Europejska trasa 2010

Komentarze do newsów, informacje o bieżących wydarzeniach.

Moderatorzy: Adm's Team, Mod's Team

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4411
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Europejska trasa 2010

Post autor: Adrian »

Wybieracie się/ macie zamiar się wybrać, albo wiecie, ze nie wybierzecie się na pewno??
Od razu mówię, że tak jak w 2007 roku planuje jakiś większy wyjazd, abyśmy znowu pojechali na jeden wspólny koncert. Najlepiej do jakiegoś większego miasta np Monachium/Stuttgart.

Wyjazd do Lipska uważam za bardzo udany i mmam wspaniałe wspomnienia z samego koncertu (np MAMemory, KTF, HAND i TDAays), ale także z samej podróży i ze spotkania innych fanów.

Piszcie czy się wybieracie czy nie.
01.Stuttgart 2006
02.Lipsk 2008
03.Drezno 2011
04.GDAŃSK 2013!!
05.WARSZAWA 2019!!

Please Wait.....Loading....
bartekbb23

Post autor: bartekbb23 »

Proponuje usunąć, temat, wg mnie za wcześnie na takie spekulacje, zwłaszcza, że może nie będzie po co jechać do Bj, może tym razem oni przyjadą do nas hehe fajnie by było po 10 latach od obietnicy Jona jednak się doczekać :D
Awatar użytkownika
Bartosz231
It's My Life
It's My Life
Posty: 206
Rejestracja: 7 października 2008, o 15:39
Lokalizacja: Wolbrom

Post autor: Bartosz231 »

Jeśli koncert nie odbędzie się u nas w kraju to ja jestem bardzo ale to bardzo chętny na wspólny wyjazd. Proponuję Monachium bo to Bawaria czyli moja druga miłość po BJ ;]
Awatar użytkownika
PePe
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 738
Rejestracja: 7 czerwca 2006, o 20:05
Lokalizacja: Poznań

Post autor: PePe »

Ja nic nie chce mowic....ale moze to ostatni dzwonek zeby ruszyc kochane pupy z konkretna ideologia sprowadzenia chlopcow do Nas? :cfaniak: Ja juz nawolywalem do wspolnego pisania podania do zarzadu Euro 2012 (w tym wypadku Poznania bo stadion ma zostac oficjalnie otwarty w czerwcu) ale nikt chociazby slowem nie chcial mi pomoc :whoeva: Wiec proponuje najpierw moze okreslic jakis plan dzialania na naszym terenie a dopiero pozniej gdy juz nic nie wypali, organizowac wspolny wypad za granice ;)

Czy tym razem ktokolwiek jest ze mna? :lol:
teken020
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1212
Rejestracja: 24 września 2005, o 15:10
Lokalizacja: szczytno

Post autor: teken020 »

ja wreszcie mógłbym się wybrać, tym bardziej że nie mam z kim, więc wspólny wyjazd z osobami z forum dobre rozwiązanie. Tylko niech ktoś napisze mniej więcej jakie są koszta takiego wyjazdu. kase trzeba już zacząć zbierać :P
It's not where we're coming from
It's how we turn from here
We know where we want to go
We just need the light to get us there
Awatar użytkownika
Tatar
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 941
Rejestracja: 12 grudnia 2007, o 19:44
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka

Post autor: Tatar »

ja jade na bank. nieważne gdzie to bedzie.
Bon Jovi skończyło sie na Kill 'em All
Awatar użytkownika
Dand
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2758
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:52
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Dand »

Pewnie też pojade , w końcu trzeba, choć nie wiem czy z forumową ekipą. Zreszta, jeszcze nawet żadnych szczegółów nie ma.
Obrazek
bartekbb23

Post autor: bartekbb23 »

teken020 pisze:ja wreszcie mógłbym się wybrać, tym bardziej że nie mam z kim, więc wspólny wyjazd z osobami z forum dobre rozwiązanie. Tylko niech ktoś napisze mniej więcej jakie są koszta takiego wyjazdu. kase trzeba już zacząć zbierać :P
ja byłem sam w tamtym roku w Brukseli i przeżyłem xd

a kasa to hmm w moim wypadku było to : 250 członkowstwo w fanklubie 2 letnie, 460 bilet backstage, 350 przejazd z elbląga do brukseli bezpośredni, tygodniowe noclegi miałem uciotki za darmo więc to razem mi wyszło prawie 1000 zł, no ale jak wspólny trip to przejazd licz ciut taniej, aczkolwiek no nie wiem, będzie trzeba pewnie dojechać na południe Polski skąd pewnie będzie wyjazd, to będzie koło 100 coś pewnie + jak mówie dojazd do miejsca spotkania i z niego nie, + plus trzeba liczyć że dolar jest droższy, no ale oczywiście nie trzeba kupować biletów backstage i członkostwa w backstage, można się zrzucić na członkowstwo 1 czlonek może kupić 2 bilety na jeden koncert, albo kupić zawsze można bilet general admission :)
Awatar użytkownika
Justysia
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 527
Rejestracja: 5 marca 2009, o 16:09
Lokalizacja: Bielawa/Wrocław

Post autor: Justysia »

no ja jestem jak najbardziej za "ruszeniem pup" w sprawie przyjazdu BJ do nas wiec ludzie weźmy sie solidnie do pracy może sie uda ale jak działać będzie tylko kilka osób to lipa tu trzeba z siłą uderzyć :D :bije:
wiec szukamy rozwiązania i chętnych do pomocy
One light burning ...
Awatar użytkownika
PePe
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 738
Rejestracja: 7 czerwca 2006, o 20:05
Lokalizacja: Poznań

Post autor: PePe »

Na 5 postow po moim tylko 1 nie olał kompletnie tego co napisalem....wiec jak tak dalej pojdzie to mozemy zapomniec o jakiejkolwiek akcji........ :(
bartekbb23

Post autor: bartekbb23 »

Na 5 postow po moim tylko 1 nie olał kompletnie tego co napisalem....wiec jak tak dalej pojdzie to mozemy zapomniec o jakiejkolwiek akcji........ :(
_________________
słuchaj Pepe, co do euro to uważam że nie ma szans na to, miasta i inne podmioty tym się zajmujące mają na głowie tyle rzeczy, nie mówiąc oczywiście o braku odpowiednich funduszy a ściągnięce bj to koszt nie wiem około 1mln przynajmniej tak sądzę, możesz spróbować, ale nie liczyłbym na odpowiedź. :(
Awatar użytkownika
PePe
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 738
Rejestracja: 7 czerwca 2006, o 20:05
Lokalizacja: Poznań

Post autor: PePe »

Ale zobacz Bartek - powiedzmy ze sciagniecie BJ to nawet 2mln. Wyobraz sobie teraz, ze taka Nelly Furtado na Dni Ziemi sciagnieto "z dupy" za 2mln$ (o ile dobrze pamietam). Otwarcie stadionu to wielka rzecz. Inwestycja za prawie 500mln zl musi byc zakonczona wielkim otwarciem. A dodatkowo to promocja miasta, regionu i Polski, Nie zapominajac o czesci kasy z biletow, noclegi itd itp. I dodam tylko jeszcze ze na bank biedniejsi niemcy, litwini, czesi itd woleli by przyjechac do nas niz tracic kupe kasy u naszych zachodnich sasiadow. Kobieta odpowiedzialna za PR w europoznan2012 jest rok starsza ode mnie, konczyla ta sama uczelnie co ja. Mysle, ze po przedstawieniu odpowiednich profitow jakie mogly by z takiego przyjazdu wyniknac, moglo by sie to ziscic.
Moze jestem mega optymista ale to moje wielkie marzenie zeby chlopaki dali w koncu koncert u Nas. I nie spoczne dopoki nie zrobie wszystkiego co mozliwe zeby tak sie stalo :D tylko sam niewiele zdzialam ;)
Awatar użytkownika
Justysia
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 527
Rejestracja: 5 marca 2009, o 16:09
Lokalizacja: Bielawa/Wrocław

Post autor: Justysia »

a może postarajmy sie naglośnic Destination Poland ???
np radio..........
One light burning ...
dario_esik
It's My Life
It's My Life
Posty: 189
Rejestracja: 8 lipca 2009, o 20:39
Lokalizacja: Kaszczor/ Leszno

Post autor: dario_esik »

mam pomysł ....
a mianowicie ... wszyscy załóżmy Skype ! - będzie można się swobodnie porozumiewać...
Nawiążemy kontakt z tą Panią co robi euro program euro2012 ...
Nagłośnimy Destination Poland ... w radiu Eska ...

ALE na razie!!!! musimy spełnić powyższe warunki ....

Póżniej z górki .......
Na skype każdy walnie jakiś pomysł ....

Rozpatrzymy go i skomentujemy ... tak że tu pisze mó nr tel.
jeśli ktoś założy skypa to niech wyśle sms'a .... prosze nie robić jaj ;]


601 569 160 .. skype ; dario_esik


DO DZIE?A !!!

Znam sie na tym ... Ściągniemy ich .... Mówie wam to kwestia ruszenia Sygnał pozdro ...
dario_esik
It's My Life
It's My Life
Posty: 189
Rejestracja: 8 lipca 2009, o 20:39
Lokalizacja: Kaszczor/ Leszno

Post autor: dario_esik »

puść strzałke na moją kome to ci wytłumacze

znam się za załatwianu takich spraw

edytowane poniżej .... wolę ścisłości


PS do PEPE .... MAM PLAN

Justyna juz go zna
moje gg 2188004 prosze o kontakt :p
Ostatnio zmieniony 8 lipca 2009, o 22:28 przez dario_esik, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Aktualności”