BJ znowu bez Sambory...

Komentarze do newsów, informacje o bieżących wydarzeniach.

Moderatorzy: Adm's Team, Mod's Team

ODPOWIEDZ
usunięty użytkownik 4858

Post autor: usunięty użytkownik 4858 »

medicineman90 pisze:Witam wszystkich serdecznie!
Wiem, że na powitania jest oddzielne miejsce, ale piszę tutaj, ponieważ to właśnie temat nieobecności Richiego sprawił, że po blisko 3 latach anonimowego przeglądania forum postanowiłem założyć sobie konto :)
(...)

Sprawa druga - może odwyk? Jak już napisał ktoś wcześniej - to że Ava wstawiła na keek fragment na którym widać Richiego nie oznacza, że ten filmik nie został nakręcony przed rozpoczęciem trasy :)
(...)
Pozdrawiam wszystkich forumowiczów!
Dzięki za pozdrowionka, witam na forum. Od razu dopowiem, że jako "nowicjusz" musisz odpowiedzieć kto jest lepszy Alec czy Hugh? :lol:

ad 2. Wrzucanie filmika sprzed około miesiąca, przez osobę która wrzuca do sieci rzeczy na bierząco? nie sądzę. Minął już okres podobny do tego, gdy Rychu był na poprzednim leczeniu. Następne koncerty mają być w Afryce i myślę, żeby Rysiek "po przejściach" wystawi firmie BJ L4. Potem milczenie się skończy bo trasa w Europie to nie są żarty, będzie musiał się do tego jednoznacznie odnieść. 14 maja grają w Bułgarii i jeśli ma być obecny to musi wydać komunikat parę dni wcześniej
Awatar użytkownika
prezes1
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 3515
Rejestracja: 4 maja 2010, o 21:48
Ulubiona płyta: These Days i NJ
Lokalizacja: Lublin

Post autor: prezes1 »

Właśnie, dzięki Tomker za przypomnienie: Hugh czy Alec to ważna kwestia... :D
Dla mnie sprawa jest jasna, Jon nie będzie kontraktował Phila czy kogoś innego na 2 koncerty w Afryce bo ani Jonowi ani nikomu innemu to się nie opłaca...End of story...
Można sobie oczywiście zakładać że Richie do Europy przyjedzie nie będąc w Afryce ale bądźmy poważni... To już byłby cud... ;)
"Opinions are like assholes...Everybody has one!"
Awatar użytkownika
monjovi
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2553
Rejestracja: 4 lutego 2006, o 11:48
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Turek/Poznań
Kontakt:

Post autor: monjovi »

Filmik fajny pomysł na pewno by poruszył Ryszarda ;)
ale jesli rzeczywiście jego nieobecność jest spowodowana kryzysem, kłótnią między nim a Jonem, bo czuje się chłop poniżany, niedoceniany itd To myśle, ze jedynym sposobem aby fani mogli skłonić go do powrotu jest po prostu zbiórka pieniędzy :P Fani z całego świata mogli by złożyć dotacje, uzbierać jakieś 15 milionów $ i myśle, ze Richie od razu by się przekonał i powrócił, na pewno wtedy zniósł by całą tą niedogodność ze strony Jona i wytrwał do końca trasy ;D

Oczywiście mówie to żartobliwie żeby nie było, że nie lubie Richiego i go atakuje;P ciągle łudzę się, że to nie chodzi o ten kryzys w zespole, ze są inne powody absencji Sambory, ale niestety coraz bardziej wszystko wskazuje na właśnie ten powód, co mnie martwi i smuci, nie wyobrażam sobie BJ bez Rycha. Wiem, że BJ to maszynka do robienia pieniędzy i jak ktoś najpisał wyzej instytucja, wiem ale nie chce dopuszczać tej mysli do siebie, jak to się mówi - serce a rozsądek. Lecz jeśli rzeczywiście zespół rozpada sie ze względu na $ i niedocenianie/przecenianie kogoś, to chyba strace wiare w ludzi :P
Obym się myliła! oby.
[align=center]http://www.lastfm.pl/user/monjovi[/align]
usunięty użytkownik 4858

Post autor: usunięty użytkownik 4858 »

Rychu rozwiódł się z Heather, potem rozstał z Denise, to nie były przecież łatwe decyzje, ale czymś spowodowane. Ma prawo do własnego życia, choćby robił głupstwa. Może teraz wymyślił, że czas na rozwód z BJ. Raczej w to nie wierzę bo taki styl rozstania byłby bardzo kiepski i nie chcę mi się wierzyć, żeby miał odejść uciekając po cichu
Awatar użytkownika
Mona Tozzi
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 490
Rejestracja: 7 lutego 2013, o 17:58
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Mona Tozzi »

Bardzo ciekawy komentarz z JT, pod którym zresztą podpisuję się obiema rękami...

http://drycounty.com/jovitalk/showthrea ... 8&page=233
post#2326 autorstwa heart&dagger

Zero spiskowania
Ostatnio zmieniony 30 kwietnia 2013, o 14:21 przez Mona Tozzi, łącznie zmieniany 2 razy.
"Don't waste your time away thinkin' 'bout yesterday's blues"
Awatar użytkownika
TheAnswer
Save a Prayer
Save a Prayer
Posty: 37
Rejestracja: 22 kwietnia 2013, o 14:32
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: TheAnswer »

Ja właśnie robię kartkę, z którą zrobię sobie zdjęcie i dam na stronkę wspierającą Richiego, bo oni też tam będą montować filmik. Myślę, że to fajny pomysł ;)
Awatar użytkownika
medicineman90
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 425
Rejestracja: 30 kwietnia 2013, o 11:36
Lokalizacja: Działdowo
Kontakt:

Post autor: medicineman90 »

Tomker pisze:
medicineman90 pisze:Witam wszystkich serdecznie!
Wiem, że na powitania jest oddzielne miejsce, ale piszę tutaj, ponieważ to właśnie temat nieobecności Richiego sprawił, że po blisko 3 latach anonimowego przeglądania forum postanowiłem założyć sobie konto :)
(...)

Sprawa druga - może odwyk? Jak już napisał ktoś wcześniej - to że Ava wstawiła na keek fragment na którym widać Richiego nie oznacza, że ten filmik nie został nakręcony przed rozpoczęciem trasy :)
(...)
Pozdrawiam wszystkich forumowiczów!
Dzięki za pozdrowionka, witam na forum. Od razu dopowiem, że jako "nowicjusz" musisz odpowiedzieć kto jest lepszy Alec czy Hugh? :lol:
Sam jestem basistą więc powiem tak:

Lepszym muzykiem jest zdecydowanie Hugh, natomiast jesli chodzi o lepszego rockmana zdecydowanie Alec :)

Sory za offtop - wracamy do Sambory ;)
Harlem rain coming down,
Another shattered soul, in the lost and found.
One more night, on the street of pain,
Getting washed away by the Harlem rain.
Awatar użytkownika
prezes1
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 3515
Rejestracja: 4 maja 2010, o 21:48
Ulubiona płyta: These Days i NJ
Lokalizacja: Lublin

Post autor: prezes1 »

Dziękujemy za prawidłową odpowiedź. ;)
Drugą tradycją dla nowicjuszy jest zagadka w temacie 'co to za piosenka'. Zapraszamy do zabawy a ponieważ jesteś facetem - będzie póki co przyjemnie... :D

[ Dodano: 2013-04-30, 19:23 ]
To koniec:

http://www.bonjovi.com/en/news/49266427 ... X_9-UpZ-So
"Opinions are like assholes...Everybody has one!"
Awatar użytkownika
alniac
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1260
Rejestracja: 14 kwietnia 2010, o 10:50

Post autor: alniac »

Richie is still in band. It's not money it's not ego it's truly personal for him. He will be back in time. Support with love
To wypowiedź Matta na Twitterze.
Tak, wiem, to już oficjalne, że Richiego nie będzie w Polsce, ale przynajmniej to najgorsze (czyli odejście Sambory z BJ) możemy powoli wykluczać.
19.06.2013 – Gdańsk, Polska
12.07.2019 – Warszawa, Polska
rtcr
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
It's My Life
It's My Life
Posty: 215
Rejestracja: 15 maja 2011, o 19:54
Lokalizacja: Pińczów

Post autor: rtcr »

Czy w związku z brakiem Richiego w Europie będzie istniała możliwość zwrócenia biletów tak jak to było w USA?
How does money lead to greed
When there's still hungry mouths to feed
ODPOWIEDZ

Wróć do „Aktualności”