Transmisja 19.06.2013 Gdańsk

Komentarze do newsów, informacje o bieżących wydarzeniach.

Moderatorzy: Adm's Team, Mod's Team

Awatar użytkownika
prezes1
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 3515
Rejestracja: 4 maja 2010, o 21:48
Ulubiona płyta: These Days i NJ
Lokalizacja: Lublin

Post autor: prezes1 »

To jest ten sam zespół z którego Wojewódzki śmiał się, ze grają muzykę dla fryzjerów, Leszczyński, że grają od 1992 country a generalnie w Teraz rocku oceny min KTF czy TD oscylowały w granicach ocen 3/6
Dokładnie. Nic się nie zmienia od 20 lat...
Liczyłem przy dobrym wietrze na 15 tys. Przy naprawdę dobrym 20 tys. Ta informacja z gazety była dla mnie mega pozytywną informacją! Dla mnie jeżeli będzie 20 tys to będzie sukces.
Jeszcze raz pełna zgoda(o czym już kilka razy wspominałem). Bo to taki kraj...
Scrooge
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1019
Rejestracja: 10 kwietnia 2010, o 07:23
Lokalizacja: inąd

Post autor: Scrooge »

Adrian pisze: Tym bardziej, że skończyłeś odpowiednie studia, aby zrozumieć ten prosty schemat ;]
Studiów z zakresu manipulacji faktami JESZCZE nie kończyłem ;p

misstwisted pisze:
Adrian pisze:
Scrooge pisze: A dopiero co pisałeś o średniej krajowej dobijającej do 4 tys i tabunach managerów, biznesmenów itp... ;p kurde Adi po prostu jak Ci zawieje... :)
Pośmiałeś się, ale myślę, że rozumiesz o co chodzi i nie muszę odpowiadać ;)
Ja chyba rozumiem. Rozchodzi się o to, że gdybyśmy roznosili ulotki, to państwo by się wzbogaciło i wtedy prawie każdego byłoby stać na koncert...
:D :D :D :D :D
Ostatnio zmieniony 16 lutego 2013, o 08:45 przez Scrooge, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4411
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: Adrian »

O ile dobrze pamiętam TVN robił transmisje po koncercie z występu Red Hotow. Fajnie byłoby jakoś załatwić taka relacje na koncercie BJ. Ale to chyba trzeba by teraz już coś organizować.
Awatar użytkownika
monjovi
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2553
Rejestracja: 4 lutego 2006, o 11:48
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Turek/Poznań
Kontakt:

Post autor: monjovi »

Pewnie bedzie jakiś krótki reportarz w ''Co za tydzień'' i fragmenty koncertu (o Adamsie było), a jak nam się poszczęści to zrobią to tematem całego odcinka i pokażą conieco z za kulis, organizacje i troche koncertu, myśle, ze na tylko tyle można liczyć.
[align=center]http://www.lastfm.pl/user/monjovi[/align]
Awatar użytkownika
Mkwiatek93
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1389
Rejestracja: 14 października 2012, o 21:11
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Mkwiatek93 »

Jeśli chodzi o zeszłoroczny koncert Adamsa, który był w miarę kameralny, bo na hali, to TVN robił króciutkie wzmianki w wiadomościach.
Ale ze wcześniejszego koncertu na stadionie była wzmianka z Oliwierem w "Co za Tydzień", który stwierdził że to koncert super gwiazdy która ro wraz ze Stingiem i Rodem zaśpiewała hit Everything I Do... :whoeva:
Także to tyle o jakości jakichkolwiek 'transmisji' w TVN...
Awatar użytkownika
wiki525
It's My Life
It's My Life
Posty: 166
Rejestracja: 23 grudnia 2012, o 10:30
Lokalizacja: Za daleko Gdańska:)

Post autor: wiki525 »

Aha to biletów jest 35 000? Jak to było gdzieś napisane np. na newsach to właśnie mieliście okazję podziwiać moje czytanie ze zrozumieniem :whoeva: No dobra cofam to co napisałam we wcześniejszym poście , 20-25 tys. nie będzie katastrofą ale np. 10tys. już tak.Tu musicie się zgodzić :cfaniak:

PS
Zapraszam do wzięcia udziału w nowej grze "Skojarzenia" ;)
So I save a prayer
When I need it the most
To the Father,Son
And the Holy Ghost
And sign it from a sinner
With no name
KondZik

Post autor: KondZik »

Leszczyński i Wojewódzki tak mówili ? Ja sobie nie przypominam. Ale z ciekawością poszukam informacji... To tak jak wielki P. Metz strzelający fote z Jonem ? :P "hejtowanie" zawsze w modzie
Awatar użytkownika
Milla
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 886
Rejestracja: 20 listopada 2011, o 12:29
Lokalizacja: Nysa

Post autor: Milla »

wiki525 pisze:Aha to biletów jest 35 000? Jak to było gdzieś napisane np. na newsach to właśnie mieliście okazję podziwiać moje czytanie ze zrozumieniem :whoeva: No dobra cofam to co napisałam we wcześniejszym poście , 20-25 tys. nie będzie katastrofą ale np. 10tys. już tak.Tu musicie się zgodzić :cfaniak:

PS
Zapraszam do wzięcia udziału w nowej grze "Skojarzenia" ;)
10 000 już dawno zostało przekroczone.
Awatar użytkownika
wiki525
It's My Life
It's My Life
Posty: 166
Rejestracja: 23 grudnia 2012, o 10:30
Lokalizacja: Za daleko Gdańska:)

Post autor: wiki525 »

No dobra to ja już nie wypowiadam się na temat biletów bo znowu coś palnę i znowu będzie :lol:
So I save a prayer
When I need it the most
To the Father,Son
And the Holy Ghost
And sign it from a sinner
With no name
Kuba80BJ
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 389
Rejestracja: 31 stycznia 2013, o 15:58
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kuba80BJ »

Tak apropo tych 19 tys biletów... z tego co pamiętam na Lopez było ok.25tys ludzi a nie 19tys. Takie info było podane zaraz po koncercie i na tyle na żywo wyglądało. Te 19tys podane w mediach teraz jest najczęściej przypisem redaktora, a takowy może się mylić ;) Równie dobrze mogą już być bliżej 25tys :)

Trzeba przyznać, że w tym roku konkurencja koncertowa jest spora, ale wg mnie póki co źle nie jest. Sporo osób będzie kupować jeszcze w ostatnich miesiącach więc sold-out nie jest wykluczony wg mnie.
clarus100
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 1
Rejestracja: 19 czerwca 2013, o 10:54
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: clarus100 »

Znalazłem link do transmisji w internecie z koncertu Bon Jovi w Polsce

http://streamvid.tv/34a8bab883#
Awatar użytkownika
michael
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 625
Rejestracja: 28 listopada 2009, o 11:40
Ulubiona płyta: NJ Bounce SWW
Lokalizacja: Głogów/Legnica

Post autor: michael »

clarus100 pisze:Znalazłem link do transmisji w internecie z koncertu Bon Jovi w Polsce

http://streamvid.tv/34a8bab883#
Jest podanych 3 operatorów żeby otrzymać PIN. Co z innymi? Np. Plus.
Let's get rocked!
EVENo

Post autor: EVENo »

michael pisze:Jest podanych 3 operatorów żeby otrzymać PIN. Co z innymi? Np. Plus.
A jednak ktoś się dał na to nabrać... Ludzie, przecież gołym okiem widać, że to ściema, tak banalna, że aż głowa boli, dajcie spokój.
Awatar użytkownika
michael
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 625
Rejestracja: 28 listopada 2009, o 11:40
Ulubiona płyta: NJ Bounce SWW
Lokalizacja: Głogów/Legnica

Post autor: michael »

EVENo pisze:A jednak ktoś się dał na to nabrać... Ludzie, przecież gołym okiem widać, że to ściema, tak banalna, że aż głowa boli, dajcie spokój.
Czy to znaczy że nie będzie żadnej transmisji?
Let's get rocked!
EVENo

Post autor: EVENo »

michael pisze:Czy to znaczy że nie będzie żadnej transmisji?
Na pewno nie tam.

Musicie zaufać mojemu doświadczeniu:
1. Sam nagłówek "Koncert Bon Jovi Transmisja", jego czcionka, wielkość i samo sformułowanie to bardzo częsty widok przy naciągaczach. W internecie aż roi się od podobnych nagłówków, np. DSJ 4 Klucz, Grand Prix Kanady 2013 Transmisja, The Sims 3 Pobierz Za Darmo. Wszystko w jednym worku: czcionka zawsze ta sama, brak przecinków, ogólnikowe informacje, Wszystko Z Wielkiej Litery.

2. Strona główna tej strony przedstawia potencjalne komentarze użytkowników facebooka. Wszystkie napisane w tym samym czasie i tak beznadziejnie banalne, że ciężko uwierzyć, by były prawdziwe: jestem fanem, lubie to, love it, good, oglądamy, kocham to. tutaj z kolei wszystko z małej litery, niektóre po angielsku, zupełnie nie wiadomo dlaczego.

3. Ankiety, które należy wypełnić to popularne testy, których pierwowzorem jest słynny test IQ za 50zł. Później pojawiły się "Sprawdź, kiedy umrzesz", "Jak bardzo pasujesz do swojego partnera", "Jaki charakter ma Twój umysł". Wszystkie ankiety kończą się informacją o wysłaniu sms-a. Jego cena jest gdzieś sprytnie ukryta lub zakłamana. Pamiętajcie, że sms-y zaczynające się na 8 są darmowe, na 7 - do 9zł VAT, w zależności od drugiej cyfry. Sms-y zaczynające się od 9 to w najtańszym przypadku 12zł.

4. Tekst "W jakości HD i bez zacinania" znany jest każdemu, kto ogląda sport w Internecie i również wiąże się z wielkim oszustwem.

5. clarus100 zarejestrował się dwie minuty przed wysłaniem posta.

6. Mimo komentarzy za pośrednictwem facebooka, nigdzie nie ma przycisku Lubię to. Wszystko dlatego, że nikt by tego nie polubił.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Aktualności”