Because We Can na Liście Przebojów Trójki

Komentarze do newsów, informacje o bieżących wydarzeniach.

Moderatorzy: Adm's Team, Mod's Team

ODPOWIEDZ
Krzysztof
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 17
Rejestracja: 8 listopada 2012, o 12:21
Lokalizacja: Rybnik

Because We Can na Liście Przebojów Trójki

Post autor: Krzysztof »

Niedawno w temacie "Organizacja trybun" można było przeczytać, że większa frekwencja na koncercie zależy m.in. od sukcesu "Because We Can".

I właśnie pojawia się okazja, żeby mieć wpływ na promocję tego utworu w Polsce. Piosenka pojawiła się w propozycjach Listy Przebojów Programu Trzeciego Polskiego Radia. Przed chwilą zagłosowałem i zachęcam wszystkich do głosowania.

Ani jeden z trzech singli Aerosmith z ostatniej płyty nie pojawił się w pierwszej trzydziestce. Z drugiej strony np. trzy utwory Luxtorpedy świetnie radziły/radzą sobie na liście Trójki. Wszystko zależy od ilości i zaangażowania sympatyków danego zespołu.

Kto nie ma konta niech się rejstruje i głosuje w każdym tygodniu. I niech zachęca rodzinę i znajomych do tego samego. Tutaj można realnie wpłynąć na popularność Bon Jovi przed koncertem w Gdańsku.

[ Dodano: 2013-01-27, 17:18 ]
Sam sobie odpowiadam w tym temacie :whoeva: Bon Jovi po pierwszym tygodniu głosowania nie dostało się nawet do pierwszej pięćdziesiątki. Jeżeli jest takie zainteresowanie listą Trójki ze strony fanów Bon Jovi, to na 90% jestem pewny, że "Because We Can" w pierwszej trzydziestce się nie znajdzie. A później pewnie będę miał okazję przeczytać na tym forum, że Bon Jovi nie jest promowane.
temik3
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 8
Rejestracja: 19 października 2009, o 06:37
Lokalizacja: dynów

Post autor: temik3 »

Ja głosuję co tydzień. Teraz Bon Jovi są na 52 miejscu i jak w tym tygodniu nie wejdą do 50 to potem będzie coraz trudniej. Zapraszam do głosowania.

[ Dodano: 2013-03-25, 16:52 ]
W piątek wreszcie awans do poczekalni na 46 plac. Głosujemy tutaj http://lp3.polskieradio.pl/

[ Dodano: 2013-04-01, 20:48 ]
Dziś na Trójkowej liście awans z 46 na 37. Głosujemy !!!

[ Dodano: 2013-04-01, 20:50 ]
Dzisiaj w Trójkowej liście na 37 awans z 46. Głosujemy!!!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Aktualności”