Bez Richiego w Europie!

Komentarze do newsów, informacje o bieżących wydarzeniach.

Moderatorzy: Adm's Team, Mod's Team

Zablokowany
Awatar użytkownika
Din_Winter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 788
Rejestracja: 26 listopada 2012, o 21:16
Lokalizacja: Mława

Post autor: Din_Winter »

Yossarian pisze:Milla, to jest radio ogólnopolskie? Chyba nie "zadziałało", bo niecały milion sprzedanych albumów szału nie robi, a osobiście nigdy nie słyszałem, żeby dzieciaki z mojego blokowiska słuchały BWC.
przed koncertem w GDA cała moja gimbaza wiedziała że na niego jadę, i w wielu przypadkach słyszałem pytanie "to ich jest to adołona bi anoder itp" , czyli jednak przekaz troche zadziałał :P
Keep The Faith, because I Believe that Good Things Come To Those Who Wait
Awatar użytkownika
Damned
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4971
Rejestracja: 7 listopada 2012, o 03:16
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: Damned »

Kuba80BJ pisze:(...) Bardzo wielu fanów, nie tylko tu ale też np. na JT, pisało że Richie powinien odejść zanim ludzie mieli bilety w ręku, i wtedy nie mieli by do niego pretensji za odejście z trasy. Sęk w tym, że w takim razie już w listopadzie jego odejście byłoby spóźnione, bo wtedy już bilety były w sprzedaży. Z kolei w październiku byłoby za wcześnie na takie decyzje, bo Richie był w samym środku trasy Aftermath i promowania swojego albumu a album zespołu nawet nie był ukończony a większość trasy nieustalona. Nie wiem też czy pamiętasz, ale Richie chciał na styczeń przełożyć odwołane koncerty solowe w USA, ale jak się okazało nie mógł już tego zrobić bo odpaliła promocja WAN a za chwilę ruszyła trasa, co pokrzyżowało jego plany.
Wg mnie, będąc na miejscu Richego i myśląc o tzw. die-hard fans, którzy najbardziej odczuli jego brak (bo tzw. causual fans obojętne jest czy gra Richie czy Phil), tak na prawdę każdy moment na odejście był zły albo nierealny dla Richiego i argument, że powinien podjąć tę decyzję zanim ludzie kupili bilety jest absurdalny. (...)
:brawo:
Awatar użytkownika
mst
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 478
Rejestracja: 23 kwietnia 2012, o 21:00
Lokalizacja: P-ń

Post autor: mst »

Z FB Ryśka:

"Guitars, guitars, guitars... Even one signed by Keef. Just a great old photo worth sharing."
Obrazek
MarkSteel
I Believe
I Believe
Posty: 55
Rejestracja: 18 grudnia 2013, o 13:35
Lokalizacja: Szkocja / Irlandia / Czechy / PL

Post autor: MarkSteel »

mst pisze:Z FB Ryśka:

"Guitars, guitars, guitars... Even one signed by Keef. Just a great old photo worth sharing."
Obrazek
miła rzecz. Własność firmy Bon Jovi, czy Richiego Sambory? ;]
Fromasz1899
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 945
Rejestracja: 24 lutego 2013, o 14:11
Ulubiona płyta: The Circle
Lokalizacja: Nowy Dwór Mazowiecki
Kontakt:

Re: Bez Richiego w Europie!

Post autor: Fromasz1899 »

ze względu na nieaktualność wątku blokuję go :) 
I'm still living, yeah, semper fi!

When you want to give up and your heart's about to break
Remember that you're perfect
God makes no mistakes
Zablokowany

Wróć do „Aktualności”