Bon Jovi dla Haiti

Komentarze do newsów, informacje o bieżących wydarzeniach.

Moderatorzy: Adm's Team, Mod's Team

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Agata BJ
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4227
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:51
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Lublin / Edynburg
Kontakt:

Bon Jovi dla Haiti

Post autor: Agata BJ »

Na stronie głównej pojawił się news na temat udziału Jona Bon Jovi w projekcie, z którego dochody przeznaczone będą na pomoc poszkodowanym z Haiti. Poza Jonem weźmie w tym udział wielu innych, znanych na całym świecie artystów.
Co myślicie o takim przedsięwzięciu?
Ja osobiście bardzo popieram takie akcje. Za każdym razem wielkie wrażenie robi na mnie podobny projekt z 1985 roku, który zapewne zna każdy z Was. Chodzi o We are the world, do którego słowa napisał Michael Jackson i Lionel Richie. Zbierano wtedy pieniądze dla głodujących mieszkańców Afryki.
Czekam ze zniecierpliwieniem na "Everybody hurts" i mam nadzieję, że odniesie pełen sukces :)
Ostatnio zmieniony 29 stycznia 2010, o 17:31 przez Agata BJ, łącznie zmieniany 1 raz.
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa

Kontakt: agata@bonjovi.pl
Awatar użytkownika
Bonjova
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1172
Rejestracja: 17 września 2005, o 09:00
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Bonjova »

Lionel Richie i Quncy Jones chcą odnowić utwór We are the world.
I z tego co podawali w E! News na płycie wyprodukowanej przez Simona Cowela ma śpiewać tylko Jon

Akcje charytatywne wspierane przez gwiazdy to wg nie dobra sprawa. Znane nazwisko przyciąga znacznie więcej sponsorów, a przy okazji można pomóc większej liczbie osób.

U nas rzecz ma się zupełnie inaczej. Ludzie u koryta tylko się zastanawiają jak zedrzeć z najbardziej potrzebujących. Chociażby takie smsy. Telefonie komórkowe zrzekły się pobierania podatku vat, a nasz kraj nie chce na to iść, gdyż każdego roku z charytatywnych smsów do budżetu wpływa niezła kasa.
Ja również wspieram takie akcje, ale nie za często. Wolę po prostu pomóc komuś osobiście.
25.05.2008 Leipzig
19.06.2013 Gdańsk
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4411
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: Adrian »

Mariah Carey, Jon Bon Jovi, Robbie Williams, Kylie, Rod Stewart, Leona Lewis, Alexandra Burke, Miley Cyrus, Take That, Joe McElderry, Cheryl Cole, JLS, Mika, Michael Bublé, James Blunt, James Morrison, Susan Boyle, and Westlife.

Świetny zestaw gwiazd, ale zauważcie, że "głównie" brytyjskiej sceny muzycznej. Patrząc na style prezentowane przez poszczególnych artystów i ich wokale, to zapowiada się coś naprawdę ciekawego. N o i Jon w końcu będzie miał okazje zaśpiewać z Susan Boyle o której już dawno wypowiadał się, że chciałby z nią zaśpiewać piosenkę. Teoretycznie piosenka skazana jest na sukces gdyż pomimo iż nie słucham to LLewis, CCole, JBlunt, SBoyle itp to najpopularniejsze ostatnio nazwiska w UK.
Czekam z niecierpliwością, tylko trochę mniejszą jak na teledysk do ST.
Awatar użytkownika
JJ
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 288
Rejestracja: 4 października 2006, o 13:30
Lokalizacja: Kępno|Poznań

Post autor: JJ »

Zestaw nazwisk ciekawy, ale co tam robi Miley Cyrus? :P I Cheryl Cole...To tak jakby zestawiać Feel i Led Zepplin...
Awatar użytkownika
JoFree
It's My Life
It's My Life
Posty: 156
Rejestracja: 19 sierpnia 2008, o 09:21
Lokalizacja: Katowice

Post autor: JoFree »

Projekt jak najbardziej wart pochwały. Haiti będzie teraz wymagało ogromnych nakładów finansowych i to bardzo dobrze, że ludzie którzy na co dzień nie mają problemów z kasą decydują się na taką pomoc. Ciekawe jak będzie wyglądała ostateczna lista wykonawców. Z dotychczasowych pogłosek można wnioskować, że jeśli ten projekt się powiedzie i piosenka faktycznie odniesie sukces będzie to kolejny dowód na istnienie porozumienia ponad podziałami. Artyści którzy nie pałają do siebie sympatią (albo nie znają się osobiście) zaśpiewają wspólnie i dzięki temu zrobią coś dobrego. Nie da się ukryć, że będzie to też promocja dla nich samych ale czy to ważne jakie pobudki nimi kierują? Najważniejsze żeby osiągnąć spodziewany efekt.

Co do udziału Jona zastanawiam się tylko czy tym występem nie potwierdzi przypadkiem, że obecnie jest jednak bardziej POP niż ROCK i w tegorocznych nominacjach do Grammy jego zespół znalazł się we właściwej kategorii (chociaż z drugiej strony chyba w tym kontekście nie ma to większego znaczenia)
When you wanna give up, and your hearts about to break
Remember that you're perfect, God makes no mistakes
Awatar użytkownika
M.Ssed
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 534
Rejestracja: 18 marca 2007, o 21:30
Lokalizacja: Oława/Wrocław
Kontakt:

Post autor: M.Ssed »

"We are the world", "Do they know it's christmas?" ogólnie lubiane są takie "zestawy gwiazd" mam nadzieję, że to będzie prosta piosenka, zrozumiana przez ogół społeczeństwa, a nie jakaś kombinacja Timbelanda czy kogoś takiego.
Awatar użytkownika
Tatar
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 941
Rejestracja: 12 grudnia 2007, o 19:44
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka

Post autor: Tatar »

Z tych ludzi jedynym przedstawicielem rock'a jest Jon i może odrobinę Robbie. Ciekawe jak się tam sprawdzi. Popieram takie inicjatywy, fajna sprawa.
Bon Jovi skończyło sie na Kill 'em All
Awatar użytkownika
Alicia 478
It's My Life
It's My Life
Posty: 148
Rejestracja: 1 stycznia 2010, o 21:07
Lokalizacja: 68756567

Post autor: Alicia 478 »

Wg mnie trochę za bardzo cukierkowy zestaw <Mariah Carey,Leona Lewis, Miley Cyrus> ale zobaczymy co z tego wyjdzie. ''We are the world'' było strzałem w dziesiątkę mam nadzieję że "Everybody hurts" też nim będzię. Osobiście jak najbardziej popieram takie akcje.
Awatar użytkownika
Marimo
It's My Life
It's My Life
Posty: 115
Rejestracja: 24 listopada 2009, o 23:21
Lokalizacja: ?osice

Post autor: Marimo »

Także popieram, fajnie, że wśród muzyków jest Jon, w końcu dobra inicjatywa.
unavoidable
It's My Life
It's My Life
Posty: 157
Rejestracja: 20 sierpnia 2009, o 19:13
Lokalizacja: świdnica

Post autor: unavoidable »

miley wchodzi, gdzie się da :D. ogólnie to dobrze, że tylu ludzi chce pomóc Haiti. i jestem za :)
Awatar użytkownika
Alicia 478
It's My Life
It's My Life
Posty: 148
Rejestracja: 1 stycznia 2010, o 21:07
Lokalizacja: 68756567

Post autor: Alicia 478 »

Jak wszyscy wiemy w UK miała już miejsce premiera singla Everybody hurts. Co o nim myślicie ?
Awatar użytkownika
BoVi
It's My Life
It's My Life
Posty: 192
Rejestracja: 8 lipca 2009, o 22:45
Lokalizacja: Świdnica

Post autor: BoVi »

3 razy słyszałam ją w radiu i podoba mi się. ciężko było mi znaleźć w tym wszystkim Jona, ale rozpoznałam go po jego 'jękach', które nieraz grają na nerwy. oby nazbierali sporą sumę dla Haiti :)
..?ycie to nie liczba oddechów, lecz liczba chwil, które zapierają dech w piersiach..
ekoper
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 272
Rejestracja: 11 marca 2006, o 00:09
Lokalizacja: Stockton-On-Tees/Wawa
Kontakt:

Post autor: ekoper »

a mnie bardzo łatwo było rozpoznać Jona :D i podobało mi się.
takie akcje są chwytliwe i warte pochwały. Zestaw wokalistów taki, a nie inny, bo wiadomo, że stara się pozyskać w pierwszej kolejności nazwiska "gorące", zapewniające większą popularność takiej inicjatywie. Więc i Jon i Cyrus (niezle to wygląda w jednym zdaniu, nie?:P). Faktycznie większośc zestawu brytyjska, ostatnio "gorące" nazwiska za którymi Anglicy szaleją, ale wydaje mi się, że popularni także na całym świecie.
Tylko czytałam gdzieś, że nie całe 100% zebrane z tej inicjatywy idzie na pomoc Haiti? Nie wiem na ile to prawdziwe, ale było by ciekawe, kto się pokusił na tę kasę...
ania32
I Believe
I Believe
Posty: 74
Rejestracja: 2 stycznia 2010, o 18:39
Lokalizacja: woj. opolskie

Post autor: ania32 »

Ja również z łatwością rozpoznałam Jona. A tak wogóle to uważam, że takie akcje charytatywne wspierane przez gwiazdy to bardzo dobra rzecz i mam nadzieje, że przyniosą na tyle duże zyski aby pomóc Haiti.
Awatar użytkownika
Rattie
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1391
Rejestracja: 20 grudnia 2005, o 21:43
Lokalizacja: Zakopane
Kontakt:

Post autor: Rattie »

taaa.. jon (jak i reszta) pojęczeli po kilka sekund, skasują po kilka milionów zielonych, a na Haiti będą baaaardzo szczęśliwi...
To nie jest warszawa coby butelkę wódki zakręcać!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Aktualności”