BJ znowu bez Sambory...

Komentarze do newsów, informacje o bieżących wydarzeniach.

Moderatorzy: Adm's Team, Mod's Team

Awatar użytkownika
Mkwiatek93
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1389
Rejestracja: 14 października 2012, o 21:11
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Mkwiatek93 »

Tomker pisze:
A mi to na początku wyglądało jakby to był manekin Richiego a nie TheRealSambora :D

No pomyślcie, zawsze na filmikach Avy chociaż machał, żartował, a tu zero kontaktu. Chyba prawdziwego Rycha porwało ufo i jakoś próbują to ukryć, aż trasa BWC się skończy i uzbierają na okup w zielonych (wiadomo zielone ludki muszą mieć zielona walutę). W Europie w dolcach im nie zapłacą, więc "zielone" mogli uzbiarać tylko w stanach, stąd nieobecność Rycha na tej części trasy, ale jak go wykupią to w Europie juz będzie :) To wynika z tego filmiku :cfaniak:
Tomker, Ty to jak coś wymyślisz to na jakiś czas sie przestaję martwic :D też mnie zastanawiała ta sztywnośc Rycha na tym filmiku, ale pomyslalam ze moze nie wiedział o tym ze jest krecony, albo jest takim uważnym kierowcą, albo nie był na to przygotowany i po tym zniknieciu poczuł się zakłopotany, nie wiedział co zrobic wiec udawal ze nie widzi ukrytej kamery :P
usunięty użytkownik 4858

Post autor: usunięty użytkownik 4858 »

Mkwiatek93 pisze:
Tomker pisze:
A mi to na początku wyglądało jakby to był manekin Richiego a nie TheRealSambora :D

No pomyślcie, zawsze na filmikach Avy chociaż machał, żartował, a tu zero kontaktu. Chyba prawdziwego Rycha porwało ufo i jakoś próbują to ukryć, aż trasa BWC się skończy i uzbierają na okup w zielonych (wiadomo zielone ludki muszą mieć zielona walutę). W Europie w dolcach im nie zapłacą, więc "zielone" mogli uzbiarać tylko w stanach, stąd nieobecność Rycha na tej części trasy, ale jak go wykupią to w Europie juz będzie :) To wynika z tego filmiku :cfaniak:
Tomker, Ty to jak coś wymyślisz to na jakiś czas sie przestaję martwic :D też mnie zastanawiała ta sztywnośc Rycha na tym filmiku, ale pomyslalam ze moze nie wiedział o tym ze jest krecony, albo jest takim uważnym kierowcą, albo nie był na to przygotowany i po tym zniknieciu poczuł się zakłopotany, nie wiedział co zrobic wiec udawal ze nie widzi ukrytej kamery :P
Dzięki za miłe słowa Mkwiatek :)

Też myślę, że Richie nie zauważył, że jest nagrywany. To, że po zakończeniu tej części trasy w której miał nie uczestniczyć nie dał informacji, że wraca jest dla mnie sporym ciosem. Tak czy inaczej w maju wszystko się wyjaśni, jeśli jeszcze nie przy 2 koncertach w Afryce to przed pierwszym w Europie na pewno. Mam wielką nadzieję, że wróci do BJ.
Awatar użytkownika
prezes1
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 3515
Rejestracja: 4 maja 2010, o 21:48
Ulubiona płyta: These Days i NJ
Lokalizacja: Lublin

Post autor: prezes1 »

Znalazłem fajny hołd dla Richie'go od fanów z Argentyny, ludzie robią co mogą aby dać mu wsparcie:

http://www.youtube.com/watch?v=HxNsFkPx3Ss
"Opinions are like assholes...Everybody has one!"
Awatar użytkownika
Agata BJ
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4227
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:51
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Lublin / Edynburg
Kontakt:

Post autor: Agata BJ »

Świetny pomysł :) Moglibyśmy i my się tak zorganizować, pokazać w koszulkach koncertowych i wysłać to do Richiego ;)
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa

Kontakt: agata@bonjovi.pl
angela
It's My Life
It's My Life
Posty: 177
Rejestracja: 11 stycznia 2008, o 12:41
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: angela »

pomysł świetny. Jeśli znajdzie się chętny do zmontowania filmiku, pierwsza wyślę swoją fotkę! :))
W Monachium było cudownie, ale w Gdańsku.... damy czadu!
Awatar użytkownika
prezes1
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 3515
Rejestracja: 4 maja 2010, o 21:48
Ulubiona płyta: These Days i NJ
Lokalizacja: Lublin

Post autor: prezes1 »

Można by coś zrobić bo przecież wykonać zdjęcie to nie problem. Jakieś barwy biało-czerwone by się też przydały ;) I zamiast lyrics można jakieś inne kartki trzymać np. Polish fans are waiting for You etc, We Keep the Faith, We support You, love you etc etc...hehe :D
"Opinions are like assholes...Everybody has one!"
Awatar użytkownika
Mona Tozzi
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 490
Rejestracja: 7 lutego 2013, o 17:58
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Mona Tozzi »

prezes1 pisze:Znalazłem fajny hołd dla Richie'go od fanów z Argentyny, ludzie robią co mogą aby dać mu wsparcie:

http://www.youtube.com/watch?v=HxNsFkPx3Ss
Jeśli Richie był bliski płaczu przy oglądaniu coverów, to na widok tych wszystkich dowodów troski i wparcia płynących z całego świata powinien ze wzruszenia płakać jak bóbr...

Pomysł Agaty rzeczywiście wart rozważenia :)
Zgłasza się ktoś na ochotnika do roli koordynatora?
"Don't waste your time away thinkin' 'bout yesterday's blues"
KondZik

Post autor: KondZik »

A może chodźmy do p. Jaworowicz niech wyjaśni sprawę korzeni Sambory i wyślijmy mu to z napisami żeby wiedział o co lotto.
angela
It's My Life
It's My Life
Posty: 177
Rejestracja: 11 stycznia 2008, o 12:41
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: angela »

świetny pomysł :-) tylko czasu brak. Nie mamy go za wiele.
A ja się martwię dodatkowo, bo jeszcze Monachium przede mną w maju......
Oj, zróbmy coś!
W Monachium było cudownie, ale w Gdańsku.... damy czadu!
Awatar użytkownika
mellono
It's My Life
It's My Life
Posty: 117
Rejestracja: 17 marca 2011, o 09:35
Ulubiona płyta: od NY do DA
Lokalizacja: Katowice/ Bielsko-Biała

Post autor: mellono »

Dla pocieszenia znalazłem taki filmik :)

http://www.youtube.com/watch?v=KqhxAi0Suh0

To były czasy ...

"I knew one I be in AUSTRALIAAAAAA"
So you want to be a cowboy,
Well you know it's more that just a ride...
usunięty użytkownik 4858

Post autor: usunięty użytkownik 4858 »

prezes1 pisze:Można by coś zrobić bo przecież wykonać zdjęcie to nie problem. Jakieś barwy biało-czerwone by się też przydały ;) I zamiast lyrics można jakieś inne kartki trzymać np. Polish fans are waiting for You etc, We Keep the Faith, We support You, love you etc etc...hehe :D
Można by przy zdjęciach dać kartki z jakimis fajnymi napisami dlaczego MUSI przyjechać do Polski.
Awatar użytkownika
mellono
It's My Life
It's My Life
Posty: 117
Rejestracja: 17 marca 2011, o 09:35
Ulubiona płyta: od NY do DA
Lokalizacja: Katowice/ Bielsko-Biała

Post autor: mellono »

Może w takim razie Rychu jest w Australii?

http://www.youtube.com/watch?v=KqhxAi0Suh0

Na te wszystkie niedopowiedzenia chyba absurd jest najlepszym lekiem ....
So you want to be a cowboy,
Well you know it's more that just a ride...
Awatar użytkownika
medicineman90
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 425
Rejestracja: 30 kwietnia 2013, o 11:36
Lokalizacja: Działdowo
Kontakt:

Post autor: medicineman90 »

Witam wszystkich serdecznie!
Wiem, że na powitania jest oddzielne miejsce, ale piszę tutaj, ponieważ to właśnie temat nieobecności Richiego sprawił, że po blisko 3 latach anonimowego przeglądania forum postanowiłem założyć sobie konto :)
Cały czas mam nadzieje, że zobaczę Richiego w Gdańsku, tymbardzej, że dla mnie jako dla muzyka, to właśnie On jest w tej chwili najważniejszym filarem Bon Jovi.

Przeglądając ponad 40 stron domysłów, dociekań, a także wyrazów troski o Richiego nie wiem sam co myśleć o jego nieobecności.

Przewijał się wątek sporu z Jonem, który osobiście uważam za w pewnym stopniu prawdopodobny z racji tego, że BJ mniej więcej od czasu HAND/LH stali się instytucją, tudzież korporacją w dosłownym tego słowa znaczeniu. Nie jest to żaden atak w kierunku Jona, ponieważ uważam go za doskonałego lidera zespołu. Nie zmienia to jednak faktu,że BJ stało się czymś innym iż powszechnie rozumiany "zespół".

Sprawa druga - może odwyk? Jak już napisał ktoś wcześniej - to że Ava wstawiła na keek fragment na którym widać Richiego nie oznacza, że ten filmik nie został nakręcony przed rozpoczęciem trasy :)

Bardzo elektryzuje mnie ta sprawa i liczę, że już wkrótce poznamy odpowiedź na te najważniejsze dla nas wszystkich pytanie dotyczące obecności Richiego w Gdańsku.

Pozdrawiam wszystkich forumowiczów!

Patryk
Harlem rain coming down,
Another shattered soul, in the lost and found.
One more night, on the street of pain,
Getting washed away by the Harlem rain.
Awatar użytkownika
Agata BJ
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4227
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:51
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Lublin / Edynburg
Kontakt:

Post autor: Agata BJ »

Co do pomysłu z filmikiem to nie byłoby to wcale takie czasochłonne. Moim zdaniem jest to do zrobienia w dwa tygodnie. Musielibyśmy się ogarnąć, każdy zrobiłby sobie zdjęcie do jakiegoś ustalonego dnia, a potem można to zmontować. Nie chcę stawać się samozwańczym "koordynatorem" jak ktoś to tu nazwał, ale chętnie pomogę w realizacji tego. Zmontowanie filmu to nie jest też wielka sztuka, tak samo jak zrobienie sobie zdjęcia ;)
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa

Kontakt: agata@bonjovi.pl
Awatar użytkownika
prezes1
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 3515
Rejestracja: 4 maja 2010, o 21:48
Ulubiona płyta: These Days i NJ
Lokalizacja: Lublin

Post autor: prezes1 »

Nie mamy 2 tygodni niestety. Jest tydzień. Oni już nie wrócą do Ameryki z Afryki, tylko od razu do Europy stamtąd. Jeśli Richie nie pojawi się w Afryce to już tylko można w cuda wierzyć...
"Opinions are like assholes...Everybody has one!"
ODPOWIEDZ

Wróć do „Aktualności”