Facebook

Komentarze do newsów, informacje o bieżących wydarzeniach.

Moderatorzy: Adm's Team, Mod's Team

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
PePe
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 738
Rejestracja: 7 czerwca 2006, o 20:05
Lokalizacja: Poznań

Facebook

Post autor: PePe »

Chyba przeszło mi juz generalne zdolinowanie i wpadlem na nowy pomysl :P Naszym glownym problemem jest to, iz nie mamy odpowiedniej ilosci ludzi zainteresowanych. Innymi slowy mowiac - mamy rzesze ludzi ktora nigdy nie slyszala o Bon Jovi, slyszala i zna IML, lub tez znali i sluchali ale dawno zapomnieli.
Teraz moje pytanie.

Jak im "przypomniec"?

Odpowiedz jest prosta. Portal ktory robi chyba wieksza furore w ostatnich miesiacach niz NK na starcie. Facebook. Wiem, wiem - mamy juz tam swoje konto. Ale mowie tu o koncie pod tytulem "Bring Bon Jovi to Poland!!!" - doslownie takie konto. W nim krotki opis naszej akcji, jak i dlaczego i wysylanie zaproszen do ludzi ze wszystkich stron swiata. Dlaczego? A no dlatego, ze info profilu byloby jednoczesnie petycja a zgoda na "przyjazn" jednoznacznym podpisem pod nia. Plus fakt, ze BJ maja swoje oficjalne konto na FB i ich tez mozna zaprosic jak liczba bedzie juz pokazna ;)

Wiem, pomysl zbyt optymistyczny ale wlasnie przesadzilem z dawka syropu na kaszel wiec mi sie nie dziwicie :P

P.s jesli pomysl sie spodoba to osoby chetne i "u wladzy" zapraszam na prive'a, sluze swoim angielskim jakby co :P
Awatar użytkownika
Marimo
It's My Life
It's My Life
Posty: 115
Rejestracja: 24 listopada 2009, o 23:21
Lokalizacja: ?osice

Post autor: Marimo »

To jest ambitne, ale szanse powodzenia dosyć małe. Zawsze warto spróbować. Można też tam jakieś forum odrębne zrobić, i na nim się na bieżąco udzielać, aby profil był bardzo aktywny i takie tam.
Awatar użytkownika
Agata BJ
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4227
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:51
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Lublin / Edynburg
Kontakt:

Post autor: Agata BJ »

Bardzo podoba mi się ten pomysł :) Nie sądzę, żeby to miało jakoś szczególnie pomóc w sprowadzeniu BJ do Polski, ale samo "zrzeszanie" fanów jest bardzo fajnym pomysłem. Popieram akcję.
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa

Kontakt: agata@bonjovi.pl
Awatar użytkownika
Bodzio
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 775
Rejestracja: 2 lutego 2005, o 23:33
Ulubiona płyta: Hmmm...
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: Bodzio »

BJ.pl ma az 63 osoby w "fanach", ale why not? zajme sie tym w najblizszym czasie.
pozdrawiam serdecznie!

Artur

12-07-2019 - Warszawa, PL - BJ
19-06-2013 - Gdańsk, PL - BJ
13-10-2012 - Berlin, DE - RS
16-07-2011 - Mannheim, DE - BJ
10-06-2011 - Dresden, DE - BJ
25-05-2008 - Leipzig, DE - BJ
24-06-2007 - London, UK - BJ
25-05-2006 - Nijmegen, NL - BJ
Awatar użytkownika
PePe
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 738
Rejestracja: 7 czerwca 2006, o 20:05
Lokalizacja: Poznań

Post autor: PePe »

Nie chodzi mi o samo zrzeszanie fanów polskich, bo widzimy jak to wygląda po BJ.pl. Bardziej mam na myśli wyszukiwanie fanów z Litwy, Czech, Niemiec (tych biedniejszych :p) itd itp i zarażanie ich naszym pomysłem. Albo zwyczajna prośba o poparcie dla fanów ktorzy mieli juz ten zaszczyt gościc u siebie BJ by "pojednali sie" z nami ;) taka troche utopia ale to moze wypalic :)
dario_esik
It's My Life
It's My Life
Posty: 189
Rejestracja: 8 lipca 2009, o 20:39
Lokalizacja: Kaszczor/ Leszno

Post autor: dario_esik »

pomysł brzmi fajnie :P Po drugie chwytajmy się wszystkiego co mamy, lepiej robić coś niż nie robic nic, więc działajmy. Jeśli media dostaną wiadomość o naszych staraniach może pomogą.
Awatar użytkownika
Alicia 478
It's My Life
It's My Life
Posty: 148
Rejestracja: 1 stycznia 2010, o 21:07
Lokalizacja: 68756567

Post autor: Alicia 478 »

Przedsięwzięcie rzeczywiście ambitne i wątpliwe ale jeżeli ten pomysł dojdzie do skutku i BJ przyjadą do Polski , niech tylko Kurt Cobain zmartwychwstanie i zagra drugie MTV Unplugged In New York 1993 wtedy pokocham życie :P
Awatar użytkownika
alniac
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1260
Rejestracja: 14 kwietnia 2010, o 10:50

Post autor: alniac »

pomysł świetny. ;] mam pytanie, czy istnieje już takowe konto na facebook'u? jestem chętna, mogę pomóc w robieniu profilu. :))
19.06.2013 – Gdańsk, Polska
12.07.2019 – Warszawa, Polska
Awatar użytkownika
Atena
It's My Life
It's My Life
Posty: 166
Rejestracja: 9 kwietnia 2007, o 10:14
Lokalizacja: Zabrze/Kraków

Post autor: Atena »

Szkoda długo o tym rozważać. Róbcie i wbijamy! ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Aktualności”