BJ znowu bez Sambory...

Komentarze do newsów, informacje o bieżących wydarzeniach.

Moderatorzy: Adm's Team, Mod's Team

ODPOWIEDZ
irishka
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 24
Rejestracja: 16 września 2012, o 11:06
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: irishka »

Plotek po interniecie krąży już wiele. Cokolwiek się dzieje, mam nadzieję, że jest to sytuacja przejściowa. Trzeba poczekac na oficjalne info...

A tutaj BonJo bez Ryśka z wczorajszego koncertu w Calgary....
http://youtu.be/68SVvHhqDG8
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4411
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: Adrian »

Ricky Skywalker pisze:
Adrian pisze:
Jesteś chyba jedyną osobą na tym forum, która stawia WAN nad płytą Sambory. Żyj sobie dalej w świecie list przebojów
Powiem Ci więcej. Byłem na zlocie (Ricky Ci potwierdzi) i na całą ekipę tylko 2 osoby oceniły wyżej Aftermath niż WAN ;)
3 osoby :P Reszta to die-hard Jon's fans :P
Oj nie nazwałbym Kasiuni lub Bonjoviątko zatwardziałymi Jonowymi fanami. I jestem pewny 2 osob a nie 3 ;) Na początku byłeś sam a potem doszedł kolega gdy odchodziłem jako druga osoba ;)
No ale mniejsza z tym to i tak sprawa gustu.
Jakoś nic nie widzę na stronie Rolling Stone, także no, links or it didn't happen.
Chyba jednak ktoś odwołał się do info z poprzedniej trasy.
Adrian. Jestem fanem Bon Jovi,ale nie wyobrażam sobie odejścia Richiego. Nie wyobrażam sobie kogo innego grającego solo Always, I'll be there itp... I nie mów, że baza fanowska Richiego jest taka mała. Jeśli Sambora odszedłby z Bon Jovi, Jon miałby ogromny problem, którego mógłby nie rozwiązać.
No ja też sobie nie wyobrażam. Tzn wyobrażam, ale nie chcę.
Jedyny plus ujemny tej sytuacji, to to, że Jon jest bardziej rockowy z gitarą prowadzącą : /
Niestety bo sprawia to, że chce się takie filmiki z koncertu oglądać i patrzeć jak sobie radzi.
usunięty użytkownik 4858

Post autor: usunięty użytkownik 4858 »

bartekbb23 pisze: Slash z Axlem też byli dorośli i co? I gówno.
a to akurat śmieszne :D
Bartek, a kiedy Axl dorósł, bo mnie to ominęło :D ;) Muzycznym geniuszem był(jest?), ale profesjonalistą nie był nigdy... W odróżnieniu do ekipy z New Jersey...
Scrooge
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1019
Rejestracja: 10 kwietnia 2010, o 07:23
Lokalizacja: inąd

Post autor: Scrooge »

Adrian pisze: Chyba jednak ktoś odwołał się do info z poprzedniej trasy.
Adrian jesteś największą plotkarą na tym forum, 99% tego co przytaczasz to albo wymyślone przez kogoś rewelacje, które zaciągasz z mało wiarygodnych źródeł, albo Twoje fantazje ;) Jesteś lepszy niż pudelek.pl :)
bartekbb23

Post autor: bartekbb23 »

Tomker pisze:a to akurat śmieszne :D
Bartek, a kiedy Axl dorósł, bo mnie to ominęło :D ;) Muzycznym geniuszem był(jest?), ale profesjonalistą nie był nigdy... W odróżnieniu do ekipy z New Jersey...
Ja tylko pokazuję przykład, że różne rzeczy się dzieją. To taki przykład pierwszy z brzegu.
Awatar użytkownika
Ricky Skywalker
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1648
Rejestracja: 1 sierpnia 2005, o 21:17
Ulubiona płyta: NJ+KTF+SITT+AOTL
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: Ricky Skywalker »

Adrian pisze:
Ricky Skywalker pisze:
Adrian pisze: Powiem Ci więcej. Byłem na zlocie (Ricky Ci potwierdzi) i na całą ekipę tylko 2 osoby oceniły wyżej Aftermath niż WAN ;)
3 osoby :P Reszta to die-hard Jon's fans :P
Oj nie nazwałbym Kasiuni lub Bonjoviątko zatwardziałymi Jonowymi fanami. I jestem pewny 2 osob a nie 3 ;) Na początku byłeś sam a potem doszedł kolega gdy odchodziłem jako druga osoba ;)
No ale mniejsza z tym to i tak sprawa gustu.
Dorota i Monika były raczej za AOTL z tego co pamiętam :P
Adrian. Jestem fanem Bon Jovi,ale nie wyobrażam sobie odejścia Richiego. Nie wyobrażam sobie kogo innego grającego solo Always, I'll be there itp... I nie mów, że baza fanowska Richiego jest taka mała. Jeśli Sambora odszedłby z Bon Jovi, Jon miałby ogromny problem, którego mógłby nie rozwiązać.
No ja też sobie nie wyobrażam. Tzn wyobrażam, ale nie chcę.
Bon Jovi - Richie Sambora ≠ Bon Jovi.

Bon Jovi - Richie Sambora = Jon Bon Jovi & Friends / Jon Bon Jovi and The Kings Of Suburbia - i mogą sobie grać koncerty country po klubach, nic więcej.
***
"these days all we got is hope, we got redemption and we got forgiveness. And we got one more thing - we got us these days..."
- Richie Sambora, 29-10-2007
Awatar użytkownika
Talia
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 692
Rejestracja: 5 grudnia 2010, o 13:22
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Talia »

bartekbb23 pisze:
Slash z Axlem też byli dorośli i co? I gówno.
Pfff, zupełnie nietrafione porównanie, no chyba, że Jonowi się w dupie poprzewracało, dopadła go choroba dwubiegunowa i zaczął zachowywać się jak Axl.
Jon ze swoim pracoholizmem i perfekcjonizmem nie pozwoliłby, żeby korporacja której jest szefem się rozpadła.

Zresztą o czym my w ogóle piszemy, to są tylko spekulacje, dzień, dwa, miesiąc i będziemy wiedzieć więcej.
Ostatnio zmieniony 3 kwietnia 2013, o 09:43 przez Talia, łącznie zmieniany 1 raz.
I ain't quittin' - I'm just splittin' for awhile
kikusia28
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1310
Rejestracja: 26 maja 2008, o 20:49
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: kikusia28 »

Tomker pisze:
kikusia28 pisze:Prezes i po co te nerwy ? :)) Logiczne, że każdy chce, aby Richie był obecny na koncertach zespołu i zapewne nikt się nie cieszy z powodu jego braku
Taa, tylko człowiek jest ważniejszy od koncertu. Więc nie ma sensu namolnie narzekać na Richiego tym bardziej, że nie wiemy jaka jest przyczyna jego nieobecności
Tomker przecież na Richiego nikt nic złego nie mówi, nie narzeka :))
Nie chce nawet myśleć co by się działo, gdyby podobne sytuacje spotkały tego drugiego Pana ... ;]
bartekbb23

Post autor: bartekbb23 »

Talia pisze:Pfff, zupełnie nietrafione porównanie, no chyba, że Jonowi się w dupie poprzewracało, dopadła go choroba dwubiegunowa i zaczął zachowywać się jak Axl.
Jon ze swoim pracoholizmem i perfekcjonizmem nie pozwoliłby, żeby korporacja której jest szefem się rozpadła.

Zresztą o czym my w ogóle piszemy, to są tylko spekulacje, dzień, dwa, miesiąc i będziemy wiedzieć więcej.
Jon zachowuje się jak pępek świata więc bardzo trafne porównanie. Nie spodoba mu się, że ktoś nie trafi w dźwięk i zaraz stink eye. Sam jak popełnia błędy to nic, ale wytyka je chętnie. Mu się dawno poprzewracało w dupie, tylko, że liczy dolary lepiej od Axla i trzyma wszystko w kupie.
Awatar użytkownika
Talia
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 692
Rejestracja: 5 grudnia 2010, o 13:22
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Talia »

bartekbb23 pisze: Mu się dawno poprzewracało w dupie, tylko, że liczy dolary lepiej od Axla i trzyma wszystko w kupie.
No właśnie! Dlatego jeszcze raz: "Jon (...) nie pozwoliłby, żeby korporacja której jest szefem się rozpadła." Nawet jeśli chodziłoby tylko o $.
I ain't quittin' - I'm just splittin' for awhile
Awatar użytkownika
prezes1
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 3524
Rejestracja: 4 maja 2010, o 21:48
Ulubiona płyta: These Days i NJ
Lokalizacja: Lublin

Post autor: prezes1 »

kikusia28 pisze:Tomker przecież na Richiego nikt nic złego nie mówi, nie narzeka :))
Nie chce nawet myśleć co by się działo, gdyby podobne sytuacje spotkały tego drugiego Pana ... ;]
Kikusia, dla mnie właśnie wytykanie odwyków jest czepianiem się człowieka...A także nabijanie się ile kopii sprzedał gdzieś tam...A także branie informacji z powietrza i statystyki, linki, statystyki...I JT...
A nerwy stąd bo jestem nerwowy ;)
"Opinions are like assholes...Everybody has one!"
Scrooge
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1019
Rejestracja: 10 kwietnia 2010, o 07:23
Lokalizacja: inąd

Post autor: Scrooge »

Ricky Skywalker pisze:
Adrian pisze:
Ricky Skywalker pisze: 3 osoby :P Reszta to die-hard Jon's fans :P
Oj nie nazwałbym Kasiuni lub Bonjoviątko zatwardziałymi Jonowymi fanami. I jestem pewny 2 osob a nie 3 ;) Na początku byłeś sam a potem doszedł kolega gdy odchodziłem jako druga osoba ;)
No ale mniejsza z tym to i tak sprawa gustu.
Dorota i Monika były raczej za AOTL z tego co pamiętam :P
Ja pierdziele, Ricky miał potwierdzić, nie potwierdził, to już mniejsza z tym bo sprawa gustu... litości Adrian, gubisz się we własnych kłamstwach...

Swoją drogą, ile było osób? ;) Tylko nie mów, że zanim przyszedł Rick było 30 osób, ale się zmyli :P

[ Dodano: 2013-04-03, 11:57 ]
prezes1 pisze:
kikusia28 pisze:Tomker przecież na Richiego nikt nic złego nie mówi, nie narzeka :))
Nie chce nawet myśleć co by się działo, gdyby podobne sytuacje spotkały tego drugiego Pana ... ;]
Kikusia, dla mnie właśnie wytykanie odwyków jest czepianiem się człowieka...A także nabijanie się ile kopii sprzedał gdzieś tam...A także branie informacji z powietrza i statystyki, linki, statystyki...I JT...
A nerwy stąd bo jestem nerwowy ;)
Dokładnie...
Awatar użytkownika
99-in-the-shade
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 346
Rejestracja: 6 listopada 2012, o 19:04
Ulubiona płyta: NJ - KTF - TD
Lokalizacja: Chorzów

Post autor: 99-in-the-shade »

Zostawić Was na 20 minut :P

Ricky, co do Moniki to nie jestem pewna, ale ja zdecydowanie byłam/jestem za AOTL.

Ale wiecie, że nam się tu z tego zrobił za... emmm... sporych rozmiarów offtop? :P
'A drifter I was meant to be with noone there for company.'
studentmibm
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 582
Rejestracja: 14 maja 2006, o 16:38
Lokalizacja: Bytom

Post autor: studentmibm »

Jeśli jest to spowodowane kłótnią nie dotycząca spraw związanych z alkoholem czy narkotykami to jest to bardzo dobra wiadomość. Richie już dawno powinien odejść. A już napewno po tym co pokazał na swoim solowym albumie. A Jon niech sobie brzdęka na gitarze hiciory z ostatniej płyty sam... chociaż i tak nie ma za bardzo co brzdękać :whoeva:

..oby to nie były problemy z tym co ostatnio.
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4411
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: Adrian »

Scrooge pisze:
Adrian pisze: Chyba jednak ktoś odwołał się do info z poprzedniej trasy.
Adrian jesteś największą plotkarą na tym forum, 99% tego co przytaczasz to albo wymyślone przez kogoś rewelacje, które zaciągasz z mało wiarygodnych źródeł, albo Twoje fantazje ;) Jesteś lepszy niż pudelek.pl :)
;) To nie mój problem, że nie czytasz co przytaczam jako "prawdopodobnie/ktoś podaje/ nie potwierdzone" a kiedy na bazie konkretnych informacji. Więcej koncentracji.

Wszystko jak to Talia napisała to tylko spekulacje i w najbliższych dniach się dowiemy co i jak bo póki co jest to dosyć mętne co się dzieje.

A jak Ci nie pasują moje informację Scrooge to masz ikonkę "Ignoruj" ;)
Scrooge pisze: Ja pierdziele, Ricky miał potwierdzić, nie potwierdził, to już mniejsza z tym bo sprawa gustu... litości Adrian, gubisz się we własnych kłamstwach...
Gdzie tu widzisz gubienie się. Mówiłem o 2 osobach, Ricky pisze o 3. Potwierdza to duża część tego co napisałem a tylko pozostaje wątpliwość odnośnie tego czy były to 2-3 osoby xD
Jeśli to jest gubienie to fajnie masz ;)

A jak widzisz post Doroty to optuję za moją wersją więc wychodzisz na skrajnie czepialskiego ;) Zresztą koniec oftopu. Przyczep się do czegoś zwiażanego z tematem ;P
Ostatnio zmieniony 3 kwietnia 2013, o 10:07 przez Adrian, łącznie zmieniany 2 razy.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Aktualności”