Teledysk What About Now

Komentarze do newsów, informacje o bieżących wydarzeniach.

Moderatorzy: Adm's Team, Mod's Team

Awatar użytkownika
Din_Winter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 788
Rejestracja: 26 listopada 2012, o 21:16
Lokalizacja: Mława

Teledysk What About Now

Post autor: Din_Winter »

http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... dYrdyJ-sGg

przed chwilą wśród oglądania starych koncertów natknąłem się na to
co sądzicie o teledysku? według mnie taka sklejka materiałów z różnych koncertów itp.
liczyłem na coś ciekawszego :)
Keep The Faith, because I Believe that Good Things Come To Those Who Wait
Awatar użytkownika
alniac
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1260
Rejestracja: 14 kwietnia 2010, o 10:50

Post autor: alniac »

Top comments to idealne odzwierciedlenie tego, jakie miałam odczucia. Najpierw było "oho, jest Richie, jest ok", a potem "ale zaraz, coś mało tego Ryszarda tutaj". Pewnie wyolbrzymiam, ale biorąc pod uwagę aktualny stan rzeczy, to nie trudno było nie zwrócić na to uwagi. Człowiek jest już chyba przeczulony.

A jeśli chodzi o teledysk - nie jest źle, ale za dobrze też nie. Czyli norma. Szczerze powiedziawszy spodziewałam się, że będzie to coś na kształt zlepków małych głodujących dzieci z Afryki, ofiar trzęsień ziemi, jakichś spędów politycznych, ichnich "herosów" szarej codzienności i tak dalej. Fajnym było mieszanie fragmentów z prób z fragmentami z koncertów.

Generalnie mówiąc, to minął mi już okres bezwzględnej fascynacji. Po obejrzeniu całego klipu czuję jakby niesmak i niedosyt. Nie jestem chyba jedyna w tym gronie. Niestety tak już chyba będzie zawsze. Mam nadzieję, że po pierwszym koncercie Bon Jovi w życiu jakoś ta miłość do nich ożyje, doda energii w tej kwestii, bo obecnie to tak trochę kluchy z olejem i polityczne slogany.
19.06.2013 – Gdańsk, Polska
12.07.2019 – Warszawa, Polska
Awatar użytkownika
Din_Winter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 788
Rejestracja: 26 listopada 2012, o 21:16
Lokalizacja: Mława

Post autor: Din_Winter »

ja to sb rozkminiałem tak (gdzieś to czytałem tylko nie pamiętam juz gdzie, ale coś takiego było)

siedzi sb Jon i Richie, Jon gra na Xboxie a Richie tweetuje , nagle słychać wołanie Dorothy , oni nic, dalej się opierdzielają :D , no i w końcu patrzą na siebie, Richie pyta, What About Now? Jon na to, nagrajmy płytę i ruszmy w trasę, Because We Can ,

no i tu już rozpoczyna się piosenka :D
no i Jon i Richie najpierw zgarniają Tico z pola golfowego (zapalony golfista :D ) , a później wbiją po Davida do jego opery :D , jak już są wszyscy razem nagrywają album, jest ułamek koncertu, i coś jeszcze, jakby to lepiej poskładać to byłby (według mnie) dość fajny teledysk, na pewno coś innego niż zwykle :)
Keep The Faith, because I Believe that Good Things Come To Those Who Wait
KondZik

Post autor: KondZik »

Co ma Bon Jovi - Rocking All Over The World (Wembley,23-JUN-1995) z teledyskiem WAN wspólnego ?
Awatar użytkownika
prezes1
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 3515
Rejestracja: 4 maja 2010, o 21:48
Ulubiona płyta: These Days i NJ
Lokalizacja: Lublin

Post autor: prezes1 »

Ja też właśnie nie wiem...Myślałem że coś mnie źle przekierowuje, szczególnie po poście Alniac... :D
"Opinions are like assholes...Everybody has one!"
Awatar użytkownika
Mona Tozzi
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 490
Rejestracja: 7 lutego 2013, o 17:58
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Mona Tozzi »

http://www.youtube.com/watch?v=S-88lY2GlxE

Musieli jakoś wybrnąć z nieobecności Richiego, więc oparli się na zlepkach
Ostatnio zmieniony 29 kwietnia 2013, o 21:24 przez Mona Tozzi, łącznie zmieniany 1 raz.
"Don't waste your time away thinkin' 'bout yesterday's blues"
bartekbb23

Post autor: bartekbb23 »

http://www.youtube.com/watch?v=S-88lY2GlxE


kolega zły link chyba skopiował

Fajnie zmontowane, tak powinien wyglądać klip koncertowy. Dwa ostatnie były gorsze wg mnie czyli do This is our house i No Apologies. Szczególnie tego drugiego szkoda bo wg mnie był potencjał.

Co się narzuca w klipie- Mało Richiego, bardzo mało Richiego w porównaniu do Dava i Tico.... i na koniec ukazany PHILL.... smutne.
Awatar użytkownika
prezes1
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 3515
Rejestracja: 4 maja 2010, o 21:48
Ulubiona płyta: These Days i NJ
Lokalizacja: Lublin

Post autor: prezes1 »

Właśnie, na końcu z Dave'm jest Phil. Po cholerę go pokazują?
I jeszcze za dużo Bobby'ego! :D
"Opinions are like assholes...Everybody has one!"
Awatar użytkownika
Damned
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4971
Rejestracja: 7 listopada 2012, o 03:16
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: Damned »

Teledysk ok. Myślę, że dobrze będzie promował europejską trasę i zachęcał do zakupienia biletów. Największe wrażenie zrobiła na mnie scena i wizualizacje na tych ekranach. Mistrzostwo! :)

Co do Phila X na końcu, miejmy nadzieję, że to nie jest jakiś ukryty przekaz...
usunięty użytkownik 4858

Post autor: usunięty użytkownik 4858 »

nie obejrzałem do końca. Nudny, może później obejrzę. Miejscami fajnie pokazane koncerty i przebitki zza sceny, ale zbyt częste, wąskie ujęcie Jona mnie nudzi. To samo było juz na 3 streamingach wiem jak wygląda z bliska. Na razie jestem na nie, uuueeeeeeech...

[ Dodano: 2013-04-29, 23:44 ]
Damned pisze:Teledysk ok. Myślę, że dobrze będzie promował europejską trasę i zachęcał do zakupienia biletów. Największe wrażenie zrobiła na mnie scena i wizualizacje na tych ekranach. Mistrzostwo! :)

Co do Phila X na końcu, miejmy nadzieję, że to nie jest jakiś ukryty przekaz...
prezes1 pisze:Właśnie, na końcu z Dave'm jest Phil. Po cholerę go pokazują?
I jeszcze za dużo Bobby'ego! :D
nie dooglądałem do końca, ale skoro tam jest to dla mnie ok, to znaczy uważam, że powinni zostać pokazani wszyscy, którzy grają na trasie (Mr. Shadow też i nawet Bobbie, choć ten ostatni może bez swojego popisowego grymasu)

P.S. Co by nie mówić na dzień dzisiejszy gitarą prowadzącą BJ jest X
KondZik

Post autor: KondZik »

Fajny, nic wielkiego, poskładany ale niezły. Dynamiczny, fajne wstawki z próby, fajnie upada gitara, jest Richiego tyle ile zawsze, nie przesadzajcie. Phil na końcu, bo ostatnio to dopiero powstało, jak Richie nie grał, więc zakończenia nie było. Dla mnie ok. Podoba mi się. Nic wielkiego, ale napewno 5/10 u mnie ma więc źle nie jest. Pasuje do kawałka i jak pisałem dynamiczny, ożywia tą całość. Gdyby ten kawałek miał solo byłby nieźły. Na singla pasuje, nic ciekawego, ale nie wstydze się jak BWC.
Pozdrawiam :))
Awatar użytkownika
Milla
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 886
Rejestracja: 20 listopada 2011, o 12:29
Lokalizacja: Nysa

Post autor: Milla »

Nie różni się niczym od zwykłego teledysku koncertowego. Najprościej jak sie da- zlepić parę fragment ów video, podłożyć muzykę i ot teledysk... i jak tanio :D
Awatar użytkownika
Din_Winter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 788
Rejestracja: 26 listopada 2012, o 21:16
Lokalizacja: Mława

Re: Teledysk What About Now

Post autor: Din_Winter »

Din_Winter pisze:http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... dYrdyJ-sGg

przed chwilą wśród oglądania starych koncertów natknąłem się na to
co sądzicie o teledysku? według mnie taka sklejka materiałów z różnych koncertów itp.
liczyłem na coś ciekawszego :)
właściwy link :D
http://www.youtube.com/watch?v=S-88lY2G ... ploademail

sorka za zły :lol:
Keep The Faith, because I Believe that Good Things Come To Those Who Wait
Awatar użytkownika
Collie
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 510
Rejestracja: 13 lutego 2013, o 12:35
Ulubiona płyta: Keep The Faith
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: Collie »

Teledysk po prostu przyjemny, niby nic nadzwyczajnego, ale lubię nagrania z koncertów. Zdecydowanie bardziej przekonywuje mnie jak BWC, fajny zlepek. A scena, nie ma co, zachwyca, coś pięknego na tych kolumnach. :D
In a world that gives you nothing, we need something to believe in
https://www.instagram.com/qeeriefire/
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4411
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: Adrian »

Nie jestem miłośnikiem klipów live jednak jest to zdecydowanie ich najlepszy klip live od WDOA 2001 lub nawet od IIWYMother.
Żywy, kilka ciekawych ujęć jak np Jon całujący Bandiere - będzie to ujęcie klasyk do którego zgryźliwi dla Jona fani będą często na pewno się odwoływać. Fajne elementy to niewątpliwie scenki z gitarą, sceną i ujęciami z telefonów publiki.

Wolałbym klip oczywiście na miarę SIISo czy Wtwyare, ale jak na klip live jest ciekawie i ok. Obejrzałem 2 razy, a przy klipach WWWB czy TIOHouse nie dotrwałem do końca.

6.5/10
Ostatnio zmieniony 30 kwietnia 2013, o 07:38 przez Adrian, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Aktualności”