"Bon Jovi 2020" (nowy album)

Dyskusje na temat albumów, ich oceny, opinie.

Moderator: Mod's Team

ODPOWIEDZ
Kowal2311
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 22
Rejestracja: 27 maja 2022, o 15:04
Ulubiona płyta: These days

Re: "Bon Jovi 2020" (nowy album)

Post autor: Kowal2311 »

Oj takie sety jakie on robił w trasie the circle i dawał im rade to większość artystów się nawet nie zbliża!Trend panuje taki 15 może 17 utworów i cała trasa taka sama a gość walił około 30 utworów i co koncert inna settlista,idziesz na koncert a tutaj nagle roulette zajebiście wykonane!to człowiek jest w totalnym szoku, jeżdżę trochę po tych koncertach i w 90 procentach wiem jaki będzie następny utwór.Takze możesz uważać 2020 gówno twoja sprawa ale trasa była fenomenalna
mario33x
It's My Life
It's My Life
Posty: 164
Rejestracja: 2 grudnia 2012, o 20:06
Lokalizacja: Poznań

Re: "Bon Jovi 2020" (nowy album)

Post autor: mario33x »

Nie ma to jak ktoś wsadzi kij w mrowisko:) ostatnie zdanie... nie ma sensu, bo wychwalasz trase The circle, a nie 2020..
Awatar użytkownika
Bon Jovi
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 626
Rejestracja: 21 września 2005, o 21:09
Ulubiona płyta: Cała twórczość
Lokalizacja: Warszawa - Śródmieście

Re: "Bon Jovi 2020" (nowy album)

Post autor: Bon Jovi »

Jak zwykle EVENo jak ma zły dzień, to go trochę poniesie. Jednak przyzwyczajeni fani "kaprysów EVENo" są wstanie jemu wszystko wybaczyć. Cieszyć może jednak to, że mimo wszystko wracasz do albumów (nawet do "2020"). A to że surowiej oceniasz, masz takie prawo i fajnie jest poczytać, nawet bolesną co dla nie których krytykę. Mi ten album tak samo się podoba jak w 2020 roku kiedy była jego premiera. Co do trasy, to wrzucałem utwory z których wynikało że wcale takiej tragedii nie było, jak można było wnioskować po komentarzach na youtube... Słuchajmy tego co nam daje przyjemność.
"Livin' On A Prayer"
-----------
Aby się dowiedzieć kim jestem, trzeba mnie najpierw poznać.
mario33x
It's My Life
It's My Life
Posty: 164
Rejestracja: 2 grudnia 2012, o 20:06
Lokalizacja: Poznań

Re: "Bon Jovi 2020" (nowy album)

Post autor: mario33x »

Przeczytalem jeszcze raz post EVENO i nie wydaje mi się, by zaistniala w nim krytyka trasy The Circle. Chodziło o to, że w tamtych czasach Jon jeszcze umiał śpiewać(a w studiu rewelacyjnie), a na 2020 nawet w studiu mamy wielką kaszane. Tyle. A ode mnie.. fakt, byly fajne sety, ale czy takie Only Lonely wypadalo fantastycznie? Bylo to wszystko już bez tego zadziora rockowego, bez tej przyslowiowej iskry. No ale.. ja też się nie znam:)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Albumy i Wydawnictwa”