Joey Show 2011

Komentarze do newsów, informacje o bieżących wydarzeniach.

Moderatorzy: Adm's Team, Mod's Team

EVENo

Post autor: EVENo »

Postaram się załatwić, żeby zmniejszyć Sektor C i D na rzecz dodatkowych miejsc dla Was w Sektorze VIP. Jak będziecie zamawiać bilety musicie jednak zaznaczyć, że jesteście z portalu Always.
Awatar użytkownika
Smolek
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2777
Rejestracja: 26 kwietnia 2008, o 10:47
Lokalizacja: Hołowienki

Post autor: Smolek »

EVENo, opisz wrażenia z Joey Show 2011 :D Wszystkie sektory były zajęte? :)) Jesteś zadowolony czy czujesz rozczarowanie z wysłuchania całej piosenki Joey. Czekam na twoje sprawozdanie :D
EVENo

Post autor: EVENo »

Wszystko rozpoczęło się zgodnie z planem. Tłum ludzi przywitał EVENa oklaskami. Trochę później niż planowano, bo o 16:40 wystąpił Jacek Guzy, jednak (jak zwykle) powiedział wszystko bardzo treściwie i oddał głos EVENowi. Podczas wkładania krążka EVENo rozpoczął rozgrzewkę na zapleczu oraz przeglądał pytania, które zebrali dla niego VIPy.

O 17:30 utwór Undivided zabrzmiał w SCK. EVENo zachowywał spokój siedząc na wygodnym fotelu z zamkniętymi oczami. Nie wiadomo czy wsłuchiwał się w piosenki, czy też przygotowywał się psychicznie do najważniejszego wydarzenia wieczoru.

I stało się! Piosenka The Distance zakończyła się. Rozpoczął się pokaz laserowy oraz odtwarzanie piosenki numer 4. Po pierwszych dźwiękach widać było zniesmaczenie na twarzy EVENa. Bardzo wyraźny grymas twarzy. Po 97 sekundach EVENo zacisnął zęby, a jeszcze 20 sekund później chwycił się mocno fotela, na którym siedział. W tej pozycji wytrzymał do końca utworu.

Rozpoczęło się odtwarzanie utworu Misunderstood. EVENo odetchnął z ulgą, po czym roześmiał się. Publiczność nagrodziła to brawami.

Po występie EVENo odpowiedział na najważniejsze pytania gości. Wśród nich znalazło się "Czy będzie Pan brał udział w tego typu imprezach częściej?". EVENo nie zaprzeczył: Planuję jeszcze w tym roku wysłuchać utworów Kombii "Gdzie jesteś dziś?" oraz "Zaczaruj mnie" jeden po drugim, bez przerwy. A w przyszłym roku, kto wie, może skuszę się na całą płytę PitBulla.
Awatar użytkownika
EVENo
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1584
Rejestracja: 9 października 2016, o 11:51
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Kontakt:

Re: Joey Show 2011

Post autor: EVENo »

Oto nadchodzi...
Jedyny i niepowtarzalny...
Długo wyczekiwany...

THE JOEY SHOW 2018: BECAUSE WE CAN

Po siedmiu latach od ostatniego ekstremalnego wyczynu EVENa, ten powraca z jeszcze większym wyzwaniem! W niedzielę, 18 lutego na Stadionie Śląskim, zagra niepowtarzalny koncert karaoke, podczas którego zaśpiewa utwory z repertuaru Bon Jovi, w tym:
  • JOEY
  • THE FIGHTER
  • WITHOUT LOVE
  • KNOCKOUT
oraz oczywiście...
  • BECAUSE WE CAN

Występ jak zwykle będzie pełen atrakcji. O dobrą zabawę zadba specjalny konferansjer: Tomasz Karolak! Wieczór uświetni koncert Gosi Andrzejewicz, a pełnię wrażeń zapewni zdjęcie Eda Sheerana pokazywane na telebimach!

Program show:
18:00 - otwarcie bram
19:00 - The Andrzej Citowicz Experience (support)
19:45 - wystąpienie Prezydenta Siemianowic Śląskich, Rafała Piecha
20:00 - przemówienie EVENa
20:20 - pokazowe wysłuchanie utworu Joey nawiązujące do pierwszej edycji imprezy
20:30 - EVENo (koncert karaoke)
22:00 - przemówienie EVENa o swoich wrażeniach oraz pytania od gości
22:30 - uroczyste wręczenie nagrody Forumowicz Roku Prezesowi1, reżyserowi oraz choreografowi show
22:45 - Gosia Andrzejewicz

A oprócz tego... wiele niespodzianek!
Bilety już od 199 złotych!

Patronami medialnymi The Joey Show 2018: Because We Can są Always Bon Jovi Portal oraz Radio Epsilon. Wszelkie prawa strzeżone psem na łańcuchu. Budyń.
Telewizja kłamie, a Radio Epsilon
Awatar użytkownika
prezes1
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 3514
Rejestracja: 4 maja 2010, o 21:48
Ulubiona płyta: These Days i NJ
Lokalizacja: Lublin

Re: Joey Show 2011

Post autor: prezes1 »

No i git! Nie muszę jechać na Gunsów aby zobaczyć nowy Śląski! :)
Poza tym, szansa zobaczyć Rockstara i Eveno a zwłaszcza Gosię Andrzejewicz. ;)
Ponieważ będzie taka ekipa(nawet Karolak) proponuję wykonać wspólnie więcej piosenek BJ na bisy, zwłaszcza 'The More Things Change' i 'She Don't Know Me'.
Jedyny ból to ceny biletów...(no ale ja chyba ze zniżką?) :)
"Opinions are like assholes...Everybody has one!"
Awatar użytkownika
EVENo
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1584
Rejestracja: 9 października 2016, o 11:51
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Kontakt:

Re: Joey Show 2011

Post autor: EVENo »

Spokojnie Panie Prezesie, Pan Prezes jest gościem specjalnym zaproszonym specjalnie na tę okazję. Przyleci po Pana helikopter. Wszyscy wiemy, że bisy bez Pana się nie obędą :D Albo nawet nie odbędą ;) Setlista jest jeszcze dopracowywana, możliwe, że planowe 1,5 godziny nie wystarczy na jej zrealizowanie. Wstępnie jednak wszystko jest już załatwione, przede wszystkim na gwóźdź programu, czyli utwór Because We Can. Ze wstępnych doniesień wynika, że z ogromnego tortu wyjdzie nie jedna, a aż trzy striptizerki, a na scenie pojawi się wielka stalowa konstrukcja z napisem "11/10" świecąca różnokolorowymi lampkami.

Dla użytkowników forum mogę załatwić zniżki, nawet do 70%. Warto przy tym kupić bilet na płytę, normalna cena 649. Dla Was wyjdą niecałe dwie stówki. Oprócz Adriana. Adrian nie ma zniżek.
Telewizja kłamie, a Radio Epsilon
Awatar użytkownika
prezes1
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 3514
Rejestracja: 4 maja 2010, o 21:48
Ulubiona płyta: These Days i NJ
Lokalizacja: Lublin

Re: Joey Show 2011

Post autor: prezes1 »

Super! To może być najlepsze wykonanie BWC w historii! :D Zwłaszcza wizualnie nie do przebicia!
Co do helikoptera - czuję się zaszczycony, to prawie jak ten słynniejszy prezes! ;)
A jak seta jeszcze w toku to pamiętajmy o Life is Beautiful, We All Fall Down, Fast Cars czy Blind Love. :)
"Opinions are like assholes...Everybody has one!"
Awatar użytkownika
EVENo
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1584
Rejestracja: 9 października 2016, o 11:51
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Kontakt:

Re: Joey Show 2011

Post autor: EVENo »

prezes1 pisze:A jak seta jeszcze w toku to pamiętajmy o Life is Beautiful, We All Fall Down, Fast Cars czy Blind Love. :)
Słowo "pamiętajmy" jest dosyć kluczowe, bo z tych wszystkich wiem tylko jak leciało Fast Cars :D Chyba będzie trzeba przeprowadzić jakiś Antytop, co by wiadomo było czego chce publika :lol:
Telewizja kłamie, a Radio Epsilon
Awatar użytkownika
EVENo
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1584
Rejestracja: 9 października 2016, o 11:51
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Kontakt:

Re: Joey Show 2011

Post autor: EVENo »

Breaking News.

Na setliście mają pojawić się nie tylko utwory znienawidzone przez gwiazdę wieczoru, ale także piosenki typu This House Is Not For Sale, I Am, a nawet Always. EVENo chce tym samym zaprezentować parodię Jona Bon Jovi i wykonać karykaturalne ruchy Amerykanina na scenie, a przede wszystkim - zaśpiewać gorzej od niego.

"Z jednej strony Always łatwiej mi zaśpiewać, niż Because We Can, bo znam tekst. Z drugiej strony jednak ryzykuję życiem przy śpiewaniu refrenu. Myślę, że publiczności powinno się to spodobać."

Już wkrótce kolejne doniesienia, prosto z Parku Śląskiego, gdzie trwają przygotowania do wydarzenia.
Telewizja kłamie, a Radio Epsilon
Awatar użytkownika
Damned
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4971
Rejestracja: 7 listopada 2012, o 03:16
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Joey Show 2011

Post autor: Damned »

Widziałem dzisiaj helikopter nad miastem. Po chwili zastanowienia przypomniałem sobie, że JOEY SHOW już w ten weekend... :D
Jakieś wieści z placu budowy?
Awatar użytkownika
ROCKSTAR
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 998
Rejestracja: 10 kwietnia 2005, o 14:19
Ulubiona płyta: NJ KTF TD
Lokalizacja: Wałbrzych / Kair
Kontakt:

Re: Joey Show 2011

Post autor: ROCKSTAR »

EVENo pisze:Oto nadchodzi...
Jedyny i niepowtarzalny...
Długo wyczekiwany...

THE JOEY SHOW 2018: BECAUSE WE CAN

Po siedmiu latach od ostatniego ekstremalnego wyczynu EVENa, ten powraca z jeszcze większym wyzwaniem! W niedzielę, 18 lutego na Stadionie Śląskim, zagra niepowtarzalny koncert karaoke, podczas którego zaśpiewa utwory z repertuaru Bon Jovi, w tym:
  • JOEY
  • THE FIGHTER
  • WITHOUT LOVE
  • KNOCKOUT
oraz oczywiście...
  • BECAUSE WE CAN

Występ jak zwykle będzie pełen atrakcji. O dobrą zabawę zadba specjalny konferansjer: Tomasz Karolak! Wieczór uświetni koncert Gosi Andrzejewicz, a pełnię wrażeń zapewni zdjęcie Eda Sheerana pokazywane na telebimach!

Program show:
18:00 - otwarcie bram
19:00 - The Andrzej Citowicz Experience (support)
.
Teraz juz rozumiecie, dlaczego jutro jest premiera naszego singla. Nic w przyrodzie nie ginie, nie ma przypadkow. Do zobaczenia za dwa dni :brawo: :lol:

p.s. Piasek... z Egiptu bedzie tlem choreograficznym naszego mini- show :faja:
Awatar użytkownika
EVENo
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1584
Rejestracja: 9 października 2016, o 11:51
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Kontakt:

Re: Joey Show 2011

Post autor: EVENo »

Damned pisze:Widziałem dzisiaj helikopter nad miastem. Po chwili zastanowienia przypomniałem sobie, że JOEY SHOW już w ten weekend... :D
Jakieś wieści z placu budowy?
Miałem w planach nagrać vloga spod Stadionu, ale nie miałem czasu... wiadomo, zabiegany przed występem jestem ;)

W takim przypadku słownie muszę Was przekonać, że na terenie całego Parku Śląskiego wiszą plakaty, a nawet kilka bilbordów, zaś ze specjalnie zamontowanych głośników dyskretnie, lecz słyszalnie leci nasz ulubiony utwór Bon Jovi. Generalnie cały Chorzów i okoliczne miasta żyją tym wydarzeniem, wszyscy na okrągło mówią o tegorocznym The Joey Show, a gdy mijają mnie na ulicy poklepują i życzą powodzenia, dzięki czemu nareszcie czuję się jakbym miał jakiś przyjaciół.

Co do występu natomiast, część piosenek zostanie zaśpiewana z nienadzwyczajnym podkładem muzycznym karaoke, zaś niektóre wykonane zostaną a cappella. Jako, że problemem może być pogoda, a konkretniej mróz, możemy na ostatnią chwilę ściągnąć zespół Myslovitz, który uwielbia grać na rozstrojonych gitarach i z pewnością dodałby koncertowi charakteru. Już teraz jednak mogę Wam zdradzić, że kilka numerów wykonam z gościnnym udziałem znanych osób. Lub nieznanych, bo wstępny plan jest taki, aby "Sialalala" w Midnight In Chelsea wykonał ktoś wyciągnięty z publiczności. Zobaczymy, jak to wyjdzie.
Telewizja kłamie, a Radio Epsilon
Awatar użytkownika
imp
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1900
Rejestracja: 7 stycznia 2011, o 13:50
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Joey Show 2011

Post autor: imp »

EVENo pisze: Jako, że problemem może być pogoda, a konkretniej mróz, możemy [...]
Nam pogoda nie straszna! A żeby na pewno być pierwszymi na bramkach już rozpoczęliśmy koczowanie:

Obrazek
Awatar użytkownika
EVENo
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1584
Rejestracja: 9 października 2016, o 11:51
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Kontakt:

Re: Joey Show 2011

Post autor: EVENo »

Ostatni meldunek przed wydarzeniem.

Niestety, nie mam dobrych wieści. Z powodów finansowych prawdopodobnie będziemy musieli zrezygnować z pokazywania zdjęcia Eda Sheerana na telebimach. Zamiast niego pokazywana będzie Ewa Stoch, co zapewniło nam także sponsora w postaci Eurosportu. Może to i lepiej, ale nie wiem co będzie z tymi, którzy kupili bilety z myślą o zdjęciu Eda Sheerana i go nie dostaną... No, ale skoro Sambory mogło nie być w Gdańsku, to myślę, że i tu będzie bezboleśnie.

Oprócz tego drobiazgu wszystko przebiega pomyślnie, scena jest gotowa, próba generalna wyszła fenomenalnie. Nie mogę się doczekać! #będziesiędziało

PS. imp, nie wiem czy nie pomyliliście stadionów, choć z drugiej strony kolejka faktycznie może sięgać tak daleko. Obyście dotarli jak najbliżej sceny! :)
Telewizja kłamie, a Radio Epsilon
Awatar użytkownika
EVENo
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1584
Rejestracja: 9 października 2016, o 11:51
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Kontakt:

Re: Joey Show 2011

Post autor: EVENo »

Show przerosło moje oczekiwania, a to jeszcze nie koniec! Za chwilę wracam na bisy!
Telewizja kłamie, a Radio Epsilon
ODPOWIEDZ

Wróć do „Aktualności”