"Bon Jovi 2020" (nowy album)

Dyskusje na temat albumów, ich oceny, opinie.

Moderator: Mod's Team

ODPOWIEDZ
M
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 388
Rejestracja: 23 lutego 2020, o 22:50

Re: "Bon Jovi 2020" (nowy album)

Post autor: M »

prezes1 pisze:Widzisz Ricky, wyszedłeś przed szereg, wychyliłeś łeb za wysoko! ;)
Jak śmiałeś napisać pozytywną i prawdopodobnie jedyną taką w tym kraju recenzję o BJ? :D
?

Chyba nie o to chodzi Prezesie. Na noże nikt tutaj nie idzie. Ciekaw jestem po prostu zdania Autora i zastrzegamy też, że nie dążę do tego by kogokolwiek ośmieszać.Dlatego nie pytam tutaj o kfiatki recenzyjne tylko o kwestię, które tu mogę poruszyć. Również z szacunku do samego Autora.

I tak jak Ciebie szanuję za chłodną głowę w wielu kwestiach i za wpisy, tak tutaj nie musisz wchodzić w rolę adwokata. Myślę, że to proste i zdecydowanie nieagresywne pytania. Ot, forum na chwilę ożyło po dobrym krążku BJ?
Awatar użytkownika
prezes1
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 3515
Rejestracja: 4 maja 2010, o 21:48
Ulubiona płyta: These Days i NJ
Lokalizacja: Lublin

Re: "Bon Jovi 2020" (nowy album)

Post autor: prezes1 »

M pisze:
prezes1 pisze:Widzisz Ricky, wyszedłeś przed szereg, wychyliłeś łeb za wysoko! ;)
Jak śmiałeś napisać pozytywną i prawdopodobnie jedyną taką w tym kraju recenzję o BJ? :D
?

Chyba nie o to chodzi Prezesie. Na noże nikt tutaj nie idzie. Ciekaw jestem po prostu zdania Autora i zastrzegamy też, że nie dążę do tego by kogokolwiek ośmieszać.Dlatego nie pytam tutaj o kfiatki recenzyjne tylko o kwestię, które tu mogę poruszyć. Również z szacunku do samego Autora.

I tak jak Ciebie szanuję za chłodną głowę w wielu kwestiach i za wpisy, tak tutaj nie musisz wchodzić w rolę adwokata. Myślę, że to proste i zdecydowanie nieagresywne pytania. Ot, forum na chwilę ożyło po dobrym krążku BJ?
Na jakie noże? Jaki adwokat? :))
Po prostu odczytuje to jako czepianie się dla czepiania...i tyle. A że mogę się mylić to inna sprawa ale to jest forum a nie rozmowa przy piwku. I każdy może swoje 3 grosze wrzucić.
"Opinions are like assholes...Everybody has one!"
Awatar użytkownika
EVENo
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1585
Rejestracja: 9 października 2016, o 11:51
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Kontakt:

Re: "Bon Jovi 2020" (nowy album)

Post autor: EVENo »

To ja może wrócę do tematu samych recenzji. To jest oczywiście moje podejście, ale nie przeczytałem żadnej z nich. Czytałem te na forum, bo one są na forum. Natomiast tych opublikowanych na łamach jakiegoś medium nie, Twojej Ricky również. Bo też po co mam czytać recenzję albumu, który już słyszałem? Co nowego, odkrywczego mógł zauważyć recenzent, o czym ja nie wyrobiłem sobie już swojej własnej opinii? Dla mnie czytanie recenzji ma sens wtedy, gdy po album nie sięgnąłem i zastanawiam się czy to zrobić. Tak samo pisząc mini-recenzje albumów na zakończenie roku, robię to w nadziei, że ktoś po przeczytaniu moich wypocin zdecyduje się nadrobić niektóre zaległości. W drugą stronę - ja dzięki temu sięgnąłem niegdyś po Rival Sons, gdyby nie M do głowy by mi nie przyszło, żeby sprawdzić, co u Seethera, a Ricky zachęcił mnie niedawno do wysłuchania H.E.A.T.

Po prostu nie rozumiem po co miałbym czytać recenzje "2020". Niczego nowego się z nich nie dowiem, a to czy są one pozytywne, czy nie... Wała mnie to obchodzi. Bo to jest sukces albo porażka artysty, że zbiera takie, a nie inne oceny. Nie ma to żadnego wpływu na mój odbiór.
Telewizja kłamie, a Radio Epsilon
usunięty użytkownik 4858

Re: "Bon Jovi 2020" (nowy album)

Post autor: usunięty użytkownik 4858 »

patrząc na wyniki popularności utworów z teledyskami na yt i porównując je do sprzedaży plyt czy cyfrówek bez video dziwię się, że nie nakręcili zadnych filmików do "najnowszych" piosenek. Naprawdę bardzo dziwne
Awatar użytkownika
FraterMajor
Patron www.bonjovi.pl
Patron www.bonjovi.pl
It's My Life
It's My Life
Posty: 108
Rejestracja: 3 września 2007, o 20:28
Ulubiona płyta: Bootlegi pro
Lokalizacja: Wrocław

Re: "Bon Jovi 2020" (nowy album)

Post autor: FraterMajor »

Witajcie,
właśnie dotarła do mnie edycja japońska.
Zapraszam na krótki unboxing :D
2019-07-12 - Warszawa, Polska
M
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 388
Rejestracja: 23 lutego 2020, o 22:50

Re: "Bon Jovi 2020" (nowy album)

Post autor: M »

FraterMajor pisze:Witajcie,
właśnie dotarła do mnie edycja japońska.
Zapraszam na krótki unboxing :D
Spoko. Miłego słuchania!
usunięty użytkownik 4858

Re: "Bon Jovi 2020" (nowy album)

Post autor: usunięty użytkownik 4858 »

FraterMajor pisze:Witajcie,
właśnie dotarła do mnie edycja japońska.
Zapraszam na krótki unboxing :D
Cześć :)
Póki działała mi zmieniarka płyt (mp3 używam tylko w warunkach krytycznych i już raczej nikt i nic mnie do nich nie przekona;) ) słuchałem najczęściej comba THINFS z rozszerzonych wersji płyt z Touch the grey i Color me in i właśnie tej z Walls i When we where us. Zmieniarka płyt padła (może od tego comba ;) ) i zaczynam zastanawiać się czy jest jakaś wersja jednej plyty z Walls, Where we, Color, Drive Home, NY, Grey? Poszukam, ale może już wiesz? :)
Awatar użytkownika
FraterMajor
Patron www.bonjovi.pl
Patron www.bonjovi.pl
It's My Life
It's My Life
Posty: 108
Rejestracja: 3 września 2007, o 20:28
Ulubiona płyta: Bootlegi pro
Lokalizacja: Wrocław

Re: "Bon Jovi 2020" (nowy album)

Post autor: FraterMajor »

Chyba nie, bo Walls i When We Were Us były tylko na tej japońskiej z 2018. Discogs.com prawdę Ci powie :)
Ja z kolei robię dokładnie odwrotnie - mam ostatni działający czytnik w domu. Wszystko słucham na bezstratnych ripach. Mój amplituner ma sporo opcji podłączenia do mediów elektronicznych.
Ostatnio zmieniony 12 października 2020, o 21:33 przez FraterMajor, łącznie zmieniany 1 raz.
2019-07-12 - Warszawa, Polska
Awatar użytkownika
pathfinder
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
It's My Life
It's My Life
Posty: 144
Rejestracja: 16 września 2005, o 19:36
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Kraków

Re: "Bon Jovi 2020" (nowy album)

Post autor: pathfinder »

FraterMajor pisze:Witajcie,
właśnie dotarła do mnie edycja japońska.
Zapraszam na krótki unboxing :D
Niedyskretne pytanie - ile Cię kosztowała przesyłka? I w jakiej formie - poczta (list zwykły, polecony) czy kurier?
Awatar użytkownika
FraterMajor
Patron www.bonjovi.pl
Patron www.bonjovi.pl
It's My Life
It's My Life
Posty: 108
Rejestracja: 3 września 2007, o 20:28
Ulubiona płyta: Bootlegi pro
Lokalizacja: Wrocław

Re: "Bon Jovi 2020" (nowy album)

Post autor: FraterMajor »

THINFS - 3400 jenów
2020 - 3500 jenów
przesyłka - 1880 jenów (rejestrowana poczta lotnicza)
Kurs międzybankowy MasterCard - bez prowizji, bez spreadu.
2019-07-12 - Warszawa, Polska
usunięty użytkownik 4858

Re: "Bon Jovi 2020" (nowy album)

Post autor: usunięty użytkownik 4858 »

FraterMajor pisze:Chyba nie, bo Walls i When We Were Us były tylko na tej japońskiej z 2018. Discogs.com prawdę Ci powie :)
Ja z kolei robię dokładnie odwrotnie - mam ostatni działający czytnik w domu. Wszystko słucham na bezstratnych ripach. Mój amplituner ma sporo opcji podłączenia do mediów elektronicznych.
czyli już nie szukam "pełnego wydania" thinfs na realnym nosniku :/ W sumie słabe, że za kasę od Walmart Jon zrobił "ćwierć-białego kruka" na CD; oczywiście mam to na płycie, ale serio wolałbym to na zbiorczym krążku :/
Może faktycznie czas zmienić muzyczny sprzęt (tylko dla bj) ... :/ Jaki ampli polecasz?
Awatar użytkownika
FraterMajor
Patron www.bonjovi.pl
Patron www.bonjovi.pl
It's My Life
It's My Life
Posty: 108
Rejestracja: 3 września 2007, o 20:28
Ulubiona płyta: Bootlegi pro
Lokalizacja: Wrocław

Re: "Bon Jovi 2020" (nowy album)

Post autor: FraterMajor »

Może faktycznie czas zmienić muzyczny sprzęt (tylko dla bj) ... :/ Jaki ampli polecasz?
Może zacznijmy inny wątek, żeby nie zaśmiecać 2020? :)
U mnie amplituner to również pośrednik wideo przez HDMI i mnóstwa usług muzycznych, więc w temacie czystych amplitunerów stereo trudno mi się wypowiedzieć.
2019-07-12 - Warszawa, Polska
M
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 388
Rejestracja: 23 lutego 2020, o 22:50

Re: "Bon Jovi 2020" (nowy album)

Post autor: M »

...i box office się nie zgadza.
Szykuje się najsłabszy BJ w historii. Przynajmniej komercyjnie. Czyżby zespół bezpowrotnie stracił swój blask?

https://www.billboard.com/charts/billboard-200

Na oLIS próżno szukać. W UK debiut na 5.

https://www.officialcharts.com/charts/albums-chart/

W Niemczech... Stabilnie - podium.
https://www.offiziellecharts.de/charts/album

No i #3 lokata na Billboard Rock Albums
https://www.billboard.com/charts/rock-albums
usunięty użytkownik 4858

Re: "Bon Jovi 2020" (nowy album)

Post autor: usunięty użytkownik 4858 »

na olis będzie dopiero
od następnego notowania
M
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 388
Rejestracja: 23 lutego 2020, o 22:50

Re: "Bon Jovi 2020" (nowy album)

Post autor: M »

Tomker pisze:na olis będzie dopiero
od następnego notowania
Być może, choć równie dobrze może na oLiS nie trafić, co patrząc na sytuację sprzedażową z krajów, gdzie Jon i jego band mają mocną pozycję, wcale nie jest niemożliwe.

W Stanach klapa i porażka,bo za taką trzeba postrzegać dopiero...19(?!?) lokatę (wątpię by w następnych tygodniach to miejsce poprawili (chyba, że darmowymi wysyłkami, ale nie o to chyba chodzi).

W UK żaden post-Samborowy album nie wskoczył do trójki, a tam markę i pozycję mają wyrobioną.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Albumy i Wydawnictwa”