Bez Richiego w Europie!

Komentarze do newsów, informacje o bieżących wydarzeniach.

Moderatorzy: Adm's Team, Mod's Team

Awatar użytkownika
Magnolia
It's My Life
It's My Life
Posty: 185
Rejestracja: 19 września 2005, o 08:23
Lokalizacja: Elbląg/ Bydgoszcz

Post autor: Magnolia »

:(
Awatar użytkownika
Dand
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2758
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:52
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Dand »

Nie jest chory. RAZ, że JBJ powiedzial "nie bojcie sie, nie jest w szpitalu" a DWA, że Ava śpiewa sobie na dobre do Tylor Swift jadąc z cięzko chorym ojcem ? Wątpie. TRZY sam na twitterze pisal "I'm fine".
On nie jest chory, on sie pożarł z JBJ.
Obrazek
Awatar użytkownika
99-in-the-shade
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 346
Rejestracja: 6 listopada 2012, o 19:04
Ulubiona płyta: NJ - KTF - TD
Lokalizacja: Chorzów

Post autor: 99-in-the-shade »

Trzynaście (albo i więcej) lat czekania, i dostajemy zdekompletowaną kapelę... Słów brakuje, tym bardziej, że nikt nie kwapi się, żeby oficjalnie powiedzieć, co jest, do diabła jasnego, grane.
'A drifter I was meant to be with noone there for company.'
Awatar użytkownika
Ricky Skywalker
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1648
Rejestracja: 1 sierpnia 2005, o 21:17
Ulubiona płyta: NJ+KTF+SITT+AOTL
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: Ricky Skywalker »

Szlag by to trafił... ;/ A cały czas wierzyłem, że na dniach ogłoszą, że wraca... :(
***
"these days all we got is hope, we got redemption and we got forgiveness. And we got one more thing - we got us these days..."
- Richie Sambora, 29-10-2007
Awatar użytkownika
Damned
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4971
Rejestracja: 7 listopada 2012, o 03:16
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: Damned »

No i stało się. Dzisiaj nawet Borussia Dortmund nikomu nie poprawi humoru. Najgorzej! ;/
Nic nie jest w stanie zrekompensować braku Sambory, ale moim zdaniem organizator w tej sytuacji powinien:

a.) obniżyć ceny biletów
b.) zwracać za bilety
c.) dać coś w zamian (zorganizować solowy koncert Sambory w Polsce)


Będę się tego domagał.
usunięty użytkownik 4858

Post autor: usunięty użytkownik 4858 »

yanni pisze:
Tomker pisze:mam tylko nadzieję, że Rysiek nie ma jakiejś poważnej choroby... :(

Uważam, że tylko taki powód uzasadniał by gadanie w kółko o "personal matters"...
Na 100 % nie jest to choroba, gazety już dawno by się o tym rozpisywały... co myślicie że w USA nie ma paparazzi... były by zdjęcia w gazetach Richiego jak np wychodzie ze szpitala itp...
To jest na bank konflikt w zespole....
przecież oni są prywatnie leczeni, nie musiałby iść do szpitala po wyniki.
W każdym razie tylko jeśli był by chory mógłbym uszanować tekst w stylu "sprawa osobista".

Bo o ile Richie chciał byc lojalny wobec Bon Jovi i nie prać publicznie sporu by nie przeszkadzać kolegom w trasie to byłoby to zachowanie nielojalne wobec fanów, którzy byliby wtedy zwodzeni...
Moja konkluzja jest taka, że albo jest chory i ma prawo do prywatności, albo grali na czas, aby uratować koncerty, ale w 2-im przypadku są nielojalni wobec fanów
yanni
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 408
Rejestracja: 3 czerwca 2007, o 13:35
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Post autor: yanni »

Tomker pisze:przecież oni są prywatnie leczeni, nie musiałby iść do szpitala po wyniki.
W każdym razie tylko jeśli był by chory mógłbym uszanować tekst w stylu "sprawa osobista".
... nie da się specjalistycznych badań wykonać w domu... No chyba że ma grypę...
Na bank jest to konflikt w zespole... a jak było z Aleciem... tylko że on został z zespołu usunięty a Richie odszedł i to w dodatku w czasie trasy... sami zauważyliście że Bobby gra partie Richiego...może po prostu Richie czół się niepotrzebny w zespole a Jon oddając partie Richiego dawał mu to do zrozumienia, pewnie konflikt trwał od dłuższego czasu...
http://kolekcjamuzyczna.blogspot.com/

22-06-2014 - Berlin, D - RS
19-06-2013 - Gdańsk, PL - BJ
13-10-2012 - Berlin, D - RS
10-06-2011 - Dresden, D - BJ
04-06-2008 - Vienna, A - BJ
Awatar użytkownika
ROCKSTAR
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 998
Rejestracja: 10 kwietnia 2005, o 14:19
Ulubiona płyta: NJ KTF TD
Lokalizacja: Wałbrzych / Kair
Kontakt:

Post autor: ROCKSTAR »

Bon Jovi dla mnie to Jon i Richie... Razem... Na scenie...

Siedze od kilku minut z otwarta geba przed komputerem... Patrze na moje bilety... i przysiegam... nie wiem co robic...

Serio... Smiejcie sie... Az mi sie plakac chce...
destination94
I Believe
I Believe
Posty: 64
Rejestracja: 7 stycznia 2012, o 12:22
Lokalizacja: Głogów

Post autor: destination94 »

Dokładnie,dla fanów najgorsze jest to,że nie ma żadnego konkretnego uzasadnienia,tylko kolejny suchy komunikat o "powodach osobistych". Szkoda mi najbardziej tych,którzy planowali wyjazd na koncert głównie ze względu na to,żeby zobaczyć i posłuchać na żywo naszego prawie że rodaka. Smutne to,bo właściwie doszliśmy już do takiego momentu,że nie mamy na co czekać. Oficjalny komunikat został podany,wiadomo już jak będzie wyglądała trasa,co będzie dalej nie wiemy,ale na pewno nic już nie będzie takie jak być powinno. Faktycznie,to się nazywa mieć szczęście.
"You can't win until you're not affraid to lose"
Awatar użytkownika
Damned
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4971
Rejestracja: 7 listopada 2012, o 03:16
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: Damned »

Powiem wprost. Jestem tak wku****ny, że nie mam ochoty tam jechać i słuchać solówek Bobbyego. Nie będę potrafił dobrze się bawić przy tym.

Po drugie, Amerykanie mogą łyknąć wszystko, w tym brak Sambory bez mrugniecia okiem, ale z nami to nie powinno przejść tak łatwo... Powinniśmy wszyscy zbiorowo domagać się zwrotu pieniędzy za bilety, jeżeli Sambora nie zagra.
Awatar użytkownika
Mona Tozzi
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 490
Rejestracja: 7 lutego 2013, o 17:58
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Mona Tozzi »

Nie wierzę . To koniec.
"Don't waste your time away thinkin' 'bout yesterday's blues"
usunięty użytkownik 4858

Post autor: usunięty użytkownik 4858 »

Dand pisze: On nie jest chory, on sie pożarł z JBJ.
Może, ale to chyba musiałby mieć podpisaną umowę z zespołem, że nic nie wolno mu powiedzieć. Jeśli to miałoby być odejście to strasznie debilne
Awatar użytkownika
Yossarian
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1005
Rejestracja: 5 listopada 2012, o 10:08
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Yossarian »

to co, nie idziemy do Gdańska na koncert?
Why so serious?
Awatar użytkownika
Smolek
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2777
Rejestracja: 26 kwietnia 2008, o 10:47
Lokalizacja: Hołowienki

Post autor: Smolek »

Tragedia.. Wciąż wierzyłem, że Richie powróci na Europę. A tu.. Jestem wkurzony na maxa.. Pierwszy koncert BJ w Polsce, pierwszy koncert BJ, na którym będę. A tutaj nie będzie Ryśka.. :( Ten rok jest jakiś fatalny.. Zaczęło się od nieszczęsnego BWC, i cały czas coś niedobrego się dzieje z BJ w 2013 roku..
usunięty użytkownik 4858

Post autor: usunięty użytkownik 4858 »

Damned pisze:Powinniśmy wszyscy zbiorowo domagać się zwrotu pieniędzy za bilety, jeżeli Sambora nie zagra.
tyle, że ja nadal nie znam powodu absencji Ryśka. A może Bon Jovi potrzebuje wsparcia a nie gadanie o zwrocie kasy?
Jon, David, Tico - nic dla Was nie znaczą?
Zablokowany

Wróć do „Aktualności”