Bon Jovi - Sex, Drugs & Rock n' roll

Komentarze do newsów, informacje o bieżących wydarzeniach.

Moderatorzy: Adm's Team, Mod's Team

Awatar użytkownika
alniac
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1260
Rejestracja: 14 kwietnia 2010, o 10:50

Post autor: alniac »

Adrian pisze:Jest takie powiedzenie "Głodnemu chleb na myśli" ;)
Jest takie powiedzenie "Głodny głodnemu wypomina" ;)
19.06.2013 – Gdańsk, Polska
12.07.2019 – Warszawa, Polska
Awatar użytkownika
Dand
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2758
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:52
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Dand »

Dajcie spokój. Ciekawy temat o interesującej książce a wy jak zwykle swoje pier*olenie.
Obrazek
teken020
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1212
Rejestracja: 24 września 2005, o 15:10
Lokalizacja: szczytno

Bon Jovi - Sex, Drugs & Rock n' roll

Post autor: teken020 »

Mam podobne fotki z imprez
Z kolegami chyba...
owned :lol: :lol:
It's not where we're coming from
It's how we turn from here
We know where we want to go
We just need the light to get us there
Awatar użytkownika
PePe
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 738
Rejestracja: 7 czerwca 2006, o 20:05
Lokalizacja: Poznań

Post autor: PePe »

Adrian pisze:Patrze się na te kłótnie w każdym temacie o wszystko, sprośne teksty, rozmowy o telenowelach. Czas chyba na serio skończyć z tym forum ;)
-.- Po pierwsze: nie powiem kto jest pierwszy do klotni wg moich obserwacji bo sie zdziwisz ;]
Po drugie: chlopie! Sa k**** wakacje!!!! Humor, jaja, z dupy wziete tematy i pieprzenie o niczym to jest to co nas nakreca. Dlatego tez bedziemy kontynuowac nasze filozofie na temat peruwianskich telenowel i basta!!! :D :D

Po trzecie: z takim podejsciem do zycia (albo to tylko forum, nie wiem) jak Ty poszedlbym do seminarium duchownego, tam jest odpowiedni poziom. Malo przeklinaja, duzo filozofuja i lubia sie nawzajem zaczepiac. Z drugiej strony jednak duzo zbokoli tam podobno jest wiec teraz juz nie wiem...... :whoeva:

Reasumujac - wiecej dystansu Adiiiiiiiiiiiiiiiiiii!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Amen. [ejmen]
Awatar użytkownika
Tatar
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 941
Rejestracja: 12 grudnia 2007, o 19:44
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka

Post autor: Tatar »

Mam podobne fotki z imprez
Z kolegami chyba...
No i dlatego nie jadę na Woodstock..
Bon Jovi skończyło sie na Kill 'em All
studentmibm
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 582
Rejestracja: 14 maja 2006, o 16:38
Lokalizacja: Bytom

Post autor: studentmibm »

Czegos tu nie rozumiem...
Adrian pisze: Wcisnąłem po tym tekście "ignoruj" przy jego nicku żeby nie było, że to ja się na niego uwziołem. Niech się Pan R wyżywa teraz do woli ;)
Z tego co mi wiadomo to jestes tutaj moderatorem wiec ignorowanie kogokolwiek nie zabardzo mi sie widzi w przypadku twojej osoby. Powinienes miec wglad na wypowiedzi wszystkich uzytkownikow aby moc wykonywac swoja funkcje.
Pippo
Moderator
Moderator
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 318
Rejestracja: 7 września 2005, o 20:31
Lokalizacja: Milano

Post autor: Pippo »

Adrian już nie jest moderatorem, bo zrezygnował. Z Mod's team usunalem go na jego prosbe, jeszcze trzeba poczekac az Bodzio usunie go z Adm's team i już Adi nie będzie figurował w osobach odpowiedzialnych za forum

pzdr :)
Awatar użytkownika
jovi
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 882
Rejestracja: 22 września 2005, o 11:34
Lokalizacja: ..
Kontakt:

Post autor: jovi »

Mam nadzieje że obyło się bez łez :P
C'mon
studentmibm
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 582
Rejestracja: 14 maja 2006, o 16:38
Lokalizacja: Bytom

Post autor: studentmibm »

Pippo pisze:Adrian już nie jest moderatorem, bo zrezygnował. Z Mod's team usunalem go na jego prosbe, jeszcze trzeba poczekac az Bodzio usunie go z Adm's team i już Adi nie będzie figurował w osobach odpowiedzialnych za forum
Obiektywnie rzecz biorac, dobrze zrobil, bo byl niewlasciwa osoba na tym miejscu.
ekoper
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 272
Rejestracja: 11 marca 2006, o 00:09
Lokalizacja: Stockton-On-Tees/Wawa
Kontakt:

Post autor: ekoper »

Adi faktycznie nie potrafi być obiektywny, ale nie za bardzo rozumiem tego brzydkiego ataku na jego osobę. I to już nie tylko w wykonaniu Rattiego, ale i połowy forum. Czy nie może on już nic napisać na forum, aby nie zostało nagle przekręcone i w chamski sposób wyśmiane? Obecnie większości wątków na forum nie da się czytać, bo każdy kończy się kłótnią. Przeważnie o to samo.
DiamentowaDusza pisze:Szału jakiegoś nie ma..
Chłopaki nie byli pierwsi i nie ostatni.
Ale widać że to była jednak wielka ściema na potrzeby zdjęć :P
Ciekawe ile te panienki podostawały za taką grę :D
Strasznie jestem ciekawa czemu taka podnieta z tą książką. Gościu musi robić sobie dobrą reklamę. Przecież to lata '80 i przywilej posiadania swoich "grouppies" miały nawet najmniejsze zespoliki. Świat był wtedy znacznie mniej pruderyjny i większość rzeczy związanych z rock&rollem poza sceną też była na porządku dziennym. Myślałam, że wspomnienia byłego ochroniarza gwiazd są bardziej znane wśród fanów i książka Bozzetta aż takiej furory nie zrobi... Książka "Gwiazdor", poświęcona w ponad 3/4 chłopakom z Bon jovi (prócz tego spora część o Kiss, trochę o Cher, P.MCartney'u i wielu innych) opisuje dokładnie imprezy pokoncertowe w hotelach z fankami spod sceny itp czy jak to, że chłopaki mieli zwyczaj co kilka miesięcy robić sobie "tydzień seksu" - zaklepywali sobie jakąś małą, bezludną wysepkę na którą sprowadzali tyle dziewczyn ile się dało i zgodziło plus jeszcze więcej alkoholu i kokainy... czy hehe, ciekawą obsesję Richiego dotyczącego... ogórka. Szalone dla nich lata, a teraz jeśli Jon naprawdę nie chce takiego rozgłosu to rzucając się i próbując blokować wydanie książki tylko pogarsza sprawę. A może wręcz przeciewnie i ma w tym jakiś swój udział?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Aktualności”