Występ w amerykańskim Idolu - 14.03.2013

Komentarze do newsów, informacje o bieżących wydarzeniach.

Moderatorzy: Adm's Team, Mod's Team

Awatar użytkownika
Damned
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4971
Rejestracja: 7 listopada 2012, o 03:16
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Występ w amerykańskim Idolu - 14.03.2013

Post autor: Damned »

Obrazek

Jak donosi ABC News Radio, Bon Jovi wystąpią 14 marca 2013 roku w amerykańskim Idolu. Występ odbędzie się w 2 dni po premierze nowego albumu What About Now. Tego samego dnia zespół zagra koncert w Louisville w stanie Kentucky. Nagranie dla Idola odbędzie się we wcześniejszych godzinach.

To nie pierwszy występ Bon Jovi w amerykańskim Idolu, poprzednio zespół zawitał do programu przy okazji promocji Lost Highway oraz The Circle. Nagrania z tamtych występów poniżej:

(You Want to) Make a Memory (live, American Idol 2007)
Superman Tonight (live, American Idol 2010)

Tym razem możemy spodziewać się wykonania najnowszego singla Because We Can lub tytułowego What About Now.

Źródło
Sam Bora

Post autor: Sam Bora »

To zadziwiające jak można się postarzeć w ciągu 2,5-3 lat...

Co do "Idola"... Hm, niech sobie występują nawet na October Fest czy "Sobótce Świętojańskiej".
Scrooge
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1019
Rejestracja: 10 kwietnia 2010, o 07:23
Lokalizacja: inąd

Post autor: Scrooge »

Żenada, że po raz kolejny bawią się w takie programiki, a jeszcze większą żenadą jest to, że się potem dziwią, że nikt ich nie traktuje poważnie.
Awatar użytkownika
Dand
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2758
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:52
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Dand »

Skoro wypuszczają taki singiel jak BWC to widać,że nie zależy im na poważnym traktowaniu. Czy nam sie podoba czy nie to występ w Idolu jest naturalną konsekwencją obranej drogi.
Obrazek
EVENo

Post autor: EVENo »

Scrooge pisze: potem dziwią, że nikt ich nie traktuje poważnie.
Na podstawie takich występów w talent show to właśnie Feel jest aktualnie polskim odpowiednikiem Bon Jovi. Chociaż nie wiem jak tam teraz, dawno ich nie widziałem, jeszcze się okaże, że teraz są nawet "poważniejsi" :D
Scrooge
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1019
Rejestracja: 10 kwietnia 2010, o 07:23
Lokalizacja: inąd

Post autor: Scrooge »

No tu się zgadzam. Ale śmieszy mnie zawsze to jak się żalą, że krytycy ich nie szanują, że to i tamto, a jednocześnie na każdym kroku potwierdzają wizerunek zespołu, w którym wszystko jest na sprzedaż. Szkoda bo myślę, że zaprzepaszczają ostatnia szansę na to, żeby kiedyś, za jakieś 15 lat być takimi amerykańskimi Stonsami... no cóż, będą najstarszym boysbandem świata :)
usunięty użytkownik 4858

Post autor: usunięty użytkownik 4858 »

Scrooge pisze:no cóż, będą najstarszym boysbandem świata :)
:D
Awatar użytkownika
Damned
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4971
Rejestracja: 7 listopada 2012, o 03:16
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: Damned »

Występ w Idolu to potężna dawka promocji nowego albumu i nie przypadkiem występ odbędzie się na 2 dni po premierze.

Najłatwiej powiedzieć, że żenada, ale dla ochłodzenia gorących głów przytoczę bardzo istotne fakty. Oglądalność programu oscyluje w granicach 20-30 milionów, a w szczytowych momentach nawet 40 milionów. Chyba nie trzeba tego specjalnie komentować. To prawie tak, jakby wszyscy mieszkańcy naszego kraju, w jednym momencie zasiedli przed telewizorem i usłyszeli, że nowy album Bon Jovi jest już dostępny w sklepie, bo tylko temu ma służyć występ w programie.

Efektem wizyty zespołu będzie debiut albumu na pierwszym miejscu Billboardu lub w najgorszym wypadku w pierwszej trójce. Bez występu w Idolu wynik byłby znacznie słabszy. Takie są realia. :))
Awatar użytkownika
Smolek
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2777
Rejestracja: 26 kwietnia 2008, o 10:47
Lokalizacja: Hołowienki

Post autor: Smolek »

W tym sezonie tak bardzo wielkiej oglądalności nie ma..

1 odcinek miał jeszcze 17 mln oglądalności, a już 8 zaledwie 12 mln.. Tak dla porównania w poprzednim sezonie najwyższa oglądalność wyniosła 21 mln, a najmniejsza 14 mln..

http://en.wikipedia.org/wiki/American_Idol_(season_12)
Awatar użytkownika
Damned
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4971
Rejestracja: 7 listopada 2012, o 03:16
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: Damned »

Smolek, w linku który przytoczyłeś jest napisane, że ósmy odcinek miał ponad 13 milionów oglądalności. Niemniej jednak występ Bon Jovi przyciągnie dodatkowych widzów, zwłaszcza, że odbędzie się już w bardziej zaawansowanej fazie programu, gdzie zostają już najbardziej utalentowani uczestnicy. Nawet jeżeli program obejrzy 15 milionów (choć jestem przekonany, że będzie znacznie więcej), to jest to bardzo poważna liczba.
Scrooge
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1019
Rejestracja: 10 kwietnia 2010, o 07:23
Lokalizacja: inąd

Post autor: Scrooge »

Damned pisze:Występ w Idolu to potężna dawka promocji nowego albumu i nie przypadkiem występ odbędzie się na 2 dni po premierze.

Najłatwiej powiedzieć, że żenada, ale dla ochłodzenia gorących głów przytoczę bardzo istotne fakty. Oglądalność programu oscyluje w granicach 20-30 milionów, a w szczytowych momentach nawet 40 milionów. Chyba nie trzeba tego specjalnie komentować. To prawie tak, jakby wszyscy mieszkańcy naszego kraju, w jednym momencie zasiedli przed telewizorem i usłyszeli, że nowy album Bon Jovi jest już dostępny w sklepie, bo tylko temu ma służyć występ w programie.

Efektem wizyty zespołu będzie debiut albumu na pierwszym miejscu Billboardu lub w najgorszym wypadku w pierwszej trójce. Bez występu w Idolu wynik byłby znacznie słabszy. Takie są realia. :))
Sorry, ale się kompletnie nie zgadzam, z co najmniej kilku powodów, jeden z nich przytoczyli powyżej inni koledzy. O ile mogę się zgodzić, że to dość istotny element promocyjny, o tyle absolutnie nie zgadzam się, że występ w Idolu jest czynnikiem decydującym o pozycji na liście Billboard.
bartekbb23

Post autor: bartekbb23 »

Scrooge pisze:Sorry, ale się kompletnie nie zgadzam, z co najmniej kilku powodów, jeden z nich przytoczyli powyżej inni koledzy. O ile mogę się zgodzić, że to dość istotny element promocyjny, o tyle absolutnie nie zgadzam się, że występ w Idolu jest czynnikiem decydującym o pozycji na liście Billboard.
Mu chyba chodziło o ilość sprzedaży płyty w pierwszym tygodniu w USA i na świecie, a taka lista Bilboardu chyba jest? A jak nie ma to po prostu chodziło o sprzedaż płyty, a nie o jakieś inne listy.
Awatar użytkownika
Damned
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4971
Rejestracja: 7 listopada 2012, o 03:16
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: Damned »

Scrooge, masz prawo się nie zgadzać i w pełni to akceptuję. Sprecyzuję jednak moją wypowiedź, by nie było żadnych niejasności. Tak jak napisał bartekbb23, chodzi o ilość sprzedanych płyt w pierwszym tygodniu po premierze. I nie ma lepszego chwytu marketingowego, niż zakomunikować milionom widzów w najlepszym czasie antenowym: oto jesteśmy z nową płytą, warto ją kupić już jutro, bo to Big Rock Record, jak to ma już w nawyku oceniać swoje najnowsze projekty Jon. Mam wrażenie że w programie nawet nie chodzi tyle o samo wykonanie utworu, co właśnie oświadczenie w krótkim wywiadzie, że płyta czeka już na półkach.

Lista Billboard 200 odzwierciedla najlepiej sprzedające się płyty w Stanach. Występ w Idolu będzie najważniejszym elementem promocyjnym, napędzającym sprzedaż nowego albumu w pierwszym tygodniu od premiery.
Scrooge pisze:O ile mogę się zgodzić, że to dość istotny element promocyjny, o tyle absolutnie nie zgadzam się, że występ w Idolu jest czynnikiem decydującym o pozycji na liście Billboard.
Nie napisałem, że jest to czynnik decydujący, ale z całą pewnością jest to czynnik mający istotny wpływ na sprzedaż w pierwszych dniach od premiery. Taką politykę stosuje się od lat, zespół zawsze pojawia się w okolicach premiery w programach o największej oglądalności czy to na Wyspach Brytyjskich, czy tak jak teraz w rodzimych telewizyjnych show. :))

A czy What About Now pójdzie w ślady The Circle oraz Lost Highway i wyląduje po pierwszym tygodniu na szczycie zestawienia? Okaże się za nieco ponad 3 tygodnie :)
KondZik

Post autor: KondZik »

bartekbb23

Post autor: bartekbb23 »

Ciekawe gdzie się podział basista i druga gitara.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Aktualności”