BJ znowu bez Sambory...

Komentarze do newsów, informacje o bieżących wydarzeniach.

Moderatorzy: Adm's Team, Mod's Team

ODPOWIEDZ
usunięty użytkownik 4858

Post autor: usunięty użytkownik 4858 »

Mona Tozzi pisze:miałam nadzieję, że oprócz gitary i talk boxa, Richie dołoży także swój głos.
Ogólnie utwór bardzo do mnie trafia. Oceniam go jako jeden z najlepszych na płycie. Chociaż wszelkie rankingi są trudne, bo cała płyta jest jak dla mnie genialna. Wieszczę renesans organów Hammonda :)
hammond w House of blues genialny! Zgadzam się :) ale to chyba spodoba się tylko starym wyjadaczom hardrocka

Fajnie ze H&E próbują reanimować hardrocka. Wg mnie to próba skazana na niepowodzenie, ale godna pochwały. Walczyć trzeba nawet jak się przegrywa. Myślę, że ten album trafi tylko do takich fanów hardrocka jak my, natomiast w mainstreamowej muzyce pozostanie niezauważony.

Jak już pisałem przed premierą w innym temacie ujęło mnie to, że na tej płycie nawet proste w odbiorze: luzacki good time i wydawałoby sie prosta ballada Live as One wypadają świetnie.

Podoba mi się produkcja. Wszystkie instrumenty da się wyraźnie słyszalne, nie to co w nowoczesnych produkcjach, typu "beat-mix shanks" dla porównania. To stary dobry hardrock i gdyby wokal był bardziej charyzmatyczny, a melodie chwytliwe byłaby to płyta na 10.

Richie dołączył do albumu swój dość czytelny, charakterystyczny sposób grania, myślę, że nawet gdybysmy nie wiedzieli w którym konkretnie gra kawałku rozpoznalibyśmy go z łatwością. To jest właśnie to co cenię u gitarowca najbardziej - jego własny styl.
Awatar użytkownika
Agata BJ
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4227
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:51
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Lublin / Edynburg
Kontakt:

Post autor: Agata BJ »

Richie na Twitterze:
I must say I'm so touched by all your versions of my song Every Road. Jersey guys don't cry but I came close...so hard for me...
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa

Kontakt: agata@bonjovi.pl
Awatar użytkownika
Dand
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2758
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:52
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Dand »

^^wow naprawde ? dzięki za info !
Obrazek
Awatar użytkownika
PePe
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 738
Rejestracja: 7 czerwca 2006, o 20:05
Lokalizacja: Poznań

Post autor: PePe »

Nie wiem czy to było lub czy ktoś to zauważył ale Jon podziękował Philowi zanim zagrali Wanted, w San Jose, za ostatnie 13 koncertów. Więc może od maja coś się zmieni....
Awatar użytkownika
Dand
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2758
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:52
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Dand »

...ale z drugiej strony wcześniej zaplanowany koncert Phila X z 18 maja został właśnie odwołany -> http://www.hollywoodsherriffproductions.com/
Obrazek
bartekbb23

Post autor: bartekbb23 »

Dand pisze:...ale z drugiej strony wcześniej zaplanowany koncert Phila X z 18 maja został właśnie odwołany -> http://www.hollywoodsherriffproductions.com/
A gdzie tam jest coś o odwołaniu?

[ Dodano: 2013-04-28, 22:41 ]
okay widzę, dziwna czcionka
Awatar użytkownika
Thalion
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 786
Rejestracja: 27 czerwca 2011, o 15:58
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Thalion »

Na stronie PhilaX jest tylko taka informacja:
"Catch PHIL X filling in for Richie Sambora on the BON JOVI tour in April!"

Krótko mówiąc, wiemy tyle, co wcześniej... odwołanie jego koncertów nie jest jednoznaczne z tym, że Richiego nie będzie, a bez oficjalnej informacji możemy sobie gdybać i gdybać.
Poza tym Gdańsk jest dopiero w czerwcu, a na trasę wracają na początku maja - to bardzo dużo czasu.
11 VI 2008, Southampton
19 VI 2013, Gdańsk
If there is no future, there must be no past...
bartekbb23

Post autor: bartekbb23 »

Thalion pisze:Krótko mówiąc, wiemy tyle, co wcześniej... odwołanie jego koncertów nie jest jednoznaczne z tym, że Richiego nie będzie, a bez oficjalnej informacji możemy sobie gdybać i gdybać.
Poza tym Gdańsk jest dopiero w czerwcu, a na trasę wracają na początku maja - to bardzo dużo czasu.
Maj jest w środę :D strasznie dużo czasu no naprawdę... Obawiam się, że odwołanie koncertu Philla oznacza niestety tylko jedno, co wszyscy po cichu myślimy, ale boimy się tego powiedzieć na głos.
Awatar użytkownika
Damned
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4971
Rejestracja: 7 listopada 2012, o 03:16
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: Damned »

Thalion pisze:Na stronie PhilaX jest tylko taka informacja:
"Catch PHIL X filling in for Richie Sambora on the BON JOVI tour in April!"
Ta informacja widnieje tam już od kilku tygodni i równie dobrze za tydzień może zamienić się na "catch PHIL X (...) in May".

Wciąż nic nie wiadomo, odwołanie koncertu Phila nie wygląda dobrze, ale powodu odwołania nie znamy, więc nie koniecznie musi nim być koncertowanie z BJ. Myślę że gdyby było już jasne, że Phil będzie występował w Afryce i Europie, to otrzymalibyśmy oficjalną informację. Być może negocjację trwają. Tak czy inaczej, w tym tygodniu wszystko się wyjaśni...

Osobiście nie wierzę, by Richie pozwolił sobie na absencję podczas pierwszego koncertu w swoim rodzinnym kraju, Polsce. Co więcej, uważam, że najpóźniej 14.05, podczas występu w Bułgarii pojawi się na scenie. KTF
Awatar użytkownika
Thalion
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 786
Rejestracja: 27 czerwca 2011, o 15:58
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Thalion »

Maj jest w środę, ale czerwiec dopiero w sobotę ;)
Jasne, że się martwię, że to znaczy, że Richiego nie będzie, ale staram się też silić na choć odrobinę pozytywnego myślenia i póki nie zobaczę oficjalnej informacji o zastępstwie (czasowym czy - odpukać - stałym) będę mieć nadzieję, że jednak to Richie pojawi się tego dnia na scenie.

Uważam też, że choć warto zbierać różne informacje, to wpadać w panikę nie ma co, póki nie dostaniemy oficjalnej informacji.
To, że ona powinna zostać opublikowana już jakiś czas temu, to zupełnie inna sprawa. Takie traktowanie fanów jest nie fajne. Może nie musimy wiedzieć dlaczego Richie zrobił sobie wolne, ani co właściwie robi czy gdzie jest, ale powinniśmy wiedzieć kogo zobaczymy na scenie.
11 VI 2008, Southampton
19 VI 2013, Gdańsk
If there is no future, there must be no past...
Awatar użytkownika
Damned
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4971
Rejestracja: 7 listopada 2012, o 03:16
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: Damned »

Polecam obejrzeć jeszcze raz ostatni występ telewizyjny Sambory. W Katie Couric Show, razem z Jonem i Davidem wykonali Amen, ale najciekawszy z dzisiejszego punktu widzenia jest wywiad. Warto przyjrzeć się temu jeszcze raz...

Należałoby jeszcze dodać, że na nagraniu w studio była mama Richiego... Czyżby wiedziała że będzie to ostatni występ syna przed przerwą? Ja jednak wierzę, że jego absencja nie była planowana...

Całość nagrania (wywiad 36:05)
http://www.youtube.com/watch?v=8gwflEBW49c
TheRock
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 735
Rejestracja: 21 września 2006, o 14:59
Lokalizacja: Belfast

:(

Post autor: TheRock »

erased...
...and just only rock...
Awatar użytkownika
Mona Tozzi
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 490
Rejestracja: 7 lutego 2013, o 17:58
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Mona Tozzi »

Damned pisze:najciekawszy z dzisiejszego punktu widzenia jest wywiad.
Chodzi Ci o "I'm single, but I want to mingle"? ;)

Dla mnie cały występ w show potwierdza tylko, że od dłuższego czasu - nad czym zresztą ubolewam - "the band" zmieniło się w "Jon and the band". Może to w końcu zaczęło Ryśkowi przeszkadzać, jeśli oczywiście w tych wszystkich teoriach spiskowych na temat Jego absencji jest ziarnko prawdy...

Jednak mimo wszystko: KTF :)
"Don't waste your time away thinkin' 'bout yesterday's blues"
Awatar użytkownika
Damned
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4971
Rejestracja: 7 listopada 2012, o 03:16
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: Damned »

Mona Tozzi pisze:
Damned pisze:najciekawszy z dzisiejszego punktu widzenia jest wywiad.
Chodzi Ci o "I'm single, but I want to mingle"? ;)
O to też ;) ale dodałbym jeszcze kilka małych szczegółów:

- Richie w dobrej formie (nic nie zapowiada problemów zdrowotnych czy też problemów z alkoholem, używkami)
- mimika Jona, podczas rozmowy Katie z Richie'm (może Jon po prostu nie czuł się komfortowo, gdy przez moment nie był w centrum uwagi ;) )

Obrazek
Obrazek

Żeby była jasność... nie szukam żadnych teorii spiskowych, ale dla mnie to ciekawy materiał, bo jest to ostatni (jak do tej pory) wspólny występ telewizyjny, a dla nas możliwość dokładnego przyjrzenia się ich zachowaniu na scenie.
Mona Tozzi pisze:Dla mnie cały występ w show potwierdza tylko, że od dłuższego czasu - nad czym zresztą ubolewam - "the band" zmieniło się w "Jon and the band". Może to w końcu zaczęło Ryśkowi przeszkadzać (...)
Odkąd pamiętam Jon wyrastał wysoko ponad resztę zespołu, ale Sambora zawsze miał co robić na scenie. Przy okazji promocji What About Now i wykonaniach Amen takich jak to powyżej, Sambora wygląda jak jakiś statysta, a tak przy okazji to muzyka jest chyba z playbacku. Because We Can oraz nowy singiel What About Now, też nie oferują Richiemu żadnej ambitnej pracy... ;/
Awatar użytkownika
Mona Tozzi
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 490
Rejestracja: 7 lutego 2013, o 17:58
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Mona Tozzi »

Katie (krótko po 37 minucie): "(...) you gonna see Jon's... no... you gonna see the Bon Jovi's new album (...)" ;)

Nikt z nas nie szuka teorii spiskowych, ale one zawsze wyrastają na gruncie braku informacji. Ot, prawo psychologiczno-socjologiczne :)
"Don't waste your time away thinkin' 'bout yesterday's blues"
ODPOWIEDZ

Wróć do „Aktualności”