Teledysk What About Now

Komentarze do newsów, informacje o bieżących wydarzeniach.

Moderatorzy: Adm's Team, Mod's Team

Awatar użytkownika
Mkwiatek93
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1389
Rejestracja: 14 października 2012, o 21:11
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Mkwiatek93 »

Zgadzam się z Collie, teledysk taki pozytywny, bardziej go odczytuję niż do BWC :P Zrobiły na mnie wrażenia te efekty wizualne na scenie, dobra reklama przed koncertem ;) Jona nie jest aż tak wiele jak w innych teledyskach, bo jest i sporo Tico, Dave'a, nie wypatrywałam tak ale chyba raz widziałam Bandierę, ze 2 razy Richiego :( i Phila na szczęście nie :P
O wiele lepiej mi się to oglądało niż np. stream z San Jose. Nie mogłam patrzec na te miny Jona tam, na dodatek strasznie mi brakowało Richiego :whoeva:
Hey I’m walkin’ wounded but I still believe
Learning how to fly with a broken wing...
Awatar użytkownika
Magnolia
It's My Life
It's My Life
Posty: 185
Rejestracja: 19 września 2005, o 08:23
Lokalizacja: Elbląg/ Bydgoszcz

Post autor: Magnolia »

Dla mnie teledyski "koncertowe" to takie pójście na łatwiznę i robota "na odwal" byle było... chyba, że głównie lub tylko oparte na backstage i prywatnych urywkach, ale w tym przypadku to była mniejszość. I chyba zogniskowanie na Jona było jakby mniejsze niż zazwyczaj w nowszych teledyskach, więc może zaczął budować wizerunek: zespół to my wszyscy a nie ja ;)

A co do Richie'go, to mam coraz większe wrażenie, że zastanawia się nad odejściem z zespolu, ale jeszcze nie podjął decyzji i stąd ta przerwa i brak info.
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4411
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: Adrian »

Dziwie się opiniom, że jest mało Ryśka. Ja go tam widzę często a bardzo dobre jest ujęcie jak gra Amen.
Ale też się zgodze z Magnolią, że klipy koncertowe to teledyski robione po to aby wydać jak najmniej kasy oraz po to aby promować trasę.
Dobry teledysk może wypromować piosenkę jak np zrobiło to z Gangam Style z tym, że nie wiem czy BJ powinni iść tą drogą ;)
Awatar użytkownika
harriet
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 969
Rejestracja: 31 grudnia 2012, o 16:12
Lokalizacja: Łódź

Post autor: harriet »

Do mnie bardziej trafiają teledyski na podstawie koncertów niż wideoklipy z "głębokim" przekazem. Moim zdaniem jeśli piosenka jest dobra to sama będzie się pięła w górę, bez pomocy teledysku.
WAN jest fajnie zrobione, lepiej niż BWC które dla mnie było wyrzuceniem kasy w błoto. No i scena, oświetlenie, świetnie wypadło. Fajne zachęcenie do kupna biletu ;)
We wszystkim co warto robić, warto przesadzać.
Awatar użytkownika
Agata BJ
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4227
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:51
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Lublin / Edynburg
Kontakt:

Post autor: Agata BJ »

Lubię teledyski koncertowe i nie mam nic przeciwko nim.
Ten jakoś wyjątkowo chwyta mnie za serce. Chyba dlatego, że sporo jest scen Jona z Richiem, co w obecnej sytuacji jest widokiem bezcennym. To głównie przemawia do mnie na plus z tego klipu. Przyjemnie się ogląda, tym bardziej, że lubię ten utwór :)
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa

Kontakt: agata@bonjovi.pl
EVENo

Post autor: EVENo »

Koncertowe klipy to przecież ikona Bon Jovi, jak i całego szeroko pojętego rocka, więc powrót do nich jest jak najbardziej na plus. Niestety - takowe teledyski mają charakter mocnego, gitarowego brzmienia, czego nie można powiedzieć o żadnej piosence na płycie z What About Now włącznie, co sprawia, że ogląda się to bardzo dziwnie. Klip sam w sobie jest świetnie zmontowany, ale po prostu nie pasuje do takiego grania.
KondZik

Post autor: KondZik »

Awatar użytkownika
Dand
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2758
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:52
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Dand »

^^^ no to kto pierwszy pokusi się o interpretacje, ze gitara rzucana w szybę symbolizuje odejście Sambory ? :D
Obrazek
KondZik

Post autor: KondZik »

z JT:
" I read on Facebook "with the intro you are waiting for a big rock song and this one doesn't rock at all, imagine this video with Last Man Standing"; I agree with that."

W pełni się z tym zgadzam.

Klip troche przypomina stare klipy koncertowe z lat kiedy rock panował. Przypomina samym zamysłem. Ogólnie średni ale napewno nie jest zły, bałem się że będzie gorzej.
Awatar użytkownika
Ricky Skywalker
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1648
Rejestracja: 1 sierpnia 2005, o 21:17
Ulubiona płyta: NJ+KTF+SITT+AOTL
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: Ricky Skywalker »

Ryśka wcale nie jest tak strasznie mało, choć w pewnym momencie odniosłem wrażenie, że sceny kiedy tak grają razem z Jonem są wklejone trochę na siłę, żeby się w oczy rzucało, że "wszystko w porządku". No i Bobby mignął, a Hugh nie, też chamskie trochę...

Ale w sumie teledysk wydaje się bardziej dopracowany niż sama piosenka. Ten utwór miał potencjał żeby przy odpowiednim, rockowym dopieszczeniu, przy lepszej formie wokalnej Jona i nagraną solówką, stać się nowym KTF, a jest tak masakrycznie sprasowany że dla mnie to na ten moment chyba najsłabszy kawałek z tego albumu... :whoeva:

W ogóle to Pictures Of You sprawdziłoby się dużo lepiej jako drugi singiel. I Water w sumie tak samo. Oba kawałki zajebiście przebojowe, Jon brzmi w nich dość świeżo, są gitarki, ale nie... musieli wybrać WAN :whoeva:
***
"these days all we got is hope, we got redemption and we got forgiveness. And we got one more thing - we got us these days..."
- Richie Sambora, 29-10-2007
Awatar użytkownika
misstwisted
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 973
Rejestracja: 16 marca 2011, o 18:51
Lokalizacja: Pszczyna

Post autor: misstwisted »

Milla pisze:Nie różni się niczym od zwykłego teledysku koncertowego. Najprościej jak sie da- zlepić parę fragment ów video, podłożyć muzykę i ot teledysk... i jak tanio :D
Tanio, bo tanio, ale do tej piosenki inny teledysk bardziej by nie pasował, bynajmniej kolejny fabularny shit ;)
yanni
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 408
Rejestracja: 3 czerwca 2007, o 13:35
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Post autor: yanni »

Z tego co pamiętam to WAN w ogóle nie był planowany na singiel.
Był już singlem wspomagającym przy BWC.
Ciekawe co było powodem zmiany planów... może brak solówki w tym utworze co za tym idzie brak Richiego w teledysku.
Naprawę mam złe przeczucia.
http://kolekcjamuzyczna.blogspot.com/

22-06-2014 - Berlin, D - RS
19-06-2013 - Gdańsk, PL - BJ
13-10-2012 - Berlin, D - RS
10-06-2011 - Dresden, D - BJ
04-06-2008 - Vienna, A - BJ
ODPOWIEDZ

Wróć do „Aktualności”