Bez Richiego w Europie!

Komentarze do newsów, informacje o bieżących wydarzeniach.

Moderatorzy: Adm's Team, Mod's Team

Awatar użytkownika
Yossarian
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1005
Rejestracja: 5 listopada 2012, o 10:08
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Yossarian »

Wsparcia potrzebują dzieci w Afryce, a nie kilku milionerów. Wróć Tomker do "Jaka to piosenka" i daj więcej podpowiedzi
Why so serious?
Awatar użytkownika
Risting
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 349
Rejestracja: 8 listopada 2012, o 14:43
Lokalizacja: Elbląg

Post autor: Risting »

świetnie, człowiek sie cieszy dniem bo wolne, wchodzi na forum i ku*wa wszystko zrujnowane.... :zly:
These open arms...
Awatar użytkownika
Mona Tozzi
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 490
Rejestracja: 7 lutego 2013, o 17:58
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Mona Tozzi »

Mam nadzieję, że nie jest chory. Mam nadzieję, że się odezwie. Mam nadzieję, że pojawi się w Europie z solowymi koncertami.
Do Gdańska nie jadę. Nie ma mojego zespołu. Bilet oprawię sobie w ramki jako pamiątkę po niespełnionym marzeniu...
"Don't waste your time away thinkin' 'bout yesterday's blues"
TheMop
Save a Prayer
Save a Prayer
Posty: 45
Rejestracja: 30 października 2012, o 21:48
Lokalizacja: Dublin

Post autor: TheMop »

Dokładnie, Tomker. A kto nie chce niech nie jedzie - widocznie kasa jest wazniejsza niż zobaczenie zespołu nawet w okrojonym składzie. Nie wydaje mi się żeby podczas ostatniej trasy - w związku z nieobecnością Richiego na paru koncertach ktoś wpadł na pomysł zwrotu biletów. No ,ale cóż - Polak potrafi. Oczywiście też jestem za podaniem przez zespół jakiś szczegółów absencjii Richego. Tak czy inaczej ja jadę na pewno :P
NOTHING GOOD COMES EASY, ALL GOOD THINGS TAKE SOME TIME
Yana
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 996
Rejestracja: 8 kwietnia 2013, o 21:16
Lokalizacja: Trójmiasto

Post autor: Yana »

Po tej informacji jestem strasznie rozdarta, nie tak to sobie wyobrażałam, nie za to płaciłam. W tej chwili jestem tak zła i smutna jednocześnie, że odechciało mi się tego koncertu.

Mimo wszystko, mam jeszcze jakąś malutką nadzieję, że może jednak się coś pozmienia, że jednak Richie wróci... marzenia ściętej głowy? Pewnie tak :whoeva:
Stick to your guns.
Awatar użytkownika
mst
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 478
Rejestracja: 23 kwietnia 2012, o 21:00
Lokalizacja: P-ń

Post autor: mst »

Brak słów....

Znajomy przed całą trasą pisał mi, że nie martwi się o głos Jona, ale o dyspozycję Sambory... Prorok.
usunięty użytkownik 4858

Post autor: usunięty użytkownik 4858 »

Yossarian pisze:Wsparcia potrzebują dzieci w Afryce, a nie kilku milionerów.
No trudno, nic nie poradzę na to, że lubię Tica, Richiego, Davida i Jona (kolejność przypadkowa), i Hugha też lubię. Za muzykę, nie za wygląd, debilne przekonania polityczne czy za to, że są milionerami z amerykańskich salonów.

Jak ma się teraz czuć David lub Tico, jeśli wszyscy mówią, że oni się nie liczą?
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4411
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: Adrian »

Kupa. Szkoda.

No nic, mam nadzieje, że na koncercie zagra Phil X i zrobi to dobrze.
Mnie to jakoś mocno nie boli bo cały zespół w komplecie widziałem 3 razy.
Szkoda, ze takie coś dzieje się w momencie kiedy pierwszy raz przylatują do Polski.

Zabawa tak i tak będzie przednia pomimo braku 25% wartości tego zespołu.
Choroba/kłótnia/alkochol? Jon się dobrze wypowiada o Richiem. Tico i David mówi, że czasami są sprawy, które każą odpocząc na trochę. Nie wiem jak to oceniać. Choroba? Prawdopodobne, ale wolałbym już kłótnie niż jego poważną chorobę.

No nic szkoda, ale na koncert nadal czekam z niecierpliwością! ;)
Awatar użytkownika
99-in-the-shade
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 346
Rejestracja: 6 listopada 2012, o 19:04
Ulubiona płyta: NJ - KTF - TD
Lokalizacja: Chorzów

Post autor: 99-in-the-shade »

Tomker pisze:
Damned pisze:Powinniśmy wszyscy zbiorowo domagać się zwrotu pieniędzy za bilety, jeżeli Sambora nie zagra.
tyle, że ja nadal nie znam powodu absencji Ryśka. A może Bon Jovi potrzebuje wsparcia a nie gadanie o zwrocie kasy?
Jon, David, Tico - nic dla Was nie znaczą?
Tomker, jeśli management puszcza fanów w trąbę i zwodzi gadaniem o 'personal matters' (przy ostatniej trasie jakoś było wiadomo, że to odwyk i nikomu korona nie spadła), dając znakomitą pożywkę do domniemania, że wszystkiemu winne tarcia w zespole, to jeśli ta wersja jest prawdziwa - jakoś niespecjalnie mam ochotę wspierać Jona, jako zapewne głównego winnego całej hopy z brakiem kluczowego członka zespołu. I rozumiem postawę, jaką reprezentuje Damned. Natomiast sprawa wyglądałaby inaczej, gdyby było wiadomo, że powodem nieobecności Ryśka jest choroba. Wiadomo, że takie rzeczy niestety nie wybierają i wsparcie jest potrzebne jak nigdy. Ale o - nawet takie rzeczy, jak brak Ryśka na pierwszym - i zapewne jedynym - koncercie w naszym kraju, byłyby łatwiejsze do przełknięcia, gdyby od początku było wiadomo, na czym właściwie stoimy.
'A drifter I was meant to be with noone there for company.'
Awatar użytkownika
fmk.
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 306
Rejestracja: 1 listopada 2012, o 20:37
Lokalizacja: Chojnice

Post autor: fmk. »

Też zastanawiam się czy jechać, ale mam tak blisko, że w sumie nic nie stracę.. I nie jest mi ani trochę przykro. Choroby bym nie obstawiał, nic na to prędzej nie wskazywało. Jeśli nie choroba to odpowiedź jest prosta. Któryś z tej dwójki jest skończonym kretynem. Który? To już chyba bez znaczenia i wątpię żebyśmy się dowiedzieli. Jestem zły, cholernie zły.
What a beautiful mess..
usunięty użytkownik 4858

Post autor: usunięty użytkownik 4858 »

TheMop pisze:Nie wydaje mi się żeby podczas ostatniej trasy - w związku z nieobecnością Richiego na paru koncertach ktoś wpadł na pomysł zwrotu biletów. No ,ale cóż - Polak potrafi.
To akurat nie jest polski wymysł. W USA i Kanadzie można było oddac bilet
Awatar użytkownika
dobek994
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 633
Rejestracja: 3 grudnia 2012, o 21:35
Lokalizacja: Katowice

Post autor: dobek994 »

Powiem krótko, bo nie mam siły tego komentować... to najgorsza wiadomość w tym roku. Bez Richiego ten koncert to nie koncert na który tyle czekałem, Richie to nieodłączna część BJ ... zresztą, na pewno czujecie to co ja, jestem pewien. Płakać sie chce, nie wiem co powiedzieć.
I'll never grow up, and I'll never grow old
Blame it on the love of rock n' roll!


https://www.facebook.com/bandmoonshiners/
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4411
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: Adrian »

Tomker pisze:
Yossarian pisze: Jak ma się teraz czuć David lub Tico, jeśli wszyscy mówią, że oni się nie liczą?
Zabraknie 25% zespołu. Pozostałe 75% też jest dla mnie ważne dlatego jest mi przykro, ale nie ma nawet cienia wątpliwości, aby zwracac bilet czy coś.
Ostatnio zmieniony 30 kwietnia 2013, o 18:17 przez Adrian, łącznie zmieniany 1 raz.
radeknyc1
Save a Prayer
Save a Prayer
Posty: 39
Rejestracja: 10 lipca 2010, o 13:58
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: radeknyc1 »

Kurde no wielka szkoda :( Zbierałem na bilety jakiś czas by w końcu zobaczyć mój ulubiony zespół a tu przyjeżdżają bez Richiego - najlepszego gitarzysty ever :) Jakoś ten czar prysł. Już się tak nie podniecam, że jadę do Gdańska bo wiem, że mimo, że będzie reszta to jakoś tak dziwnie :/ To tak jakby (co jest z wiadomych powodów niemożliwe) przyjechali Beatlesi bez McCartney'a.
Ostatnio zmieniony 30 kwietnia 2013, o 18:17 przez radeknyc1, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Yossarian
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1005
Rejestracja: 5 listopada 2012, o 10:08
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Yossarian »

TheMop pisze:Dokładnie, Tomker. A kto nie chce niech nie jedzie - widocznie kasa jest wazniejsza niż zobaczenie zespołu nawet w okrojonym składzie. Nie wydaje mi się żeby podczas ostatniej trasy - w związku z nieobecnością Richiego na paru koncertach ktoś wpadł na pomysł zwrotu biletów. No ,ale cóż - Polak potrafi. Oczywiście też jestem za podaniem przez zespół jakiś szczegółów absencjii Richego. Tak czy inaczej ja jadę na pewno :P
to jest niezgodność towaru z umową. Jak się płaci za kilogram ziemniaków, a dostaje pół, człowiek ma prawo być niezadowolony.
Why so serious?
Zablokowany

Wróć do „Aktualności”