more night, on the street of pain,
Getting washed away by the Harlem rain.
MartinTexas
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 19
Rejestracja: 22 czerwca 2013, o 10:45
Lokalizacja: Legnica

Post autor: MartinTexas »

medicineman90 pisze:To teraz jako basista zadam pytanie:

Myślicie, że na basie na tych demówkach gra Alec, czy Hugh ? :D
Jeżeli dogrywali jakieś partie to pewnie Hugh mógł brać udział, ale jeżeli były to gotowe utwory, tylko oczyszczone, to raczej Alec, choć pewnie szczegóły będą zawarte w książeczce.
teken020
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1212
Rejestracja: 24 września 2005, o 15:10
Lokalizacja: szczytno

Post autor: teken020 »

ale jakość w porównaniu z we rule the night, czy out of bounds. jest raczej taka sobie. Obie coś się nie spisał
It's not where we're coming from
It's how we turn from here
We know where we want to go
We just need the light to get us there
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4411
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: Adrian »

teken020 pisze:ale jakość w porównaniu z we rule the night, czy out of bounds. jest raczej taka sobie. Obie coś się nie spisał
Nie ze sie nie spisal, ale co innego miec normalne studyjne demo podzielone na kazdy instrument osobno a co innego miec „preproduction" demo gdzie wszystkie instrumenty + trzaski, szumy sa na jednej tasmie. A dema z NJ pochodza z takiej wlasnie sesji. I własnie Obie wykonał świetną robote bo pomimo szumòw instrumenty i wokal brzmia super tak jakbym był podczas nagrywania.

We Rule to jest demo skonczone, wyprodukowane i zmiksowane juz w latach 80 wiec w przeciwienstwie do dem z NJ Obie tam miał niewiele do roboty.
Awatar użytkownika
Damned
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4971
Rejestracja: 7 listopada 2012, o 03:16
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: Damned »

Utwory faktycznie nie brzmią doskonale, ale moim zdaniem to wina kompresji, dlatego z ocenami powstrzymam się do momentu aż wysłucham płytę kompaktową ;)

Co do taśm, to pamiętajmy że Obie dysponuje profesjonalnymi taśmami szpulowymi, a my nagraniami wyniesionymi nielegalnie ze studia na zniszczonej taśmie magnetofonowej. Stąd wszystkie trzaski i błędy w intonacji. Na oryginalnych taśmach ich nie ma ;)
Awatar użytkownika
Smolek
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2777
Rejestracja: 26 kwietnia 2008, o 10:47
Lokalizacja: Hołowienki

Post autor: Smolek »

Pojawiły się 30-sekundowe snippety do wszystkich piosenek:

http://www.bol.com/nl/p/new-jersey-cd-d ... tracklists
ODPOWIEDZ

Wróć do „Aktualności”