Najlepsze płyty Bon Jovi

Dyskusje na temat albumów, ich oceny, opinie.

Moderator: Mod's Team

Zablokowany
Awatar użytkownika
damian
Save a Prayer
Save a Prayer
Posty: 40
Rejestracja: 5 stycznia 2006, o 14:47
Lokalizacja: Poznań

Najlepsze płyty Bon Jovi

Post autor: damian »

Znam jedna z najlepszych płyt ktora Bj wydal "Bon Jovi-Bounce :D
Awatar użytkownika
Twisted Sister
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 981
Rejestracja: 17 września 2005, o 08:18
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Twisted Sister »

A dla mnie Bounce jest zdecydowanie najgorszą/jedną z najgorszych, nie wiem jak dla innych ;) .
PS. Czy temat dotyczy najlepszych wg nas płyt BJ? Bo jakoś tego nie sprecyzowałeś :jezor: ...
"I know life sometimes can get tough and I know life sometimes can be a drag, but people, we have been given a gift/a road and that's road's name is ROCK'N'ROLL" Kiss
Awatar użytkownika
Piotrek
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 672
Rejestracja: 24 września 2005, o 19:24
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Piotrek »

Bounce najleprza?? Mam nadzieje, że to przejęzyczenie :P . Ja uważam, że jest najsłabszą płyta, choć kiedyś (jescze miesiąc temu powiedział bym tak o Crushu) To było troche stereotypowe myślenie i trwało prze 3 lata hehe, bo Crusha mało słuchałem. Ostatnio poświęciłem się i posłuchałem po 2 razy Bounce i Cruch na przemian i wydaje mi się, że nie ma o czym dyskutować.... (więcej napisałem na recenzji Crush'a) Co parwda na bounce znajdziemy świetne, typowe i nowatorskie zarazem Hard Rockowe kompozycje, kilka przyzwoitych ,,, ale reszta nic tylko płakać. Ale ogolnie to są 2 najsłabsze :PP .............. A wracając do tematu, bo nie o tym ma być tu przecież mowa. Njaleprzej wskazać sie raczej nie da. Moi faworyci to NJ, ,KTF, ,TD

:)
Awatar użytkownika
Goska
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 470
Rejestracja: 3 października 2005, o 12:05
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Goska »

Bounce to wedlug mnie (nie tylko mnie z tego co widac) slaba plyta. Moje ulubione to NJ, SWW.
Awatar użytkownika
Agata BJ
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4227
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:51
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Lublin / Edynburg
Kontakt:

Post autor: Agata BJ »

Czy naprawdę nie było takiego tematu? (Poza tym przenoszę do do dziełu "Albumy i wydawnictwa" bo tam jego miejsce)

Jeśli chodzi o "Bounce" to w porównaniu z innymi albumami BJ jest dość słabą płytą. Według mnie najlepsza jest bezapelacyjnie "These Days" (i naprawdę mam wrażenie, że gdzieś tu, na forum, już o tym pisałam :| ). Posiada kawałki zarówno delikatne, refleksyjne, jak i mocne, gitarowe i przeznaczone do szaleństwa. Wszystko idealnie zebrane w jedną, spójną całość, która jest niezawodna :)
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa

Kontakt: agata@bonjovi.pl
Awatar użytkownika
Twisted Sister
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 981
Rejestracja: 17 września 2005, o 08:18
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Twisted Sister »

Hehehehej, Piotrek, każdemu podoba się co innego XD.
Ale...
Jak również już wspominałam, bo i tu już o tym pisałam, i wydaje mi się, że temat na forum się powtarza, i w ogóle na taki temat odpisujemy wszyscy tysięczny raz-dla mnie Bounce i Crush nie ma racji bytu w porównaniu z którąkolwiek inną z płyt BJ. Z HAND jest mimo wszystko lepiej, co nie znaczy, że rewelacyjnie... Moim faworytem też jest, podobnie jak u Agaty-"These Days", zaraz potem wszystkie płyty z czasów hair-metalowych i KTF na końcu. Czasy, kiedy płyty robione było 'po rockowemu' i z głęboką pasją. I, prawda, jakieś 5 lat temu też uważałam Crush za płytę życia, ale przeszłam sporą ewolucję od tamtego czasu :mrgreen: .
"I know life sometimes can get tough and I know life sometimes can be a drag, but people, we have been given a gift/a road and that's road's name is ROCK'N'ROLL" Kiss
Awatar użytkownika
Agata BJ
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4227
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:51
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Lublin / Edynburg
Kontakt:

Post autor: Agata BJ »

Nie myliłam się, ten temat się powtarza ;) Zapraszam więc - oto link: http://www.bonjovi.pl/forum/viewtopic.php?t=229
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa

Kontakt: agata@bonjovi.pl
Zablokowany

Wróć do „Albumy i Wydawnictwa”