Bon Jovi na otwarcie stadionu Śląskiego (?)

Komentarze do newsów, informacje o bieżących wydarzeniach.

Moderatorzy: Adm's Team, Mod's Team

karola2210
Save a Prayer
Save a Prayer
Posty: 38
Rejestracja: 18 lutego 2010, o 19:28
Lokalizacja: Zabrze

Bon Jovi na otwarcie stadionu Śląskiego (?)

Post autor: karola2210 »

Awatar użytkownika
wiolcik66
It's My Life
It's My Life
Posty: 158
Rejestracja: 15 kwietnia 2011, o 17:24
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: wiolcik66 »

kurcze ja już sama nie wiem co myśleć :)) pierw mówili że koncert będzie w Gdańsku, niedawno że w Poznaniu a teraz Śląsk ;) oszaleć można ;]
Awatar użytkownika
Smolek
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2777
Rejestracja: 26 kwietnia 2008, o 10:47
Lokalizacja: Hołowienki

Post autor: Smolek »

Myślę, że jednak nie ma szans an ten koncert, ponieważ BJ nie będą na trasie, a będą pewnie mieli odpoczynek, wiec to jest jeszcze mnie realne niż koncert w Poznaniu w tym roku. ;)
Jaro
It's My Life
It's My Life
Posty: 142
Rejestracja: 27 grudnia 2010, o 01:42
Lokalizacja: Piekary Śląskie

Post autor: Jaro »

Koncert akurat na tym stadionie byłby spełnieniem marzeń ;]
mała-mi
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 392
Rejestracja: 17 września 2010, o 11:26
Lokalizacja: z Doliny Muminków

Post autor: mała-mi »

Dołączam się do wszystkich tych, którzy byliby radzi i dumni z faktu, że to Śląsk zagościłby BJ po raz pierwszy! W ogole za dużo ostatnio tych spekulacji, że chłopaki mają wreszcie przyjechać na koncert; najpierw mówiło się o Gdansku, Wrocławiu, Poznaniu, teraz Chorzów... a my wciąż czekamy.
"Nawet jeśli coś jest twoim przeznaczeniem, to wcale nie znaczy, że wyniknie z tego coś dobrego."
rafal_ka
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
It's My Life
It's My Life
Posty: 216
Rejestracja: 9 listopada 2007, o 19:49
Lokalizacja: Zgierz/Łódź

Post autor: rafal_ka »

albo chociazby do Lodzi ;p atlas arena czeka !
bartekbb23

Post autor: bartekbb23 »

Smolek pisze:Myślę, że jednak nie ma szans an ten koncert, ponieważ BJ nie będą na trasie, a będą pewnie mieli odpoczynek, wiec to jest jeszcze mnie realne niż koncert w Poznaniu w tym roku. ;)
A ja sądzę, że szanse są, niemniej jednak bardzo nikłe, bo w przypadku braku obecności w Europie w przyszłym roku, to stawka za takie jednorazowe pojawienie się będzie 2, może 3 razy większa, albo i więcej. W dodatku forma zespołu na takim jednorazowym evencie nie będzie pewnie najwyższa. A jak znam życie to stadion w Chorzowie otworzy U2, oni to tam wpadną i bez trasy pewnie i za dużo nie zerżną z organizatorów, przynajmniej pewność wypełnienia obiektu po brzegi :)

Jeszcze co do Poznania- tutaj moim zdaniem jest totalnie bez szans projekt. Mówiono o dacie 4 czerwca.... spójrzmy realnie- jest 23 kwietnia, a nic nie jest ogłoszone, nawet jakby było ogłoszone w połowie kwietnia to jest to za późno. Brak czasu na odpowiednią kampanię reklamową, mało czasu na sprzedaż i wysyłkę biletów. Takie coś mogłoby wypalić za naszą zachodnią granicą, natomiast w przypadku naszego kraju, zainteresowania Bon Jovi i opinią o nich, taki termin realizacji nie ma najmniejszych szans wg mnie....Jednak hmm jesteśmy mistrzami improwizacji na ostatnią chwilę, więc kto wie... co by tak nie odbierać nadziei na święta :)
Awatar użytkownika
misstwisted
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 973
Rejestracja: 16 marca 2011, o 18:51
Lokalizacja: Pszczyna

Post autor: misstwisted »

A mnie się wydaje, że BJ są najpoważniejszym kandydatem, ale z punktu widzenia organizatorów, a nie samych muzyków.
Jednak byłoby miło przejść się spacerkiem do Chorzowa na koncert BJ :)
Crossroads21
I Believe
I Believe
Posty: 80
Rejestracja: 20 sierpnia 2009, o 21:01
Lokalizacja: Zawiercie

Post autor: Crossroads21 »

Coś ostatnio jest coś za głośno o tym koncercie BJ w Polsce, więc myśle sobie 'a może tym razem przyjadą?' :P Chyba organizatorzy na prawdę zaczęli coś robić
EVENo

Post autor: EVENo »

Ze wszystkich plotek ta mi najbardziej odpowiada :D
Awatar użytkownika
Agata BJ
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4227
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:51
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Lublin / Edynburg
Kontakt:

Post autor: Agata BJ »

W ciągu tych 11 lat słyszałam podobne banały co najmniej kilkanaście razy. Uwierzę, jak zobaczę. Póki co - bujda.
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa

Kontakt: agata@bonjovi.pl
EVENo

Post autor: EVENo »

Agata BJ pisze:W ciągu tych 11 lat słyszałam podobne banały co najmniej kilkanaście razy. Uwierzę, jak zobaczę. Póki co - bujda.
Ale jeśli chodzi o plotki na temat koncertu to chyba mamy nowy rekord :PPP Dwie w przeciągu ośmiu dni :D
Awatar użytkownika
wiolcik66
It's My Life
It's My Life
Posty: 158
Rejestracja: 15 kwietnia 2011, o 17:24
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: wiolcik66 »

Crossroads21 pisze:Coś ostatnio jest coś za głośno o tym koncercie BJ w Polsce, więc myśle sobie 'a może tym razem przyjadą?' :P Chyba organizatorzy na prawdę zaczęli coś robić
właśnie tak samo myślałam ;) skoro tak dużo mówią o tych koncertach to może wreszcie zobaczymy Bon Jovi na żywo :) oby :) :)
bartekbb23

Post autor: bartekbb23 »

wiolcik66 pisze:Crossroads21 napisał/a:
Coś ostatnio jest coś za głośno o tym koncercie BJ w Polsce, więc myśle sobie 'a może tym razem przyjadą?' :P Chyba organizatorzy na prawdę zaczęli coś robić


właśnie tak samo myślałam ;) skoro tak dużo mówią o tych koncertach to może wreszcie zobaczymy Bon Jovi na żywo :) oby :) :)
Kiedyś nie było nawet spekulacji, fakt, nie było stadionów do otwierania, ale myślę, że nawet teraz by nie było tematu Bon Jovi, gdyby nie to, że drugi raz z rzędu mają najbardziej dochodową trasę- organizatorzy zaczynają więc myśleć nad tym, bo ktoś kto ma najbardziej dochodowe trasy jest teoretycznie gwarancją sukcesu, a to daje do myślenia.
mała-mi
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 392
Rejestracja: 17 września 2010, o 11:26
Lokalizacja: z Doliny Muminków

Post autor: mała-mi »

Myślę, że wszystkie przytaczane przez was rzeczowe argumenty zderzą się z szarą rzeczywistoscia czyli brak kasy i niekompetentna organizacja... Ale ja też wciąż mam nadzieję i optuję za Chorzowem :)
"Nawet jeśli coś jest twoim przeznaczeniem, to wcale nie znaczy, że wyniknie z tego coś dobrego."
ODPOWIEDZ

Wróć do „Aktualności”