JBJ na inauguracji B. Obamy

Komentarze do newsów, informacje o bieżących wydarzeniach.

Moderatorzy: Adm's Team, Mod's Team

marta anna
I Believe
I Believe
Posty: 55
Rejestracja: 12 lipca 2008, o 09:03
Lokalizacja: Bytom

Post autor: marta anna »

Jeśli ktoś chce to zaaploaduję na Rapidhshare. Jak chcecie to spakuję wrzucę upload i do jutra rana będzie gotowe. Wtedy podam linki. Jest ktoś zainteresowany?
Awatar użytkownika
Agata BJ
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4227
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:51
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Lublin / Edynburg
Kontakt:

Post autor: Agata BJ »

Ja myślę, że chyba wszyscy chcemy :)

A piosenka bardzo mi się podoba. Fajny duet, fajne wykonanie.
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa

Kontakt: agata@bonjovi.pl
marta anna
I Believe
I Believe
Posty: 55
Rejestracja: 12 lipca 2008, o 09:03
Lokalizacja: Bytom

Post autor: marta anna »

ok. To do jutra rana powinnam się z tym uwinać.

[ Dodano: 2009-01-19, 13:48 ]
a tak przy okazji - obejrzałam sobie występ JBJ na inauguracji i doszłam do wniosku, że od zakonczenia LH tour same pozytywne zmiany

1. Jon wreszcie wygląda po ludzku. Na LH pod koniec był juz chyba totalnie wykończony, blady jak trup i miał czasem zole (tzn pośląsku to są sińce) pod oczami. No i wyglądał staro. Teraz znowu ma twarz młodszą o parę dobrych lat. Poza tym na niektórych koncertach z LH Jon jest ubrany kijowo, normalnie jak facet który w pośpiechu narzucił pierwszą lepszą kurtkę i poleciał do spożywczaka na zakupy:) Teraz jest super ubrany, fryzura o nieba lepsza. Chyba wreszcie jakiś stylista nad nim popracował:)

2. Wokalnie brzmi to super. Podczas gdy na niektórych nagraniach z LH miałam wrażeznie że Jon "ciśnie" na siłę, tutaj śpiewa lekko, bez wysiłku a głos ma potężny. Na prawdę... Dobrze mu zrobił odpoczynek. Strunom głosowym się przydało:)
Awatar użytkownika
sobol_77
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1987
Rejestracja: 17 września 2005, o 10:45
Ulubiona płyta: New Jersey +TD +SWW
Lokalizacja: Michałowice / Wa-wa, od lat już Głogów

Post autor: sobol_77 »

Właśnie obejrzałem ten występik na youtube.com - cóż, żadna rewelacja, następny do kolekcji różnego rodzaju "występów specjalnych" i tyle...
It's a bitch, but life's a roller coaster ride,
The ups and downs will make you scream sometimes...
marta anna
I Believe
I Believe
Posty: 55
Rejestracja: 12 lipca 2008, o 09:03
Lokalizacja: Bytom

Post autor: marta anna »

zauploadowane:)

Linki umieściłam w dziale upload, żeby nie robić bałaganu na forum. Czyli wszystko jest tu: http://www.bonjovi.pl/forum/viewtopic.php?p=29992#29992
Awatar użytkownika
ewaika789
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 906
Rejestracja: 29 czerwca 2008, o 17:24
Lokalizacja: Czarnków

Post autor: ewaika789 »

ja też właśnie teraz obejrzałam ten filmik i suuuuper piosenka i jeszcze lepsze wykonanie i Jon jak ładnie kwitnącą wygląda :D . Tak jak marta anna napisała same pozytywne zmiany, Jon wygląda jakby zaczął o siebie dbać albo co niedawno wyszedł z jakiejś dobrej kliniki odmładzającej :D :D


Ogólne wrażenie bardzo dobre!!
marta anna
I Believe
I Believe
Posty: 55
Rejestracja: 12 lipca 2008, o 09:03
Lokalizacja: Bytom

Post autor: marta anna »

Ewaika - jak miło znowu do Ciebie zagadać *:)

Ja myślę, że się chłop przestał na moment tułać po świecie i dobrze mu to zrobiło:) Ma więcej czasu żeby się wyspać i odpocząć, może i mniej pije alkoholu bo w domu pewnie nie ma tylu okazji:) No i nareszcie ktoś mu poprawił fryzurę. Ktokolwiek to był, wdzięczna mu jestem za to:)
Awatar użytkownika
ewaika789
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 906
Rejestracja: 29 czerwca 2008, o 17:24
Lokalizacja: Czarnków

Post autor: ewaika789 »

no ale to nie jest już ten fajny blond co kiedyś :D


A tak poza tym kozacze.pl sie też postarał ;)


http://www.kozaczek.pl/plotka2.php?idp=12554
bartekbb23

Post autor: bartekbb23 »

taa......czyli witaj ponownie botoxie ;]
Awatar użytkownika
witw
It's My Life
It's My Life
Posty: 233
Rejestracja: 23 września 2008, o 09:19
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: witw »

Fajny duet,Jon rzeczywiście ładnie wyglądał i oczywiście śpiewał :) ALe te włosy jakieś jaśniejsze mi się wydawały niż zwykle :)
'' Lay Your Hands On Me'' ;***
marta anna
I Believe
I Believe
Posty: 55
Rejestracja: 12 lipca 2008, o 09:03
Lokalizacja: Bytom

Post autor: marta anna »

Bartekbb, cokolwiek by to nie było, botox nie botox, efekt jest niezły, więc niech sobie tak będzie. Ja chcę sie patrzyc na ładną twarz jak oglądam video:) Mam silne poczucie estetyki, hehe i trzeba mi zewsząd miłych wrażeń zmysłowych - i tych słuchowych i wzrokowych:) ?adny facet - dlaczego nie:)

Co do blond - no właśnie chyba rozjasnił sobie fryzurę. No i tak mu lepiej, Skoro natura nie dała mu blond a mimo to w blond lepiej wygląda to go for it:) W końcu jest showmanem, osobą od której oczekuje sie ładnego wyglądu nie tylko super śpiewu. No więc jak sobie ufarbuje włosy na potrzeby sceny to uważam, że nic w tym nie ma złego. Tylko sprawi oglądającym dziewczynom i kobietom przyjemność:)

Na prawdę, podoba mi sie teraz i wygląd i wokal - niczego sobie. Tak trzymac!

Ewaika - dzięki za linka! Dobra robota!:)
Awatar użytkownika
Tatar
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 941
Rejestracja: 12 grudnia 2007, o 19:44
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka

Post autor: Tatar »

Ja Jon'a lubie, ale tych występów politycznych zdzierżyć nie moge. Połowa tych amerykańskich artystów to polityczne prostytutki. ?al w człowieku wzbiera. ;/
Bon Jovi skończyło sie na Kill 'em All
marta anna
I Believe
I Believe
Posty: 55
Rejestracja: 12 lipca 2008, o 09:03
Lokalizacja: Bytom

Post autor: marta anna »

No ale Jon nie jest polityczną prostytutką chyba... Ma swoje polityczne przekonania, jednych popiera innym się sprzeciwia. Prostytutką byłby gdyby udzielał poparcia każdemu politykowi, bez względu na własne przekonania. Ale on zawsze w wywiadach od wielu lat podkreśla jaka jest jego orientacja polityczna i nigdy nie widziałam żeby udzielał poparcia komuś kto należy do przeciwnego obozu, nawet jeśli byłby w danym momencie u władzy. Pamietam jak wypowiadał się przeciwko np Bushowi itp itd nawet gdy ten był u steru i jak popierał kandydata który nie miał szans i który ostatecznie przegrał wybory

A co do botoxu - ja tak właściwie myślałam, że to nie botox sprawił, że wokalista wyglada teraz ok. W czasie LH tour wyglądał pod koniec jakby był totalnie zajechany (nie ma sięco dziwic), wymięty, niewyspany itp. TEraz nadal ma zmarszczki ale przynajmniej wygląda na wypoczętego:)
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4411
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: Adrian »

Ja Jon'a lubie, ale tych występów politycznych zdzierżyć nie moge. Połowa tych amerykańskich artystów to polityczne prostytutki. ?al w człowieku wzbiera. ;/
A ja jestem wręcz innego zdania. Po prostu stoją murem za swoimi przekonaniami. Jon wręcz mi zaimponował w tych wyborach. Kiedy zaczynały się wybory powiedział, że jeszcze nie zdecydował kogo poprze, bo chce dowiedzieć się kto co oferuje i kto najlepiej się nadaje na prezydenturę. Zrobił to POMIMO iż Clintonowie to jego przyjaciele. Co więcej na samym początku kampanii (kiedy Obama był w ogonie) powiedział też że skłania się ku poparciu Obamy, co zadziwiło raczej wszystkich obserwatorów. No i ostatecznie poparł Obame.

Takie coś warto brać za wzór.

A swoją drogą takie koncerty wpływają na ludzi. Jak ja patrze co za idioci rządzili lub rządzą (nie będę mówił kto żeby nie wszczynać burd) to mnie szlag trafia. Niektórym ludziom (tym co sie polityką nie interesują) trzeba otworzyć oczy i pomóc w wyborze. Takie koncerty przedwyborcze czy powyborcze tylko pomagają uświadomić ludziom, ze są rzeczy ważne i warto pójść do urn raz na 4-5 lat.


swoją droga mam nadzieje, ze Jon zaśpiewał więcej niż tylko jeden utwór.

mógłby już nagrywać płytę z takim wokalem ;]

A piosenka mnie nie porywa, ale wykonanie dobre.
Awatar użytkownika
Dand
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2758
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:52
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Dand »

OMG Wokal Jona kapitalny ! ! O ile piosenka mnie specjalnie nie rusza to głos w świetnej formie.
Ja tam sie ciesze , że możemy poznac poglądy Jona. Ja jak bym byl artysta to tez bym smialo popierał swojego kandydata. Miło też wiedzieć , ze Jon nie jest republikaninem :jupi: ( choc to wiedzialem juz wczesniej)

PS Myslicie , ze Obama slucha Bon Jovi ? :D
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Aktualności”