BJ znowu bez Sambory...

Komentarze do newsów, informacje o bieżących wydarzeniach.

Moderatorzy: Adm's Team, Mod's Team

Awatar użytkownika
Din_Winter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 788
Rejestracja: 26 listopada 2012, o 21:16
Lokalizacja: Mława

Post autor: Din_Winter »

bartekbb23 pisze:
Din_Winter pisze:hmmm, czy Bon Jovi występowali kiedyś w Francji?
bo jeśli dobrze pamiętam to chyba nie, to wiele by wyjaśniało
kiepska pamięć w tym wieku
występowali? tylko tyle chce wiedzieć :D
Keep The Faith, because I Believe that Good Things Come To Those Who Wait
MotherLoveBone
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 22
Rejestracja: 30 października 2012, o 18:52
Lokalizacja: Opole

Post autor: MotherLoveBone »

Naturalnie, że tak. Wpisz sobie w Youtube : Bon Jovi France i wyskoczy Ci trochę tego :)
Awatar użytkownika
Collie
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 510
Rejestracja: 13 lutego 2013, o 12:35
Ulubiona płyta: Keep The Faith
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: Collie »

Ostatnio w 2010 roku byli w Paryżu, tak to jeszcze np. '96, '93...
prezes1 pisze: Natomiast co do analizy mimiki - polecam badania nad Bobby'm. Ten to ma mimikę! :D
Byłoby co badać i analizować, tylko kto by wytrzymał ;)
A ja spokojnie czekam na powrót Richiego, choć nie dziwię się, brak informacji jest najgorszy.
In a world that gives you nothing, we need something to believe in
https://www.instagram.com/qeeriefire/
Miracle-BJ
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2014
Rejestracja: 7 sierpnia 2011, o 16:59
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: Miracle-BJ »

W nawiązaniu do mimiki :lol:

Obrazek
BJ - It's my life - Always !
Awatar użytkownika
prezes1
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 3515
Rejestracja: 4 maja 2010, o 21:48
Ulubiona płyta: These Days i NJ
Lokalizacja: Lublin

Post autor: prezes1 »

Niestety jest coraz gorzej:


@MatthewBongiovi please Matt, tell us, will be Richie in the European tour? answer pls if you know something


Matthew Bongiovi Matthew Bongiovi ‏@MatthewBongiovi 40 min

@23866mar don't have an answer. Wish I did
"Opinions are like assholes...Everybody has one!"
Awatar użytkownika
Dand
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2758
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:52
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Dand »

To nadal nie przekreśla szans na obecność w Gdańsku ale skoro nadal nie wiedzą co sie dzieje/kiedy osobiste sprawy beda zalatwione/kiedy JBJ i RS sie pogodzą/nie chcą powiedzieć bo prawda boli - to szanse według mnie są coraz mniejsze. A dodając do tego odwołany show Phila w maju...

[ Dodano: 2013-04-29, 18:12 ]
prezes jak dla mnie to jednak nie odwyk. Bo skoro wiemy,że jest w LA, wozi Ave do szkoły to znaczy, że albo już nie jest na odwyku albo nigdy na nim nie był. Bo wydaje sie logiczne,że skoro to byłby odwyk to by było jasne, że ten sie skończył a Rychu wraca a tu ciągle nie wiadomo, nawet Matt nie wie.
Obrazek
Awatar użytkownika
prezes1
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 3515
Rejestracja: 4 maja 2010, o 21:48
Ulubiona płyta: These Days i NJ
Lokalizacja: Lublin

Post autor: prezes1 »

No pewnie że ten wpis Matta trochę zmienia...
Przed wpisem odwyk byłby najlepszy z mojej perspektywy...ale jeśli to nie odwyk...
Ave zawiózł raz, ona to nagrała i pokazała światu co mogło sugerować że Rycha nie było i wrócił etc...Ale teraz to już kurczę nic nie wiadomo...
"Opinions are like assholes...Everybody has one!"
Awatar użytkownika
misiek_93
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 763
Rejestracja: 24 września 2008, o 18:17
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: misiek_93 »

Rozważał ktoś z was możliwość, że to video Avy jak śpiewa w aucie i pokazany jest Rysiek przez 1.5s zostało nagrane wcześniej powiedzmy przed trasą, a dopiero teraz wrzucone do sieci? Przecież mogło tak być nieprawdaż? Jakby Rysiek bujał się po LA woził oficjalnie córkę do szkoły to na pewno byśmy mieli stosy zdjęć zrobionych przez paparazzich i jeszcze bardziej nasilone różnego rodzaju teorie o rozpadzie zespołu...
W trzech słowach bym to ujął : NIC NIE WIEMY :D (niestety :( )
Awatar użytkownika
prezes1
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 3515
Rejestracja: 4 maja 2010, o 21:48
Ulubiona płyta: These Days i NJ
Lokalizacja: Lublin

Post autor: prezes1 »

Oczywiście że tak mogło być...Ale pasowało do tego, że go nie było i wrócił bo zaczął dopiero przeglądać covery konkursowe...Jego wpisy na tweeterze to też kit? Na tydzień przed trasą Matt nie wie czy Richie jedzie? Coraz ciekawiej się robi...
"Opinions are like assholes...Everybody has one!"
Awatar użytkownika
Din_Winter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 788
Rejestracja: 26 listopada 2012, o 21:16
Lokalizacja: Mława

Post autor: Din_Winter »

Oczywiście że tak mogło być...Ale pasowało do tego, że go nie było i wrócił bo zaczął dopiero przeglądać covery konkursowe...Jego wpisy na tweeterze to też kit? Na tydzień przed trasą Matt nie wie czy Richie jedzie? Coraz ciekawiej się robi...
może to wszystko jest zrobione specjalnie... może odwołanie show Phila X i ta niewiedza Matta to celowe działanie, które od czegoś ma odwrócić uwagę....
to głupie, ale może prawdziwe, może szykują coś ekstra, może Richie i reszta chcę nas zadziwić jakimś mega rockowym powrotem :D

pewnie żeby więcej zarobić by nagłośnili że Richie wraca, ale może to teraz nie o kase chodzi, tylko o coś dla fanów...

Ale... raczej wątpliwe...
Keep The Faith, because I Believe that Good Things Come To Those Who Wait
Awatar użytkownika
Mkwiatek93
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1389
Rejestracja: 14 października 2012, o 21:11
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Mkwiatek93 »

Din_Winter pisze: to głupie, ale może prawdziwe, może szykują coś ekstra, może Richie i reszta chcę nas zadziwić jakimś mega rockowym powrotem :D
Jako optymistka będę się tego trzymac :D
Trochę mnie tu nie było, ale powiem że jak zobaczyłam to video Avy to mi sie lżej zrobiło na sercu, że Nasz Richie jest cały, zdrowy i zdolny do kierowania pojazdami :jupi:
Awatar użytkownika
Din_Winter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 788
Rejestracja: 26 listopada 2012, o 21:16
Lokalizacja: Mława

Post autor: Din_Winter »

Mkwiatek93 pisze:
Din_Winter pisze: to głupie, ale może prawdziwe, może szykują coś ekstra, może Richie i reszta chcę nas zadziwić jakimś mega rockowym powrotem :D
Jako optymistka będę się tego trzymac :D
Trochę mnie tu nie było, ale powiem że jak zobaczyłam to video Avy to mi sie lżej zrobiło na sercu, że Nasz Richie jest cały, zdrowy i zdolny do kierowania pojazdami :jupi:
u mnie to samo :D
miałem zwalony wieczór, a po zobaczeniu Rycha na video od razu poprawił mi się humor :)
Keep The Faith, because I Believe that Good Things Come To Those Who Wait
Awatar użytkownika
alniac
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1260
Rejestracja: 14 kwietnia 2010, o 10:50

Post autor: alniac »

Oj no a może Ava zaciążyła i próbują to we dwójkę ogarnąć :D
19.06.2013 – Gdańsk, Polska
12.07.2019 – Warszawa, Polska
usunięty użytkownik 4858

Post autor: usunięty użytkownik 4858 »

Mkwiatek93 pisze: Trochę mnie tu nie było, ale powiem że jak zobaczyłam to video Avy to mi sie lżej zrobiło na sercu, że Nasz Richie jest cały, zdrowy i zdolny do kierowania pojazdami :jupi:
alniac pisze:Oj no a może Ava zaciążyła i próbują to we dwójkę ogarnąć :D
A mi to na początku wyglądało jakby to był manekin Richiego a nie TheRealSambora :D

No pomyślcie, zawsze na filmikach Avy chociaż machał, żartował, a tu zero kontaktu. Chyba prawdziwego Rycha porwało ufo i jakoś próbują to ukryć, aż trasa BWC się skończy i uzbierają na okup w zielonych (wiadomo zielone ludki muszą mieć zielona walutę). W Europie w dolcach im nie zapłacą, więc "zielone" mogli uzbiarać tylko w stanach, stąd nieobecność Rycha na tej części trasy, ale jak go wykupią to w Europie juz będzie :) To wynika z tego filmiku :cfaniak:
Awatar użytkownika
Damned
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4971
Rejestracja: 7 listopada 2012, o 03:16
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: Damned »

Obrazek

Przy okazji problemów BJ, warto przytoczyć informację z dnia dzisiejszego. Basista Aerosmith, Tom Hamilton również opuścił trasę swojego zespołu. Oficjalny komunikat brzmi: falling ill with a chest infection, czyli kłopoty zdrowotne. Pojawiła się też informacja, że ma wrócić od razu po uporaniu się z dolegliwościami. Tak więc, to już kolejny zespół, który zmaga się z problemami kadrowymi... Życzymy zdrowia panu Tomowi!

Źródło
ODPOWIEDZ

Wróć do „Aktualności”