BJ na POPLIŚCIE

Komentarze do newsów, informacje o bieżących wydarzeniach.

Moderatorzy: Adm's Team, Mod's Team

Awatar użytkownika
M.Ssed
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 534
Rejestracja: 18 marca 2007, o 21:30
Lokalizacja: Oława/Wrocław
Kontakt:

Post autor: M.Ssed »

Właśnie, w tej chwili w Radiu Zet leci MAM ;)

Musze przyznać...że zabardzo nie wiem o co Wam chodzi z tym utrzymaniem się do premiery płyty ;|...niby po co?? Nie rozumiem tego ;) utrzymało się 30 notowań...bylo na 1 miejscu i dobrze! Tylko problem w tym, że jak większość ludzi z tąd przestała na nich głosować, to odrazu się nie utrzymała...Ja głosowałem raz dziennie i do tego niekiedy na stronie RMF FM i myśle, że to co miałem robić, to zrobiłem ;] nie wiem po co głosować kilkadziesiąt razy dziennie ;/

PS: Może faktycznie, Radio Zet będzie tym patronem LH...wkońcu w RMF FM, jakoś za często MAM nie leci :P a chyba mało ludzi z tąd słucha Radio Zet i nie wiemy czy czasem czegoś tam o LH nowego nie mówią :whoeva:
bartekbb23

Post autor: bartekbb23 »

M.Ssed pisze:PS: Może faktycznie, Radio Zet będzie tym patronem LH...wkońcu w RMF FM, jakoś za często MAM nie leci :P a chyba mało ludzi z tąd słucha Radio Zet i nie wiemy czy czasem czegoś tam o LH nowego nie mówią
Własnie, ja też pare razy natknąłem sie na MAM w zetce, czego o rmf powiedziec nie moge poza poplistą. Tak wiec jednak moje info o patronacie moga sie sprawdzic.
Awatar użytkownika
nati7777
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 542
Rejestracja: 11 sierpnia 2006, o 17:39
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: nati7777 »

Ja osobiście przez wszystkie 30 notowań zagłosowałam RAZ Czekam na pomidory i jajka lecące w moją stronę Eh.
hm ja głosowałam tylko przez internet ;)
Awatar użytkownika
Agata BJ
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4227
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:51
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Lublin / Edynburg
Kontakt:

Post autor: Agata BJ »

No ja właśnie też głosowałam przez internet :P
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa

Kontakt: agata@bonjovi.pl
Awatar użytkownika
nati7777
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 542
Rejestracja: 11 sierpnia 2006, o 17:39
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: nati7777 »

No ja właśnie też głosowałam przez internet
na stos z nią! :D
bartekbb23

Post autor: bartekbb23 »

nati7777 pisze:na stos z nią! :D
Racja!!!!! Podpalić czarownice !!!!! :D
Awatar użytkownika
Grzesiek
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 508
Rejestracja: 2 listopada 2006, o 09:45
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Grzesiek »

Ja głosowałem przez internet + kilka razy sms.
Awatar użytkownika
maDZia_14323
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 258
Rejestracja: 18 października 2006, o 18:21
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: maDZia_14323 »

A czy to wazne kto jak głosował?? Byli na popliscie 30 notować zaliczyli 1 miejsce i wylecieli.
- Bon Jovi? Myślałam że to Ci już przeszło.
- To nigdy nie przechodzi
bartekbb23

Post autor: bartekbb23 »

maDZia_14323 pisze:A czy to wazne kto jak głosował?? Byli na popliscie 30 notować zaliczyli 1 miejsce i wylecieli.

I co w związku z tym?? ;]
Awatar użytkownika
Agata BJ
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4227
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:51
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Lublin / Edynburg
Kontakt:

Post autor: Agata BJ »

To gdzie ten stos dla mnie? :P
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa

Kontakt: agata@bonjovi.pl
Awatar użytkownika
Misiek
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 329
Rejestracja: 13 października 2006, o 18:17
Lokalizacja: Jarosław
Kontakt:

Post autor: Misiek »

Wiem, że niektórym przykro, że piosenki nie ma już na liście ale... co z tego?? Ja i tak radia prawie nie słucham bo przy co drugiej piosence chcę je wyłączać ;) Ważne że mogę ją sobie włączyć w domu, w autobusie czy gdziekolwiek indziej. Nie musi się podobać nikomu dookoła mnie i nikt inny nie musi jej słuchać. Ważne że mi się podoba :)

Pozdrawiam
"If You believe in something,
You can't give up"
R.S.
bartekbb23

Post autor: bartekbb23 »

Misiek pisze:Wiem, że niektórym przykro, że piosenki nie ma już na liście ale... co z tego?? Ja i tak radia prawie nie słucham bo przy co drugiej piosence chcę je wyłączać ;) Ważne że mogę ją sobie włączyć w domu, w autobusie czy gdziekolwiek indziej. Nie musi się podobać nikomu dookoła mnie i nikt inny nie musi jej słuchać. Ważne że mi się podoba

Tak, z tym , że jak zauważyłeś m.in w przypadku Celine Dion podczas pobytu jej utworu na popliście puszczane były rózne piosenki z jej nowej płyty podczas trwania poplisty. Tak samo mogłoby być z Bon Jovi i Lost Highway, więc tak ważne było, przynajmniej dla mnie, utrzymanie piosenki jak najdłużej. Im więcej by usłyszeli słuchacze, tym więcej mogło by się spodobać ludziom piosenek i zakupili by więcej płyt. Wszystko oczywiście teroretycznie, ale kto wie jak by było.
Awatar użytkownika
M.Ssed
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 534
Rejestracja: 18 marca 2007, o 21:30
Lokalizacja: Oława/Wrocław
Kontakt:

Post autor: M.Ssed »

Myśle, że co do tego puszczania piosenek z płyty, by było tak, że -
1.Bon Jovi wydaje nowy album.
2.Album ten (w tym przypadku Lost Highway) promuje RMF FM ( w tym przypadku Zetka ;) ).
3.Z tego powodu (patrz pkt '2.') piosenki z albumu są puszczane podczas poplisty.

Więc - RMF FM nie promuje LH, więc te piosenki nie będą puszczane i płyty nie będzie można wygrać na antenie RMF'u...koniec kropka.

Z tego wynika, że Twoje teorie, na temat pozostania MAM na liście do premiery płyty, nie są trafne .

PS: I nie ma znaczenia, czy piosenka danego wykonawcy jest na liście czy nie.
bartekbb23

Post autor: bartekbb23 »

M.Ssed pisze:Więc - RMF FM nie promuje LH, więc te piosenki nie będą puszczane i płyty nie będzie można wygrać na antenie RMF'u...koniec kropka.
O tym, że zetka to jak powiedziałem to wszyscy mówili że nie mozliwe bo interia promuje wiec rmf tez napewno wiec przyjąłem to do wiadomosci. Ale jak tak mwisz to ok.
Awatar użytkownika
M.Ssed
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 534
Rejestracja: 18 marca 2007, o 21:30
Lokalizacja: Oława/Wrocław
Kontakt:

Post autor: M.Ssed »

Tzn też nie wiadomo ;) ale nawet jakby RMf promowało...to nie ma znaczenia czy utwór danego zespołu jest na liście czy nie i tak będą puszczane utwory danego wykonawcy - a przynajmniej tak mi się zdaje :P

Pamiętam jak podczas PoPListy, można było wygrać płyte...chyba Goji (czy jak się to pisze ;) ) i wtedy puszczali piosenki z danej płyty - zdaje się, że wtedy Goja nie była na liście...chociaż nie jestem pewien :whoeva: .
ODPOWIEDZ

Wróć do „Aktualności”