Bez Richiego w Europie!

Komentarze do newsów, informacje o bieżących wydarzeniach.

Moderatorzy: Adm's Team, Mod's Team

Zablokowany
Awatar użytkownika
Dand
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2758
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:52
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Dand »

Szczerze to przez to całe zamieszanie mi się w ogole odechciało jechać. Póki co jednak żadnych pochopnych ruchów nie robie.
Obrazek
bartekbb23

Post autor: bartekbb23 »

Runawaygirl18 pisze:Zwrot biletów byłby mimo wszystko nie fair w stosunku do całego zespołu, który przecież wszyscy tak uwielbiamy

Nie. Nie fair byłoby nie umożliwienie zwrotu biletów. Cały zespół.... Całego zespołu nie ma. Zwroty może nie będą wielkie, ale obstawiam, że na każdym koncercie może być mniej o te 2-5 tysięcy osób aniżeli miało być.

Jakbym na dzień dzisiejszy miał bilet, bez wahania bym go zwrócił bo cała sytuacja jest cholernie mocno wku3wiająca.

Biorąc pod uwagę słabą sprzedaż, fakt, ze ludzie mogą zwracać bilety możemy być pewni, że nikt więcej nie podejmie się organizacji koncertu Bon Jovi. Na co komu potrzebne takie cyrki, gdy 'profesjonalny' zespół ma problemy z własnym gitarzystą i nie potrafi podać rzeczywistej przyczyny jego absencji, żeby nie narażać się na problemy z renegocjacją kontraktów?
rtcr
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
It's My Life
It's My Life
Posty: 215
Rejestracja: 15 maja 2011, o 19:54
Lokalizacja: Pińczów

Post autor: rtcr »

A jak wygląda zwrot biletów w wersji pdf?
How does money lead to greed
When there's still hungry mouths to feed
Awatar użytkownika
Runawaygirl18
It's My Life
It's My Life
Posty: 151
Rejestracja: 2 maja 2013, o 21:05
Lokalizacja: Luboń

Post autor: Runawaygirl18 »

Bartek, właściwie masz rację, całego zespołu nie ma...

Mam nadzieję, że zwrotów nie będzie aż tak dużo, przecież jak już kiedyś było wspomniane, prawdziwych fanów, chociażby w Polsce nie jest bardzo dużo, a reszcie nie robi różnicy to, jaki gitarzysta wyjdzie na scenę ;/
"So I live each day like I know it's my last
If there is no future there must be no past"

http://www.lastfm.pl/user/SITT18
kikusia28
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1310
Rejestracja: 26 maja 2008, o 20:49
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: kikusia28 »

bartekbb23 pisze: Nie. Nie fair byłoby nie umożliwienie zwrotu biletów. Cały zespół.... Całego zespołu nie ma. Zwroty może nie będą wielkie, ale obstawiam, że na każdym koncercie może być mniej o te 2-5 tysięcy osób aniżeli miało być.

Jakbym na dzień dzisiejszy miał bilet, bez wahania bym go zwrócił bo cała sytuacja jest cholernie mocno wku3wiająca.
Masz wybór , możesz nie kupić biletu.
Zwrot kasy jest dobrym posunięciem z ich strony . No , ale fana zespołu który zwraca bilet już nie rozumiem. Można się smucić , płakać , że nie ma Richiego ,ale póki co 3 oficjalnych członków tego zespołu jest w bardzo dobrej dyspozycji i opuścić wydarzenie jakim będzie 19.06 byłoby po prostu idiotyczne. No chyba , że ktoś jest tylko i wyłącznie fanem RS wtedy ok . Wybaczam .
arturos
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
It's My Life
It's My Life
Posty: 101
Rejestracja: 20 września 2005, o 18:36
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: arturos »

Jeżeli większość tak jak Bartek pozwracałaby bilety to rzeczywiście byłby kłopot z organizacją koncertu w przyszłości, szczególnie w PL.... Ja jadę mimo wszystko, wielka szkoda, że nie będzie RS, ale bez przesady, biletu nie zwrócę nawet, gdy pojawi się taka możliwość !
Scrooge
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1019
Rejestracja: 10 kwietnia 2010, o 07:23
Lokalizacja: inąd

Post autor: Scrooge »

Jeżeli faktycznie można oddawać to ja bilety swoje i moich znajomych oddaję. To chyba jedyna pozytywna informacja w tym całym koszmarze pod tytułem BJ w Polsce. Doceniam uczciwość managementu BJ, bo na dobrą sprawę mogliby się wypiąć i wziąć kasę. Prawdopodobnie nie będzie lawiny zwracanych biletów, a świadomość tego umożliwiła podjęcie tej decyzji. Tak, czy inaczej nie wróży to dobrze frekwencji w Gdańsku... myślę, że to będzie smutne show. Czekamy na oficjalny komunikat MJM.
Awatar użytkownika
Mona Tozzi
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 490
Rejestracja: 7 lutego 2013, o 17:58
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Mona Tozzi »

Kilka dni temu, na gorąco zdecydowałam, że nie jadę do Gdańska, a bilet oprawiam sobie w ramki na pamiątkę, bo brak Ryśka będzie dla mnie zbyt bolesny.

Teraz pierwsze emocje opadły. Nadal uważam, że BJ bez Ryśka to nie BJ, ale do Gdańska jadę, w końcu to może być ostatnia dla mnie okazja zobaczenia i usłyszenia na żywo Jona, Davida i Tico. Chociaż nie ukrywam, że tli się we mnie jakaś irracjonalna nadzieja na cudowne objawienie się Ryśka na scenie... Jeśli nie, to będę się starała nie patrzeć w lewo.
Natomiast jeżeli okaże się, że w czasie koncertu serce boli zbyt mocno, a negatywne emocje biorą górę - wtedy cóż, zawsze można opuścić PGE Arenę i zaszyć się gdzieś na plaży ze słuchawkami na uszach...
Ostatnio zmieniony 5 maja 2013, o 15:57 przez Mona Tozzi, łącznie zmieniany 1 raz.
"Don't waste your time away thinkin' 'bout yesterday's blues"
Awatar użytkownika
prezes1
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 3514
Rejestracja: 4 maja 2010, o 21:48
Ulubiona płyta: These Days i NJ
Lokalizacja: Lublin

Post autor: prezes1 »

Bilety można zwracać najpóźniej na dzień przed danym koncertem. To dobrze bo to daje ludziom możliwość czekania do ostatniej chwili, monitorowania sytuacji i wiary w cuda... ;)
Jak powód absencji Richiego jest prozaiczny to reszta zespołu ma prawo być wkurzona maksymalnie i trzeba ich też rozumieć. W takiej sytuacji trzeba wspierać Jona raczej... ;)
Bo na razie to wygląda jak Jon i reszta(w tym my) zostali wydymani w wersji 'last minute', 'all inclusive' but still personal matters...hehe :D
Ja nie oddaję bo Jona solo też zawsze chciałem zobaczyć(może Blaze of Glory zagra)...No i poza Big Dogs czy tam Kings of Suburbia będą gościnnie Tico and Dave... ;)
"Opinions are like assholes...Everybody has one!"
Awatar użytkownika
Dand
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2758
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:52
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Dand »

Ja rozkminiam czy zwrócic czy nie tylko dlatego,że już ich w komplecie widziałem w Dreznie. Jeśli ktoś idzie pierwszy raz to niech nawet mu przez myśl nie przejdzie by nie jechać bo show na pewno będzie na wysokim poziomie. Poza tym można mieć różne zdanie na temat Jona, ja mam obecnie dość negatywne, ale zobaczyc go pierwszy raz to było niesamowite przeżycie, w końcu to ikona muzyki rockowej i lider wielkiego zespołu.
Obrazek
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4411
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: Adrian »

Dand pisze:Ja rozkminiam czy zwrócic czy nie tylko dlatego,że już ich w komplecie widziałem w Dreznie. Jeśli ktoś idzie pierwszy raz to niech nawet mu przez myśl nie przejdzie by nie jechać bo show na pewno będzie na wysokim poziomie. Poza tym można mieć różne zdanie na temat Jona, ja mam obecnie dość negatywne, ale zobaczyc go pierwszy raz to było niesamowite przeżycie, w końcu to ikona muzyki rockowej i lider wielkiego zespołu.
A ja myślałem, że własnie osoby, który już widziały zespół w komplecie nie będą miały problemów z pójściem na koncert. Jakby nie patrzeć Bon Jovi (jako zespół) z Philem X to spora ciekawostka. Będzie to mój 4ty koncert i z chęcią zobaczę jak sobie Phil X poradzi na gitarze. Do czerwca jak się rozegrają to powinna być dobra chemia już między nim a Jonem.

Po opadnięciu emocji. Koncert z Richiem lub Philem to oba dobre rozwiązania. Oczywiście z Richiem lepsze, ale z Philem ciekawsze.

Co do zwrotów. Jeśli ktoś chciał iść tylko dla Richiego i resztę zespołu ma gdzieś to dla takiej osoby jak i fanów bawiących się na koncercie chyba byłoby lepiej jakby takie osoby zwróciły bilet i zostały w domu. Jest wiele ciekawszych rzeczy do robienia niż pójście na koncert i komentowanie na koncercie na bieżąco jak to źle, ze nie ma Ryśka czy koncentrowanie się na tym co Phil zagrał inaczej itp. Chyba będę musiał kupić sobie Diamond Circle żeby uniknąć takich fanów obok siebie ;D

A tak swoją droga po opadnięciu emocji coraz mocniej czuje ekscytacje tym koncertem, Philem, możliwym niespodziewanym pojawieniem się Ryśka jak i ciekawie zapowiadajacą się sceną.. 46 dni... ten czas zap...dala ;D
Awatar użytkownika
Damned
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4971
Rejestracja: 7 listopada 2012, o 03:16
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: Damned »

Z biletami zachowali się oczywiście, tak jak należało tego oczekiwać. Ja swojego biletu nie sprzedaję. Pojadę by uczestniczyć w tym historycznym wydarzeniu... czasu jest jeszcze sporo... Być może Sambora już wie, kiedy wróci, natomiast gdyby teraz to ogłosił, to wszyscy fani z miast Europy, gdzie go nie będzie mięliby prawo czuć się poszkodowani... Ja wiążę nadzieję w tej klauzuli zwracania biletów aż do dnia poprzedzającego koncert, więc wszystkim którzy chcieliby zwracać, polecam poczekać do ostatniej chwili. :)
rtcr pisze:A jak wygląda zwrot biletów w wersji pdf?
Przelewają Ci kasę, a Twój bilet pdf traci ważność...
Jaro
It's My Life
It's My Life
Posty: 142
Rejestracja: 27 grudnia 2010, o 01:42
Lokalizacja: Piekary Śląskie

Post autor: Jaro »

Coś czuję że Richie na Europę wróci, pytanie tylko na jakie koncerty :D
kikusia28
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1310
Rejestracja: 26 maja 2008, o 20:49
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: kikusia28 »

Adrian pisze: Co do zwrotów. Jeśli ktoś chciał iść tylko dla Richiego i resztę zespołu ma gdzieś to dla takiej osoby jak i fanów bawiących się na koncercie chyba byłoby lepiej jakby takie osoby zwróciły bilet i zostały w domu. Jest wiele ciekawszych rzeczy do robienia niż pójście na koncert i komentowanie na koncercie na bieżąco jak to źle, ze nie ma Ryśka czy koncentrowanie się na tym co Phil zagrał inaczej itp. Chyba będę musiał kupić sobie Diamond Circle żeby uniknąć takich fanów obok siebie ;D
Oj tak zgadzam się z Tobą ! Chociaż czuję , że te osoby nawet jak nie pójdą, będą komentować ten koncert sugerując się filmikami na youtube .

Aaa i pamiętaj na DC zostaniesz przyjęty z otwartymi rękoma, tak więc weź to pod uwagę :D
KondZik

Post autor: KondZik »

Adrian pisze:
Dand pisze:Ja rozkminiam czy zwrócic czy nie tylko dlatego,że już ich w komplecie widziałem w Dreznie. Jeśli ktoś idzie pierwszy raz to niech nawet mu przez myśl nie przejdzie by nie jechać bo show na pewno będzie na wysokim poziomie. Poza tym można mieć różne zdanie na temat Jona, ja mam obecnie dość negatywne, ale zobaczyc go pierwszy raz to było niesamowite przeżycie, w końcu to ikona muzyki rockowej i lider wielkiego zespołu.
A ja myślałem, że własnie osoby, który już widziały zespół w komplecie nie będą miały problemów z pójściem na koncert. Jakby nie patrzeć Bon Jovi (jako zespół) z Philem X to spora ciekawostka. Będzie to mój 4ty koncert i z chęcią zobaczę jak sobie Phil X poradzi na gitarze. Do czerwca jak się rozegrają to powinna być dobra chemia już między nim a Jonem.

Po opadnięciu emocji. Koncert z Richiem lub Philem to oba dobre rozwiązania. Oczywiście z Richiem lepsze, ale z Philem ciekawsze.

Co do zwrotów. Jeśli ktoś chciał iść tylko dla Richiego i resztę zespołu ma gdzieś to dla takiej osoby jak i fanów bawiących się na koncercie chyba byłoby lepiej jakby takie osoby zwróciły bilet i zostały w domu. Jest wiele ciekawszych rzeczy do robienia niż pójście na koncert i komentowanie na koncercie na bieżąco jak to źle, ze nie ma Ryśka czy koncentrowanie się na tym co Phil zagrał inaczej itp. Chyba będę musiał kupić sobie Diamond Circle żeby uniknąć takich fanów obok siebie ;D

A tak swoją droga po opadnięciu emocji coraz mocniej czuje ekscytacje tym koncertem, Philem, możliwym niespodziewanym pojawieniem się Ryśka jak i ciekawie zapowiadajacą się sceną.. 46 dni... ten czas zap...dala ;D
Rozsądnie i z głową napisane.
Ale... ciekawostka owszem tylko, że wielu z nas będzie widziało zespół 1 raz w życiu i oby nie ale niektórzy pewnie ostatni. Więc podziękują za taką ciekawostką.
Ja byłem w Dreźnie, byłem w Berlinie i też to tylko 2 koncerty i brak Richiego jest dla mnie duży a nawet bardzo duży...
Ale zespół to jeszcze Dave, Tico i Jon więc jade.
ps oby tylko 19 czerwca mi egzaminu ważnego nie ustalili :whoeva:
Zablokowany

Wróć do „Aktualności”