Bon Jovi na otwarcie stadionu Śląskiego (?)

Komentarze do newsów, informacje o bieżących wydarzeniach.

Moderatorzy: Adm's Team, Mod's Team

Awatar użytkownika
Martaaa
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 333
Rejestracja: 30 grudnia 2010, o 18:58
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Martaaa »

Też mi się wydaje, że jeśli mieliby przyjechac w czerwcu to już powinno być coś ogłoszone. Ale "to jest Polska właśnie", niestety...
A jeśli to wypali.... to jedno z moich największych marzeń się spełni :D
Awatar użytkownika
ROCKSTAR
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 998
Rejestracja: 10 kwietnia 2005, o 14:19
Ulubiona płyta: NJ KTF TD
Lokalizacja: Wałbrzych / Kair
Kontakt:

Post autor: ROCKSTAR »

bartekbb23 pisze: Kiedyś nie było nawet spekulacji, fakt, nie było stadionów do otwierania, ale myślę, że nawet teraz by nie było tematu Bon Jovi, gdyby nie to, że drugi raz z rzędu mają najbardziej dochodową trasę- organizatorzy zaczynają więc myśleć nad tym, bo ktoś kto ma najbardziej dochodowe trasy jest teoretycznie gwarancją sukcesu, a to daje do myślenia.
Dokladnie tak...

W przeciagu tygodnia 2 informacje... Moze i jest cos na rzeczy... Moze to tylko takie spekulacje... Ale jesli juz... Ja teraz stawialbym na Chorzow.... Ale jestem niepoprawnym pesymista, wiec podniete zostawiam sobie na realne fakty w tym temacie... ;)
Witek
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 19
Rejestracja: 6 listopada 2005, o 13:33
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Post autor: Witek »

Chorzów byłby bardzo optymalny i trzymam kciuki ;)
Hutch
I Believe
I Believe
Posty: 64
Rejestracja: 6 listopada 2010, o 10:07
Lokalizacja: Stolica

Post autor: Hutch »

Fajna sprawa, również trzymam kciuki :)

Z drugiej strony takie sprawy to chyba "rezerwuje" się w czasie liczonym w latach tak jak np. U2 zostało zarezerwowane przez władze Berlina na okolicznościowy występ przed Bramą Brandenburską tym nie mniej byłoby fajnie gdyby faktycznie się udało :cfaniak:
Awatar użytkownika
Bon Jovi
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 629
Rejestracja: 21 września 2005, o 21:09
Ulubiona płyta: Cała twórczość
Lokalizacja: Warszawa - Śródmieście

Post autor: Bon Jovi »

Rozmowy są ale co będzie zobaczymy.
"Livin' On A Prayer"
-----------
Aby się dowiedzieć kim jestem, trzeba mnie najpierw poznać.
bartekbb23

Post autor: bartekbb23 »

Bon Jovi pisze:Rozmowy są ale co będzie zobaczymy.
No cóż, biorąc pod uwagę, że zamiast Rycha możemy zobaczyć Bobbiego na gitarze prowadzącej, to ja nie wiem czy ja chcę taki koncert w Polsce...

[ Dodano: 2011-04-28, 23:45 ]
a sory, to nie temat z Poznaniem ;p. Ale mimo, że są rozmowy, to rozmowy już były w poprzednich latach i kończyły się fiaskiem. 2012 to jest data wg mnie nierealna, BJ wg planów nie będzie w Europie, 2- nawet jeśli by przyjechali specjalnie do nas to zażądają takich pieniędzy jakich nikt w województwie śląskim na takie eventy nie ma , a 3- nie widzę tego zespołu po tej trasie.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Aktualności”