Nowa edycja specjalna New Jersey - 2 CD!

Komentarze do newsów, informacje o bieżących wydarzeniach.

Moderatorzy: Adm's Team, Mod's Team

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Smolek
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2777
Rejestracja: 26 kwietnia 2008, o 10:47
Lokalizacja: Hołowienki

Post autor: Smolek »

Mam, wreszcie mam. :D Wczoraj odebrałem New Jersey Super Deluxe Edition. :) Te wydanie to coś pięknego. Bardzo się cieszę, że zdecydowali wreszcie wydać dema, bo na demach mi najbardziej zależało. Wczoraj przesłuchałem dwie pierwsze płytki, a dziś wydanie DVD. New Jersey był to kapitalny okres BJ, aż mi smutno, że te czasy nie wrócą, ale dzięki temu wydaniu można wybrać się podróż do lat 80. :) Obie wykonał świetną robotę z demami, brzmią świetnie, to na co czekałem od kilku lat, wreszcie się stało, czyli, że mamy dema NJ w dobrej jakości. :) Oczywiście już trochę osłuchane miałem piosenki, choć w ostatnich dniach trochę mniej słuchałem, przed odbiorem płytki.

Wciąż szkoda mi, że Does.. mamy inną wersję, ale szczerze już się nawet do niej przyzwyczaiłem, wciąż mi brakuje tak ważnych aspektów piosenki, jak backing vocals, "I know" w refrenach i solówki, ale już teraz nie mam problemów ze słuchaniem tej piosenki (i nawet mi się podoba, ale oczywiście do tamtej wersji jej daleko), z tą różnicą, że ta piosenka nie jest już w moim TOP 3 dem NJ, jak top było wcześniej. Now And Forever i Backdoor To Heaven czyli moje ulubione songi brzmią rewelacyjne, te piosenki to coś pięknego. Muszę powiedzieć, że Love Hurts jest na trzecim miejscu z dem (nie liczę tutaj Stick, Train i Wild). Początek jest kapitalny, i ta gitara cudo, w ogóle bardzo mi się podoba tutaj gitara. House Of Fire też jest świetne, wreszcie mieliśmy okazję usłyszeć tą piosenkę, bo wcześniej było trudno to zrobić z tymi hałasami. Za pierwszym razem mnie nie powaliła, ale po kolejnych przesłuchaniach już zmieniłem zdanie, i jest super. :) Let's Make.. z talboxem bardzo mi się podoba, ale ja mówiłem bardzo lubię piosenki BJ z talboxem. :D Diamond Ring muszę powiedzieć, że dużo bardziej mi się podoba z NJ niż z TD. Growing i Full Moon High też mi się bardzo podobają. Judgement Day cała piosenka jest świetna, oprócz tego nanananana, to jest jedeny minus tej piosenki. Homebound z harmonijką super brzmi. Stick i Wild też fajne, w Wild mi się podoba dodane outro, brzmi ono świetnie.

Książeczka też spoko, nie jest może to mistrzostwo świata, ale mi tak się bardzo podoba, fajnie, że dali to do tego wydania. Jestem ciekawy co jeszcze wydadzą w tym roku, mam nadzieję, że się niedługo dowiemy, bo już nie mogę się doczekać. :D
Awatar użytkownika
Dand
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2758
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:52
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Dand »

http://www.bonjovi.com/en/news/90698335 ... 7rrDCiDxc8

Będzie stream z Access All Areas w środę o 20 naszego czasu jeśli dobrze licze.
Obrazek
Awatar użytkownika
prezes1
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 3514
Rejestracja: 4 maja 2010, o 21:48
Ulubiona płyta: These Days i NJ
Lokalizacja: Lublin

Post autor: prezes1 »

Odebrałem swoje super deluxe! :D
I żeby nie powtarzać tego samego zgadzam się z przedmówcami.
Warto kasę odłożyć na to wydanie bo piękna pamiątka to jest... :)
Super że są texty do demówek, książeczka bardzo ładnie wydana. Dla mnie wystarczy. ;)
Miło zobaczyć że na 98% piosenek autorami są panowie Jon/Richie(a nie jakieś Shanksy etc.).
Notkę historyczną napisała Ilene Schreibman. Zdjęcia fajowe(3 wcześniej nie widziałem).
No i ładna dedykacja:
'In memory of Bruce Fairbairn, George Marino i Sam Kinison'
Co do wrażeń to dam znać jak się osłucham i obejrzę sobie dvd(tak więc stream dla mnie odpada ;) )
"Opinions are like assholes...Everybody has one!"
Awatar użytkownika
Yossarian
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1005
Rejestracja: 5 listopada 2012, o 10:08
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Yossarian »

http://www.youtube.com/watch?v=Nu99HwmakGM
ten koleś wrzucił dema z NJ w wysokiej jakości już rok temu. Czy utwory z płyty brzmią lepiej?
Why so serious?
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4410
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: Adrian »

Yossarian pisze:http://www.youtube.com/watch?v=Nu99HwmakGM
ten koleś wrzucił dema z NJ w wysokiej jakości już rok temu. Czy utwory z płyty brzmią lepiej?
Tak. Zdecydowanie.
Awatar użytkownika
Yossarian
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1005
Rejestracja: 5 listopada 2012, o 10:08
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Yossarian »

Adrian, dzięki
Why so serious?
teken020
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1212
Rejestracja: 24 września 2005, o 15:10
Lokalizacja: szczytno

Post autor: teken020 »

no to mamy Deos.." w dobrej jakości ;P widac ze obi odwalił fuszerkę, mając oryginalne taśmy, uzyskał jakość może ciut lepszą niż koleś z linku wyżej
It's not where we're coming from
It's how we turn from here
We know where we want to go
We just need the light to get us there
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4410
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: Adrian »

teken020 pisze:no to mamy Deos.." w dobrej jakości ;P widac ze obi odwalił fuszerkę, mając oryginalne taśmy, uzyskał jakość może ciut lepszą niż koleś z linku wyżej
Tylko ze koles bazowal na podkreceniu gotowego dema z ktorejs sesji nagraniowej a Obie wykorzystal najpozniejsze demo jakie mial dostepne. Jest to demo z 2 sesji nagraniowej. Obie nie ma tasm z tej wersji Does z "I know".
Dolkin

Post autor: Dolkin »

Czy to nie jest takie "jaranie się odgrzewanym kotletem"? Mnie to jakoś - BEZ ZŁOŚLIWOŚCI - nie rusza. Odcinanie kuponów niestety ;/ Z drugiej strony kiedy mają to robić? Specjalne edycje (czyt. śmieciówy) sprzedadzą się lepiej niż niewykorzystane dema z danego okresu... To paradoks. Wystarczy tylko dorzucić je do zremasterowanej edycji pełnego longplaya. Śmieciówa.
teken020
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1212
Rejestracja: 24 września 2005, o 15:10
Lokalizacja: szczytno

Post autor: teken020 »

ale jaki odgrzewany kotlet? przecież jest cała płyta niepublikowanych wcześniej piosenek. Jedyne co może razić to, to że nie mozna kupić samej płytki z demami, tylko 2x cd
It's not where we're coming from
It's how we turn from here
We know where we want to go
We just need the light to get us there
Dolkin

Post autor: Dolkin »

teken020 pisze:ale jaki odgrzewany kotlet? przecież jest cała płyta niepublikowanych wcześniej piosenek. Jedyne co może razić to, to że nie mozna kupić samej płytki z demami, tylko 2x cd


Odpowiedziałeś sobie sam... Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
prezes1
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 3514
Rejestracja: 4 maja 2010, o 21:48
Ulubiona płyta: These Days i NJ
Lokalizacja: Lublin

Post autor: prezes1 »

Wiadomo że wszystkim zależy tylko na demówkach. Co mamy niby zrobić drogi Dolkinie? Zbuntować się przeciwko ohydnej polityce wytwórni? Obrazić się na Jona i Obiego i w ramach akcji nie kupować ? ;)
W sumie dobry pomysł, tylko kurczę już zakupiłem. Za późno! ;)
"Opinions are like assholes...Everybody has one!"
Awatar użytkownika
monjovi
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2553
Rejestracja: 4 lutego 2006, o 11:48
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Turek/Poznań
Kontakt:

Post autor: monjovi »

prezes1 pisze:W sumie dobry pomysł, tylko kurczę już zakupiłem. Za późno!
Zawsze możemy oddać i w zamian za to kupić wersje What About Now Deluxe Edition :D ewentualnie jak ktoś ma, to wtedy zaszaleć z japońską ;)
[align=center]http://www.lastfm.pl/user/monjovi[/align]
Awatar użytkownika
Damned
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4971
Rejestracja: 7 listopada 2012, o 03:16
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: Damned »

To wszystko dobrze przemyślana strategia marketingowa ;)

Od początku wiadomo było, że New Jersey Deluxe Edition to wydawnictwo dla zagorzalców i że wyniki sprzedaży będą słabe. A zatem, po co wydawać nową pozycję w dyskografii o tytule Sons of Beaches, która stałaby się z miejsca najgorzej sprzedawanym albumem w historii zespołu? To byłby nonsens. Tymczasem każdy sprzedany egzemplarz Deluxe Edition idzie na konto New Jersey, przenosząc go o przynajmniej kilka pozycji w górę na liście najlepiej sprzedających się albumów wszech czasów.

Wersja 2CD kosztuje ok. 50 zł, czyli mniej więcej tyle samo ile każdy nowy album od BJ, więc nie wierzę, że odseparowana płytka z demówkami przyniosłaby jakąś radykalnie lepszą sprzedaż.

Deluxe Edition to tylko mały prezent dla zagorzalców. Wydawnictwo z normalną promocją, ukierunkowane na wszystkich dostaniemy z okazji 30-lecia pod koniec roku ;)
Awatar użytkownika
prezes1
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 3514
Rejestracja: 4 maja 2010, o 21:48
Ulubiona płyta: These Days i NJ
Lokalizacja: Lublin

Post autor: prezes1 »

monjovi pisze:Zawsze możemy oddać i w zamian za to kupić wersje What About Now Deluxe Edition :D ewentualnie jak ktoś ma, to wtedy zaszaleć z japońską ;)
Dokładnie! Ja zamieniam w takim razie na wersję WAN z 4 teledyskami BWC w 3d. Będę się katował przed snem... :D ;)
A tak na poważnie - skoro 'Sons of Beaches' miał być 2-płytowy, to stąd teraz pomysł wydania dla fanów namiastki czegoś co mogli mieć już dawno. Dlatego nie zgadzam się że to kolejna śmieciówa. Wręcz przeciwnie, nie mam nic naprzeciwko... ;)
"Opinions are like assholes...Everybody has one!"
ODPOWIEDZ

Wróć do „Aktualności”