Listy przebojów- We Weren't Born To Follow

Komentarze do newsów, informacje o bieżących wydarzeniach.

Moderatorzy: Adm's Team, Mod's Team

Awatar użytkownika
ewaika789
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 906
Rejestracja: 29 czerwca 2008, o 17:24
Lokalizacja: Czarnków

Post autor: ewaika789 »

Dziś w Popliście na 14 :/ ojj od jutra jak bedzie normalna audycja trzeba słać i słać te smsy :P
krissk
I Believe
I Believe
Posty: 51
Rejestracja: 16 września 2005, o 20:20
Lokalizacja: Biała Podlaska

Post autor: krissk »

jovi pisze:Do sklepów singiel ma trafić 23.10.2009a to że już promowany jest to chyba dobrze :))
Pamiętam podobna sytuacja była z IML, w RMF FM na Hop Bęc była już bodajże w kwietniu, a np. teledysk chyba dopiero w czerwcu powstał. Pamiętam, że na początku nigdzie nie było słychać IML tylko w RMF FM, podobnie jest teraz.

Pozdr
EVENo

Post autor: EVENo »

Co do piosenki lepszej niż LOAP - wiem, że to niemożliwe, ale chcę z całego serca usłyszeć jeszcze kiedyś cos takiego od BJ, co nawet nas - fanow zespołu - zwali z nóg xD.
Może BJ chcą byc systematyczni? 1986 - LOAP; 2000 - IML; 2014 - ??? xD Ja to mam teorie czasem...
Scrooge

Post autor: Scrooge »

W 2014 to oni już raczej będą na emeryturze, zapewne będą grali od czasu do czasu pojedyncze koncerty z różnych okazji, ale na studyjne płyty bym już nie liczył ;)
EVENo

Post autor: EVENo »

Scrooge pisze:W 2014 to oni już raczej będą na emeryturze, zapewne będą grali od czasu do czasu pojedyncze koncerty z różnych okazji, ale na studyjne płyty bym już nie liczył ;)
Prima Aprilis jest 1 kwietnia...

(...)
Scrooge

Post autor: Scrooge »

Nikt nie jest wieczny, Tico już podczas ostatniej trasy nie dawał po garach jak kiedyś... moim zdaniem nagrają jeszcze może 1 studyjny album, chociaż nie zdziwiłbym się, gdyby The Circle było ostatnią płytą BJ... czeka nas duża, największa od lat trasa koncertowa (czyżby ostatnia, pożegnalna?), potem zapewne po chwili odpoczynku każdy skupi się na swoich sprawach, zespół nie przestanie istnieć, ale nie oszukujemy się... BJ powoli finiszują, oby w pięknym stylu ;)
bartekbb23

Post autor: bartekbb23 »

Scrooge napisał/a:
W 2014 to oni już raczej będą na emeryturze, zapewne będą grali od czasu do czasu pojedyncze koncerty z różnych okazji, ale na studyjne płyty bym już nie liczył ;)


Prima Aprilis jest 1 kwietnia...

(...)

a co ty se myślisz? że będą grać w nieskończoność? robić trasy, na których ledwo co dadzą wytrzymać godzinę na scenie grając w beznadziejny sposób? taki moment nadejdzie kiedyś i raczej prędzej niż później patrząc na ich lata.
Awatar użytkownika
Frankie
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 939
Rejestracja: 16 listopada 2006, o 16:48
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Frankie »

Ok, sorry za offtop.Czy ktoś próbował zarejestrować się do sekcji - Fora - na nowej www.bonjovi.com?
Mam problem bo do tej pory nie dostałem emaila, który aktywował by moje konto na forum. Może ktoś z Was miał podobny problem?
O przemijaniu JBJ wypowiedział się w wywiadzie dla 2 day.fm, którego tłumaczenie znajdziecie jeszcze dziś na stronie głównej.
Everybody lies...but not about June 19th 2013, PGE Arena Gdansk and July 12th 2019, PGE Narodowy, Warsaw!!!
Jonoda
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 602
Rejestracja: 27 maja 2008, o 10:44
Lokalizacja: Toruń

Post autor: Jonoda »

Ja w nich wierzę jak w Rolling Stones "We got it goin' on
We'll be banging and singing just like the Rolling Stones..." hehe
13.08.11 Düsseldorf
19.06.13 Gdańsk
Scrooge

Post autor: Scrooge »

Stonsi to ewenement :D i wyjątek potwierdzający regułę zarazem :D Jagger za 20 lat nawet będzie bardziej żywy na scenie niż Jon obecnie, a co dopiero w 2014 :P
Awatar użytkownika
BoVi
It's My Life
It's My Life
Posty: 192
Rejestracja: 8 lipca 2009, o 22:45
Lokalizacja: Świdnica

Post autor: BoVi »

Frankie pisze:Ok, sorry za offtop.Czy ktoś próbował zarejestrować się do sekcji - Fora - na nowej www.bonjovi.com?
Mam problem bo do tej pory nie dostałem emaila, który aktywował by moje konto na forum. Może ktoś z Was miał podobny problem?

Do mnie także nie doszedł. Rejestrowałam się już jakiś czas temu, kilka razy i nic, aż w końcu dałam sobie spokój.
..?ycie to nie liczba oddechów, lecz liczba chwil, które zapierają dech w piersiach..
Awatar użytkownika
ewaika789
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 906
Rejestracja: 29 czerwca 2008, o 17:24
Lokalizacja: Czarnków

Post autor: ewaika789 »

aa dziś w Popliście zaszczytne 8 miejsce :P Jeszcze z 2 dni i będzie 1 :P
Awatar użytkownika
BoVi
It's My Life
It's My Life
Posty: 192
Rejestracja: 8 lipca 2009, o 22:45
Lokalizacja: Świdnica

Post autor: BoVi »

Jak to powiedział szanowny Pan Maciborek - 'ostrzymy pazurki' ;)
..?ycie to nie liczba oddechów, lecz liczba chwil, które zapierają dech w piersiach..
ekoper
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 272
Rejestracja: 11 marca 2006, o 00:09
Lokalizacja: Stockton-On-Tees/Wawa
Kontakt:

Post autor: ekoper »

BoVi pisze:
Frankie pisze:Ok, sorry za offtop.Czy ktoś próbował zarejestrować się do sekcji - Fora - na nowej www.bonjovi.com?
Mam problem bo do tej pory nie dostałem emaila, który aktywował by moje konto na forum. Może ktoś z Was miał podobny problem?

Do mnie także nie doszedł. Rejestrowałam się już jakiś czas temu, kilka razy i nic, aż w końcu dałam sobie spokój.
BoVi, po prostu kliknij na "Forgot your password?" i dostaniesz nowe hasełko.
Awatar użytkownika
Agata BJ
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4227
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:51
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Lublin / Edynburg
Kontakt:

Post autor: Agata BJ »

Jeśli chcecie, aby o Bon Jovi było słychać więcej w radio to zapraszam do głosowania w Liście Przebojów Trójki: http://lp3.polskieradio.pl/
We weren't born to follow jest w propozycjach dla listy.
Lista jest w każdą sobotę o 19.
Aby głosować trzeba się zarejestrować.
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa

Kontakt: agata@bonjovi.pl
ODPOWIEDZ

Wróć do „Aktualności”