Nowa edycja specjalna New Jersey - 2 CD!

Komentarze do newsów, informacje o bieżących wydarzeniach.

Moderatorzy: Adm's Team, Mod's Team

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
monjovi
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2553
Rejestracja: 4 lutego 2006, o 11:48
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Turek/Poznań
Kontakt:

Post autor: monjovi »

Smolek pisze:Ta wersja nie tylko DVD się różni, ale też ta książeczka ze zdjęciami jest obszerniejsza. W wersji 2CD masz 32 stron, a w 2CD+DVD masz 60 stron.
Tak tak, wiem. Jakoś przeboleje tę książeczkę, może ktoś użyczy do obejrzenia ;)
Martaaa pisze:Hej a zamawialiście w Empiku czy przez internet? Nigdy nic u nich nie zamawiałam, to nie wiem Czy ta obniżka jest ważna tylko, jak się zamówi przez internet? Oświećcie mnie
Zamawiałam przez internet z Empiku, z tego co wiem to oni maja taniej przy zamówieniach w ich sklepie internetowym, a normalnie płyta na półce jest droższa, tak było w przypadku ksiązki WWWB - 89zł w sklepie, a w ich sklepie internetowym 72zł ;)
Ostatnio zmieniony 26 czerwca 2014, o 10:43 przez monjovi, łącznie zmieniany 1 raz.
[align=center]http://www.lastfm.pl/user/monjovi[/align]
Awatar użytkownika
lydia
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 635
Rejestracja: 17 lipca 2013, o 06:17
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: lydia »

Zamówione w Empiku :))
BON JOVI- Because Life's Too Short To Listen To Bad Music...
Awatar użytkownika
Smolek
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2777
Rejestracja: 26 kwietnia 2008, o 10:47
Lokalizacja: Hołowienki

Post autor: Smolek »

Mamy Love Hurts. ;) W tym linku jest też Born acoustic, ale oczywiście jest to ta sama wersja, która pojawiła się na B-Side w Japonii. Co do Love Hurts piosenka jest dłuższa o 27 sekund, różni się na początku 10 sekundami, co do reszty nie wiem, musiałbym się bardziej zagłębić w obie wersje. Love Hurts bardzo mi się podoba. W ogóle większość piosenek już mamy. :D Jeszcze tylko Backdoor To Heaven (moja druga ulubiona piosenka po NaF), House of Fire, Let's Make It Baby, i Does.. (+ Stick i Wild). Na JT mocno krytykują ten krótki fragment Does.. Ja na osąd poczekam, gdy będziemy mieli całą piosenkę.

http://parade.condenast.com/310237/erin ... ove-hurts/
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4410
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: Adrian »

Jest juz podobno wyciek. Jak ktos natrafi na link to niech podesle na PW :)
kikusia28
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1310
Rejestracja: 26 maja 2008, o 20:49
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: kikusia28 »

A ja standardowo nic wcześniej nie słucham i z niecierpliwością oczekuję, kiedy będę mogła odebrać płyty. Z tego wszystkiego, aż mnie dziś natchnęło na obejrzenie Tokyo 88! :D
Awatar użytkownika
Smolek
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2777
Rejestracja: 26 kwietnia 2008, o 10:47
Lokalizacja: Hołowienki

Post autor: Smolek »

kikusia28 pisze:A ja standardowo nic wcześniej nie słucham i z niecierpliwością oczekuję, kiedy będę mogła odebrać płyty. Z tego wszystkiego, aż mnie dziś natchnęło na obejrzenie Tokyo 88! :D
Co ty gadasz. Ja też dzisiaj obejrzałem ten koncert. :D Jak ktoś trafi na wyciek, to też proszę dać mi znać na PW. :P
Awatar użytkownika
monjovi
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2553
Rejestracja: 4 lutego 2006, o 11:48
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Turek/Poznań
Kontakt:

Post autor: monjovi »

Kurde, żadnych wycieków ! Miałam wytrzymac do wtorku :D I tak odpuściłam sobie calośc DR, chociaz mnie kusi, a jak teraz będzie wyciek to zapewne się złamie i przesłucham ! ;D

Nie słucham Love Hurts ! Koniec :D
[align=center]http://www.lastfm.pl/user/monjovi[/align]
kikusia28
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1310
Rejestracja: 26 maja 2008, o 20:49
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: kikusia28 »

Smolek pisze: Co ty gadasz. Ja też dzisiaj obejrzałem ten koncert. :D
No proszę jaki zbieg okoliczności :)) Nie oglądałam tego koncertu 100 lat! Większy sentyment mam jednak do lat 90, ale mimo wszystko miło było ...

P.S Początek Bad Medicine :rotfl2:
Awatar użytkownika
Smolek
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2777
Rejestracja: 26 kwietnia 2008, o 10:47
Lokalizacja: Hołowienki

Post autor: Smolek »

Jednak wyciekło. Przesłuchałem.. Wszystko brzmi świetnie, ale mam jedno ale.. Does Anybody Really Fall in Love Anymore. Po pierwszym przesłuchaniu brzmiało to beznadziejnie, ale po kilku kolejnych już trochę lepiej. Jednak bardzo daleko jej do tej co znamy od lat. Nie ma w ogóle backing vocals, nie ma I know (jest pod koniec piosenki, ale całkiem inaczej wypowiadane, i trochę bezpłciowo), brak solówki, kilka fragmentów słów piosenki ucięte. W ogóle wydaje mi się, że trochę inny wokal jest i Jon niektóre słowa śpiewa inaczej. Widać, że to całkiem inna wersja, ale wg mnie dużo gorsza.

House of Fire jak dla mnie bardzo dobre, podoba mi się. Love Hurts zdecydowanie zyskało, i chyba nawet zajmuje u mnie 3 miejsce z tych dem (nie licząć Train, Stck i Wild) zajmując miejsce Does.., które trochę spada w moim rankingu. Now and Forever i Backdoor To Heaven genialne, moje dwie ulubione piosenki z dem NJ brzmią super. Reszta też dobrze brzmi, choć muszę powiedzieć, że Judgement Day byłoby kapitalną piosenką, gdyby nie refren, te nananana bez przerwy nie powala, a zwrotki, solo, outro brzmią rewelacyjnie, największy minus piosenki to dla mnie refren, ale ogólnie oceniając piosenka bardzo mi się podoba. W Homebound Train bardzo mi sie podoba dodana harmonijka. Stick To Your Guns też świetnie brzmi, a w Wild Is the Wild widzę, że trochę rozbudowali outro. Diamond Ring bardziej mi się podoba niż ta wersja z TD.
Awatar użytkownika
tribe94
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 338
Rejestracja: 7 stycznia 2013, o 17:40
Ulubiona płyta: Keep The Faith
Lokalizacja: Milicz

Post autor: tribe94 »

Smolek mógłbyś podesłać link na PW? :P
"Everybody's got their cross to bear these days..."
Awatar użytkownika
Smolek
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2777
Rejestracja: 26 kwietnia 2008, o 10:47
Lokalizacja: Hołowienki

Post autor: Smolek »

Poszło na PW. ;)

Płytę w Empiku zamówiłem kilka dni temu, i teraz pozostaje czekać na przyszłą sobotę. :) Choć do soboty trochę będę już miał osłuchane piosenki. :D
Awatar użytkownika
Din_Winter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 788
Rejestracja: 26 listopada 2012, o 21:16
Lokalizacja: Mława

Post autor: Din_Winter »

Dołączam się do prśby wyżej :)
Podesłałbyś bo Does mnie bardzo ciekawi ;)
Keep The Faith, because I Believe that Good Things Come To Those Who Wait
Awatar użytkownika
Smolek
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2777
Rejestracja: 26 kwietnia 2008, o 10:47
Lokalizacja: Hołowienki

Post autor: Smolek »

Poszło. ;) Aby nie zaśmiecać tematu, to piszcie na PW jak chcecie link. ;)

Does Anybody.. z każdym odsłuchaniem trochę lepiej brzmi, ale jednak do wersji nam dobrze znanej, tak jak pisałem dużo brakuje. House Of Fire mnie nie powaliło na początku, a teraz jestem zachwycony tym utworem. :) W Let's Make It Baby bardzo mi się podoba, że jest talkbox, uwielbiam w piosenkach BJ talkbox. :D
Awatar użytkownika
prezes1
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 3514
Rejestracja: 4 maja 2010, o 21:48
Ulubiona płyta: These Days i NJ
Lokalizacja: Lublin

Post autor: prezes1 »

Rzeczywiście Does Anybody zmarnowana. Obie tu się nie postarał. Może im taśma-matka zaginęła i coś sklejali?
Wygląda jakby to teraz wokale dogrywali i Jasiek nie wyrabiał ze skalą w ' I know', tak więc odpuścili hehe.
A pod koniec to chyba głos Shanksa albo Bobby'ego..
. ;) :D
"Opinions are like assholes...Everybody has one!"
Awatar użytkownika
Smolek
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2777
Rejestracja: 26 kwietnia 2008, o 10:47
Lokalizacja: Hołowienki

Post autor: Smolek »

Nie wydaje mi się, żeby coś dogrywali teraz. Myślę, że jest to po prostu inna wersja piosenki. Za bardzo się różni od dobrze nam znanej wersji. Możliwe, że może taśma zaginęła lub została za dużo zniszczona. I wzięli może wcześniejszą wersję tej piosenki, którą mieli w posiadaniu.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Aktualności”