Secret Show - Londyn, 5 listopada 2009

Komentarze do newsów, informacje o bieżących wydarzeniach.

Moderatorzy: Adm's Team, Mod's Team

ODPOWIEDZ
datmar
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 4
Rejestracja: 7 listopada 2009, o 08:54
Lokalizacja: Wrocław

Secret Show - Londyn, 5 listopada 2009

Post autor: datmar »

Ponieważ miałem niewątpliwą przyjemność udziału w koncercie BJ, jaki miał miejsce w Londynie w ostatni czwartek - pomyślałem, że chętnie zobaczycie parę zdjęć. Mam rację? :)

Dla zachęty - jedno na początek. Pozostałe - dostępne pod adresem: http://tinyurl.com/bjlondon.

Pozdrawiam,
MD
Załączniki

[Rozszerzenie jpg zostało wyłączone i nie będzie dłużej wyświetlane.]

Awatar użytkownika
Frankie
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 939
Rejestracja: 16 listopada 2006, o 16:48
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Frankie »

Fajne zdjęcia, dzięki, że zdecydowałeś się nimi podzielić z innymi. Gdybyś znalazł chwilę, miło byłoby poczytać o przebiegu show, atmosferze, Twoich wrażeniach itp.
Everybody lies...but not about June 19th 2013, PGE Arena Gdansk and July 12th 2019, PGE Narodowy, Warsaw!!!
datmar
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 4
Rejestracja: 7 listopada 2009, o 08:54
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: datmar »

Dużo by opowiadać. O ile wiem, byłem na imprezie jedynym Polakiem - jak to określił Jon, to była taka mała wieża Babel, bo zebrano ludzi z prawie całej Europy (plus - co oczywiste - dużo Brytyjczyków ;).

Z hotelu zabrano nas około 16 i potem odpływając spod London Eye przepłynęliśmy rejsem do O2. Na pokładzie szalał Obie O'Brien z kamerą. Stąd informacje z pierwszej ręki: lista koncertów europejskich ma być ogłoszona w ciągu dwóch tygodni, ponoć zespół ma się tym razem trochę bardziej skupić na rejonach wschodnich naszego kontynentu (co może dobrze wróżyć ewentualnym planom koncertu w Polsce). Całą drogę słuchaliśmy nowego albumu.

W O2, w małej salce w British Music Experience, udało mi się być w pierwszym rzędzie (pierwszy rząd, mała sala - miodzio!). Koncert był krótki, bez bisów, bez - niestety - autografów czy zdjęć z publicznością, ale na pewno wart uwagi. Jon żartował z publiką, w ogóle chłopaki byli w świetnym nastroju (Jon nawet szepnął do Hugh - "it's great, isn't it").

Listę piosenek możecie zobaczyć na zdjęciu:

Obrazek

(To przyczepione do listy to ja po koncercie ;))

Po koncercie przeszliśmy do sali kinowej, gdzie przywitał nas reżyser filmu When We Were Beautiful - Phil Griffin. Powiedział parę słów o tym, jak film kręcono, a potem oczywiście obejrzeliśmy to, o czym opowiadał. Na koniec jeszcze można było zadać parę pytań, ale ponieważ czas powrotu się zbliżał - trzeba było udać się z powrotem na łódź, no i na spanko do hotelu...

Intensywny, wspaniały dzień... :)
Awatar użytkownika
Frankie
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 939
Rejestracja: 16 listopada 2006, o 16:48
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Frankie »

No to szczerze zazdroszczę. Tak, "większe skupienie na wschodnich rejonach Europy" - rzeczywiście rokuje całkiem obiecująco. Kto wie, może jednak jest szansa....
Everybody lies...but not about June 19th 2013, PGE Arena Gdansk and July 12th 2019, PGE Narodowy, Warsaw!!!
Awatar użytkownika
BoVi
It's My Life
It's My Life
Posty: 192
Rejestracja: 8 lipca 2009, o 22:45
Lokalizacja: Świdnica

Post autor: BoVi »

Czytając twoje interesujące opowiadanie pomyślałam 'nieźle sobie nazmyślał' xD
Oglądając zdjęcia stwierdziłam, że dużo się tam działo i tak sobie pomyślałam jak ty się tam człowieku dostałeś ;) ?
..?ycie to nie liczba oddechów, lecz liczba chwil, które zapierają dech w piersiach..
unavoidable
It's My Life
It's My Life
Posty: 157
Rejestracja: 20 sierpnia 2009, o 19:13
Lokalizacja: świdnica

Post autor: unavoidable »

mam pytanie: specjalnie pojechałeś na koncert bj czy tam mieszkasz/przebywasz i akurat sobie poszedłeś? :)

ogólnie to Ci zazdroszczę. i fajnie, że dodałeś zdjęcia :D
datmar
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 4
Rejestracja: 7 listopada 2009, o 08:54
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: datmar »

@unavoidable: Poleciałem specjalnie na koncert (co w moim przypadku oznaczało spędzenie w ciągu 3 dni prawie 30 godzin w podrózy :) ). Udział był nagrodą w konkursie organizowanym przez merlin.pl i Universal Music Poland. Nikt (stety, albo niestety) nie mógł po prostu ot tak przyjść na koncert (to była impreza zamknięta, podobnie jak późniejszy pokaz filmu).

Podobne konkursy były w tym czasie w całej Europie, przy czym w niektórych krajach - w Szwajcarii chociażby wystarczyło wysłać... zgłoszenie smsowe, żeby potem brać udział w losowaniu! Nota bene Szwajcarzy dowiedzieli się o wygranej dzień przed!

@BoVi - no cóż, zmyślać to bym pewnie i mógł, ale zdjęć nie malowałem, wierz mi! ;)
unavoidable
It's My Life
It's My Life
Posty: 157
Rejestracja: 20 sierpnia 2009, o 19:13
Lokalizacja: świdnica

Post autor: unavoidable »

szczęściarz :). ja to wysyłam zgłoszenia, smsy, zakreślam nie raz liczby w totka i nic :D a tu proszę.
Awatar użytkownika
BoVi
It's My Life
It's My Life
Posty: 192
Rejestracja: 8 lipca 2009, o 22:45
Lokalizacja: Świdnica

Post autor: BoVi »

Nie napisałam, że nie wierzę ;D
A co do tego konkursu.. to tak myślałam, że właśnie w ten sposób.
Gratuluję
..?ycie to nie liczba oddechów, lecz liczba chwil, które zapierają dech w piersiach..
Dorota
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
It's My Life
It's My Life
Posty: 224
Rejestracja: 10 września 2009, o 08:40
Lokalizacja: Lublin/Kraków

Post autor: Dorota »

No i fajnie, że też mieliśmy tam swojego reprezentanta, naprawdę gratuluję :)) A jeśli chodzi o to skupienie się na wschodnich rejonach Europy to tak myślę, że bardziej może chodzić im np. o Rosję niż kraje typu Polska, ale obym się myliła.
angela
It's My Life
It's My Life
Posty: 177
Rejestracja: 11 stycznia 2008, o 12:41
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: angela »

Mówili coś bliżej o tej nowej liście koncerów?
W Monachium było cudownie, ale w Gdańsku.... damy czadu!
datmar
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 4
Rejestracja: 7 listopada 2009, o 08:54
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: datmar »

Nie, nic więcej się nie dowiedziałem... Ale wkrótce powinno być wszystko wiadomo.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Aktualności”