Greatest Hits vol.2

Komentarze do newsów, informacje o bieżących wydarzeniach.

Moderatorzy: Adm's Team, Mod's Team

BJbart
I Believe
I Believe
Posty: 62
Rejestracja: 24 września 2005, o 06:59
Lokalizacja: Ruda Śląska
Kontakt:

Greatest Hits vol.2

Post autor: BJbart »

Nie wiem jak Wam się ten pomysł podoba, chociaż przypuszczam, ze wielu go poprze, ale jak dla mnie to totalna KPINA! wypuszczać co 2 album "greatest hits"!!

SZANUJMY SIę LUDZIE!! jak nie ma pomysłu na piosenki to nie nagrywajmy takiego czegoś!! żaden szanujący się artysta......

powinno się posadzić człowieka który chce to wyprodukować...

Co będzie na tej płycie? EVERYDAY? LOST HIGHWAY... ? HAND? też mi hity... same jednosezonówki. ?ENADA!
"i pokój będzie ostatnim słowem historii"
rafal_ka
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
It's My Life
It's My Life
Posty: 216
Rejestracja: 9 listopada 2007, o 19:49
Lokalizacja: Zgierz/Łódź

Post autor: rafal_ka »

czy ja wiem zespol nagral niedawno album, 2 wielka trasa z rzedu wypuszcza the best of (z jakims bonusem pewnie) ale to bedzie napewno the best of od czasu ost. greates hits wiec kompilacji singli ciag dalszy dla koogs kto nie jest fanem a widzi ze sa na plytce hity to kupi nie oszukujmy sie wszystko sie kreci wokuł $ no ale zeby odrazu kpina? od samego 2000 roku były 4 studyjne + live + tlfr i solowe wczesniej chlopakow + TD wiec mysle ze fajna kompilacja moze być.
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4411
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: Adrian »

Wolałbym studyjny album.
KPINa ? Nie. CR jest wielkim sukcesem kasowym a CR 2 może równierz takowym się stać.
NIe ma hitów ? Oczywiście ma:
MEGAHIT: IMLife
Duże Przeboje: Everyday, WSYCGHome, TYFLMe, One Wild Night, This AALSong
Przeboje: SIISo, AALYou, SFTPain
Zwykłe piosenki: LTMe, TDays, WDOA
Ewentualnie Piosenki któe nie znalazły się na CR 1 - BTBMy Baby, LISin, ISWIDead ...
+ 2 Nowe Piosenki

Ostatni Best Of był 13 lat temu więc na pewno wytwónia nalega na taki projekt.
Awatar użytkownika
magda01614
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 573
Rejestracja: 31 sierpnia 2007, o 11:32
Lokalizacja: Kraków

Post autor: magda01614 »

Zgodze się cakowicie z Adrianem. 13 lat jak dla mnie to dużo, więc nie mam nic przeciwko temu i kpiną bym tego nie nazwałabym bo gdyby w tych 2-óch piosenkach był taki hit jak Always... (w co szczerze mówiąc wątpie).
"...On any other day, I'd be blue eyes cryin,
I could tell the world, 'At least I'm tryin',
The clouds are breakin',
The sun is shinin' new for me and you..."
Awatar użytkownika
alexz123
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 335
Rejestracja: 31 sierpnia 2007, o 18:01
Lokalizacja: ?ódź

Post autor: alexz123 »

Na pewno nas jeszcze zaskoczą. Nie widzę nic złego w wydawaniu ci jakiś czas kompilacji lepszych piosenek, żeby ludzie, którzy na co dzień nie słuchają BJ mogli przekonać się do ich muzyki. Jeśli mają zyskać fanów po płycie, na której są tylko dobre piosenki, to nie widzę w tym nic złego. Bo jednak trzeba przyznać, że na każdej płycie znajdzie się coś gorszego, co nie przyciągnie ludzi. A składanka... ;)

Czekam niecierpliwie na te dodatkowe piosenki, może będzie tam jakiś brylancik :-D
Tell me what I got to do
To make my life mean more to you...

Tell me who I got to be
To make you a part of me...
Awatar użytkownika
M.Ssed
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 534
Rejestracja: 18 marca 2007, o 21:30
Lokalizacja: Oława/Wrocław
Kontakt:

Post autor: M.Ssed »

Przecież to normalne, że zespół wydaje kompilacje. I tak ciesze się, że nie powtórzą piosenek z cross road, niektóre zespoły wydają parę, właściwie takich samych, kompilacji xd.
Awatar użytkownika
Dand
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2758
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:52
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Dand »

Ciekaw jestem tylko na jakiej zasadzie bedzie dobor piosenek.Czy bedzie to rzeczywiscie greatest hits(najwspanialsze piosenki) czy beda sie sugerowac sukcesem kasowym danej piosenki.Mam nadzieje,ze to pierwsze i na plycie znajda sie takie utwory jak These days,Something to believe in,Undivided czy Last man standing.Jezeli to drugie to pewnie lista bedzie zblizona do tej co podal Adrian - jak dla mnie to bylaby to slaba kompilacja.
Obrazek
Awatar użytkownika
Piotrek
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 672
Rejestracja: 24 września 2005, o 19:24
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Piotrek »

Duże Przeboje: Everyday, WSYCGHome, TYFLMe, One Wild Night, This AALSong
Przeboje: SIISo, AALYou, SFTPain
Zwykłe piosenki: LTMe, TDays, WDOA
Co to są zwykłe piosenki i duże przeboje i małe ? lol ;|

Mnie taki album jest obojętny, tzn jego wydanie. Tak czy siak mam te wszystkie piosenki przeciez na albumach :P
Jeśli mam coś skrytykować, to stworzenie albumu typu grejtest hits.
Te hiciorki (cyt."duże przeboje") jakimi karmią dziś ludzi i fanón walnięte na jeden krazek nie mogą raczej rywalizować ze składem z CR. Razem zebrane do kupy stworzą najmarniejszy obraz BJ jaki możemy sobie chyba wyobrazić. Ja osobiscie jestem za mniej komercyją i bardziej "ambitną", że tak to ujmę opcją( nierealną :P ) wydania albumu o charakterze "greatest songs". Ale oczywiście bez IML sie nie obejdzie niestety. IML Everyday I HAND na jednym albumie to poprostu bedzie przegięcie. Pozostaje się już tylko z tym pogodzić :P
Hey Bon - where have all your good songs gone? ..
Awatar użytkownika
magda01614
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 573
Rejestracja: 31 sierpnia 2007, o 11:32
Lokalizacja: Kraków

Post autor: magda01614 »

Piotrek pisze:wydania albumu o charakterze "greatest songs"
Po ich trupie :D

Ale jak napisałam wcześniej nie miałabym nic przeciwko temu jeśli w tych dwóch piosenkach byłby taki hicior jak Always. Jednak wiadomo ze na składance z najwięszymi przebojami zbiją jeszcze większą kase.
Sczyt głupoty: Umieścić na tym krążku piosenke Always :D
"...On any other day, I'd be blue eyes cryin,
I could tell the world, 'At least I'm tryin',
The clouds are breakin',
The sun is shinin' new for me and you..."
Awatar użytkownika
Dand
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2758
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:52
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Dand »

A moze zrobia dwuplytowe wydanie i na jednym krążku beda greatest hits a na drugim greatest songs ? Marzenia...
Tak swoja droga to po co wydawac greatest hits vol 2 ? Niech zrobia reedycje These days i bedzie lepszy efekt :-D
Obrazek
BJbart
I Believe
I Believe
Posty: 62
Rejestracja: 24 września 2005, o 06:59
Lokalizacja: Ruda Śląska
Kontakt:

Post autor: BJbart »

Jak dla mnie w tym momencie BJ mają super dużo... (ale nie nowych hitów)...

co do składaków, no bo taki GH to nic innego jak kolejny składak wciągu paru lat. One Wild Night, co z tego, że na żywo, ale składak. TLFR, fajny eksperyment i to się ceni (nota bene tak jak lost highway), ale składak. Przed momentem wypuścili CR w Sound and Vision... przez ostatnią dekadę największym i według mnie (i tego będę się trzymał) hitem było It's My Life... to był hit! Zna ten kawałek chyba każdy na tej planecie. Od plastikowego dresa przez metalowego skejta po fana filharmonii i opery. Interpretacji tego utworu są setki i tysiące. Od milionów wykonań karaoke poprzez orkiestry dęte po właśnie filharmonie. Pokażcie mi drugi taki kawałek po 2000 roku a rozbiorę się do naga, sfotografuję i wrzucę foty na forum!
"i pokój będzie ostatnim słowem historii"
Awatar użytkownika
magda01614
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 573
Rejestracja: 31 sierpnia 2007, o 11:32
Lokalizacja: Kraków

Post autor: magda01614 »

BJbart pisze:Pokażcie mi drugi taki kawałek po 2000 roku a rozbiorę się do naga, sfotografuję i wrzucę foty na forum!
Nie będziesz musiał, bo takiego drugiego nie ma :) U mnie w szkole nawet najwięksi mózgowce i jak napisałes fani muzyki klasycznej znają IML :D
"...On any other day, I'd be blue eyes cryin,
I could tell the world, 'At least I'm tryin',
The clouds are breakin',
The sun is shinin' new for me and you..."
Awatar użytkownika
M.Ssed
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 534
Rejestracja: 18 marca 2007, o 21:30
Lokalizacja: Oława/Wrocław
Kontakt:

Post autor: M.Ssed »

magda01614 pisze:jeśli w tych dwóch piosenkach...
Swoją drogą, nie był bym taki pewny, że będą te dwie nowe piosenki :roll: . Może Jovisi sprytnie wykombinują i na single dadzą jakieś piosenki z "Lost Highway"...
Awatar użytkownika
Sharmi
I Believe
I Believe
Posty: 92
Rejestracja: 2 marca 2007, o 21:06
Lokalizacja: Kamień pomorski city

Post autor: Sharmi »

A mi się tam podoba że wydają takie podsumowanie numer 2...lepsze to niż -2-3 lata niesłyszenia żadnej nowej piosenki... :-) A przez te 13 lat uzbierało się kilka perełek by móc je dodać do GH :-D

I mam nadzieje że ta płytka okaże się sukcesem 8-)
Awatar użytkownika
Tatar
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 941
Rejestracja: 12 grudnia 2007, o 19:44
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka

Post autor: Tatar »

Wiadomo o co chodzi. Wydamy sobie greatest hits i parę cyferek na konto wskoczy :-) . A ja i tak to kupię, z jednej prostej przyczyny. To jest Bon Jovi :-D .
Bon Jovi skończyło sie na Kill 'em All
ODPOWIEDZ

Wróć do „Aktualności”