Ksiązka WWWBeautiful - Podgląd

Komentarze do newsów, informacje o bieżących wydarzeniach.

Moderatorzy: Adm's Team, Mod's Team

Awatar użytkownika
Tatar
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 941
Rejestracja: 12 grudnia 2007, o 19:44
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka

Post autor: Tatar »

Bonjova pisze:(...)lub zamówić z empik.com.
można. tylko sie nie dostanie przed 2010. :/
Bon Jovi skończyło sie na Kill 'em All
Awatar użytkownika
JJ
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 288
Rejestracja: 4 października 2006, o 13:30
Lokalizacja: Kępno|Poznań

Post autor: JJ »

Scrooge pisze:OK jeszcze 1-2 osoby i będziemy mogli zamawiać :)
Też bym się pisał na to.
Scrooge

Post autor: Scrooge »

Dziś dostałem paczkę od wujka Amazona - książka jest powalająca, ogromna, gruby błyszczący papier - ogólnie wydanie albumowe, na każdej stronie kapitalne zdjęcia...
Kilka fotek, dla porównania skali dałem na zdjęciach płytę i MSG - generalnie polecam wszystkim zakup książki !!! A i jeszcze jedno - książka jest o całym zespole - masa zdjęć Richiego, Davida i Tico... ;)
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Marimo
It's My Life
It's My Life
Posty: 115
Rejestracja: 24 listopada 2009, o 23:21
Lokalizacja: ?osice

Post autor: Marimo »

Książka wydaje się świetna, wyczuwam ogromną chęć kupna ^ ^ Z tym, że wolałbym po polsku, i czy ktoś się orientuje czy jakieś wydawnictwo czy grupa, która zajmuje się tego rodzaju akcjami będzie przekładała angielski tekst na polski? Byłbym wdzięczny za pomoc.

Pozdrawiać.
Scrooge

Post autor: Scrooge »

Książka nie jest przetłumaczona na niemiecki nawet więc na PL tym bardziej nie będzie... moim zdaniem bez szans ;)
Justyna_1084
It's My Life
It's My Life
Posty: 127
Rejestracja: 16 czerwca 2008, o 17:02
Lokalizacja: Maków Mazowiecki

Post autor: Justyna_1084 »

Super!
Boże mój Mikołaj w tym roku chyba zbankrutuje.
Wprost nie moge się opszeć by nie kupić
SZKODA ?E NIE BęDZIE T?UMACZONA

Ale widać na fotach że porządne wydanie. No i te gabaryty, bardzo duży jest jej format
Moonshine

Post autor: Moonshine »

Fajnie byloby , gdyby wydawnictwo In Rock , zdecydowałoby się na przetłumaczenie tej książki.W końcu , co chwile , wychodzą książki o Cobanie.A przecież Bon Jovi , ma dużo większy wkład w rozwój muzyki niż Nirvana.
Scrooge

Post autor: Scrooge »

Tak, ale ilu fanów ma w PL Nirvana a ilu BJ ;) już pomijam fakt, że z racji "oprawy" książka nie byłaby u nas tania... mam kilka książek tego typu, m.in. ostatnio kupiłem Sage Guns N' Roses - wydanie twarda okładka, ale w środku zwykły papier + wkładka ok 6 stron z czarno-białymi fotkami - cena 45zł. Podejrzewam, że gdyby wypuścili u nas WWWB to kosztowałaby ponad 100zł, czyli biorąc pod uwagę cenę i względnie mała popularność zespołu w Polsce nie widzę możliwości, aby komuś opłacało się to tłumaczyć i wydawać u nas ;)
Justyna_1084
It's My Life
It's My Life
Posty: 127
Rejestracja: 16 czerwca 2008, o 17:02
Lokalizacja: Maków Mazowiecki

Post autor: Justyna_1084 »

No i tak się zastanoawiam. Czy dołączyć się do was i zamówić razem będzie zdecydowanie taniej za przesyłkę.Czy czekać do śmierci jak przetłumaczą to na Polski. To ilu jest już tych chętnych?! Bo mam rozumieć że im nas więcej tym taniej za przesyłkę

No ja powiedzmy bym się pisała na kupno z wami
może ktoś jeszcze się dołączy

[ Dodano: 2009-11-27, 18:24 ]
Tak na oko wyszło by ok 120 zł jak źle liczę to mnie poprwacie
nie jest to jakaś cena wygurowana moim zdaniem. Tego typu wydania nie są dość tanie
Scrooge

Post autor: Scrooge »

Książka z wysyłką do polski (ok 5dni) wychodzi ok. 95zł już nie pamiętam dokładnie ale zamawiałem dla Gosi i poniżej 100zł wyszło...

Razem opłaca się zamawiać ze stanów skąd na zwykłą paczkę czeka się 2 tygodnie, z Amazona UK można śmiało zamawiać indywidualnie...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Aktualności”