Bez Richiego w Europie!

Komentarze do newsów, informacje o bieżących wydarzeniach.

Moderatorzy: Adm's Team, Mod's Team

Zablokowany
bartekbb23

Post autor: bartekbb23 »

KondZik pisze: Dla mnie widać i słychać, chociaż bardziej to drugie dla mnie istotne.

W weekend chętnie założe temat (o ile znajde czas), gdzie przeanalizuje każdy kawałek jaki grają z Philem a jaki grali w Cleveland z Richiem. Poczynając od riffu z YGLABN.

I nie mam nic do Phila, ja go nawet lubie, znałem go z YT zanim zagrał na poprzedniej trasie z BJ. No ale nie oszukujmy się nie brzmi jak Sambora i to słychać. Gitara nie ma tego czegoś, polotu, luzu i to zrozumiałe bo Phil to odgrywa, to nie jego kawałki, nie jego muzyka. Robi świetną robote o czym mówiłem już nie raz, ale jak ktoś mi mówi, że nie słyszy różnicy między grą tych dwóch gitarzystów to zastanawiam się czy słucha czy ogląda Jona.

Ale na co to komu? Co udowodnisz? Nie ma tu osoby, która powie, że BJ z Phillem to lepszy twór. Po prostu wiele osób się z tym pogodziło bo i tak nic nie zmienią. Deal with it man.
kikusia28
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1310
Rejestracja: 26 maja 2008, o 20:49
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: kikusia28 »

Zapewne Bartek ogląda tylko Jona ;) Kondzik czy Ty masz jakąś depresję ? Bo widzę , że często bredzisz :D Każdego posądzasz , że lubi BJ tylko dla Jona (nawet facetów) śmieszne to jest naprawdę
Ostatnio zmieniony 6 czerwca 2013, o 21:17 przez kikusia28, łącznie zmieniany 1 raz.
KondZik

Post autor: KondZik »

bartekbb23 pisze:
KondZik pisze: Dla mnie widać i słychać, chociaż bardziej to drugie dla mnie istotne.

W weekend chętnie założe temat (o ile znajde czas), gdzie przeanalizuje każdy kawałek jaki grają z Philem a jaki grali w Cleveland z Richiem. Poczynając od riffu z YGLABN.

I nie mam nic do Phila, ja go nawet lubie, znałem go z YT zanim zagrał na poprzedniej trasie z BJ. No ale nie oszukujmy się nie brzmi jak Sambora i to słychać. Gitara nie ma tego czegoś, polotu, luzu i to zrozumiałe bo Phil to odgrywa, to nie jego kawałki, nie jego muzyka. Robi świetną robote o czym mówiłem już nie raz, ale jak ktoś mi mówi, że nie słyszy różnicy między grą tych dwóch gitarzystów to zastanawiam się czy słucha czy ogląda Jona.

Ale na co to komu? Co udowodnisz? Nie ma tu osoby, która powie, że BJ z Phillem to lepszy twór. Po prostu wiele osób się z tym pogodziło bo i tak nic nie zmienią. Deal with it man.
Jasne, zdecydowanie się zgadzam.
Chodzi mi tylko o to, że brzmienie straciło i to niestety słychać to dość dobrze.
Co nie zmienia faktu, że nadal brzmią na poziomie który dla wielu zespłów jest nieosiągalny.

[ Dodano: 2013-06-06, 23:17 ]
kikusia28 pisze:Zapewne Bartek ogląda tylko Jona ;) Kondzik czy Ty masz jakąś depresję ? Bo widzę , że często bredzisz :D Każdego posądzasz , że lubi BJ tylko dla Jona (nawet facetów) śmieszne to jest naprawdę :))
Temat jest o muzyce.
Poruszyliśmy temat brzmienia BJ bez Sambory może coś na ten temat napiszesz?
:))

ps co do mojej depresji odpowiem jak mój idol: "Just don't worry... Everything's good...."
kikusia28
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1310
Rejestracja: 26 maja 2008, o 20:49
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: kikusia28 »

Kochany przytoczyłam Twoje słowa :)) To Ty wspomniałeś o "oglądaniu Jona"
A przecież na muzyce się nie znam , już to kiedyś stwierdziłeś , wiec z takim geniuszkiem jak Ty dyskutować nie będę :D
Awatar użytkownika
Damned
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4971
Rejestracja: 7 listopada 2012, o 03:16
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: Damned »

CrushMagazine zrobił z tego tweeta news dnia:

Ava Sambora@avasamboraxxoo 20 h
It's so shitty when you feel like your best friend is replacing you with someone else /:

http://www.crushmagazine.es/
KondZik

Post autor: KondZik »

kikusia28 pisze:Kochany przytoczyłam Twoje słowa :)) To Ty wspomniałeś o "oglądaniu Jona"
A przecież na muzyce się nie znam , już to kiedyś stwierdziłeś , wiec z takim geniuszkiem jak Ty dyskutować nie będę :D
Ok, denerwuje mnie Twoje podejście w wielu tematach ale nigdy nie powiedziałem, że się nie znasz na muzyce bo jakim prawem?
Zresztą jakbyś zaczęła słuchać BJ ;)
kikusia28
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1310
Rejestracja: 26 maja 2008, o 20:49
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: kikusia28 »

KondZik pisze:
ps co do mojej depresji odpowiem jak mój idol: "Just don't worry... Everything's good...."
Mydlisz mi oczy , jak jeden z Twoich idoli , więc Ci nie wierzę :))
KondZik

Post autor: KondZik »

kikusia28 pisze:
KondZik pisze:
ps co do mojej depresji odpowiem jak mój idol: "Just don't worry... Everything's good...."
Mydlisz mi oczy , jak jeden z Twoich idoli , więc Ci nie wierzę :))
Ok just a little bit... bo sesja się zbliża...
Awatar użytkownika
prezes1
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 3515
Rejestracja: 4 maja 2010, o 21:48
Ulubiona płyta: These Days i NJ
Lokalizacja: Lublin

Post autor: prezes1 »

Sam Bora pisze:I pomysleć... Dla dinozaurów dołujące. Czyż nie Panie Prezes?
Tak, dołujące. A nawet to za mało powiedziane...Kto tego nie rozumie, wyrazy współczucia...
Tyle ode mnie w tym temacie.

Damned, z tym tweetem Avy niezłe jaja, napisała sobie coś dziewczynka a tamci jak zwykle drugiego dna szukają, haha...
"Opinions are like assholes...Everybody has one!"
1marcin60
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 6
Rejestracja: 6 czerwca 2013, o 21:42
Lokalizacja: Iława

Post autor: 1marcin60 »

Rysiek otwarcie przyznał, że jest w konflikcie z jednym członkiem grupy od jakiegoś czasu i pogorszyły się ich wzajemne relacje, z jego wpisów na tweecie można wyczytać że jest gotowy by wrócić, jednak pewna osoba z zespołu mu w tym przeszkadza, gdyż chce podbudować swoje ego i pokazać że bez Rycha zespołowi idzie, czyli Rychu chce wrócić ale nie może bo Jon jest kapryśny tyle z faktów, teraz spekulacje, Rysiek był gotowy do powrotu dlatego napisał że już z nim ok, jednak Jon mu zabronił wrócić i kazał sie wypchać, po czym rychu zapadł się pod ziemię, to tyle ot cała tajemnica dlaczego nie ma Ryśka, kto mi nie wierzy to niech poczeka i zobaczy... jestem fanem zespołu i raczej w tej sytuacji zawinili obaj panowie przez co niestety dojdzie do rozpadu zespołu to spekulacje, ale faktem jest że Rysiek nie może wrócić bo ma szlaban, raczej go do końca roku nie zobaczymy. W sumie to już nigdy z tym zespołem.
Awatar użytkownika
witw
It's My Life
It's My Life
Posty: 233
Rejestracja: 23 września 2008, o 09:19
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: witw »

1marcin60 pisze:Rysiek otwarcie przyznał, że jest w konflikcie z jednym członkiem grupy od jakiegoś czasu i pogorszyły się ich wzajemne relacje, z jego wpisów na tweecie można wyczytać że jest gotowy by wrócić, jednak pewna osoba z zespołu mu w tym przeszkadza, gdyż chce podbudować swoje ego i pokazać że bez Rycha zespołowi idzie, czyli Rychu chce wrócić ale nie może bo Jon jest kapryśny tyle z faktów, teraz spekulacje, Rysiek był gotowy do powrotu dlatego napisał że już z nim ok, jednak Jon mu zabronił wrócić i kazał sie wypchać, po czym rychu zapadł się pod ziemię, to tyle ot cała tajemnica dlaczego nie ma Ryśka, kto mi nie wierzy to niech poczeka i zobaczy... jestem fanem zespołu i raczej w tej sytuacji zawinili obaj panowie przez co niestety dojdzie do rozpadu zespołu to spekulacje, ale faktem jest że Rysiek nie może wrócić bo ma szlaban, raczej go do końca roku nie zobaczymy. W sumie to już nigdy z tym zespołem.
A mozna wiedzieć skąd ta informacja , że Rysiek jest w konflikcie?
'' Lay Your Hands On Me'' ;***
Awatar użytkownika
Thalion
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 786
Rejestracja: 27 czerwca 2011, o 15:58
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Thalion »

1marcin60, niezłej długości zdania piszesz...

Phil może się nauczyć grać poprawnie linie Richiego, jest dobrym gitarzystą i da sobie z tym radę. Niemniej usłyszeć różnicę zawsze się da, moim zdaniem to nie ulega wątpliwości.
11 VI 2008, Southampton
19 VI 2013, Gdańsk
If there is no future, there must be no past...
Awatar użytkownika
prezes1
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 3515
Rejestracja: 4 maja 2010, o 21:48
Ulubiona płyta: These Days i NJ
Lokalizacja: Lublin

Post autor: prezes1 »

Tak, rzeczywiście ciężko się połapać co jest faktami a co spekulacjami hehe ;)
"Opinions are like assholes...Everybody has one!"
1marcin60
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 6
Rejestracja: 6 czerwca 2013, o 21:42
Lokalizacja: Iława

Post autor: 1marcin60 »

Wśród napływu informacji o Ryśku pomijacie najważniejsze, co sam przyznał ale dobra, czytałem jego starą wypowiedź, czyli ok 20 maja, że chce wrócić ale nie może, jak wytłumaczycie to że zapadł się pod ziemię? Wie że jedyną szansą dla niego jest Bon Jovi, bo kto solowo przyjdzie na koncert Richiego? w Polsce przyszło by dużo dużo mniej niż na zespół, dlatego Rysiek siedzi cicho bo nic złego powiedzieć nie może.

Co do długości zdań, czasem się zapominam i takie wychodzą ;p

Teraz coś do tematu, na ostatnich koncertach przed odejściem Richiego np. przy Bed of Roses Jon patrzył na niego na początku tak jakby z podziwem, ale bez urazy jeśli ktoś po raz xxxx słucha tego wstępu na koncercie to ciężko reagować aż w ten sposób co Jon, wg mnie Jon jest mega sztuczny, a tak naprawde jest ostatnim (wulgarna nazwa męskiego narządu rozrodczego).

Bon Jovi bez Ryśka? to dalej Bon Jovi niestety, ok Rychu to fantastyczny gitarzysta, ale Phill to też nie jest jakiś tam amator, narazie gra identycznie jak Rysiek czyli go kopiuje, ale myślę że z czasem też nabierze tej dozy imporwizacji przy kilku nutkach, którą ktoś tu nazwał tym "polotem" jego. Rychu grał co miał zagrać czasem trochę zmienił i fajnie to wyszło, wiem że to się łatwo mówi ale Phil ma potencjał i to nie mały. Ok brzmienie słabiej wygląda, ale Bon Jovi to nie zespół który opiera się na brzmieniu, tylko na głosie swojego wokalisty, który kiedyś był łączony z gitarą Ryśka a teraz Jon chce żeby ten zespół kojarzył się tylko i wyłącznie z nim i mu to się udaje, jeśli ta trasa będzie sukcesem to Rysiek nie wróci do zespołu.

Przy jakiej piosence odczuwacie najbardziej brak Ryśka? nie chodzi o sentyment a o brzmienie, nie wiem czemu ale dla mnie nie jest to Wanted tylko Bed of Roses i jak słyszę to wejście Phila to mi się wręcz chce płakać ale to moja opinia.

[ Dodano: 2013-06-07, 12:07 ]
http://www.dailymail.co.uk/usshowbiz/ar ... cohol.html

Ok może to widzieliście, ale trzeba zwrócić uwagę na kilka szczegółów:

"But Richie has hit back at Jon's claims, telling MailOnline exclusively: 'I don't have any major problems in life right now, I love my fans and I feel bad for them at the moment. Bottom line'

'My opinion is Jon wants to see if he can pull off stadiums by himself. He is making it very difficult for me to come back.'

He added: 'Enough with the trash talking!'"

W sumie to ten jeden, ja wszystkich przepraszam jeśli tu coś ktoś czegoś nie rozumie, ale chyba wszystko jest jasne, . Sory za wklejanie postów jeden pod drugim ale ktoś chciał źródło to podaje wiem że to szmatławiec ale tu wszystko pasuje idealnie, richie pisał do wszystkich że już ok z nim, więc nikt nie powinien mieć problemu ze zrozumieniem.
Awatar użytkownika
prezes1
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 3515
Rejestracja: 4 maja 2010, o 21:48
Ulubiona płyta: These Days i NJ
Lokalizacja: Lublin

Post autor: prezes1 »

Fajnie że doszedł nowy forumowicz do dyskusji... :)
Niestety w tym temacie ja już jestem wykończony i nie mam siły...Mam dosyć...
Tak więc na spekulacje czy fakty mam cytat z klasyków:
'Call it karma, call it luck... Me? I just don't give a fuck...' ;)
"Opinions are like assholes...Everybody has one!"
Zablokowany

Wróć do „Aktualności”