Europejska trasa 2010

Komentarze do newsów, informacje o bieżących wydarzeniach.

Moderatorzy: Adm's Team, Mod's Team

ODPOWIEDZ
bartekbb23

Post autor: bartekbb23 »

Dandi pisze:Ci ludzie co najgłośniej narzekają stali by pewnie najbliżej sceny.
ja bym nie pozwolił, wynająłbym dresów okolicznych i by takich delikwentów nie wpuszczali do przodu o ile w ogóle na stadion by ich wpuścili.
teken020
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1212
Rejestracja: 24 września 2005, o 15:10
Lokalizacja: szczytno

Europejska trasa 2010

Post autor: teken020 »

ja proponuje ze jak już przyjadą do pl to napisać im setliste piosenek jakie mają zagrać :PP bo tak dostaniemy bad name, wanted, livina i kilka klopsów zLH :P
It's not where we're coming from
It's how we turn from here
We know where we want to go
We just need the light to get us there
Awatar użytkownika
Dand
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2758
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:52
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Dand »

Ja jak dostane cos z LH to wychodze ! Na bank !
Obrazek
Benia
Save a Prayer
Save a Prayer
Posty: 29
Rejestracja: 30 stycznia 2009, o 15:20
Lokalizacja: dolny śląsk

Post autor: Benia »

Pepe-czy jak ci tam-jeśli nie mogę mówic-pisac-tego co myśle,to sorry.Starasz się coś robic,super,do ciebie nie mam nic!Działaj!Fakty są faktami!Ja od 1989roku czekam na BJ w polsce!!!
Awatar użytkownika
Justysia
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 527
Rejestracja: 5 marca 2009, o 16:09
Lokalizacja: Bielawa/Wrocław

Post autor: Justysia »

zaserwujemy im listę,bo byłoby tak jak mówi teken020. No może jeszcze always i its my life będzie :lol:
One light burning ...
Edyta
It's My Life
It's My Life
Posty: 171
Rejestracja: 10 lipca 2007, o 00:33
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: Edyta »

jovizna pisze: Ciągle wszystko w czarnych barwach. Na koncercie też pewnie przeszkadzałby wam deszcz albo zbyt drogie hot-dogi. Litości. Nikt z was nie dokładałby do tego przedsięwzięcia, więc o co wam chodzi?
Jovizna ma dużo racji. Ostatnio byłam na koncercie pewnej znanej piosenkarki :D Fakt, że było tam mnóstwo naprawdę bardzo przypadkowych ludzi i może dlatego kiedy już wszyscy byli zgromadzeni pod sceną zaczęło się narzekanie. A to, że palą papierosy, że ktoś się na kimś opiera i co juz naprawdę brzmi absurdalnie, że jest za ciasno :D Jakaś paniusia zaczęła wołać ochroniarza żeby coś zrobił, bo ludzie z tyłu napierają :whoeva: Normalnie powiem wam czułam się dziwnie :D
dario_esik
It's My Life
It's My Life
Posty: 189
Rejestracja: 8 lipca 2009, o 20:39
Lokalizacja: Kaszczor/ Leszno

Post autor: dario_esik »

Justysia pisze:zaserwujemy im listę,bo byłoby tak jak mówi teken020. No może jeszcze always i its my life będzie :lol:
nie myślcie ze wy klaśniecie w ręce a oni zagrają to co chcecie ;/
po drugie po co myślicie o koncercie jak nie chcecie pomagać tylko wypisujecie ile madonna zabuliła za koncert ;/
hehe wszyscy pchają się na koncert BJ ale, tylko jak pepe i kilka innych osób spróbuje coś zorganizować
Jovizna ma świętą rację ;p nie opłaca się robić niczego dla was , wolicie patrzeć jak wszystko się samo robi ;/
wszyscy popierają działania pepe, chwała za to bo goścu odwala naprawdę sporą robotę w każdym tym słowa znaczeniu :D ale nikt się nawet nie spyta jak można pomóc , czekacie na gotowca ?! ludzie opanujcie się ! też dalcie coś od siebie ! bo na razie wypisujecie (co niektórzy) naprawdę sporo głupot które nic nie wnoszą ;/
JAK TAK DALEJ BęDZIE TO NICI Z KONCERTU NA NASTęPNE CHYBA PARę LAT ;/
Awatar użytkownika
Tatar
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 941
Rejestracja: 12 grudnia 2007, o 19:44
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka

Post autor: Tatar »

question
hey Obie..I knwo you might not be able to answer this...but I'll give it a shot...please read it all..I saw on an unofficial bon jovi site, an entire list of supposed dates for the circle tour next year......it includes a Latin American leg in the fall....so could you confirm this..OR...come up with some funny response to maybe give us a hint of wether it's true or not??
Asked by alekdome on September 2, 2009 at 4:52pm
answer
I will tell you this, only a few tour dates have been confirmed at this time. There is a tons of false dates and routing info floating around on the internet. The band and staff are working hard to make this an amazing tour and want to get dates and info to you all as fast as they can.It's a HUGE task and everyone is on it.(cept me, toooo much work doing tour planning) There is a new updated Bon Jovi web site coming and will have lots of info. Stick around, it's gonna be good.
Answered by Obie on September 4, 2009 at 12:13am
czyli w niedługim czasie sporo nowych informacji sie pojawi. good.
Bon Jovi skończyło sie na Kill 'em All
bartekbb23

Post autor: bartekbb23 »

Tatar pisze:Cytat:

question
hey Obie..I knwo you might not be able to answer this...but I'll give it a shot...please read it all..I saw on an unofficial bon jovi site, an entire list of supposed dates for the circle tour next year......it includes a Latin American leg in the fall....so could you confirm this..OR...come up with some funny response to maybe give us a hint of wether it's true or not??
Asked by alekdome on September 2, 2009 at 4:52pm
answer
I will tell you this, only a few tour dates have been confirmed at this time. There is a tons of false dates and routing info floating around on the internet. The band and staff are working hard to make this an amazing tour and want to get dates and info to you all as fast as they can.It's a HUGE task and everyone is on it.(cept me, toooo much work doing tour planning) There is a new updated Bon Jovi web site coming and will have lots of info. Stick around, it's gonna be good.
Answered by Obie on September 4, 2009 at 12:13am


czyli w niedługim czasie sporo nowych informacji sie pojawi. good.

chyba tam rzadko zaglądasz, teksty od obiego w stylu niedługo(soon itp) jest od groma, a informacji jak nie było tak nie ma, i pewnie jeszcze długo nie będzie, a info odnośnie trasy- dat, miast wg mnie nie będzie raczej przed wydaniem płyty.
Awatar użytkownika
Tatar
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 941
Rejestracja: 12 grudnia 2007, o 19:44
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka

Post autor: Tatar »

Official Information

Please note that the only correct and official information regarding tours, the new album or anything else Bon Jovi will be listed on here BonJovi.com.

The information listed on this website: http://www.bonjovi-live.com/Tour.html is false, this is not an official site please do not make any plans regarding the information on this site.

Keep checking back on BonJovi.com for the latest information regarding Bon Jovi.
Bon Jovi skończyło sie na Kill 'em All
unavoidable
It's My Life
It's My Life
Posty: 157
Rejestracja: 20 sierpnia 2009, o 19:13
Lokalizacja: świdnica

Post autor: unavoidable »

jak już Obie podał tracklistę 'the circle', to pewnie niedługo pojawią się daty trasy koncertowej - przynajmniej tak mi się wydaje (i mam taką nadzieję) :D
dario_esik
It's My Life
It's My Life
Posty: 189
Rejestracja: 8 lipca 2009, o 20:39
Lokalizacja: Kaszczor/ Leszno

Post autor: dario_esik »

czuje tylko tyle ze jak zwykle nic z tego nie wyjdzie...
TheRock
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 735
Rejestracja: 21 września 2006, o 14:59
Lokalizacja: Belfast

Bon Jovi in Belfast??

Post autor: TheRock »

Czy natknął się ktoś może na prelistę koncertów na przyszły rok z Belfastem? czy byłoby to w ogóle możliwe, żeby chłopaki zagrali tutaj? Czy będzie trzeba myśleć o Dublinie? Są jacyś "Irlandczycy" na tym forum hehe?? A może w Derry zagrają?
...and just only rock...
ekoper
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 272
Rejestracja: 11 marca 2006, o 00:09
Lokalizacja: Stockton-On-Tees/Wawa
Kontakt:

Post autor: ekoper »

mnie by tam i belfast i dublin urządzał, a niechaj będzie.
Ale nie wiem czy czytaliscie ostatnią notkę od Matta - pierwszy tydz listopada fc event w Londku (prawdopodobnie chodzi o 5ego list), no to jeśli to ten rok, to niech się wypchają :(
ODPOWIEDZ

Wróć do „Aktualności”