Występ w amerykańskim Idolu - 14.03.2013

Komentarze do newsów, informacje o bieżących wydarzeniach.

Moderatorzy: Adm's Team, Mod's Team

Awatar użytkownika
Ricky Skywalker
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1648
Rejestracja: 1 sierpnia 2005, o 21:17
Ulubiona płyta: NJ+KTF+SITT+AOTL
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: Ricky Skywalker »

No, też o tym pomyślałem ^^ Bez Bobbiego jakoś sobie ten zespół mogę wyobrazić, ale Hugh? Schował się czy puścili basy z płyty? :P
***
"these days all we got is hope, we got redemption and we got forgiveness. And we got one more thing - we got us these days..."
- Richie Sambora, 29-10-2007
Awatar użytkownika
Milla
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 886
Rejestracja: 20 listopada 2011, o 12:29
Lokalizacja: Nysa

Post autor: Milla »

Coś mi brakuje w tym wykonaniu. Jakbym oglądała Idola, nie znała wcześniej twórczości BJ oprócz I's my life, nie przekonaliby mnie, żeby włączyć netbooka i wogooglować 'BON JOVI'.

A co do występów w takich programach jak Idol - może w Ameryce to sposób na jakąś reklamę. U nas się może wydawać obciachem, u nich normalną rzeczą... Tym bardziej, że program jest naprawdę popularny. A BWC jest zrobiony w tak komercyjny sposób, że aż pasuje popowego programu.
usunięty użytkownik 4858

Post autor: usunięty użytkownik 4858 »

Milla pisze:BWC jest zrobiony w tak komercyjny sposób, że aż pasuje popowego programu.
To jest chyba sedno sprawy. Jak słucham BWC to co 2-gą zwrotkę słyszę "marketing, marketing"...
Awatar użytkownika
Damned
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4971
Rejestracja: 7 listopada 2012, o 03:16
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: Damned »

Słaby występ. Z tego co zauważyłem nawet jurorów nie było na stołkach, a więc nie bardzo ich chyba interesowało BJ... a program oglądało na żywo tylko 12 mln widzów...
studentmibm
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 582
Rejestracja: 14 maja 2006, o 16:38
Lokalizacja: Bytom

Post autor: studentmibm »

Słaby występ, jak zawsze tam. Najsmieszniejsze jest to, ze uczestnicy pewnie lepiej spiewaja od tej wielkiej gwiazdy.
Awatar użytkownika
Milla
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 886
Rejestracja: 20 listopada 2011, o 12:29
Lokalizacja: Nysa

Post autor: Milla »

Niedawno czytałam komentarz jakiejś dziewczyny, która pisała, że BWC słucha zawsze przed zaśnięciem.

Są i tacy :D
bartekbb23

Post autor: bartekbb23 »

Słaby występ. Z tego co zauważyłem nawet jurorów nie było na stołkach, a więc nie bardzo ich chyba interesowało BJ... a program oglądało na żywo tylko 12 mln widzów...
Jeśli chodzi o jurorów to występ zespołu był nagrywany w dzień, bo przecież wieczorem był koncert, a sam program z jurorami jest wieczorem live.
Awatar użytkownika
ZB
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 424
Rejestracja: 18 lipca 2007, o 15:26
Lokalizacja: };]

Post autor: ZB »

Kurcze, nie widzialem ich wystepu poprzednim razem, Damned, dzieki za linki, Jon byl rewelacyjny.

I w wersji live 'Because We Can' potrafie przyjac ze spokojem, jest to sympatyczny numer nowego Bon Jovi, nie odstajacy od 'We Weren't Born To Follow', ktory moze szalu nie robi, ale lubie takie granie w wykonaniu Bon Jovi.
LET IT ROCK!!!!!!!!!!!!!!
usunięty użytkownik 4858

Post autor: usunięty użytkownik 4858 »

Milla pisze:Niedawno czytałam komentarz jakiejś dziewczyny, która pisała, że BWC słucha zawsze przed zaśnięciem.

Są i tacy :D
to chyba bierze mocne tabletki na sen... :o

Mój top 3 przed spankiem to Fighter i Running i Habits, wtedy nie potrzeba brać tabletek... ;)
Awatar użytkownika
Milla
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 886
Rejestracja: 20 listopada 2011, o 12:29
Lokalizacja: Nysa

Post autor: Milla »

Tomker pisze:
Milla pisze:Niedawno czytałam komentarz jakiejś dziewczyny, która pisała, że BWC słucha zawsze przed zaśnięciem.

Są i tacy :D
to chyba bierze mocne tabletki na sen... :o

Mój top 3 przed spankiem to Fighter i Running i Habits, wtedy nie potrzeba brać tabletek... ;)
No i popija je melisą na uspokojenie ;)

Dokładnie mam takie same top 3. Prawie nie ma różnicy między tymi piosenkami, więc o 2 za dużo na jednej płycie.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Aktualności”