3 Nowe Płyty - Ciekawa Przyszłość

Dyskusje na temat albumów, ich oceny, opinie.

Moderator: Mod's Team

Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4411
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

3 Nowe Płyty - Ciekawa Przyszłość

Post autor: Adrian »

Jak podaje strona www,bjovi.of.pl powołując się na niedawny wywiad Jona dla radia w niedalekiej przyszłości możemy spodziewac się 3 albumów. Wyjaśniam:

1.2007 rok - Jeśień - Album z serii Best Of - nie wiadomo jak to ma wyglądać, czy będzie to przedział 94-07, czy może Cross road 2 czyli piosenki, z przedziału 94-07 + stare hity, które nie weszły na Cross road (BTBMBaby, Living In sin itp). Nie wiadomo, czy też będą jakieś nowe piosenki na tym Best Of.

2.Płyta studyjna. Ma byc wydana po płycie Best Of. Pewnie na początku 2008 roku. Jon chce wejść do studia po ukończeniu trasy HAND Tour, która uważa, za jedną z najbardiej udanych i spektakularnych w histori zespołu. Już po raz kolejny potwierdza o tym, że nowy album już niebawem.

3. Płyta z duetami - Ma to być płyta z osobami z barnży Country. Nie wiem jak ma to wygladać. Jeszcze nic szczególnego nie wiadomo o tym projekcie.

A to moje zdanie na ten temat:

Ad 2- Płyta studyjna jak najszybciej. Jak najwięcej singli, teledysków. Stylowo HAND ale bardziej w strone DLS czy Unbrekable.

3- Duest. Hmm ... Pewnie jeszcze sporo się zmieni zanim powstanie ten projekt (o ile powstanie). Jestem za. Niech z muzyką Country się wyszaleją na specjalnej płycie i nie przenoszą tego na studyjny album. Dla mnie ta płytka mogłaby wyjśc jako Best of w 2014.

Ad 1- Best Of hmm. Jak to po raz pierwszy usłyszałem pomyślałem sobie po co ? Na co ?? Ale po głebszym przemysleniu jest w tym jakiś sens (poza majątkowym).
- Na pewno w kontrakcie maja, że muszą jakąś liczbe albumów nagrać, czyli jedna płyta mniej.
- Wytwórnia na pewno chce 2-gie Cross Roads. Jedynka stała sie wielkim komercyjnym sukcesem i nadal jest widywana na listach przebojów (płytowych).
- Od 94 nie było typowego (TLFR nie jest typowym Best Of) Best Of po roku 94.
- TLFR trudno uznać jako Best Of. Jest to po części album studyjny a po części best of.
- Na Best Of czekają takie piosenki jak IML, Everyday, TDays, TAALS, AALY, OWN, WSYCGHome itp czyli piosenki, które osiągneły sukces i piosenki, które na pewno zachęćą do zakupu Best Of. A jeśli jeszcze dadzą jakieś nowe piosenki promocyjne to tym bardziej.

Przejrzałem także historie innych legendarnych i znanych zespołów i jak nie patrzeć to dużó znanych artystów / zespołów robi to samo. Albo tak jak Europe wydają Best of aby po kilku latach przerwy znowu wydac Best Of, albo tak jak Kiss wydawać Best Of i kilka boxestów ze starymi piosenkami. Najbliżej temu albumowi jest do tego co zrobiło U2 wydajc w 1998 i 2002 2 best of.

Powiem szczerze jeśli znajdą się na tym Best Of dwie nowe tak samo wartościowe piosenki jak na Cross Road , to niech co roku wydają Best Of. Na początku pukałem się w głowe co oni robią, ale jak sobie przemyślałem wszystkie aspekty to to jest normalna kolej rzeczy w świecie muzyki.

A tutaj przykłady jak Best Of rozkłada się u różnych artystów:

Zespół Kiss i ostatnie płyty:

# Psycho Circus (1998)
# The Box Set (2001)
# The Very Best of Kiss (2002)
# Kiss Symphony - Alive IV (2003)
# The Best of KISS: The Millennium Collection (2003)
# The Best of KISS: The Millennium Collection Volume 2 (2004)
# KISS Gold (inkl. Expopsed-DVD im großen Digipack) (2004)
# KISS Gold (2 CD Jewel Case ohne Exposed DVD) (2005)
# Kiss Chronicles (Box mit den ersten drei Alben) (2005)

Zgadnijcie ile z tego to studyjne albumy ???

2.Zespół Europe:
# Prisoners in Paradise (1991)
# Best of 1982-2000 (1999)
# Rock the Night: The very best of Europe (2004)
# Start from the Dark (2004)

Best i zaraz znowu best Smile

3.U2
# The Best of 1980-1990 (1998)
# All That You Can't Leave Behind (2000)
# The Best of 1990-2000 (2002)
# How to Dismantle an Atomic Bomb (2004)

4.Ich troje :P
# The best of... (1999)
# 3. reedycja (1999)
# Ad. 4 (2001)
# Po piąte... a niech gadają (2002)
# The best of Ich Troje (2003)
# 6. ostatni przystanek (2004)
01.Stuttgart 2006
02.Lipsk 2008
03.Drezno 2011
04.GDAŃSK 2013!!
05.WARSZAWA 2019!!

Please Wait.....Loading....
Awatar użytkownika
Daroo
It's My Life
It's My Life
Posty: 216
Rejestracja: 28 września 2005, o 21:34
Lokalizacja: Bogatynia

Post autor: Daroo »

Nie będę miał nic przeciwko jeśli cały ten materiał będzie dobry i interesujący... 8)
BJbart
I Believe
I Believe
Posty: 62
Rejestracja: 24 września 2005, o 06:59
Lokalizacja: Ruda Śląska
Kontakt:

Post autor: BJbart »

"The best of..." Mówię stanowcze nie! mozna raz na 20 lat ale po co nam kolejne takie coś? nieee...

Ja chcę, ba... rządam! albumu studyjnego z DOBRYM TEXTEM i muzyką... HAND to typowa zapchajdziura bon-jo dyskografii, tak jakby położyć FAKT na jednym regale z Forbsem i Rzeczpospolitą :]

Studio przede wszystkim! i koncerty!

Amen...
"i pokój będzie ostatnim słowem historii"
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4411
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: Adrian »

"The best of..." Mówię stanowcze nie!
Też tak mówiłem na samym poczatku. Po co im to itp Po przemyśleniu myśle jednak, że niech sobie wydają. Pewnie wytwórnia chce tego więc niech ma.
HAND to typowa zapchajdziura bon-jo dyskografii, tak jakby położyć FAKT na jednym regale z Forbsem i Rzeczpospolitą :]
Trzymajcie mnie bo zaraz nie wytrzymam :P Zważywszy na to, że HAND jest najlepszą (tak jestem tego świadom) płytą od czasów New JErsey ( a bynajmniej najlepszą rockową) to powiem tylko tyle -bluźnisz
a chcę, ba... rządam! albumu studyjnego z DOBRYM TEXTEM i muzyką...
Zważywszy na to, że tylko TD i KTF mają takie dobre teksty jak HAND to powtórze jeszcze raz - bluźnisz (albo nie czytałeś tekstów).
Studio przede wszystkim!
Oj widze chociaż w jednym się zgadzamy :)
i koncerty!
O i jest drugie w czym się zgadzamy. A tak swoją droga byłes kiedyś na ich koncercie ??
Amen...
Widze mamy jednak sporo wspólnego :)
01.Stuttgart 2006
02.Lipsk 2008
03.Drezno 2011
04.GDAŃSK 2013!!
05.WARSZAWA 2019!!

Please Wait.....Loading....
Awatar użytkownika
Piotrek
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 672
Rejestracja: 24 września 2005, o 19:24
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Piotrek »

Ja chcę, ba... rządam! albumu studyjnego z DOBRYM TEXTEM i muzyką... HAND to typowa zapchajdziura bon-jo dyskografii, tak jakby położyć FAKT na jednym regale z Forbsem i Rzeczpospolitą :]

Studio przede wszystkim! i koncerty!

Amen...
"prawie" dokładnie tak ! Teksty nie są złe, ale są tak pospolite... Z albumu na album mamy to samo tylko inaczej ująte.

Adriann apisał
Trzymajcie mnie bo zaraz nie wytrzymam Zważywszy na to, że HAND jest najlepszą (tak jestem tego świadom) płytą od czasów New JErsey ( a bynajmniej najlepszą rockową) to powiem tylko tyle -bluźnisz
:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|:|

......juz mi sie gadac nie chce. Pomijając to co napisałeś. HAND do pięt nawet nie dorasta albumowi New Jersey.
Najleprzą rockową powiadasz od NJ. Czysto rockową ma sie rozumieć ??NJ to raczej Hard Rock i Glam Metal, wieć twoja wypowiedz coś nie na miejscu :|:|:|:|:| jezyk mi usycha już. Podaj mi przykład choc jednej piosenki na HAND która chociaż można by porównać technicznie, kompozycyjnie i wokalnie do takich Hardrockerów jak I Believe, Fear, If I Was Your Mother, Damned, All I Want IS Everything, Hook Me UP itd. Błagam Cie!! Zlituj sie nad soba i nami.

Bez obrazy, ale nikt kto słucha porzadnej ROCKOWEJ muzyki nie powie, że HAND to wspaniałe , ||| najleprze ||| "ROCKOWE" dziecko zespołu z N J, za jakie Ty je masz. Podobnie zreszta jak 3 ost albumy ( poza wyjatkami: Undividet, Just Older)
Jedynymi osobami zachwalającymi obecne BJ sa luidzie którzy..........

Wiem, jesteś fanem nowej generacji Bon Jovi i uważasz, ze tak powinni grac, a każdy powie Ci, ze nasz kochany zespoł obniża loty po to by muzyka trafiła do "szerszych gron słuchaczy". Ja nie bede sie już powatarzał może...
Awatar użytkownika
Agata BJ
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4227
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:51
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Lublin / Edynburg
Kontakt:

Post autor: Agata BJ »

Czemu tuataj każdy każdemu próbuje wmówić na siłę swoją opinię? :P Skoro Adrian tak odczuwa HAND to jego sprawa i dajcie mu w końcu spokój, bo przecież on i tak tego zdania nie zmieni dla nikogo :P ;)

A według mnie niestety HAND nie jest taka jak NJ. Chociaż może źle użyłam słowa "niestety", ponieważ obie są dobre na swój sposób. Jednak zdecydowanie NJ jest tą bardziej hardrockową.

A co do tematu :P Jestem za następną płytą studyjną! :) I oby była jeszcze lepsza od poprzedniej, która bądź co bądź złą przecież nie była. Trzymam kciuki, aby chłopaki stworzyli niesamowity materiał.
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa

Kontakt: agata@bonjovi.pl
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4411
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: Adrian »

HAND do pięt nawet nie dorasta albumowi New Jersey.
TAK, TAK, TAK. W Twojej i "paru" innych osób na pewno. Ale NIE w mojej i "paru" innych. Zgoda ??
Czysto rockową ma sie rozumieć ?
Nie
NJ to raczej Hard Rock i Glam Metal, wieć twoja wypowiedz coś nie na miejscu
Ej chłopie a METAL to może odmiana Hip-Hopu ??
Glam Metal, Hair Metal, Pop Metal, Soft Metal itp to wszystko jest odmianą rocka !!! A tak pozatym to o ile wiem NJ było określane przez krytyków jako płyta Soft Metalowa / Pop Metalowa / Heavy Metalowa / Hard Rockowa .
Podaj mi przykład choc jednej piosenki na HAND która chociaż można by porównać technicznie, kompozycyjnie i wokalnie do takich Hardrockerów jak
DLSecret, Unbrekalbe, HAND, Complicated. Jak se kupisz Japońską wersje HANDa to będziesz miał wszystkie wymienione piosenki.
Bez obrazy, ale nikt kto słucha porzadnej ROCKOWEJ muzyki nie powie, że HAND to wspaniałe , ||| najleprze ||| "ROCKOWE" dziecko zespołu z N J,
HEH. Co za pewność siebie. Równie dobrze moge to samo powiedzieć o albumie NJ. Ba o wszystkich albumach. Takie pieprz... za przeproszeniem
Jedynymi osobami zachwalającymi obecne BJ sa luidzie którzy..........
Jedynie tacy co mają inny gust od Ciebie. Ale wiem to są bezguścia, idioci, psychole, debile nie wiem jak takich ludzi określić (jest ich na tym forum sporo). Po prostu kompletne dno. Jak można nie mieć takiego samego gustu jak Ty. No paranoja
Wiem, jesteś fanem nowej generacji Bon Jovi i uważasz, ze tak powinni grac
Póki to robią dobrze niech grają. Mogliby w międzyczasie nagrać materiał taki jak za czasów NJ.
a każdy powie Ci, ze nasz kochany zespoł obniża loty po to by muzyka trafiła do "szerszych gron słuchaczy". Ja nie bede sie już powatarzał może...
O ile wiem to nie każdy więc nie wypowiadaj się za wszystkich. Może odświeżyć Ci pamięć i przytoczyć, że w podsumowaniu na najlepszą płyte w historii HAND zają 2 miejsce za TD. No wiem , ale to kretyni na HANDa głosowali.

A druga część to kwestia "szerszego grona". Normalnie niektózy mają klapki na oczach. A po co było Pizza Jury. Po co była zmiana image. Po co był Jonathan King (o ile wiesz o kim mówie).

Ja p.... normalnie zaraz wykituje. Większej komercji i promocji niż SWW nie da się zrobić więc nie wciskaj mi kitu.
uz mi sie gadac nie chce
Widać, bo takie farmazony walisz, że masakra ...

OMG I znowu się zaczyna. Jak nie jeden to drugi. Why ? Why ?
Dochodze do wnioski, że fani BJ to wielcy egoiści. No normalnei własnego gustu nie można mieć bo oczywiście hu.. . Nie mozna własnego zdania powiedzieć, bo jak się nie zgadza z kimś to po łbie go.

Ej normalnie zaraz zapanuje moda na nievbycie fanem BJovi wśród fanów BJovi. Ide się napić.
01.Stuttgart 2006
02.Lipsk 2008
03.Drezno 2011
04.GDAŃSK 2013!!
05.WARSZAWA 2019!!

Please Wait.....Loading....
Awatar użytkownika
Piotrek
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 672
Rejestracja: 24 września 2005, o 19:24
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Piotrek »

Powatarzam muj post jeszcze raz
Czysto rockową ma sie rozumieć ?

Nie
no fakt ... szmaciano rockową
Ej chłopie a METAL to może odmiana Hip-Hopu
Twój domysł ?? :P :)
Glam Metal, Hair Metal, Pop Metal, Soft Metal itp to wszystko jest odmianą rocka ! A tak pozatym to o ile wiem NJ było określane przez krytyków jako płyta Soft Metalowa / Pop Metalowa / Heavy Metalowa / Hard Rockowa .
O co bijesz piane?? :| :| :| :| :| :| :| :| :| Tak długo ten temat wałkowałem ... Zaraz oci..eje . Tak chyba napisałem .. nie ?? Albo Ty JUZ WCZEŚNIEJ piłeś ?
A jeśli miałbym się czepiać to zasadnicza różnica miedzy tymi gatunkami jest jest jest ale jak to ujęła Twested Sister nazywajmy to HArd Rockiem zeby nie robic szumu i bałaganu. A zamiast "i" mogłem wsatwić "/" (moze był bys zadowolony)
DLSecret, Unbrekalbe, HAND, Complicated. Jak se kupisz Japońską wersje HANDa to będziesz miał wszystkie wymienione piosenki.
Nie, wcale nie słyszałem i sie wypowiadam. Skomentuje to tylko usmiechem :) :|
HEH. Co za pewność siebie. Równie dobrze moge to samo powiedzieć o albumie NJ. Ba o wszystkich albumach. Takie pieprz... za przeproszeniem
Kto Ci broni, rób co chcesz hehehe. Niech zgadne ... pewnie tylko dlatego, ze JA go "lubie" ??
Jedynie tacy co mają inny gust od Ciebie. Ale wiem to są bezguścia, idioci, psychole, debile nie wiem jak takich ludzi określić (jest ich na tym forum sporo). Po prostu kompletne dno. Jak można nie mieć takiego samego gustu jak Ty. No paranoja
O kurde!! JA tak powiedziałem ?? :|:|:| Przypomnij mi. Wyglada na to, ze jestem debilem. Bo HAND'a moge posłuchac, nawet sie podoba. Tyle tylko, ze jak go nie zachwalam i nie uwazam, ze to najleprze dziecko Bon Jovi, szczyt możliwości i wyżyny jak TY. Takie gadanie aż w oczy gryzie!! Z tąd taka kontra!! Ja widze wiele bardzo słabych stron na tej płycie i napewno nikomu jej nie polece jako dobrej wizytówki BJ .

Tak sie składa, że dobrze wiem po co "był" King i "o tyle" wiem kim był wiec ....
Szkoda, ze nie widzisz róznicy pomiedzy tym co było, a co jest obecnie. Gdyby nie on, BJ mogło by już nie być, wytwórnia zerwała by kontrakt, a Ty byłbys zaciekłym fanem GD :) ( bez uprzedzen, bo wszyscy beda sie czepiac :P ) Ale potem King był im już nie potzrybny i teraz też nie jest ani nikt do niego podobny.
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4411
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: Adrian »

Zacznijmy więc tak
Bo HAND'a moge posłuchac, nawet sie podoba. Tyle tylko, ze jak go nie zachwalam i nie uwazam, ze to najleprze dziecko Bon Jovi
no fakt ... szmaciano rockową
No normalnie chłopie słuchasz płyt szmaciano-rockowych ?? Mnie by było szkoda na to czasu. Jest tyle dobrych płyt więc po co marnować czas. No, ale widać niektórzy maja go za dużo i sie nudzą.
Twój domysł
Normalnie za niedługo takie kity będziecie wciskać.
Kto Ci broni, rób co chcesz hehehe. Niech zgadne ... pewnie tylko dlatego, ze JA go "lubie" ?
K..a w życiu nie powiem, że NJ jest mniej niż świetne, bo to jest genialna płytka. No, ale żadna płyta nie wywarła na mnie takiego wrażenia jak HAND.
i nie uwazam, ze to najleprze dziecko Bon Jovi, szczyt możliwości i wyżyny jak TY.
Dojdzie kiedyś, że to sprawa gustu. Ja mam swoje zdanie / ty swoje. Jejku. Nie przekonam i nie mam zamiaru do tego iż HAND jest dobrą płytką.
Takie gadanie aż w oczy gryzie!!
Ciebie takie gadanie gryzie a mnie inne. Ba do 2004 roku żyłem nieświadom tego że jakiśkolwiem fan Bon Jovi może powiedzieć, że IML to zła piosenka. I mnie np takie gadanie gryzie w oczy
Ja widze wiele bardzo słabych stron na tej płycie i napewno nikomu jej nie polece jako dobrej wizytówki BJ .
Twój błąd ich strata. Ja już kilku osobom poleciłem i każdy był zadowolony. Ty nawet orginały co niektórzy sobie kupili (oczywiście wersja dla ubogich :)
Szkoda, ze nie widzisz róznicy pomiedzy tym co było, a co jest obecnie.
K..a WIDZE, WIDZE. Widze, że grają szybciej a czasami wolniej, że grają bardziej Rock niż Hard Rock. Widze także to, że to Crush dostał jako pierwszy album naprawde dobrze przyjęty przez krytyke. Widze także, że to Crush zarobił pierwsze nominacje Grammy dla zespołu. Widze także to, że gdyby nie ekspansja internetu nie mówilibyśmy o SWW jako najlepiiej sprzedającym się albumem BJ w historii tylko o Crush, który ma, albo miał na kompie prawie każdy.

A CO DO TEGO iż Jovisi ida na dno i mówisz, że GRAJ? CORAZ gorzej, to coś się nie zgadza. Na świecie NAJBARDZIEJ prestiżowe są nagrody GRAMMY przyznawane przez KRYTYKÓW i ludzi z branży. NJ / SWW/ KTF itp daleko było do uzyskania nominacji a Crush otrzymał i to NAWET 2 (Bounce także). Czyli COŚ SIę NIE ZGADZAJ? Z PRAWD? TWOJE WYPOWIEDZI :P

No, ale to jest tak jak każdy swoje kryteria "dobrego gustu" ustala.

A na zakończenie podam twoją wypowiedź i odpowiem cytując Cię :)
Powatarzam muj post jeszcze raz
"Skomentuje to tylko usmiechem Uśmiech... :| "
01.Stuttgart 2006
02.Lipsk 2008
03.Drezno 2011
04.GDAŃSK 2013!!
05.WARSZAWA 2019!!

Please Wait.....Loading....
Awatar użytkownika
Piotrek
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 672
Rejestracja: 24 września 2005, o 19:24
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Piotrek »

Mogłem to napisac na poczatku mUj kolego, ale do Ciebie nie dociera, ze to raczej nie sprawa gustu, mimio, że to tez było tak wałkowane. Ale co ja poradze...
Cytat:

Bo HAND'a moge posłuchac, nawet sie podoba. Tyle tylko, ze jak go nie zachwalam i nie uwazam, ze to najleprze dziecko Bon Jovi

Cytat:
no fakt ... szmaciano rockową

No normalnie chłopie słuchasz płyt szmaciano-rockowych Mnie by było szkoda na to czasu. Jest tyle dobrych płyt więc po co marnować czas. No, ale widać niektórzy maja go za dużo i sie nudzą.
-Ale mnie nakryłeś, moge sie schować ?? :| Taka gafa, wymyślam to wszystko i po prostu zacząłem sie gubić :| . A tak szczerze wiesz o co chodzi, wiec szopki nie odstawiaj, tylko wymyśśśśśl cos porzadnego.

-To czemu marnujesz TYLE czasu. Chyba o sobie mówisz, aż żal mi sie robi. Bo HAND'a słuchasz codziennie z tego co mówiłeś :/


[qoute]Dojdzie kiedyś, że to sprawa gustu. Ja mam swoje zdanie / ty swoje. Jejku. Nie przekonam i nie mam zamiaru do tego iż HAND jest dobrą płytką. [/qoute]

-Znowu to samo

-Nie przekonasz. Z reszta nie ma argumentów. Słusznie stwierdziłeś, jest dobrą (dpopuszczalna) płyta, O ILE!! Bym powiedział. Ja wole coś bardzo dobrego, jak nie rewelacyjnego .... :) ;P


[qoute]Ciebie takie gadanie gryzie a mnie inne. Ba do 2004 roku żyłem nieświadom tego że jakiśkolwiem fan Bon Jovi może powiedzieć, że IML to zła piosenka. I mnie np takie gadanie gryzie w oczy [/qoute]

buhahaha ........szkoda, ze byłeś nieświadom. Tyle, że Ci fani poznali i polubili juz "nowe" BJ, a w zasadzie i w wiekszości tylko single. Takich ludzi, ba FANÓW jest multum nawet w moim otoczeniu, chyba o nich myślisz. Duża część z nich mówi, ze lubi i tu z wykszyknikiem na końcówke BON JOVIEGO nie mając pojęcia nawet , ze to zespół (tak jest w Polsce przynajmniej). A ITM to świetna piosenka, ale nie dla BJ tylko jakiegoś dobrego boysbandu jak ktoś to kiedys ładnie ujął i ma racje.
Widze także to, że to Crush dostał jako pierwszy album naprawde dobrze przyjęty przez krytyke. Widze także, że to Crush zarobił pierwsze nominacje Grammy dla zespołu
Ja widze, ze strasznie lubisz opierać się na zdaniu innych (nagród, jakiś bez obrazy beznadziejnych czasopism jak Popcorn itd itd itd) więc ....

Nagroda Grammy traci w oczach. Jest najbardziej komercyjna ze wszystkich i patrzy na rozgłos, kase i zyski. Ich opinią sie nie przejmuje, choc cieszyłbym sie pewnie jak by dostali. Powazne czasopisma i recenzenci porównywali TD i starsze do osiagnieć U2 i innych. Dzisiaj kazdy sie tylko uśmiechnie, a nigdzie nie znajdziesz powaznej, długiej i pochlebnej recenzji HAND. Tak jest. A z ta ekspansja netu już mi tu nie ciśnij , bo to normalna kolej rzeczy i wszyscy na tym korzystaja.


Apropo nagród. Zapomniałeś chyba o innych nagrodach jakie dostało BJ w tamtych latch jako najleprzy zespól rockowy itd....?? American Music Awards i inne... krótkie przypomnienie, a nagrody te są nie mniej prestizowe. Dzis o takim wyróznieneiu moga zapewne tylko pomarzyć :/

amen
______________________________________
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4411
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: Adrian »

ze to raczej nie sprawa gustu,
Nie sprawa gustu ?? Dla jednych Axl Rose to kicz totalny a dla innych świetnyy wokalista. Gdzie jest racja ??
Ale co ja poradze...
Ej to moja kwestia :P
-Ale mnie nakryłeś, moge sie schować Pytajnik :| Taka gafa, wymyślam to wszystko i po prostu zacząłem sie gubić :| .
Yes, Yes, Yes
A tak szczerze wiesz o co chodzi, wiec szopki nie odstawiaj, tylko wymyśśśśśl cos porzadnego.
No chłopie zdecyduj się, alebo coś jest do dup.., albo nie . Chyba, że w jeden dzień coś jest dla Ciebie do d... a wdrugi jest świetną płytką.
Ach te hormony :)
-To czemu marnujesz TYLE czasu. Chyba o sobie mówisz, aż żal mi sie robi. Bo HAND'a słuchasz codziennie z tego co mówiłeś :/
Z tym, że ja nie uważam, że to słaba płytka. A Ty słuchasz (sam napisałeś) i w moim mniemaniu marnujesz czas.
-Znowu to samo
Eno co ty ? Od pewnego czasu pojawiają się takie "rodzynki" i trzeba wałkować to samo kolejny raz. Zresztą jak zauważył Rattie - "Czemu tylko my piszemy na forum i Piotrek". Ano bo to wszystko już było. Ty skończysz pojawi się kolejna osoba i tak w kółko, aż MI się znudzi. No, ale jak na razie nie nudzi mnie to aż tak bardzo jak innych.
-Nie przekonasz. Z reszta nie ma argumentów.
Egoistom żadne argumenty nigdy nie pasują nawet te jak najbardziej prawdziwe. ZAPAMIęTAJ TO.
Słusznie stwierdziłeś, jest dobrą (dpopuszczalna) płyta, O ILE!! Bym powiedział. Ja wole coś bardzo dobrego, jak nie rewelacyjnego .... Uśmiech... ;P
Trudno pisać cały czas to samo świetna / genialna/ jedna w swoim rodzaju itp. Zresztą sam nie wiem co ostatnio użyłem więc teraz trafiło na "dobrą".
A ITM to świetna piosenka, ale nie dla BJ tylko jakiegoś dobrego boysbandu jak ktoś to kiedys ładnie ujął i ma racje.
Po pierwsze nie znam piosenki ITM.

Po drugie ja mówiłem o piosence IML (It's My Life). Piosence, któa często pojawia się w notowaniach na "NAJWIęKSZY ROCKOWY HIT WSZECH.."

ps. Ale jeśli przypadkowo myślałeś o IML pisząć ITM to -> oh my god. Chłopie problemy z uszkami. To nawet kolesie z GRAMMY, którzy są zachłanni w rozdawaniu kategori "Rock" docenili ją.

Ty normalnie na serio zaniedługo będziecie posickać kit, że normalnie BJ to zawsze Country, albo Blues było. Co za bezsens.

Pozatym rozrużniasz róznice między POPem / Rockiem / Metalem/ Hip-Hopem / Country / Bluesem bo widze, że chyba nie bardzo.
Ja widze, ze strasznie lubisz opierać się na zdaniu innych (nagród, jakiś bez obrazy beznadziejnych czasopism jak Popcorn itd itd itd) więc ....
Widzisz chłopie czepiłeś się jednego. JA po prostu przytoczyłem wypowiedzi z tych gazet bo innych nie miałem pod reką. A recenzje Crusha (bardzo prestiżowych) możesz przeczytać sobie na zagranicznych stronach. I zapewniam Cię WSZYSTKIE najważniejsze gazet pisały przynajmniej dobrze o tym albumie w przeciwieństwie do poprzedników.
Nagroda Grammy traci w oczach.
Zgadzam się. Denerwuje mnie uwielbieni dla U2 (chociaż sa, słucham) i denerwują mnie hłupie wpadki jak choćby z Everyday.
Jest najbardziej komercyjna ze wszystkich i patrzy na rozgłos, kase i zyski. Ich opinią sie nie przejmuje, choc cieszyłbym sie pewnie jak by dostali.
No nie przesadzaj.
Powazne czasopisma i recenzenci porównywali TD i starsze do osiagnieć U2 i innych.
No normalnie niesamowity sukces. Porównanie do U2 ? Ja tam wolałbym, aby byli porównywanie do Beatelsów, Stonesów, Zeppelinów niz do U2, któe jest dobre (nawet bardzo), ale bez przesady.
Dzisiaj kazdy sie tylko uśmiechnie, a nigdzie nie znajdziesz powaznej, długiej i pochlebnej recenzji HAND.
Ej normalnie kiedyś się nie uśmiechali. Kawały w róznych serialach na temat BJ były wyssane z palca. Nikt się nie śmiał z piosenek dla dziewczynek z ubioru i z tego, że to taki Pop Metal.
A z ta ekspansja netu już mi tu nie ciśnij , bo to normalna kolej rzeczy i wszyscy na tym korzystaja.
Więcej tracą niż korzystają. (sprzedaż płyt)
Apropo nagród. Zapomniałeś chyba o innych nagrodach jakie dostało BJ w tamtych latch jako najleprzy zespól rockowy itd....
Pamiętam i to dobrze. Pamiętam równierz o "wysypie" nominacji po 2000 roku i kilku nagrodach.
American Music Awards i inne... krótkie przypomnienie, a nagrody te są nie mniej prestizowe. Dzis o takim wyróznieneiu moga zapewne tylko pomarzyć :/
Heh. O tych nagrodach mogli już pomarzyć w 1992 roku. Świadczy o tym sprzedaż płyt w USA. O ile pamiętam SWW 13 mln w USA a KTF 2 mln (HAND 1,5 mln w ciągu roku).

A pozatym American Music Awards niedawno dostali. Nieważne, że za całokształt. Bo jakby po 2000 roku zeszli do podziemia to nikt o nich by nie pamiętał ( i o przyznaniu im nagrody).
amen
God Bless America (and American Music Award) :P
01.Stuttgart 2006
02.Lipsk 2008
03.Drezno 2011
04.GDAŃSK 2013!!
05.WARSZAWA 2019!!

Please Wait.....Loading....
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4411
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: Adrian »

Adrian... nie masz nic lepszego do roboty? Uśmiech... moze sie poopalasz ? albo pobiegajcie z kolega bo z braku swiezego powietrza zaczyna wam odbijac
No normalnie nudzi mi się a po co pisałbym te eseje w odpowiedzi na Piotrka eseje ??

[ Dodano: 2006-08-06, 10:25 ]
Dobra pierwsze wiadomości dotyczące "Best Of":


USA:
1.Have A Nice Day
2.Livin’ On A Prayer
3.Always
4.Everyday
5.Thank You For Loving Me
6.Keep The Faith
7.Misunderstood
8.Bed Of Roses
9.It’s My Life
10.This Ain’t A Love Song
11.You Give Love A Bad Name
12.I’ll Be There For You
13.Wanted Dead Or Alive
14.Bad Medicine
15.One To Say Goodbye
16.BONUS TRACK: Who Says You Can’t Go Home (with Jennifer Nettles)

Limited Edition DVD:
1.Have A Nice Day - live 2005
2.It’s My Life live - 2005
3.Keep The Faith live – 2006
4.Always – acoustic 2005
5.Blaze Of Glory - acoustic 2006

Europe:
1.Have A Nice Day
2.Livin’ On A Prayer
3.Always
4.Everyday
5.Thank You For Loving Me
6.Keep The Faith
7.These Days
8.Bed Of Roses
9.It’s My Life
10.This Ain’t A Love Song
11.You Give Love A Bad Name
12.In These Arms
13.Wanted Dead Or Alive
14.Bad Medicine
15.One To Say Goodbye
16.BONUS TRACK: One Wild Night 2001
17.BONUS TRACK: I’ll Be There For You (live – Richie Sambora on lead vocals)

Limited Edition DVD:
1.Have A Nice Day - live 2005
2.It’s My Life live - 2005
3.Keep The Faith live – 2006
4.Always – acoustic 2005
5.Blaze Of Glory - acoustic 2006
6.I'll Be There For You - live 2005 (Richie Sambora on lead vocals)

Japan:
1.Have A Nice Day
2.Livin’ On A Prayer
3.Always
4.Everyday
5.Thank You For Loving Me
6.Keep The Faith
7.These Days
8.Bed Of Roses
9.It’s My Life
10.This Ain’t A Love Song
11.You Give Love A Bad Name
12.In These Arms
13.Wanted Dead Or Alive
14.Bad Medicine
15.One To Say Goodbye
16.BONUS TRACK: One Wild Night 2001
17.BONUS TRACK: I’ll Be There For You (live – Richie Sambora on lead vocals)
18.BONUS TRACK: The Distance (live – Japan 2003)

Limited Edition Dual Disc:
DVD Side:
1.Have A Nice Day - live 2005
2.It’s My Life live - 2005
3.Keep The Faith live – 2006
4.Always – acoustic 2005
5.Blaze Of Glory - acoustic 2006
6.I'll Be There For You - live 2005 (Richie Sambora on lead vocals)
7.The Distance - live 2003

CD Side:
1.Blaze Of Glory
2.Stranger In This Town
3.Midnight In Chelsea
4.Hard Times Come Easy
5.Janie, Don't Take Your Love To Town
6.In It For Love
01.Stuttgart 2006
02.Lipsk 2008
03.Drezno 2011
04.GDAŃSK 2013!!
05.WARSZAWA 2019!!

Please Wait.....Loading....
Awatar użytkownika
Agata BJ
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4227
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:51
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Lublin / Edynburg
Kontakt:

Post autor: Agata BJ »

O! I na tym proponuję zakończenie tej dziwnej sprzeczki bo wkroczę z nożyczkami :P
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa

Kontakt: agata@bonjovi.pl
Awatar użytkownika
LoRdI
It's My Life
It's My Life
Posty: 200
Rejestracja: 16 czerwca 2005, o 16:43
Lokalizacja: Future World

Post autor: LoRdI »

ad 1
kazdy skałdak to kupa, chyabz e zawiera niebulikwoane wczesniej utwory

ad 2
zdecydowanie nie, neich zakoncza kariere i zachowaja choc troche legendy

ad 3
to co w ad 2, bo na western album w stylu BOG nie am co liczyc
espena
It's My Life
It's My Life
Posty: 208
Rejestracja: 17 września 2005, o 15:41
Lokalizacja: Rachowice pod Gliwicami
Kontakt:

Post autor: espena »

matko, co za gadaniny :]

podoba mi się europejska wersja the best of, są na niej rzeczywiście dobre kawałki.

co do samego tematu dyskusji, wiadomo, że każdy jest spragniony nowej muzyki, nowych piosenek, ale jeśli mieliby się stoczyć do grafomanii /czego im nie życzę, ale w tak niedalekim odstępie czasu całkiem możliwe/ w takim wypadku dobrą alternatywą jest wydaniej kolejnej Crossroad :)
www.korowiow.mp3.wp.pl

Za doświadczenia trzeba w życiu płacić. Jeżeli mamy szczęście, otrzymujemy rabat - Oskar Kokoschka
ODPOWIEDZ

Wróć do „Albumy i Wydawnictwa”