Jak to JBJ wywala managera...

Komentarze do newsów, informacje o bieżących wydarzeniach.

Moderatorzy: Adm's Team, Mod's Team

ODPOWIEDZ
ekoper
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 272
Rejestracja: 11 marca 2006, o 00:09
Lokalizacja: Stockton-On-Tees/Wawa
Kontakt:

Jak to JBJ wywala managera...

Post autor: ekoper »

http://www.nypost.com/p/pagesix/bon_jov ... EsbZn4MSkN
dość nudny artykuł, który wywołał dziś spore poruszenie wśród backstage'a, hehe.
konkluzja jest taka, że Jon, który oczywiście nadal twierdzi że nic nie wiedział o cenach na o2 wywalił szefa Vector Managment odpowiedzialnego właśnie za te ceny i pakiety VIP biletów (że np. obiecali meet-and-greet a wiadomo jak jest, itp). Choć oficjalne stanowisko brzmi, że "rozeszły im się drogi".
Co o tym myślicie? Jon wiedział od początku czy jednak nie? ;)
Trasa stadionowa na australię już ogłoszona, przedsprzedaż biletów ruszyła lub lada moment ruszy, ale cen wciąz nie wiadomo... ciekawe czy ten ruch Jona coś zmieni.
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4411
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: Adrian »

Co o tym myślicie? Jon wiedział od początku czy jednak nie? ;)
To nie od Jona wychodzą ceny za wejściówki, tylko zajmują się tym właśnie takie agencje. Jon może przeglądać umowy, ale nie musi bo od tego ma swoich doradców. Wydaje mi się, że dotarła do niego krytyka fanów (sam Richie wypowiadał się o cenach) i postanowił przyjrzeć się cenom i tym co się w ramach takich pakietów oferuje.
Widocznie po głębszej analizie nie był zadowolony ani z takich cen ani z promocji ostatniej płyty, co w konsekwencji zmusiło go do zmian, które mogą przynieść wiele korzyści dla zespołu i fanów, ale też wcale nie muszą.
Na pewno teraz Jon poszuka jakieś innej firmy i wybierze najatrakcyjniejszą oby z korzyścią dla nas.
Powiem szczerze, ze do działań tej agencji nie miałem zastrzeżeń jeśli chodzi o lata przed Circle, ale promocja Circle to pasmo niepowodzeń. Jeżeli formuła się wyczerpała, to czas na zmiany.
Awatar użytkownika
jovizna
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2595
Rejestracja: 20 września 2005, o 17:53
Lokalizacja: 5 567 km from New Jersey!

Post autor: jovizna »

Prawda jest taka, że zainteresował się tym dopiero teraz, gdy zorientował się jak ciężko jest im wyprzedać wszystkie 12 koncertów a VIP-owskie pakiety nie rozchodzą się jak świeże bułeczki. Promocje typu "2 bilety w cenie 1" świadczą tylko o jednym. Niech sam się zwolni.
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4411
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: Adrian »

Nie wiem czemu na każdym kroku czepiacie się wszystkiego co BJ zrobią. Zostawiłby go to źle, bo wysokie ceny biletów, zwolnił też źle bo zwala winę na niego ;]

Koncerty są drogie ale daleko im do cen Madonny czy RStonesów a to ta sama liga.
Liczę, że to zwolnienie poniesie za sobą konsekwencje w doborze takiej agencji, która zainwestuje w dobre klipy. Ostatnie (Circle) mimo potencjału wydają się one być dosyć ubogie budżetowo.
Scrooge
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1019
Rejestracja: 10 kwietnia 2010, o 07:23
Lokalizacja: inąd

Post autor: Scrooge »

No ale jak tu się nie czepiać...

Pokolenie IML dojrzewa ;) :D ludzie wyrastają ze ślepej fascynacji i to na co kiedyś przymykało się oczy teraz zaczyna razić...
teken020
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1212
Rejestracja: 24 września 2005, o 15:10
Lokalizacja: szczytno

Jak to JBJ wywala managera...

Post autor: teken020 »

No ale jak tu się nie czepiać...

Pokolenie IML dojrzewa ;) :D ludzie wyrastają ze ślepej fascynacji i to na co kiedyś przymykało się oczy teraz zaczyna razić...
dokładnie, czasem niektóre wypowiedzi, czy zachowania Jona mnie tak denerwują ze w myślach mam ochotę mu $*^&&% :PP

[ Dodano: 2010-06-21, 23:39 ]
ps. kto wprowadził tą żałosną cenzurę pięknych słów ?? :zly:
It's not where we're coming from
It's how we turn from here
We know where we want to go
We just need the light to get us there
ekoper
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 272
Rejestracja: 11 marca 2006, o 00:09
Lokalizacja: Stockton-On-Tees/Wawa
Kontakt:

Post autor: ekoper »

Adrian, niemożliwym jest, że Jon nie znał cen biletów. Owszem, wiadomo, że sam ich nie ustala, ale jak to przez pół WWWBeautiful filmu opowiada jaki to on wielki pan "CEO" jest, więc musi wiedzieć co się wokół dzieje. Promotor liczył, że bilety sprzedadzą się jak świeży bułeczki, a tu zonk. Nie wiem czy też rano dostaliście maila z backstage, że bilety na piątek i sobotę dają członkom... za darmo! a i tak przecież już przez ostatni tydzień można je było kupić w super promocjach, typu jeszcze wczoraj wieczorem dostał mi się blok A3 rzad F za 51funi.
Pojawiły się niestety ceny na Australię i NZelandię. Mówię niestety, bo... są nawet wyższe niż na o2! Plus jeśli ktoś chce siedzieć w inner circle to liczyć się musi z kosztami od 650$ do 2tys dolarów!
http://www.wafootball.com.au/subiaco-ov ... biaco-oval (Subiaco Oval to stadion w Perth). Więc niestety jest się o co martwić z cenami na Europę. Oby ogłosili je jak najpóźniej, to może nauczą się nieco po protestach Australijczyków.

[ Dodano: 2010-06-22, 23:56 ]
teken020 pisze: dokładnie, czasem niektóre wypowiedzi, czy zachowania Jona mnie tak denerwują ze w myślach mam ochotę mu $*^&&% :PP
gorzej, że ja też, haha :D
ODPOWIEDZ

Wróć do „Aktualności”