Europejska trasa 2010

Komentarze do newsów, informacje o bieżących wydarzeniach.

Moderatorzy: Adm's Team, Mod's Team

ODPOWIEDZ
Scrooge

Post autor: Scrooge »

pudelek? lansik? :whoeva: ja na twoim miejscu bym się w ogóle nie przyznawał, że czytam newsy na takich portalach, które są z resztą tyle samo warte co komentarze osób je czytających... ;]
unavoidable
It's My Life
It's My Life
Posty: 157
Rejestracja: 20 sierpnia 2009, o 19:13
Lokalizacja: świdnica

Post autor: unavoidable »

no dobra. niby liczba fanów zmalała. ale jak żaden portal, tv, radio etc ich nie promują, czy tam nie grają ich piosenek, to jak miała ta liczba się nie zmniejszyć? myślę, że jak stworzą klip do we weren't born to follow, to może jakaś stacja muzyczna ich puści, hm? i wszystko może się potoczyć dalej. promocja książki, nowa płyta... aż w końcu dojdzie do koncertu :D
Awatar użytkownika
Frankie
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 939
Rejestracja: 16 listopada 2006, o 16:48
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Frankie »

Unavoidable, skąd wysnułaś wniosek, że stacje radiowe w Polsce ich nie grają? To jest dla mnie śmieszny argument. Może nie słuchasz ospowiednich stacji?
Na RMF FM grane jest Its my life, Always, Livin, Wanted. Wczoraj zresztą grali Livin po godz. 22. Nie będę się tu chwalić jak "dbam o promocję The Circle", ale jakbyś wczoraj słuchała po godz 22 RMF FM - Miasta Muzyki to tak jak reszta słuchaczy, dowiedziałabyś się od Pana Konatowicza o premierze The Circle i o tym, że w tej stacji o najnowszej płycie usłyszymy.
Dobra, dokonując samobiczowania za offtop wracam do tematu. Pewnie, że Bon Jovi nie są tak popularni, jak w apogeum - 2000 roku. To jednak nie znaczy, że nie byłoby popytu na koncert w Polsce. Taki Pearl Jam, kapela wogóle niemedialna, a jednak ostatnie koncerty ma zapełnione.
W Polsce mogli zorganizować koncert Madonny, Rolling Stonesów, Scorpions, Eltona Johna, śp. Michaela Jacksona, U2. Organizacja koncertu Bon Jovi, moim zdaniem, nie jest mission imposible.
Mam nawet pomysł, gdzie mogłoby się to odbyć - pachnąca nowością Arena ?ódź w moim kochanym mieście :)
Everybody lies...but not about June 19th 2013, PGE Arena Gdansk and July 12th 2019, PGE Narodowy, Warsaw!!!
bartekbb23

Post autor: bartekbb23 »

Frankie pisze:Mam nawet pomysł, gdzie mogłoby się to odbyć - pachnąca nowością Arena ?ódź w moim kochanym mieście :)
jeżeli koncert by się odbył to jedynie na południu, ew Wawa. Dlaczego na południu? A dlatego, że mogliby go wspomóc ludzie z sąsiednich krajów, Czechy, Słowacja, daleko by nie mieli Niemcy czy nawet Węgrzy. A z tą ?odzią powiało egoizmem troszkę :-)
unavoidable
It's My Life
It's My Life
Posty: 157
Rejestracja: 20 sierpnia 2009, o 19:13
Lokalizacja: świdnica

Post autor: unavoidable »

Frankie, nie słucham każdej stacji ;p ale zdarzyło się, że słyszałam ich parę razy w radiu :). Co do miejsca koncertu: dlaczego na południu? czy oni, zamierzając grać w Polsce, będą myśleć o naszych południowych sąsiadach? nie wydaje mi się. chociaż gdyby na południu to dla mnie byłoby i lepiej. każdy myśli o sobie :D. będę się cieszyć nawet z takiej informacji, że będą chcieli zagrać u nas. a czy do miejsca koncertu będę miała 100 czy 600 km, to coś się na to poradzi później, po ochłonięciu nowiną :]
bartekbb23

Post autor: bartekbb23 »

unavoidable pisze:Co do miejsca koncertu: dlaczego na południu? czy oni, zamierzając grać w Polsce, będą myśleć o naszych południowych sąsiadach? nie wydaje mi się.
akurat mi się wydaję że jednak analizują takie rzeczy, jeżeli mają przyjechać do niepewnego kraju.
unavoidable
It's My Life
It's My Life
Posty: 157
Rejestracja: 20 sierpnia 2009, o 19:13
Lokalizacja: świdnica

Post autor: unavoidable »

a czy myśleli o tym, kiedy rzekomo mieli zagrać u nas w czerwcu 2001 w WARSZAWIE? a czy Wawa na południu jest? wtedy nie myśleli o takim czymś to teraz też raczej nie będą. patrzą tam, gdzie są jakieś korzystne warunki do zagrania koncertu ;p
Scrooge

Post autor: Scrooge »

Warszawa to było puste hasło ;) a nie nic zaplanowanego...
bartekbb23

Post autor: bartekbb23 »

unavoidable pisze:a czy myśleli o tym, kiedy rzekomo mieli zagrać u nas w czerwcu 2001 w WARSZAWIE? a czy Wawa na południu jest? wtedy nie myśleli o takim czymś to teraz też raczej nie będą. patrzą tam, gdzie są jakieś korzystne warunki do zagrania koncertu ;p
wtedy po takiej popularności spodziewano się pełnego stadionu, więc nie myśleli o tym wtedy.

Warszawa i korzystne warunki? Tam chyba nawet stadionu nie ma w tym momencie, który by odpowiadał na taki koncert.
krys1974
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 17
Rejestracja: 8 sierpnia 2009, o 14:13
Lokalizacja: Lubin

Post autor: krys1974 »

Hej.Z Lubina tez zbierze sie pare osób.
Awatar użytkownika
Justysia
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 527
Rejestracja: 5 marca 2009, o 16:09
Lokalizacja: Bielawa/Wrocław

Post autor: Justysia »

według mnie będzie Warszawka. Nie żebym tak chciala ale to stolica i pewnie organizatorzy tak zadecydują
One light burning ...
Alexxandra13
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 7
Rejestracja: 7 lipca 2009, o 20:25
Lokalizacja: ?ódź

Post autor: Alexxandra13 »

Ja bzm obstawiala Chorzow... maja fajne warunki...
Damned if you love me - Damned if you don't
It's getting harder holding on, but I can't let you go
Damned if you don't need me, Damned if you do
God , I wish it wasn't me standing in these shoes
Damned, Damned
Scrooge

Post autor: Scrooge »

Justysia pisze:według mnie będzie Warszawka. Nie żebym tak chciala ale to stolica i pewnie organizatorzy tak zadecydują
Na 99% (o ile w ogóle przyjadą) nie będzie to Wawa... ja bym obstawiał stadion śląski ;]
unavoidable
It's My Life
It's My Life
Posty: 157
Rejestracja: 20 sierpnia 2009, o 19:13
Lokalizacja: świdnica

Post autor: unavoidable »

Scrooge pisze:
Justysia pisze:według mnie będzie Warszawka. Nie żebym tak chciala ale to stolica i pewnie organizatorzy tak zadecydują
Na 99% (o ile w ogóle przyjadą) nie będzie to Wawa... ja bym obstawiał stadion śląski ;]
też mi się tak wydaje ;). to jest chyba najlepszy stadion na koncerty w Polsce :D.
Awatar użytkownika
Justysia
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 527
Rejestracja: 5 marca 2009, o 16:09
Lokalizacja: Bielawa/Wrocław

Post autor: Justysia »

wiecie co chyba macie rację :D w Wawie naprawdę nie ma miejsca :P
One light burning ...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Aktualności”