Listy przebojów- We Weren't Born To Follow

Komentarze do newsów, informacje o bieżących wydarzeniach.

Moderatorzy: Adm's Team, Mod's Team

ODPOWIEDZ
bartekbb23

Post autor: bartekbb23 »

bilbordy wiesza ta stacja Showtime, ona chce żeby jak najwięcej osób zasiadło przed tv i ich oglądało bo kupili pewnie nietanie prawa, proste.
Dorota
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
It's My Life
It's My Life
Posty: 224
Rejestracja: 10 września 2009, o 08:40
Lokalizacja: Lublin/Kraków

Post autor: Dorota »

bartekbb23 pisze:bilbordy wiesza ta stacja Showtime, ona chce żeby jak najwięcej osób zasiadło przed tv i ich oglądało bo kupili pewnie nietanie prawa, proste.
Dokładnie. Poza tym to plakaty promujące tylko dokument w tejże telewizji, a nie płytę jako taką.

Ale tak wracając do tematu: wczoraj (13.10) WWBTF w NRD znowu na pierwszym miejscu :))
Awatar użytkownika
AxeL
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 852
Rejestracja: 10 grudnia 2005, o 22:23
Lokalizacja: Przemyśl/Warszawa

Post autor: AxeL »

Przyznam ze byłoby cudownym uczuciem zobaczyć taki Billboard w centrum Warszawy np.
Co do premiery w Ang to tylko 3 tygodnie. Ciesze się ze nie ma w necie dostępnych urywków utworów i będę mógł sie delektować przesłuchaniem (prawie) całej płyty jako jednej wielkiej niewiadomej. A nie jak podczas wyczekiwania na LH co parę dni kolejne kawałki na necie itp. Przyznaje ze jakby linki się pojawiły teraz to trudno było by walczyć z pokusa :D
Ale tak wracając do tematu: wczoraj (13.10) WWBTF w NRD znowu na pierwszym miejscu
Nie słucham ostatnio często radia a mimo to często wpadam na WWBTF , wiec sadze ze promocja jest całkiem duza jak na Bon Jovi w Polsce. Co cieszy, mimo ze zdaje sobie sprawę ze WWBTF nie będzie hitem na miarę IML .
"These days - there ain't a ladder on these streets" - BJ These Days
Awatar użytkownika
Rattie
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1391
Rejestracja: 20 grudnia 2005, o 21:43
Lokalizacja: Zakopane
Kontakt:

Post autor: Rattie »

[quote=AxeL]Co cieszy, mimo ze zdaje sobie sprawę ze WWBTF nie będzie hitem na miarę IML .[/quote]

To chyba dobrze? Nie wiem jak Wy, ale mnie się rzygać chce kiedy jakiś kawałek słyszę zawsze i wszedzie. Gdyby to jeszcze były całe płyty to spoko, ale nie JEDEN kawałek.
Przez to wszędobylskie promowanie WWBTF boje się nawet klape w srocu podnieść...
To nie jest warszawa coby butelkę wódki zakręcać!
temik3
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 8
Rejestracja: 19 października 2009, o 06:37
Lokalizacja: dynów

Post autor: temik3 »

Witam wszystkich fanów Bon Jovi. To mój pierwszy wpis, choć słucham Bon Jovi od 85 roku, a forum przegladam od dwóch lat to dopiero teraz postanowiłem się tu zapisać. Wszyscy tutaj podniecamy się pozycją naszych gwiazd na listach przebojów RMF czy eski czy innych a ja chciałbym zachęcić wszystkich do LISTY PRZEBOJÓW TRÓJKI tam Bon Jovi po awansie na 38 spadło teraz na 46, czy nie wydaje Wam się, że to kompromitacja Nas wielkich fanów na tak WIELKIEJ najczęściej słuchanej liście w POLSCE? Podaję wszystkim link http://lp3.polskieradio.pl/ tam trzeba się zarejestrować, trwa to krótko i potem oddać swe głosy można głosować na 10 utworów my oczywiście w szczególności na BJ. Przecież kariera naszego zespołu zaczęła się właśnie od tej LISTY i trochę wstyd aby tak dobry utwór nie zagościł tam w czołówce. Bierzmy się do roboty, z tego co wiem aby załapać się do 50 trzeba około 200 głosów teraz będąc na 46 Bon Jovi dostaje około 250, kolejne nasze przynajmnie 100 głosów wywindowało by ich do 30 a potem pójdzie już tylko lepiej oczywiście jeśli nadal będziemy głosować (nie tak jak na Złotych Przebojach gdzie z 14 wylecieli za listę). Jeszcze raz zachęcam i pokażmy na co nas fanów stać. Dziękuję za wysłuchanie i pozdrawiam wszystkich!!!! Tomek.
Awatar użytkownika
PePe
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 738
Rejestracja: 7 czerwca 2006, o 20:05
Lokalizacja: Poznań

Post autor: PePe »

My tu sobie gadu gadu a WWBTF po raz 4 bodajze na 1 miejscu NRD w Esce Rock :D

[ Dodano: 2009-10-24, 01:33 ]
Male uaktualnienie.
My tu sobie gadu gadu a WWBTF ponownie #1 w NRD/Eska Rock :D :D :D
unavoidable
It's My Life
It's My Life
Posty: 157
Rejestracja: 20 sierpnia 2009, o 19:13
Lokalizacja: świdnica

Post autor: unavoidable »

a jak dzisiaj wygląda sytuacja z WWBTF, utrzymuje się jeszcze na jakiejś liście? :D ja dawno nie słyszałam jej w radiu, może dlatego, że nie wyłapuję w danym czasie albo cuś :]

...
aha, czyli nic xD
ODPOWIEDZ

Wróć do „Aktualności”